5 najlepszych VPN dla Samsung Galaxy Tab w 2020 r. | Streaming i bezpieczeństwo

Przy tak wielu sieciach VPN, które oferują teraz aplikacje zgodne z Androidem, naprawdę nie ma powodu, aby nie zapewniać swoim urządzeniom przenośnym takiej samej ochrony jak na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Dzisiaj patrzymy na najlepsze sieci VPN, które są kompatybilne z Samsung Galaxy Tab. Przyjrzymy się również, czego potrzebujesz w sieci VPN na tablet i jak zainstalować ją na swoim urządzeniu.

Najlepsze sieci VPN dla karty Samsung Galaxy: Krótki przewodnik

 1. NordVPN - jedna z najwyżej ocenianych aplikacji VPN w Google Play, NordVPN doskonale nadaje się do użytku z tabletem Samsung Galaxy.
 2. ExpressVPN - Oferując doskonałą kompatybilność urządzeń i najlepsze prędkości, ExpressVPN jest szybki, niezawodny i bezpieczny.
 3. CyberGhost - CyberGhost jest przyjazny dla użytkownika i niedrogi, z wieloma funkcjami zapewniającymi bezpieczeństwo Tab.
 4. Surfshark - Wyposażony w sprytne funkcje, Surfshark zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny.
 5. PrivateVPN - PrivateVPN jest prosty i oparty na bezpieczeństwie, idealny, jeśli szukasz łatwej prywatności bez skomplikowanych ustawień.

Chroń teraz kartę Samsung Galaxy

Czego szukać w VPN dla Samsung Galaxy Tab

Funkcje potrzebne w VPN dla Samsung Galaxy Tab będą zależeć od tego, do czego używasz Tab i dlaczego chcesz VPN.

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie chcą VPN na swojej karcie, jest to bezpiecznie odblokuj i przesyłaj strumieniowo treści które mogą nie być dla nich dostępne w ich regionie. Z różnych powodów - takich jak prawa autorskie lub różnice czasowe - niektóre kraje wcześnie uzyskują dostęp do programów i filmów, podczas gdy inne mogą w ogóle nie uzyskać dostępu.

Jeśli chcesz korzystać z VPN do strumieniowego przesyłania swoich ulubionych programów lub filmów, potrzebujesz czterech rzeczy: szybkość, możliwości odblokowywania, globalna sieć serwerów i prywatność.

Jeśli witryna streamingowa nie może wyświetlać treści w określonym kraju, zablokuje tę treść geoblokująco. Oznacza to, że każda próba wyświetlenia treści z adresem IP z zablokowanego kraju zostanie zablokowana.

VPN może ci w tym pomóc odblokuj pokazy i filmy z ograniczeniami geograficznymi ukrywając swój adres IP i przekierowanie ruchu przez jeden z jego własnych serwerów w lokalizacji, która nie jest zablokowana. Witryna przesyłania strumieniowego nie będzie widzieć Twojej lokalizacji, a jedynie lokalizację VPN - odblokowanie zawartości, którą możesz cieszyć się.

Niestety, większość głównych serwisów streamingowych jest świadoma użycia VPN i wykorzystuje do tego silne oprogramowanie anty-VPN wykryj i umieść na czarnej liście adresy IP związane z usługami VPN.

Aby bezpiecznie przesyłać strumieniowo na Samsung Galaxy Tab, potrzebujesz VPN, który jest w stanie ominąć to oprogramowanie anty-VPN i dać ci dostęp do serwery w odpowiednich lokalizacjach.

Dobrą cechą, na którą należy zwrócić uwagę, jest duża globalna sieć serwerów. Oznacza to, że VPN jest nie tylko wystarczająco silny, aby odblokować strony do przesyłania strumieniowego, ale także, że masz dobry wybór lokalizacji do wyboru, jeśli chodzi o odblokowanie treści regionalnych.

Oczywiście doskonałe umiejętności odblokowywania nie są dobre, jeśli VPN nie jest wystarczająco szybki, aby ci dać szybkie i stabilne przesyłanie strumieniowe. Poszukaj VPN z błyskawiczne prędkości aby zagwarantować brak irytujących czasów buforowania.

