5 nejlepších alternativ k PureVPN – nejrychlejší a nejlevnější do roku 2020


Pokud máte obavy z hlášení bezpečnostních problémů s PureVPN, jsme tu, abychom vám pomohli vyřešit fakta a vyhodnotit vaše možnosti.

Poté vyšlo najevo, že VPN v Hongkongu poskytl FBI adresu IP, společnost provedla nezávislý bezpečnostní audit a aktualizoval své postupy ochrany osobních údajů. Možná si však budete klást otázku, zda tyto změny šly natolik daleko, aby se zabránilo budoucím narušení bezpečnosti. Více o tomto auditu a jeho zjištěních si můžete přečíst níže. 

Za prvé, stojí za zmínku, že mnoho uživatelů je s PureVPN stále spokojených a viděli jsme mnoho poskytovatelů VPN výrazně zlepšit jejich služby po časných chybách. Přesto je těžké ignorovat skutečnost, že společnost s veřejně stanovenou zásadou no-logs uchovává i sdílená uživatelská data.

Abychom vám usnadnili informovaný výběr, pravidelně testujeme stovky VPN. Kromě pohledu na současné postupy PureVPN, prozkoumali jsme řadu spolehlivých alternativních sítí VPN s vynikajícími výsledky udržování bezpečného anonymního uživatele.

Mnoho poskytovatelů tvrdí, že mají zdravé zásady ochrany osobních údajů, a rozdíly mezi jednou VPN a druhou mohou být obtížné zjistit. Zde jsou informace, které náš tým odborníků shromáždil, aby vám pomohl najít službu, kterou můžete použít s naprostou důvěrou.

Rychlý seznam - nejlepší alternativní VPN k PureVPN

 1. NordVPN
  Toto zařízení založené na soukromí v Panamě je jednoduše jednou z nejlepších sítí VPN na světě s neprodyšným zabezpečením a rychlým a spolehlivým připojením..
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN, který pracuje mimo jurisdikci 14 očí, nabízí nejrychlejší připojení jakékoli prémiové VPN bez ohrožení soukromí uživatelů.
 3. CyberGhost
  CyberGhost, další ideální VPN pro ochranu soukromí, udržuje své ústředí v Rumunsku a nabízí skvělou kombinaci funkčnosti, bezpečnosti a cenové dostupnosti..
 4. ProtonVPN
  Pro zabezpečení online nemůžete pokazit společnost se sídlem v bunkru o rozloze 1 000 stop ve Švýcarsku. ProtonVPN nabízí solidní všestrannou službu s přísnou ochranou soukromí.
 5. SoukroméVPN
  Navzdory relativně malé serverové síti tato VPN poskytuje skvělý výkon s vysokou ochranou soukromí, a to vše za nízkou cenu.

Získejte ochranu nyní

Nezávislý audit PureVPN bez záznamů

Po tomto úniku, PureVPN pověřil americkou bezpečnostní firmu Altius IT, aby provedla audit svých bezpečnostních systémů a serverů. Cílem bylo zjistit, zda uchovává záznamy umožňující osobní identifikaci. Přehled je k dispozici vydavatelům na vyžádání a předplatitelům, ale není k dispozici široké veřejnosti.

Podle zprávy, PureVPN nepožádala společnost Altius IT o audit bezpečnostních opatření z hlediska účinnosti a efektivity, nebo kontroly soukromí a zabezpečení u organizací poskytovatelů serverů třetích stran.

Altius IT ve zprávě uvádí, že „v datu naší kontroly společnost Altius IT nenalezla žádné důkazy o systémových konfiguracích a / nebo souborech systémových / servisních protokolů, které by nezávisle nebo společně mohly vést k identifikaci konkrétní osoby a / nebo nebo činnost osoby při používání služby PureVPN. “

Dnes nemůžeme ověřit situaci, protože je téměř nemožné vědět, zda VPN udržuje záznamy nebo ne. PureVPN je dobrý produkt, pokud jde o rychlost a kompatibilitu. Pokud se nebojíte o potenciální uchování záznamů, může to být ten pravý produkt pro vás. Ale je pro nás stále velmi těžké to doporučit.

Proč potřebujete alternativu k PureVPN

PureVPN měl incident s FBI ne jediný čas, kdy americké úřady vyvíjely tlak na poskytovatele VPN, aby obrátil uživatelská data. Řeknout ne nejsilnější vládě na světě není snadné, ale mnoho sítí VPN prošlo testem opakovaně. Splnění požadavku FBI ze strany PureVPN znepokojilo nás všechny, kteří si cení soukromí.

Uživatelé PureVPN také hlásili úniky DNS, Je však důležité poznamenat, že nikdo nebyl schopen tyto požadavky ověřit. Některé zvěsti mohou být nepravdivé a my to považujeme za slibné, že tam bylo žádné zprávy o druhé instanci dat sdílení VPN. Přesto bychom vás neobviňovali z přetrvávajících pochybností o opatřeních na ochranu osobních údajů společnosti PureVPN.

