5 nejlepších VPN pro Chile – pro bezpečnost, streamování a rychlosti v roce 2020


V posledních letech, soukromé podniky sbírají a prodávají osobní údaje uživatelů internetu v Chile alarmujícím tempem. Jsme rádi, že v červnu 2018 se ochrana dat stala v Chile ústavním právem, ale nemůžete předpokládat, že problém komerčního špionáže a shromažďování údajů právě zmizí. Po všem, zákony, které ukládají poskytovatelům internetových služeb povinnost uchovávat uživatelská data v Chile, stále platí.

Proto kdykoli přistupujete na web v Chile je důležité zabezpečit svá data a chránit vaše soukromí pomocí VPN.

Kromě toho se uživatelé internetu v Chile musí vypořádat s geografickými omezeními, která blokují mnoho webových stránek a streamovací služby se sídlem v USA a Evropě. Tak pokud chcete přistupovat k obsahu, jako je Hulu, iBBC a Netflix, buď jako obyvatel Chile, nebo když tam budete na dovolené, budete potřebovat dobrou VPN, abyste se dostali přes geobloky.

Naši odborníci testovali stovky VPN, aby našli ty, které nejlépe fungují pro každého, kdo surfuje po internetu v Chile.

Stručné shrnutí nejlepších sítí VPN, které lze použít v Chile

  1. NordVPN - Společnost NordVPN se zavazuje chránit vaše soukromí pomocí pokročilých bezpečnostních protokolů a přísných zásad bez protokolování. Má také skvělou schopnost odblokování a uživatelsky přívětivé rozhraní.
  2. ExpressVPN - Tato VPN nabízí nejrychlejší rychlosti v oboru bez ohrožení ochrany soukromí. Neuchovává žádné protokoly a lze jej snadno nastavit na všech hlavních operačních systémech i na směrovačích.
  3. CyberGhost - Díky nedávno přepracovanému rozhraní je to skvělá VPN pro začátečníky. Umožňuje připojení až sedmi zařízení současně - více než většina nejlepších VPN - a silně chrání soukromí uživatelů.
  4. HMA - Tato VPN nabízí obrovskou škálu IP adres ve 190 zemích - prakticky v každé zemi na Zemi. Stejně tak se zavazuje udržovat vaši internetovou aktivitu v anonymitě, jak název napovídá.
  5. Ivacy - VPN, která snadno odblokuje Netflix, iBBC a další populární streamingové služby, nabízí Ivacy také silné šifrování, které zabraňuje sledování vašich aktivit a nevede žádné datové protokoly.

Vyzkoušejte nyní NordVPN!

Co byste měli hledat v síti VPN pro Chile

Vzhledem k vysokému riziku sledování vaší internetové aktivity soukromou agenturou v Chile je důležité si vybrat VPN, která používá nejlepší možné šifrování, aby vaši identitu a aktivitu zcela skryla před internetovými špiony. Vzhledem k chilským zákonům o uchovávání údajů potřebujete také Poskytovatel VPN, který neukládá žádná data uživatelů ani připojení.

Jestli chceš pro přístup ke streamovacím službám, jako je YouTube TV nebo Netflix-UK, budete potřebovat VPN s rychlými a spolehlivými servery v USA, Velké Británii. Měli byste se však také ujistit, že VPN nabízí místní servery v Chile, aby zajistily vysokorychlostní přístup ke všem nejlepším chilským webům a zábavním službám..

Konečně, Pokud se chystáte na návštěvu Chile, ujistěte se, že vaše VPN má servery ve vaší zemi, abyste měli snadný přístup k oblíbenému obsahu a zůstali ve spojení s přáteli doma.

To vše by mohlo způsobit, že to zní, jako byste potřebovali tři nebo čtyři různé VPN, ale nebojte se! Nejlepší VPN pro použití v Chile poskytují všechny funkce, které potřebujete v jedné službě.

Nejlepší VPN pro Chile v detailu

1.NordVPN

Zařízení NordVPN

Obrovská síť společnosti Nord VPN s více než 4 700 servery zahrnuje servery v Chile a ve všech dalších významných zemích na světě, takže nebudete mít potíže s přístupem k veškerému obsahu, jaký byste kdy mohli chtít při vysokých rychlostech.

Tato VPN se snadno používá, nabízí pro vaši ochranu zástavu bez protokolování a poskytuje servery optimalizované pro různé účely (streamování, torrentování atd.). Vylepšené protokoly zabezpečení, jako je Double VPN a Onion over VPN, odrážejí absolutní závazek poskytovatele k vašemu soukromí. Za předplatné v Bitcoinu můžete dokonce zaplatit zůstat zcela anonymní.

NordVPN to umožňuje šest současných připojení a podporuje všechna hlavní zařízení a operační platformy. Navíc je tento poskytovatel známý skvělý zákaznický servis 24/7, Díky tomu je nejoblíbenější VPN na světě.

Využijte výhody 30denní záruka vrácení peněz a vezměte si to na zkušební jízdu.

