5 nejlepších sítí VPN pro Nigérii – pro bezpečnost, streamování a rychlosti v roce 2020

Online svoboda v Nigérii klesá. Zatímco weby a platformy, jako jsou YouTube, Twitter, WhatsApp a Facebook, zůstávají volně dostupné, na jiných webech, včetně populárního nezávislého zpravodajství, Naij.com, došlo k nárůstu bloků..

Pokud žijete nebo navštěvujete Nigérii, VPN vám umožní přístup k blokovanému obsahu, zatímco také brání nigerijské vládě v monitorování toho, co děláte online.

Vaše data budou šifrována což zabrání jeho zachycení nebo hacknutí, a to i na nezabezpečených veřejných wi-fi sítích.

Pokud jste v Nigérii a hledáte lásku, najdete ji obtížné se připojit k některým z větších globálních seznamovacích webů. Například není možné se připojit k Plenty of Fish s nigerijskou IP adresou. Počet podvodů s datováním, které přicházely z Nigérie, vedl k tomu, že spousta ryb zakázala uživatelům ze země.

S VPN můžete obejít tato omezení maskováním vaší IP adresy. VPN bude také užitečná, pokud jde o odblokování geo-omezeného obsahu, jako jsou Netflix USA a Hulu. S nigerijskou IP adresou máte přístup k méně než 20% obsahu Netflixu. A premium VPN vám poskytne plný přístup k vašim oblíbeným streamovacím službám.

Čtěte dál a zjistěte, které VPN jsou nejlepší pro obyvatele a turisty v Nigérii.

Shrnutí nejlepších VPN pro Nigérii

Toto jsou naše doporučení nejlepších VPNS k použití v Nigérii:

 1. ExpressVPN - Pokud chcete bleskovou rychlost a hvězdné zabezpečení, ExpressVPN je pro vás VPN. Při streamování nebo prohlížení v Nigérii budete zcela chráněni, a to i na veřejných wi-fi.
 2. NordVPN - Pokročilé bezpečnostní funkce nabízené společností NordVPN ochrání vaše soukromí před jakýmkoli vládním dohledem.
 3. CyberGhost - Dostupná VPN, která nabízí jak rychlost, tak bezpečnost, stejně jako schopnost spolehlivě obejít geobloky.
 4. HMA - má obrovskou síť serverů, včetně jednoho v Nigérii pro spolehlivé připojení a rychlosti.
 5. Surfshark - Skvělá všestranná VPN, s vysokými rychlostmi a silným zabezpečením, aplikace pro všechny hlavní platformy a neomezené simultánní připojení.

Co byste měli hledat v síti VPN v Nigérii

Díky zavedení cenově dostupných plánů mobilního internetu došlo v Nigérii k dramatickému nárůstu počtu lidí, kteří se připojili k internetu, což z něj činí jednu z největších populací uživatelů internetu v subsaharské Africe.

Jako výsledek, Nigérijská vláda se snaží ovládat, co mohou její obyvatelé sdílet a prohlížet online.

Již v roce 2014 bylo odhaleno, že WikiLeaks je kontroverzní dohled a nigerijská vláda používala filtrační software FinFisher. Na konci roku 2017 pak nigerijští poskytovatelé internetových služeb vyhověli žádosti Nigérijské komunikační komise (NCC), aby blok 21 webů, především stránky podporující nezávislost regionu Biafra, Nigérie.

Svoboda slova online je také ohrožena v Nigérii. Zákon o počítačovém zločinu, , který byl přijat do zákona v roce 2015, byl nedávno zvyklý zatkněte blogery pro online komentář to bylo kritické vůči vládě.

Podle pokynů NCC, Poskytovatelé internetových služeb v Nigérii jsou povinni uchovávat uživatelská data a „obsah uživatelských zpráv nebo směrovacích dat“ po dobu nejméně 12 měsíců. Poskytovatelé internetových služeb jsou rovněž povinni spolupracovat s orgány při předávání uživatelských údajů při vyšetřování počítačové kriminality nebo jiné nezákonné činnosti.

Nigérie také čelí vážným výzvám, pokud jde o počítačové podvody. V roce 2017 se roční ztráty v důsledku online podvodů v Nigérii odhadly na 649 milionů USD.

V důsledku těchto a dalších znepokojivých trendů hodnotila Nigeria v roce 2018 zpráva Freedom on Net o „částečně zdarma.„Proto je velmi důležité používat VPN, když jste v Nigérii chránit vaše soukromí a bezpečnost a vyhnout se vládní cenzuře a dohledu.

V Nigérii není mnoho poskytovatelů VPN, kvůli nedostatku spolehlivého pevného internetového připojení. Kromě toho existuje velmi málo umístění VPN serverů v okolí.

Naštěstí s nárůstem podmořských optických kabelů, stále si můžete vychutnat skvělý výkon z VPN s rychlými servery v Evropě.

Mezi další věci, které je třeba hledat v síti VPN v Nigérii, patří:

 • Přísné zásady nulových protokolů abyste zabránili předání vašich údajů nigerijské vládě, pokud je o to požádáno.
 • Silné šifrování chránit vaše soukromí a zabránit tomu, aby vaše data byla zachycena, sledována nebo odcizena.
 • Schopnost překonat geobloky a další bloky VPN které vám pomohou v přístupu k vašim oblíbeným streamovacím službám a webům v Nigérii.
 • Stabilní síť k zajištění spolehlivého připojení a funkce kill switch, která zastaví přenos dat, pokud vaše připojení klesne.
 • Mobilní aplikace chránit vaše data v nezabezpečených sítích Wi-Fi.