Bezpieczeństwo i prywatność powinny również być kluczowym wymogiem. Przesyłanie strumieniowe treści geoblokowanych jest technicznie niedozwolone, więc potrzebujesz VPN, który jest w stanie szyfruj swój ruch i to nie przechowuje żadnych dzienników Twojego zachowania w Internecie.

Ma to również kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o ogólną ochronę telefonu Samsung Galaxy Tab. Jeśli dużo podróżujesz lub korzystasz z Tab na darmowym publicznym Wi-Fi, VPN zabezpieczy twoje urządzenie i chronią przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem, reklamami i phishingiem.

Jak zainstalować VPN na karcie Samsung Galaxy

Instalację VPN na Samsung Galaxy Tab można wykonać na dwa różne sposoby:

 1. Za pośrednictwem sklepu Google Play: Skonfiguruj konto w wybranej usłudze VPN, a następnie przejdź do sklepu Google Play i wyszukaj odpowiednią aplikację VPN. Naciśnij „Zainstaluj”. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i zaloguj się.
 2. Za pomocą ustawień Samsung Galaxy Tab: Po skonfigurowaniu konta przejdź do ustawień i dotknij „Połączenia”, a następnie „Więcej ustawień połączeń / Więcej sieci”. Naciśnij „VPN”, a następnie „Dodaj VPN” i wprowadź odpowiednie informacje dla wybranej usługi.

Najlepsze VPN dla Samsung Galaxy Tab

1. NordVPN

NordVPN dla Bułgarii

NordVPN ma nie tylko jeden z nich najwyżej oceniane aplikacje VPN w Play Store jest to również najwyżej oceniana sieć VPN według naszych użytkowników.

Doskonała mieszanka rozsądna cena z superszybkimi prędkościami i optymalnym bezpieczeństwem, NordVPN jest idealny do użycia z Samsung Galaxy Tab. Jego aplikacja na Androida to łatwy w instalacji i przyjazny dla użytkownika zapewniając jednocześnie wszystko, czego można oczekiwać od stacjonarnej sieci VPN.

Streaming jest łatwy dzięki NordVPN Technologia SmartPlay. Gwarancje SmartPlay płynne i niezawodne przesyłanie strumieniowe z Dynamiczny DNS i automatyczne połączenie z serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego. NordVPN jest również zdolny do odblokowania większości głównych serwisów streamingowych z rozległą globalną siecią Ponad 5200 serwerów w 60 krajach.

Wybór DoubleVPN lub Onion Over VPN daje maksymalną prywatność podczas szyfrowanie wojskowe i Oprogramowanie CyberSec dba o bezpieczeństwo Ciebie i Twoich danych. Wypróbuj to sam z NordVPN 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrenting:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Chroń swoją kartę Samsung Galaxy za pomocą NordVPN

2. ExpressVPNUrządzenia ExpressVPN

Chociaż jest nieco droższy niż inne sieci VPN, ExpressVPN jest tego wart, jeśli poważnie myślisz szybkość i bezpieczeństwo.

Wysoko oceniany za swoje błyskawiczne prędkości, ExpressVPN szczyci się Ponad 3000 serwerów w 160 różnych lokalizacjach.

Rozwiązany w kwestii prywatności, ExpressVPN chroni swoich użytkowników 256-bitowe szyfrowanie AES, bezpieczne protokoły, ścisłe brak zasad logów, i Zerowa wiedza DNS z ochroną przed wyciekiem.

ExpressVPN ma niektóre z najlepsza kompatybilność aplikacji, z Androidem nie jest wyjątkiem. Inne przydatne funkcje obejmują dzielone tunelowanie, co pozwala przekierowywać tylko część ruchu przez VPN, więc nie musisz rezygnować z prędkości.

Sprawdź ich niezrównane prędkości ExpressVPN 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrenting:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Chroń swoją kartę Samsung Galaxy za pomocą ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost

Jeśli szukasz VPN, który nie kompromisuje funkcji, ale jest nieco mniej skomplikowany niż jego konkurenci, CyberGhost to świetny wybór.

