5 nejlepších VPN pro OkCupid [Získejte neomezený přístup v roce 2020!]

Jedním z největších seznamovacích serverů na světě je OkCupid také jedním z nejobsáhlejších. Přizpůsobení lidí na základě jejich osobností a otevřené téměř každé identitě a orientaci, každý rok se na webu uskuteční přes 91 milionů zápasů. Pokud jste to ještě nepřijali, jste zmeškáni. 

Jako všechno na internetu, online datování přichází s mnoha riziky. Pokud používáte OkCupid, musíte podniknout preventivní opatření k ochraně svých informací a skrýt svou identitu před možnými riziky. Poslední věcí, kterou chcete, je nesprávná osoba, která čte vaše soukromé zprávy nebo používá váš účet, aby vás ukradl. 

VPN je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zůstat v bezpečí pomocí OkCupid. Nechte běžet na pozadí a můžete si být jisti, že jsou všechna vaše soukromá data chráněna.

Stručný průvodce: Jak přistupovat k OkCupid pomocí VPN

 1. Vyberte VPN se zabezpečenými servery a silnou ochranou dat. DoporučujemeNordVPN,celkově nejlépe hodnocené VPN online.
 2. Stáhněte si VPN a nainstalujte na jakémkoli zařízení, které používáte pro OkCupid.
 3. Připojte se k zabezpečenému serveru blízko k zajištění vysokých rychlostí, nebo v jiné zemi obejít geo-omezení.
 4. Přihlaste se k OkCupid a připravte se na setkání s vaším duším!

Najděte si svůj zápas hned teď!

Proč potřebujete VPN pro OkCupid

Online datování je neuvěřitelně osobní a budete sdílet mnoho soukromých údajů. Profily, které navštěvujete, a lidé, kterým zprávu zasíláte, jsou také velmi odhalující. Konečně, platíte za tuto službu kreditní kartou.

Všechny tyto informace mohou být proti vám použity velmi špatnými lidmi. Pokud databáze OkCupid někdy unikla nebo byla hacknuta, kybernetičtí zločinci budou mít nekonečné příležitosti, jak ukrást svým zákazníkům nebo vydírat

Seznamovací weby také vyžadují, abyste poskytli své adresa bydliště a kontaktní údaje. Pokud tomu tak není, je stále snadné zjistit vaši fyzickou polohu pomocí vaší IP adresy. To vás zavede skutečné fyzické nebezpečí od stalkerů a jiných nebezpečných lidí. 

VPN vás chrání před všemi těmito riziky a mnoha dalšími. Pomocí vojenského šifrování a dalších bezpečnostních nástrojů skryje vaši IP adresu, data, provoz a jakékoli další zranitelné informace. 

Druhou největší výhodou přístupu k OkCupid pomocí VPN je to, že jej můžete použít kdekoli. Mnoho univerzit, škol, knihoven, kanceláří a podniků zablokovalo přístup k OkCupid ve svých sítích. 

Pokud cestujete za prací nebo na dovolenou, mějte na paměti celé země mají „geoblock“ OkCupid. Seznamovací weby jsou v SAE, Kataru, na Kubě, v Číně, Afghánistánu, Saúdské Arábii, Pákistánu a mnoha dalších zakázány na základě morálních nebo náboženských důvodů.. Pokud cestujete na kterékoli z těchto míst, ztratíte přístup ke svému profilu. 

Nainstalujte VPN a nezáleží na tom, kde jste - univerzita v Texasu nebo hotel v Číně - nikdy neztratíte přístup k OkCupid, nebo kterýkoli z vašich oblíbených webových stránek.

Přístup k OkCupid bezpečně nyní!

Několik dalších důvodů pro použití VPN

výhody obcházení geobloků a skrytí vaší identity přesahují pouhé seznamovací weby. VPN bude zcela měnit způsob používání internetu a přemýšlet o online soukromí. 

Pro začátek, geobloky používají všechny největší webové stránky k omezení přístupu k jejich obsahu. Netflix USA má největší a nejlepší knihovnu na platformě. Pokud však žijete mimo USA, je vám zablokován přístup. S VPN, můžete přimět Netflix, aby si myslel, že žijete v USA.