Jako celková služba má PureVPN své silné stránky, včetně rozděleného tunelování, pohotového zákaznického servisu, dostupných plánů a snadno použitelných přizpůsobitelných aplikací. Na druhou stranu si některé uživatelské recenze stěžovaly pomalé rychlosti a nemožnost VPN získat přístup k iPlayeru BBC.

Nakonec možná nebudete potřebovat jinou možnost - PureVPN může vyhovovat vašim potřebám dobře. Pokud však chcete prozkoumat jiné možnosti, zde je několik pokynů, které vám mohou pomoci najít Poskytovatel nejen s prvotřídní ochranou soukromí, ale i dalšími výhodami.

Co hledat v alternativní VPN

Jsme velcí fanoušci VPN, které udržují přísné a ověřené zásady bez protokolování. Pokud používáte některou z našich VPN s nejvyšším hodnocením, můžete si být jisti, že nebudou nikdy ukládat data relací a nebudou splňovat požadavky na státní informace..

Při rozhodování o nejlepší alternativě k PureVPN pro vás nezapomeňte kromě zásad ochrany osobních údajů vzít v úvahu následující skutečnosti:

 • Bezpečnostní opatření serveru
 • Rychlosti připojení
 • Spolehlivost sítě
 • Kompatibilita zařízení
 • Snadnost použití
 • Kvalita služeb zákazníkům

Bez ohledu na to, která z těchto vlastností je pro vás nejdůležitější, nemůžete s některou z níže uvedených možností pokazit.

Toto jsou nejlepší alternativy k PureVPN - tady je proč

1. NordVPN

Zařízení NordVPN

Díky spolehlivé zásadě bez protokolování a dvakrát šifrovaným datům je NordVPN stejně bezpečný, jako VPN může získat. Špičkové bezpečnostní funkce, jako je 2048bitové šifrování AES, Anti DDoS a Onion přes VPN, posunuly Nord na první místo ve většině seznamů VPN.

Tato mimořádná ochrana dat také nepřináší náklady na výkon. NordVPN má více než 4 800 serverů po celém světě optimalizováno pro různé účely, včetně streamování a P2P / torrentingu. Spolehlivě prorazí velkou čínskou bránu firewall a důsledně odblokuje těžce omezený obsah jako US Netflix a BBC iPlayer.

Se spolehlivým připojením, vysokými rychlostmi, které jsou ideální pro streamování, pohotovou podporu a rozumnou cenu, není divu, že uživatelé i odborníci hodnotí tuto VPN tak vysoko.

Chcete to vyzkoušet jako první? NordVPN nabízí 30denní politika vrácení peněz.

Zobrazit nabídky NordVPN

2. ExpressVPN

Zařízení ExpressVPN

ExpressVPN vám poskytuje pozornost na soukromí, které byste měli očekávat od špičkové VPN. Tato síť VPN přísná zásada no-logs data a high-end bezpečnostní opatření (256bitové šifrování AES, dělené tunelování, přepínač zabíjení a ochrana proti úniku DNS / IPv6) by z něj udělala vynikající volbu, i kdyby nemělo co nabídnout.

nicméně, ExpressVPN dostává od svých uživatelů nejúžasnější chválu za bezkonkurenční rychlost připojení. Tato VPN bude poskytovat vysoce kvalitní video bez přerušení nebo přerušení a má odblokovací sílu, aby vás dostala rychlý přístup k obsahu z celého světa.

Nebudete se tedy muset starat o soukromí nebo rychlost, ale pokud se objeví nějaké problémy, tým hvězdné podpory je vám vždy k dispozici. Mobilní uživatelé mohou být svědky kvality streamování a celkového výkonu této VPN pro sebe pomocí bezplatná 7denní zkušební verze.

Stejně jako u NordVPN i 30denní záruka vrácení peněz chrání vás před okamžitým nasazením.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

3. CyberGhost

cyberghost více zařízení

CyberGhost je neustále oceňován za opatření na ochranu soukromí. Sídlo společnosti v Rumunsku s ochranou soukromí zajišťuje, že tato VPN může splnit svůj slib neukládat protokoly, protože se na něj nevztahují žádná pravidla pro uchovávání dat..

S působivým zabezpečením včetně Ochrana proti úniku DNS, přepínač zabíjení a 256bitové šifrování AES, Tato VPN je skvělá volba, pokud máte obavy o vymazání digitálních stop. Plus, CyberGhost získal slávu pro své přímé uživatelské rozhraní, zajistit, že nebudete mít žádné potíže s rychlým spuštěním aplikace a přístupem k veškerému obsahu, kterého chcete dosáhnout.

CyberGhost nabízí celosvětové pole serverů stejně jako levné předplatné (zejména pro dlouhodobé plány). Celkově tedy s touto sítí VPN nelze hovořit.

Společně s a 45denní záruka vrácení peněz, bezplatná týdenní zkušební verze pro uživatele iOS a Android (stejně jako uživatelé Windows podle uspořádání) vám umožní dát CyberGhost zkušební provoz bez rizika.