Chociaż CyberGhost nie jest tak szybki, jak ExpressVPN, nadal zapewnia dobre prędkości przesyłania strumieniowego poprzez ich specjalne serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego. Prędkości te spadają do imponującej sieci Ponad 6000 serwerów w ponad 90 krajach, co sprawia, że ​​CyberGhost to więcej niż zdolny do odblokowywania głównych stron streamingowych.

Wbudowana blokada reklam i złośliwego oprogramowania łączy się szyfrowanie wojskowe, za brak zasad logów, i Ochrona przed wyciekiem DNS i IP aby zabezpieczyć Samsung Galaxy Tab. Kolejną przydatną funkcją jest automatyczne połączenie VPN gdy CyberGhost wykryje, że Twoja karta dołączyła do niezabezpieczonej sieci.

Przeczytaj, co sądzą nasi użytkownicy o CyberGhost, lub spróbuj sam 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych.

Obsługuje torrenting:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome.

Chroń swoją kartę Samsung Galaxy za pomocą CyberGhost

4. Surfshark

Surfshark dla Peru

Jeśli szukasz VPN z ograniczonym budżetem, nie możesz się pomylić z Surfshark. Ta niedroga opcja ma świetne recenzje doskonała jakość i sprytne funkcje.

The łatwa w obsłudze i intuicyjna aplikacja na Androida dba o Twoje bezpieczeństwo dzięki kilku różnym funkcjom. Oprogramowanie CleanWeb blokuje złośliwe oprogramowanie, moduły śledzące i reklamy, podczas gdy oba Tryb MultiHop i tryb kamuflażu sprawi, że twoje przeglądanie Internetu będzie całkowicie prywatne.

Chociaż Surfshark ma mniejszą sieć, każdy serwer jest wyposażony w prywatny DNS. Stosunkowo nowy status VPN oznacza, że ​​tak też jest fantastyczny w odblokowywaniu stron streamingowych ponieważ nadal może latać pod radarem wykrywaczy anty-VPN.

Co najlepsze, Surfshark pozwoli Ci podłączyć nieograniczona liczba urządzeń jednocześnie, dzięki czemu możesz chronić wszystkie inne urządzenia, a także kartę Samsung Galaxy Tab. Przetestuj teraz za pomocą 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Surfshark może odblokować:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video i inne.

Obsługuje torrenting:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

Surfshark działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome i Firefox.

Chroń swoją Samsung Galaxy Tab za pomocą Surfshark

5. PrivateVPN

PrivateVPN dla Bułgarii

PrivateVPN to fantastyczny wybór, jeśli prywatność jest Twoim głównym zmartwieniem i szukasz niedrogi sposób ochrony telefonu Samsung Galaxy Tab przed hakowaniem i złośliwym oprogramowaniem.

Nasi użytkownicy oceniają PrivateVPN jako jeden z najbardziej prosty i łatwy w użyciu usługi. 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej, ścisłe polityka braku dzienników, i bezpieczne protokoły są domyślne we wszystkich profilach, więc nie ma potrzeby przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji.

Pomimo mniejszej sieci niż większość, PrivateVPN wciąż jest w stanie przyzwoitej prędkości i może odblokować większość głównych serwisów streamingowych. Przekonaj się sam 7-dniowy bezpłatny okres próbny i 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

PrivateVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video i BBC iPlayer.

Obsługuje torrenting:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P; lista zoptymalizowanych serwerów P2P dostępnych za pośrednictwem aplikacji.

PrivateVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android i iOS.

Chroń swoją kartę Samsung Galaxy za pomocą PrivateVPN

Podsumowanie i dalsze czytanie

Zapewnienie bezpieczeństwa Samsung Galaxy Tab powinno być szybkie i łatwe dzięki właściwej sieci VPN. Gdy wybierzesz najlepszą opcję dla siebie, sprawdź nasze najlepsze oferty VPN i kody kuponów.

Chcesz przesyłać strumieniowo Netflix na Samsung Galaxy Tab? Dowiedzieliśmy się, które sieci VPN faktycznie współpracują z Netflix.

Jeśli chcesz chronić więcej swoich urządzeń, możesz również przeczytać nasze podsumowanie najlepszych sieci VPN dla wielu urządzeń.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me