5 nejlepších VPN pro Black Desert Online, které fungují v roce 2020

Pokud existuje jedno slovo, které popisuje Black Desert Online, je to EPIC. Tohle je snadno jeden z největších, nejsložitějších a nejzajímavějších zážitků MMORPG kdy byl vytvořen. 

Velikost Black Desert Online však vytváří jeden z největší problémy pro hráče. Hra začíná obrovské množství šířky pásma, zpomalení spojení hráčů a vytváření frustrující zpoždění a zpoždění ve hře. 

I přes svou popularitu, přístup k Black Desert Online je omezenější než mnoho jiných online her. I v Evropě a Asii je mnoho hráčů blokováno ze hry.

Dobrou zprávou je, že oba tyto problémy lze vyřešit během několika minut pomocí VPN. Nainstalujte si jedno ze svých herních zařízení a budete mít rychlý, stabilní a neomezený přístup k Black Desert Online kdekoliv na světě.

Rychlý průvodce - Nejlepší VPN pro Black Desert online

1.NordVPN: NordVPN s nejvyšší celkovou VPN, NordVPN nabízí špičkové zabezpečení, rychlosti a specializovaná nastavení ideální pro hráče.

2.ExpressVPN:S nejrychlejší sítí VPN na světě si už nikdy nebudete muset dělat starosti s prodlevami, přerušenými připojeními nebo jinými překážkami, které vám pomohou udržet krok s akcí.

3.CyberGhost:Ideální pro ochranu celé sítě, CyberGhost nabízí uživatelům vzduchotěsné zabezpečení a velmi rychlé rychlosti na mnoha zařízeních.

4.Surfshark:Toto je vycházející hvězda VPN. Surfshark je malý, bezpečný a může obejít nejtěžší geo-omezení na internetu.

5.PrivateVPN:Pokud hledáte VPN pro začátečníky, které nabízí výjimečnou hodnotu a podporu, nehledejte nic jiného než PrivateVPN.

Začněte hrát s NordVPN!

Proč potřebujete VPN pro Black Desert online

Masivně multiplayerové online hry na hraní rolí (MMORPG), jako je Black Desert Online, musí držet krok s hrami v reálném čase a světovou mechanikou mezi hráči z celého světa. Tento vyžaduje obrovské množství šířky pásma a výpočetní výkon. 

Mnoho hráčů připojení k internetu se snaží zpracovat informace cestování mezi servery dostatečně rychle, což vytváří negativní účinky, jako je zpoždění hry a latence.

Mnoho hráčů to neví, někdy je jejich pomalé připojení k internetu úmyslné. Tomu se říká "Omezení šířky pásma" a to je běžně používaná taktika poskytovatelů internetových služeb (ISP), jak ušetřit peníze. Pokaždé, když uvidí, že zákazník dělá něco, co vyžaduje velkou šířku pásma, jako je hraní MMORPG, ISP omezí jejich připojení k internetu.

Ať už je hrací latence náhodná, nebo je výsledkem nečestných akcí vašeho poskytovatele internetových služeb, řešení je stejné. VPN používá vojenské šifrování k vytvoření ochranného tunelu kolem veškerého internetového provozu a dat. Tento skryje vaši online aktivitu od vašeho ISP a snižuje konkurenci o šířku pásma.

Stejně jako vaše data, VPN také skryje vaši identitu, umístění a další osobní informace. To vás udržuje v bezpečí před DDoS útoky, doxing, a další formy zneužívání nebo útoku online soupeřů.

Zatímco roste, Black Desert Online je v mnoha zemích stále omezen, kvůli licenčním problémům a vládní cenzuře. Ať už žijete v zemi, kde je hra zablokována, nebo plánujete cestovat do jedné země, VPN vám poskytuje neomezený přístup ke hře.

VPN maskuje vaše fyzické umístění a umožňuje vám připojit se k zabezpečenému serveru v zemi, kde je k dispozici Black Desert Online. Můžete pokládat kamkoli na světě.

