5 nejlepších VPN pro Dota 2 – aktualizováno pro hraní her v roce 2020

Ať už jste Dota Pro nebo náhodný hrdina, potíže s latencí a dlouhé nudné časy fronty nejsou zábavné pro každého.

Dobrou zprávou je, že VPN vám může pomoci překonat mnoho problémů nejvíce si stěžoval v Dota 2. Od ochrany vás před útoky DDoS až po možnost zvolit si svůj vlastní regionální server, VPN je klíčovým členem týmu.

Stručný průvodce: Nejlepší VPN pro Dota 2

 1. NordVPN - od bezpečnostního softwaru CyberSec po servery optimalizované pro hraní, má NordVPN vše, co potřebujete ke hře Dota 2, a je to naše nejlepší doporučení.
 2. ExpressVPN - jedna z nejrychlejších VPN na trhu, ExpressVPN může pomoci eliminovat nepříjemné zpoždění.
 3. CyberGhost - rychlý, bezpečný a uživatelsky přívětivý, CyberGhost je spolehlivá VPN pro hraní.
 4. Surfshark - Skvělá při odblokování omezeného obsahu je tato nová VPN nabitá funkcemi.
 5. PrivateVPN - PrivateVPN se zaměřením na soukromí a zabezpečení je snadno použitelná služba, která je ideální pro začátečníky.

Začněte hrát Dota 2 s NordVPN

Co potřebujete pro VPN? Dota 2

Jak jsme již zmínili, VPN mohou být klíčové, pokud jde o snížení zpoždění a dávám ti nepřetržitá hratelnost.

Vzhledem k tomu, že VPN funguje přesměrováním provozu přes jeden ze svých soukromých serverů, mohou VPN řešit latenci připojením k serveru, který je blíže k regionálnímu serveru Dota chtěli byste se připojit.

To může nejen zvyšte rychlost připojení, ale také to znamená, že můžete Vyberte si přesně, jaký herní server chcete hrát. Dobrá zpráva pro hráče, kteří se chtějí spojit s přáteli, kteří žijí v zahraničí, nebo cestujícími, kteří se chtějí připojit k jejich domovskému serveru, když jsou pryč..

Jednou z nešťastných součástí hraní jakékoli online hry je riziko, na které se jiný hráč obrátí Útoky DoS nebo DDoS aby se pomstili nebo deaktivovali tým, aby mohli vyhrát. Když se připojíte k jakémukoli veřejnému serveru, vaše IP adresa může být objevena, takže je náchylná k útoku.

Jakákoli VPN bude maskovat vaši IP adresu směrováním vašeho provozu přes svůj vlastní server. Budete však potřebovat VPN vynikající šifrování a ochrana proti úniku aby vaše IP adresa nebyla nikdy ohrožena.

Je také dobré hledat VPN, která má žádné protokoly a to nemá sídlo v 5 očích, 9 očích nebo 14 očích země. Technické použití VPN jde proti uživatelské dohodě Steam takže se chcete ujistit, že vaše VPN neukládá žádná data, která mohou být zpětně propojena s vámi.

Nejlepší VPN pro Dota 2

1. NordVPN

NordVPN pro Bulgaris

NordVPN je neustále volen našimi uživateli jako nejlepší VPN a je obzvláště vhodný pro hraní. 5 200+ serverů v 60 zemích poskytnout obojí vynikající rychlosti a možnost připojit se k serverům Dota 2 po celém světě.

Vyhrazené herní servery jsou optimalizovány pro hraní a budete schopni chránit až 6 vašich zařízení najednou.

Panama se sídlem v NordVPN má přísná politika no-logs nebude tedy ukládat žádné citlivé informace o vás nebo vašem použití. Dvojitá VPN vám poskytne přidanou vrstvu zabezpečení vojenské šifrování a software CyberSec blokující malware vás ochrání před hackery a online hrozbami.

Neexistuje žádné nebezpečí, že dojde k plýtvání penězi, pokud nakonec nesouhlasíte s NordVPN. Službu můžete vyzkoušet bez rizika pomocí a 30denní záruka vrácení peněz.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Začněte hrát s NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN pro Peru

Zatímco menší sítě VPN mohou zvýšit váš ping, ExpressVPN je tak rychlý, že by měl být schopen posílit rychlost připojení a vám poskytne stabilnější hratelnost než předtím.