Zobrazit nabídky CyberGhost

4. ProtonVPN

5 nejlepších alternativ k PureVPN - nejrychlejší a nejlevnější do roku 2020

Ochrana osobních údajů se zaměřuje jak na ochranu dat, tak na umístění, ProtonVPN vás ujišťuje o úplné anonymitě online.

Poskytovatel je Sídlo Švýcarska znamená, že informace o vaší relaci nelze uložit podle vnitrostátního práva. Předmětem podléhají i minimální přihlašovací informace zaznamenané pro diagnostické účely (které nejsou nikde dostatečně blízko, aby vás špehové našli) Švýcarské předpisy o ochraně osobních údajů, některé z nejtěžších na světě.

Bezpečnostní funkce jsou také působivé, včetně 256bitového šifrování AES a podpory protokolů OpenVPN a IKEv2. Uživatelské recenze navíc oceňují schopnost ProtonVPN odblokovat vysoce chráněné weby.

To znamená, že tato VPN by mohla být o něco menší než předchozí tři, pokud jde o rychlost streamování, podporu podpory a hodnotu za cenu. Můžete však vidět své schopnosti pro sebe využitím výhody a 7denní bezplatná zkušební verze pro předplatitele Plus a 30denní vrácení peněz záruka.

Zobrazit nabídky ProtonVPN

5. PrivateVPN

privatevpn zařízení

A přísná politika bez protokolování není všechny nabídky PrivateVPN z hlediska ochrany soukromí; tento poskytovatel si ve skutečnosti udržuje plnou kontrolu nad všemi svými servery aby se zabránilo jakékoli možnosti vměšování třetích stran. A kromě zachování anonymity vaší aktivity, PrivateVPN používá špičkové šifrování dat, které očekáváme od nejlepších VPN.

Tato služba může být méně známá kvůli svému omezenému počtu serverů (100 ve srovnání s tisíci u našich nejlepších tří poskytovatelů), ale nenechte se od toho odvrátit. Na základě našich testů a na stovkách uživatelských recenzí, PrivateVPN funguje téměř stejně dobře jako velká jména VPN pro rychlost streamování a kvalitu připojení. Jeho jediným hlavním nedostatkem je méně pohotová podpora zákazníků.

Kombinujte to vše s jednoduchým instalačním procesem a pozoruhodně nízkými cenami, a PrivateVPN je skvělá volba. Vyzkoušejte to pomocí 30denní záruka vrácení peněz.

Zobrazit nabídky PrivateVPN

FAQs

Jak zruším PureVPN?

Jak je uvedeno výše, PureVPN bude pro některé lidi stále fungovat dobře a podnikl kroky, aby zabránil dalším problémům.

Pokud se rozhodnete pro zrušení, můžete si přečíst náš praktický tutoriál a naučit se, jak zrušit svůj účet PureVPN. Obsahuje také informace o tom, jak získat vrácení peněz, pokud je to možné.

Co je audit protokolu VPN? Proč záleží na tom, zda VPN provádí jednu?

Audit protokolu VPN, jinak známý jako audit soukromí, kontroluje platnost protokolování poskytovatelů VPN a zásady ochrany osobních údajů. Protokolovat audity, protože poskytovatelé VPN udržují čestné informace o tom, co dělají nebo neudělají s informacemi o uživateli.

Nezávislý auditor, který zjistí několik nedostatků v VPN, neznamená, že byste se měli VPN po celý život vyhýbat. Je důležité se podívat na to, jak rychle VPN řeší problémy, a na kvalitu jeho řešení, než jej trvale vypíše. Pokud něco, ochota vlastnit problém a opravit jej zvyšuje důvěryhodnost poskytovatele VPN.

Proč by mě mělo zajímat, pokud VPN sdílí mé informace, pokud nedělám nic nezákonného?

Nemusíte dělat něco nezákonného, ​​aby VPN sdílela vaše data. Některé sítě VPN sdílejí vaši historii prohlížení a informace o zařízení se třetími stranami za účelem zisku. Tyto třetí strany se poté obracejí a používají je k cílení marketingových praktik na základě vaší internetové aktivity a geografického umístění. V tomto okamžiku budete pravděpodobně dostávat nevyžádané reklamy a marketingové e-maily, do kterých jste se nikdy nezaregistrovali.

souhrn

Tyto alternativy k PureVPN nabízejí špičková opatření v oblasti ochrany osobních údajů, mnoho užitečných funkcí a skvělou celkovou funkčnost. Ale stále můžete diskutovat o tom, který je pro vás nejlepší, nebo možná se budete chtít dozvědět více o VPN před pohybem vpřed.

Náš důkladný průvodce vám přesně ukáže, jak fungují VPN a jak se vzájemně liší. Diskutujeme nejen o důležitosti přísných zásad ochrany osobních údajů, ale také vám pomůžeme určit funkce VPN, které nejlépe odpovídají vašemu použití internetu.

Když najdete službu VPN, víte, že budete spokojeni, Náš seznam promo kódů pomůže vaší peněžence zůstat spokojený, také. Budete mít přístup ke všemu, co chcete, s klidem mysli, který vychází z poznání vašeho soukromí, nebude nikdy ohroženo.

Vyzkoušejte nyní NordVPN bez rizika!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me