Nejlepší VPN pro Nigérii

ExpressVPN

ExpressVPNExpressVPN má nejrychlejší servery ze všech VPN, které jsme testovali.

Jste-li vášnivým návazcem, jedná se o VPN pro vás. Své bleskově rychlé servery zabránit ukládání do vyrovnávací paměti a může spolehlivě odblokovat všechny hlavní služby streamování.

S 3 000+ serverů v 94 zemích, počítaje v to Egypt a Keňa, ExpressVPN je skvělou volbou pro Nigérii.

ExpressVPN má vojenské šifrování chránit vaše soukromí a data před odposlechem nebo vládním dohledem.

Společnost ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech, daleko od zvědavých očí zemí Aliance pro oči 5/9/14, přísná zásada žádné protokoly.

Může to být dražší než jiné sítě VPN, ale jeho rychlost, vynikající zákaznický servis a kvalitní aplikace způsobují, že to podle uživatelů stojí za cenu.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrent:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Získejte ExpressVPN ještě dnes!

NordVPN

NordVPN

NordVPN má rozsáhlou síť s 5 400+ serverů ve více než 60 zemích, včetně Egypta a Jižní Afriky.

Tato VPN je registrována v Panamě a je daleko od 5/9/14 Oční dohled, což znamená, že dodržuje přísné zásady bez protokolování a udržuje vás a vaše data v bezpečí.

v Kromě vysokých rychlostí má NordVPN silnou bezpečnost s šifrováním AES-256 a podporou protokolů IKEv2 / IPSec a OpenVPN.

Streamování v Nigérii nebude problém, protože tato VPN spolehlivě obchází geobloky videa Netflix, HBO GO, Hulu, Amazon Prime, mimo jiné.

Přečtěte si více o skvělých funkcích NordVPN čtením uživatelských recenzí.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrent:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Získejte NordVPN ještě dnes!

CyberGhost

CyberGhost

Hledáte snadno použitelnou VPN? CyberGhost by pro vás mohl být perfektní intuitivní rozhraní a skvělé služby zákazníkům.

CyberGhost sice není tak rychlý jako NordVPN nebo ExpressVPN 6 000+ serverů ve více než 90 zemích a automaticky se připojí k nejrychlejšímu pro hladké streamování a torrentování.

Vysoké rychlosti nepřijdou na úkor bezpečnosti. CyberGhost vám nabízí solidní šifrování, zásady nulových protokolů, aplikace odolné proti únikům, funkce přepínače zabíjení, a mnoho dalších výkonných funkcí, které ochrání vaše soukromí a data.

Uživatelé souhlasí s tím, že CyberGhost je skvělá všestranná VPN.

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrent:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Získejte CyberGhost ještě dnes!

HMA VPN

HideMyAss VPN!

Pokud potřebujete získat přístup k místnímu nigerijskému obsahu, HMA je pro vás VPN jako taková má server v Nigérii. Ve skutečnosti, HMA! má servery ve 190 zemích pro téměř 100% celosvětovou přítomnost. Bohužel, HMA má problémy s odblokováním Netflixu, ale iPlayer a Hulu budou fungovat dobře.

Protokoly připojení jsou uchovávány po dobu 30 dní a HMA! působí ve Velké Británii, takže musí dodržovat některé z nejhorších zákonů o uchovávání údajů v Evropě. Proto, Tato VPN není pro vás, pokud chcete dokonalé soukromí.

Pozitivní stránkou je HMA! je snadno použitelný a má skvělé stolní a mobilní aplikace pro řadu platforem.

Neberte si za to slovo, podívejte se, co si skuteční uživatelé myslí.

HMA může odblokovat:

 • BBC iPlayer, Hulu

Podporuje torrent:

 • Ne

HMA pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Routery

Získejte HMA ještě dnes!

Surfshark

Surfshark pro Peru

Surfshark je skvělý rozpočet VPN, nabízí mimořádnou hodnotu za peníze a neomezené současné připojení. Má všechny bezpečnostní funkce, které potřebujete, aby vaše data byla v bezpečí, včetně silného šifrování, přepínače zabíjení, ochrany proti úniku a vestavěného blokování malwaru, reklam a sledovače.

Aplikace jsou k dispozici pro všechny hlavní platformy a pro mobilní zařízení pro ochranu soukromí při používání veřejné wi-fi.

Surfshark je svými uživateli oblíbený pro rychlost a spolehlivost.

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrent:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Získejte Surfshark ještě dnes!

Shrnutí a další čtení

Ať už navštěvujete Nigérii, nebo máte trvalý pobyt, vy by měla používat VPN při každém připojení online. Každá z našich vybraných nejlepších sítí VPN pro Nigérii vás ochrání před vládním dohledem a počítačovou kriminalitou a umožní vám přístup k geoblokovanému obsahu..

Chrání vaše soukromí prvořadý význam? Zjistěte více o nejlepších sítích VPN bez protokolování na trhu.

Chcete se ujistit, že skryjete svou IP adresu? Přečtěte si tento článek a zjistěte jak.

Pevné VPN vám umožní používat veřejné wi-fi sítě, bezpečné s vědomím, že vaše identita a data jsou šifrována. Pokud máte stále potíže s výběrem VPN pro Nigérii, doporučujeme ExpressVPN.

  Vyzkoušejte ExpressVPN bez rizika

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me