To jsou jen některé z výhod používání VPN pro Black Desert Online. Existuje mnoho dalších a vylepšují celý váš online zážitek.

Začněte hrát s NordVPN!

To není vše, co může VPN udělat

Pomocí VPN skrýt vaši identitu, umístění, osobní údaje a data budou pozitivně ovlivnit váš život online daleko za hranicí Black Desert Online.

Škrcení v šířce pásma ISP a nekonzistentní připojení neovlivňují negativně pouze online hraní. Pokud streamujete video, stahujete obsah, hrajete jakoukoli online hru, používáte cloudové úložiště nebo sdílení souborů P2P, pravděpodobně zažijete pomalejší internet. V podstatě většina moderního internetu.

VPN zakrývá všechny vaše online aktivity a udržuje vaše spojení stabilní a rychlé při hraní Black Desert, bingingu Netflixu nebo čehokoli jiného.

Skrytí vaší online aktivity a udržet vaši identitu v soukromí znamená, že budete v bezpečí před více než pomalým internetem.  Státní dohled, malware, podvody, manipulativní nebo spamová reklama - VPN vás chrání před všemi těmito a dalšími.

Povolením přístupu k Internetu prostřednictvím zabezpečeného serveru mimo vaši zemi nebo oblast v soukromé síti vám VPN poskytne přístup k „internetu bez hranic“. Můžeš obejít cenzuru a geo-omezení používaná hlavními weby zablokovat přístup k jejich nejlepšímu obsahu.

Seznam výhod při používání VPN je dlouhý. Můžete si přečíst více o vylepšeních, které VPN provede v každém aspektu vašeho života v našem kompletní průvodce pro začátečníky.

Nejdůležitější věc, kterou si musíte pamatovat, je ne všechny VPN jsou si rovny. Abychom získali výhody, které jsme zde načrtli, při hraní hry jako Black Desert Online, potřebujete silnou VPN s nejmodernější technologií.

Začněte hrát s NordVPN!

5 nejlepších VPN pro Black Desert online

1.NordVPN

5 nejlepších VPN pro Black Desert Online, které fungují v roce 2020

NordVPN je nejvyšší VPN celkové hodnocení dostupný. S více než 5 700 zabezpečených serverů ve více než 60 zemích, to zaručuje rychlost, bezpečnost, anonymita a nepřetržitá hra kdekoli ve světě.

Tato VPN je ideální pro hráče. Vedle špičkové bezpečnostní nástroje jako šifrování AES-256 a protokoly IKEv2 / IPSec, můžete použít Exkluzivní funkce NordVPN CyberSec. Neprůstřelný bezpečnostní nástroj chrání vás před malwarem, útoky DDoS, a mnohem víc.

Je snadné pochopit proč naši čtenáři tuto VPN milují. Zjistěte sami, bez rizika, pomocí 30denní záruka vrácení peněz. 

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Začněte hrát s NordVPN!

2.ExpressVPN

Zařízení ExpressVPN

Nejrychlejší VPN na světě, ExpressVPN zajistí, že budete nikdy si nedělejte starosti s pomalým nebo nestabilním připojením uprostřed úkolu.

S servery optimalizované na rychlost na více než 160 místech hráči po celém světě mohou hráči z celého světa držet krok s akcí a soutěžit se soupeři na celém světě. Rychlosti blesku jsou také doplněny nejlepší zabezpečení ve své třídě a soukromí funkce vás udrží v bezpečí a skrytí při hraní.

ExpressVPN chrání až 5 zařízení současně, takže můžete těžit z vylepšeného zabezpečení a rychlosti v celé síti. Chcete-li zjistit, proč tato síť VPN přijímá tolik pozitivní recenze od skuteční uživatelé, vyzkoušejte to bez rizika 30denní záruka vrácení peněz. 

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Začněte hrát s ExpressVPN!