Naši uživatelé hodnotí naši uživatelé jako nejrychlejší VPN, má ExpressVPN servery 160 různých světových poboček. Jeho aplikace jsou plné přizpůsobitelná nastavení takže můžeš optimalizovat službu pro hraní a budete schopni připojit až 5 zařízení na základě jedné licence.

AES256-bitové šifrování, A zabít spínač, a Ochrana proti úniku DNS všichni tvrdě pracují, aby vaše IP adresa zůstala soukromá. Technologie TrustedServer a žádná logovací politika také znamená, že tato VPN založená na Britských Panenských ostrovech nebude ukládat žádné vaše informace.

Pokud vás odvedou mírně vyšší ceny ExpressVPN, můžete vždy nejprve vyzkoušet VPN s měsícem 30denní záruka vrácení peněz.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Začněte hrát s ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost pro Peru

CyberGhost se sídlem v Rumunsku je od svého založení extrémně chráněn. Mezi působivé bezpečnostní funkce patří vojenské šifrování, A zabít spínač, Ochrana proti úniku DNS a IP, automatické blokování reklam a malwaru, a žádná logovací politika.

Rychlosti blesku a stabilita připojení přijďte se svolením působivé sítě 3 600+ serverů v 59 různých zemích. Uživatelské recenze také hodnotí dobrou kombinaci funkcí CyberGhostu se snadným používáním.

Můžete si za to promluvit, nebo si CyberGhost vyzkoušet se svým množstvím 45denní záruka vrácení peněz.

CyberGhost se může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Začněte hrát s CyberGhostem

4. Surfshark

Surfshark pro Peru

Další VPN umístěný na britských Panenských ostrovech, Surfshark slibuje, že bude dodržovat žádné záznamy o vašem online chování.

Ve skutečnosti bylo mnoho z jeho jedinečných funkcí speciálně vytvořeno pro ochranu vašeho soukromí. Maskovací režim je navržen tak, aby skrýt využití VPN před poskytovatelem služeb Internetu aby se zabránilo škrtení. Software MultiHop vám umožňuje připojení k internetu přes několik různých serverů, a CleanWeb bude chrání vás před sledováním, malwarem a reklamami.

Rychlosti Surfshark jsou dobré, přestože mají menší serverovou síť než jiné VPN. Všechny jeho servery jsou Přátelské k P2P a služba vám to umožní neomezené připojení zařízení na základě jedné licence.

Vyzkoušejte Surfshark nyní pomocí 30denní záruka vrácení peněz nebo si přečtěte více skutečných recenzí.

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Začněte hrát s Surfshark

5. PrivateVPN

SoukroméVPN pro Bulharsko

Pokud jste nikdy nepoužili VPN pro Dota 2, PrivateVPN je fantastická první volba pro začátečníky. Naši uživatelé oceňují jeho jednoduchost a snadno nastavitelné aplikace.

To však neznamená, že PrivateVPN není mocný. Stále se může pochlubit některými pěknými působivé rychlosti a 256bitové šifrování vojenské úrovně aby vás chránili před hackery. PrivateVPN je také se sídlem ve Švédsku a má politika nulových protokolů, vaše informace tedy nebudou uloženy bez vašeho souhlasu.

Nejlepší ze všech, PrivateVPN stále nabízí 7denní zcela bezplatná zkušební verze. Pokud to chcete vyzkoušet déle, existuje také 30denní záruka vrácení peněz.

PrivateVPN lze odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P; seznam serverů optimalizovaných P2P dostupných v aplikaci.

PrivateVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Začněte hrát s PrivateVPN

Shrnutí a další čtení

Výběr správné sítě VPN může učinit hraním hry Dota 2 s latencí a regionem minulostí. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si nejlepší VPN pro vaše potřeby a poté co nejlépe využít naše nabídky VPN a kódy kuponů.

Pokud chcete využít naše nejlepší doporučení, najdete zde také konkrétní kupóny NordVPN.

Rozhodli jste se o správné síti VPN ke snížení latence v Dota 2? Přečtěte si více o době, kdy jsme testovali nejrychlejší VPN na světě.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me