To také funguje Amazon Prime, Hulu, BBC iPlayer a mnoho dalších. 

Stejná technologie vám umožní obejít vládní cenzuru. Přístupem na internet na serveru mimo vaši domovskou zemi můžete Užijte si bezplatný, otevřený internet odkudkoli na světě. 

Nástroje ochrany osobních údajů, které vás udrží v bezpečí v OkCupid, fungují v každém rohu internetu. Každou sekundu jste online, jste ohroženi hackery a škodlivými útoky. VPN skrývá vaši fyzickou polohu a identitu, spolu s veškerým provozem a daty. Bez těchto informací je pro počítačové zločince neuvěřitelně obtížné tě zneužít. 

To platí také pro inzerenty. Nemůžete sledovat vaši online aktivitu, nemohou vás neustále cílit a manipulovat s otravnými reklamami. Ve skutečnosti, mnoho sítí VPN má vestavěný software pro blokování adblocků aby se zajistilo, že k tomu nedojde. 

Nejdůležitější věc, kterou si musíte zapamatovat, je že ne všechny VPN jsou si rovny. Bezplatné sítě VPN slibují zvýšenou bezpečnost a soukromí, ale jejich používání může být ve skutečnosti ještě nebezpečnější. Mezitím, ne každá prémiová VPN je dostatečně výkonná, aby obešla geobloky nebo udržovala vysoké rychlosti připojení. 

Vybrali jsme 5 nejlepších VPN pro OkCupid to také poskytne mnoho výše uvedených výhod.

Najděte si svůj zápas hned teď!

5 nejlepších VPN pro OkCupid

1.NordVPN

5 nejlepších VPN pro OkCupid [Získejte neomezený přístup v roce 2020!]

Nejlépe hodnocený poskytovatel na světě, NordVPN má nejsilnější dostupné bezpečnostní funkce. Při použití této sítě VPN se nikdy nebudete muset obávat úniku nebo odcizení vašich dat. 

NordVPN nabízí sadu vojenské bezpečnostní prvky oddaný udržení vás skrytý, když jste online. Mezi ně patří šifrování AES-256, přísná zásada no-logs, přepínače automatického zabíjení a ochrana proti úniku DNS. Provoz, identita a poloha zůstanou skryté bez ohledu na to, jaké weby a aplikace používáte. 

S více než 5 700 serverů 59 zemí, optimalizováno pro rychlost a obcházení geobloků, nikdy neztratíte přístup k OkCupid. NordVPN vám zajistí volný, otevřený a bezpečný internet odkudkoli na světě. 

Je snadné pochopit, proč naše čtenáři i nadále dávat NordVPN tolik nadšených recenzí. Vyzkoušejte to sami, bez rizika až měsíc, a 30denní záruka vrácení peněz.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Vyzkoušejte nyní NordVPN bez rizika!

2.ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

ExpressVPN je nejrychlejší dostupná VPN, dávat uživatelům rychlosti blesku na 3000+ zabezpečených serverech po celém světě. 

Můžeš nainstalujte ExpressVPN až na 5 zařízeních současně, udržet si bezpečí doma, když jste na cestách, a dokonce i v práci. funkce rozděleného tunelování umožňuje zašifrovat jednotlivé aplikace a webové stránky, takže na jednom zařízení můžete přistupovat k místnímu i mezinárodnímu obsahu. To je ideální pro pomocí OkCupid při cestování do zemí, kde je zakázáno. 

ExpressVPN nezbavil bezpečnosti ani hodnoty ve jménu rychlosti. Uživatelé získají výhodu nejmodernější nástroje zabezpečení a ochrany soukromí když jste online, udržet si bezpečí při hledání zápasů. 

S tím vším, není divu skuteční uživatelé hodnotí ExpressVPN tak vysoko. Zjistěte, proč se zaregistrujte, bez rizika, pomocí 30denní záruka vrácení peněz a exkluzivní 7denní zkušební verze pro uživatele iOS a Android.  

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Vyzkoušejte ExpressVPN nyní bez rizika!

3.CyberGhost

Zařízení CyberGhost

Jednoduchá, rychlá a efektivní VPN, CyberGhost je pro naše čtenáře oblíbenou volbou snadno použitelné rozhraní a jednoduché nastavení.