Zobrazit nabídky NordVPN

2.ExpressVPN

Zařízení ExpressVPN

Pokud se chystáte zavolat do vaší sítě VPN „Express“, měli byste být schopni rychleji dosáhnout - a tento poskytovatel to dělá právě tak, důsledně testovat jako nejrychlejší prémiová VPN na trhu.

Umístění serveru v 94 zemích, včetně Chile, zajistěte, abyste se dostali na jakýkoli web, zejména proto, že ExpressVPN neustále využívá kromě geobloků také nástroje blokující VPN..

Ultrarychlé servery ExpressVPN fungují velmi dobře pro torrentování a pro činnosti sdílení souborů P2P je k dispozici vyhrazená podpora. Neomezená šířka pásma znamená, že můžete streamovat videa celý den, každý den a přísná zásada nelogování znamená, že nikdo nebude moci sledovat vaši online aktivitu.

Díky bezpečnostním opatřením, která zahrnují šifrování na vojenské úrovni a použití protokolu OpenVPN, ExpressVPN silně chrání vaše soukromí, což je jeden z mnoha důvodů, proč je oblíbený u všech uživatelů. Je tu 30denní záruka vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet bez rizika.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

3. CyberGhost

cyberghost více zařízení

CyberGhost nedávno přepracoval své aplikace a výsledkem je jedna z nejvíce uživatelsky přívětivých VPN, která je dnes k dispozici.

Síť 3 700 serverů v Chile a téměř 90 dalších zemích vás udrží připojením k jakémukoli webovému místu kdekoli. CyberGhost také nabízí konzistentní odblokování služeb Netflix, Hulu, iBBC a dalších streamovacích služeb, spolu s pokročilým šifrováním a vícenásobnými tunelovacími protokoly, které vás chrání před špionážními očima.

Tato VPN také nabízí simultánní připojení až pro sedm zařízení - alespoň jedna více než většina prémiových sítí VPN.

S dostupné ceny pokud jde o dlouhodobé předplatné, CyberGhost rychle stoupal v žebříčku a stal se uznávaným jako jedna z nejlepších VPN, které můžete najít.

S 45denní záruka vrácení peněz a bezplatná zkušební verze v případě aplikací pro iOS a Android si můžete vyzkoušet, než se k tomu dopustíte.

Zobrazit nabídky CyberGhost

4. HMA

hidemyass zařízení

Jméno HMA může být vtipné, ale tento poskytovatel je velmi vážně o ochraně soukromí.

HMA také nabízí některé obzvláště příjemné funkce, pokud se zapojujete do sdílení souborů, včetně rychlého a bezplatného nahrávání souborů. Měli byste velmi těžké pojmenovat místo bez serveru HMA, protože v poslední době tato VPN měla servery ve 190 zemích!

Odběry to umožňují pět současných připojení, a instalace HMA na jakékoli zařízení je rychlá a snadná. Pokud chcete úplnou anonymitu, potěší vás, že za předplatné můžete platit pomocí bitcoinů.

S velmi rozumné ceny předplatného, není divu, že tato VPN získává od uživatelů velkou chválu. Ale neberte si za to slovo - existuje 7denní bezplatná zkušební verze takže se můžete přesvědčit sami.

Zobrazit HMA! Nabídky

5. Ivacy

5 nejlepších VPN pro Chile - pro bezpečnost, streamování a rychlosti v roce 2020

Ivacy nabízí vynikající pokrytí globální sítí servery ve 100 zemích.

Rychlosti připojení v této VPN se zcela neshodují s nejrychleji dostupnými VPN, ale přesto jsou dostatečné hladké streamování Netflixu, iBBC, YouTube TV - to vše se VPN snadno odblokuje. Dedikované servery pro torrenting a žádná omezení šířky pásma to znamenají vynikající VPN pro sdílení souborů.

Pozoruhodný zákaznický servis a celá řada bezpečnostních funkcí učinit z této sítě VPN s plnými službami pro Chile. A díky nedávné snížení cen 30denní záruka vrácení peněz, Nyní je skvělý čas připojit se k mnoha spokojeným uživatelům Ivacy.

Zobrazit nabídky Ivacy

souhrn

Ať už je to váš domov nebo jen místo, které rádi navštěvujete, potřebujete dobrou VPN při každém online připojení v Chile, abyste si udrželi důvěrné prohlížení a poskytli vám přístup k geoblokovanému obsahu z celého světa. Doufáme, že Chile, země, která zavedla koncept neutrality sítě do světa, jednoho dne poskytne všem v rámci svých hranic anonymní a neomezený přístup k internetu. Ale prozatím se musíte stále chránit.

Pokud si stále nejste jisti, kterou VPN použít pro Chile, máme spoustu informací o VPN, které vám pomohou stát se odborníkem na to, co odděluje dobré a špatné. A také máme vědce, kteří neustále hledají nejlepší dostupné nabídky nejlepších VPN, aby vám ušetřili peníze!

Získejte 70% SLEVU NordVPN!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me