3.CyberGhost

Zařízení CyberGhost

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Když potřebujete rychlé a snadné řešení pro ochranu vaší domácí sítě, CyberGhost je ideální volbou.

Jednorázové předplatné chrání až 7 současných připojení, s přizpůsobitelným nastavení snadno sdílet na každém zařízení prostřednictvím instalace jedním kliknutím. Po instalaci nabízí CyberGhost vojenské šifrování, přísná zásada no-logs, ochrana proti úniku DNS, a mnohem víc. S 4 700+ serverů ve více než 58 zemích, budete těžit z vylepšeného zabezpečení a rychlejších rychlostí připojení kdekoli na světě.

Každý nový uživatel CyberGhost je pokryt velkorysým 45denní záruka vrácení peněz. Máte spoustu času to vyzkoušet a zjistit proč tuto VPN hodnotíme jako jednu z nejlepších. 

Začněte hrát s CyberGhostem!

4.Surfshark

Surfshark zařízení

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Surfshark je vycházející hvězdou VPN, rychle se vyšplhat na naše žebříčky, aby se stal jeden z nejlepších poskytovatelů VPN ve světě.

Novější a menší než mnoho konkurentů, Surfshark to využívá ve svůj prospěch. To snadno obchází geografická omezení a sledování VPN, které mohou zpomalit váš internet a blokovat vás z určitých her a obsahu. Můžete také těžit z obrovské sady působivé nástroje VPN a přizpůsobitelná nastavení, spolu s rychle rostoucím výběrem zabezpečené servery se šíří po celém světě. 

Surfshark nabízí výjimečnou hodnotu, s poskytováním jediného balíčku neomezená současná ochrana zařízení. Na každého nového uživatele se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz, takže to můžete vyzkoušet bez rizika.

Začněte hrát s Surfshark!

5.PrivateVPN

Zařízení PrivateVPN

PrivateVPN nabízí a jednoduché, cenově dostupné řešení to poskytuje online lepší zabezpečení, soukromí a anonymitu.

Toto je skvělá volba pro nováčky VPN, nabízí výjimečné 24/7 živá podpora zákazníků a snadno použitelné aplikace. S nastavením PrivateVPN „1 kliknutí“ zaručují budete chráněni za minutu. Jakmile je nainstalována, aplikace PrivateVPN vás bude bezpečně používat nejmodernější nástroje ochrany osobních údajů a 100s zabezpečených serverů.

PrivateVPN přijímá důsledně pozitivní recenze od skutečných uživatelů kteří ocení její efektivní a jednoduché aplikace. S 30denní záruka vrácení peněz, můžete vidět sami, bez rizika.

PrivateVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P; seznam serverů optimalizovaných P2P dostupných v aplikaci.

PrivateVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Začněte hrát s PrivateVPN!

souhrn

Pokud chcete skutečně ocenit celou škálu Black Desert Online a držet krok s akcí, potřebujete bezpečný, rychlý a spolehlivý internet.

Instalace toto vše zajišťuje výkonná VPN na vašem oblíbeném online herním zařízení a více. Když na Black Desert Online nebudete na epických úkolech, zažijete online anonymní, bezpečnější a zábavnější život. VPN jakoNordVP vám dává přístup k „internetu bez hranic“ a jakmile uvidíte potenciál tohoto, nebudete zklamáni.

Začněte hrát s NordVPN!

Další čtení

Pokud s online hraním myslíš vážně, potřebujete VPN, která dokáže dosáhnout rychlosti blesku. Testovali jsme 100s a vybrali jsme 5 nejrychlejších dostupných VPN.

Ujistěte se, že používáte pouze VPN, která vám zajistí bezpečí při hraní i těch největších online her, a to výběrem jedné z nejlepších VPN pro hraní.

Pokud je pro vás VPN nejvhodnější, ušetříte peníze za předplatné s naším průvodcem nabídkami VPN a kuponovými kódy. 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me