S více než 6000 serverů ve více než 90 zemích, CyberGhost zaručuje, že nikdy nebudete uzamčeni ze svého účtu OkCupid. Všechny tyto servery jsou optimalizovány pro rychlost a jsou také specializované servery věnované torrentování a streamování.

CyberGhost poskytuje všechny důležité bezpečnostní funkce, které potřebujete zůstat v bezpečí a online. Nabízí také nejštědřejší dostupné zkušební období. Noví uživatelé dostávají a 45denní záruka vrácení peněz, zatímco Uživatelé iOS dostávají 7denní bezplatnou zkušební verzi. Uživatelé Androidu to mohou vyzkoušet zdarma na 1 den. 

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Vyzkoušejte nyní CyberGhost bez rizika!

4.Surfshark

Surfshark zařízení

Surfshark je nejnovější VPN na seznamu, ale nenechte se odradit. Za pouhých několik let se to stalo jedna z nejsilnějších a nejoblíbenějších sítí VPN na světě, rychle stoupáme na naše žebříčky a milovali naši čtenáři. 

Jeho menší velikost je ve skutečnosti jednou z největších výhod Surfsharks. Může létat pod radarem největších webových stránek a vlád, snadno obejít geobloky a cenzuru. To je zálohováno vzduchotěsné zabezpečení a některé velmi působivé nástroje ochrany osobních údajů.

Kromě standardních bezpečnostních funkcí má Surfshark také vestavěný adblocker a různá nastavení, která nabízejí specializované režimy ochrany osobních údajů přizpůsobené vašim individuálním potřebám.

S rychle rostoucím výběrem serverů ve více než 50 zemích nebude Surfshark zklamat. Jeho plány nabízejí neuvěřitelná hodnota a 30denní záruka vrácení peněz pro nové uživatele. Nemáte co ztratit vyzkoušet.

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Vyzkoušejte Surfshark bez rizika nyní!

5.PrivateVPN

PrivateVPN zařízení

Pokud se VPN zdají příliš komplikované, je PrivateVPN ideální volbou. A cenově dostupný poskytovatel to nabízí jednoduché rozhraní a úžasnou zákaznickou podporu, PrivateVPN je skvělé pro začátečníky VPN.

Přestože nemůže konkurovat ostatním zde uvedeným VPN, pokud jde o funkce a nástroje, PrivateVPN poskytuje uživatelům a jednoduchá instalace a přímé aplikace. To neznamená, že se musíte starat o rychlost nebo bezpečnost.

PrivateVPN nabízí a přísná politika bez protokolování, vojenské šifrování, automatický přepínač zabíjení, ochrana proti úniku IPv6 a mnoho dalšího. S servery ve více než 60 zemích po celém světě máte jistotu obejít jakékoli geobloky a zažít bleskurychlé rychlosti. 

Vyzkoušejte PrivateVPN pro sebe, bez rizika, s 30denní záruka vrácení peněz. Uvidíte rychle, proč obdrží tolik vynikajících recenze od našich čtenářů.

PrivateVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P; seznam serverů optimalizovaných P2P dostupných v aplikaci.

PrivateVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Vyzkoušejte PrivateVPN bez rizika nyní!

souhrn

Nenechte své hledání lásky proměnit v noční můru. 

Zajistěte, aby zločinci proti vám nemohli použít nic, co uděláte nebo řeknete na OkCupid - nebo na jakémkoli jiném webu -, hackerům nebo jiným nebezpečným lidem. 

Nainstalujte si VPN ještě dnes a za méně než pět minut se budete skrývat a bezpečně před nebezpečím online datování. Můžete si odpočinout a soustředit se na budování nejlepšího profilu, který vám pomůže najít vaši duši.

Najděte si svůj zápas hned teď!

Další čtení

Cestujete do zahraničí a máte obavy, že vám chybí vaše oblíbené pořady Netflix? Máme pro vás ty nejlepší VPN.

Řekli jsme vám jen několik výhod používání VPN. Zjistěte, jak moc jsou v našem úplném průvodci pro začátečníky.

Pokud víte, která VPN vám nejlépe vyhovuje, podívejte se na nejlepší kupóny a nabídky, které nabízí. 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me