5 nejlepších VPN pro Tinder [Získejte neomezený přístup v roce 2020]

Pro většinu lidí je Tinder jedinou datovací aplikací, kterou stojí za to používat. Jeho jednoduchost znamená Každý den je na Tinder uzavřeno 26 milionů lidí. 

Nejvíce překvapivě, vzhledem k jeho pověsti jako připojovací aplikace, 80% uživatelů Tinder tvrdí, že hledají seriózní smysluplný vztah. Co to pro vás znamená, svobodná osoba? 

Opravdu musíte být na Tinder. 

Představte si však, že náhle ztratíte přístup k účtu nebo zablokujete aplikaci. To se ve skutečnosti děje hodně. Školy, univerzity a celé země Tinder zablokovaly. Některé z morálních důvodů, ale většinou protože je to tak rušivé. 

Abyste se ujistili, že se vám to nikdy nestane, nainstalujte si do telefonu síť VPN a nikdy neztratíte přístup na Tinder. Trvá několik minut a přichází s řadou dalších výhod.

Stručný průvodce: Nejlepší VPN pro Tinder

1.NordVPN:NordVPN je nejen nejoblíbenější volbou u našich čtenářů, ale také VPN s nejvyššími hodnoceními na světě. 5 700+ zabezpečených serverů po celém světě zajišťuje, že nikdy neztratíte přístup k Tinderovi.

2.ExpressVPN:Díky serverům s optimalizací rychlosti na více než 160 místech je ExpressVPN nejrychlejší VPN na trhu. Snadno použitelné aplikace pro iOS a Android dělají z tohoto oblíbeného výběru.

3.CyberGhost:Zkušební verze zdarma pro uživatele iOS a Android spolu se snadnou instalací na více zařízení činí z Cyberghost ideální produkt pro Tinder.

4.Surfshark: Surfshark nabízí neuvěřitelnou hodnotu, s přizpůsobitelnými funkcemi a neomezenou ochranou zařízení.

5.PrivateVPN:Pro uživatele VPN s vědomím rozpočtu je PrivateVPN perfektní. Řešení pro začátečníky nabízí jednoduché aplikace a rychlou instalaci.

Přístup Tinder s NordVPN

Proč potřebujete VPN pro přístup k Tinder

Každý den, po celém světě, je na Tinderovi 1 miliarda švihnutí. Jednoduchost a snadnost nalezení potenciálního partnera to činí jedna z nejvíce rušivých aplikací na světě. 

Z tohoto důvodu, mnoho institucí a podniků zakázalo Tinderovi ve svých prostorách. Univerzity, školy, úřady, vládní budovy se snaží omezit přístup k Tinderovi a minimalizovat narušení, které způsobuje. Samozřejmě, že ano také morální a náboženské obavy - což vede k bytí aplikace zakázáno v několika malých zemích a náboženských komunitách. 

Ať už má někdo důvod omezit Tinder, metoda je vždy stejná: zablokovat stahování nebo použití aplikace v jejich sítích. Kdykoli v takové síti používáte internet, ztratíte přístup k aplikaci Tinder. 

Na sidenote, to se týká také Facebooku. Protože Tinder spoléhá na váš účet Facebook a ověřuje vaše informace, Pokud zadáte zemi nebo budovu, kde je zakázán Facebook, ztratíte také přístup k Tinderovi. 

K tomu všemu existuje jednoduché řešení. S VPN můžete skrýt vaši online aktivitu při používání veřejné sítě.

Použití šifrování vojenské úrovně a globální sítě zabezpečených serverů, VPN zabalí vaše data, provoz a dokonce i vaši polohu do ochranného tunelu. To skryje vás ze sítě používáte pro přístup k internetu a umožňuje vám to obejít všechna omezení umístil na to. 

Tohle znamená tamto pokaždé, když připojíte se k internetu přes VPN, budete si v každé aplikaci užívat nefiltrovaný a otevřený internet používáte, včetně Tinder.

Přístup Tinder s NordVPN

Mnoho výhod používání VPN

Stejná technologie VPN, která vám poskytuje neomezený přístup k Tinderovi, má celou řadu dalších výhod. 

Šifrování dat a používání zabezpečených soukromých serverů zvyšuje vaše celkové soukromí a bezpečnost online exponenciálně. Připojením k serverům VPN můžete: skrýt vaše data, identitu a fyzické umístění. To vás udržuje bezpečné před malwarem, podvody, stalkery, počítačovými zločinci, inzerenty a vládním dohledem. 

Pokud používáte VPN pro připojení k serveru mimo vaši domovskou zemi, můžete obejít vládní cenzuru a získat přístup k jinému „Geograficky omezený“ obsah na webech, jako je Netflix. 

Toto jsou jen některé z neuvěřitelných výhod VPN. Pokud se chcete dozvědět více, napsali jsme kompletní průvodce pro začátečníky. Mezitím se podívejte 5 nejlepších VPN pro Tinder níže.

Přístup Tinder s NordVPN

5 nejlepších VPN pro Tinder

1.NordVPN

5 nejlepších VPN pro Tinder [Získejte neomezený přístup v roce 2020]

NordVPN je celkově VPN s nejvyšším hodnocením a neustále přijímá hvězdné recenze od našich čtenářů. S více než 5 700 zabezpečených serverů po celém světě, nikdy neztratíte přístup k Tinderovi.

Jeden účet NordVPN může chránit až 6 zařízení současně, dávám ti vojenské nástroje na ochranu soukromí napříč všemi zařízeními, nejen telefonem. Z toho budete mít prospěch Šifrování AES-256, automatický přepínač zabíjení, přísná zásada no-logs, ochrana proti úniku DNS, a mnohem víc.

Díky společnosti NordVPN bezkonkurenční schopnosti úderu do geobloku a servery optimalizované na rychlost, budete si také užívat internet bez hranic odkudkoli na světě. Vyzkoušejte to pomocí bezriziková, 30denní záruka vrácení peněz. 

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Vyzkoušejte nyní NordVPN bez rizika!

2.ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

nejrychlejší VPN na světě, ExpressVPN vás udrží ve spojení s každým zápasem a se všemi možnými daty, ať jste kdekoli. Více než jen neuvěřitelné rychlosti, Tento poskytovatel nabízí prvotřídní ochrana pro každé zařízení, takže můžete švihnout klidem doma nebo na cestách.

S více než 3 000 serverů ve více než 90 zemích, ExpressVPN snadno splní příslib úplnou anonymitu online, aniž byste zpomalili vaše připojení. Nainstalujte si jej do telefonu a počítačů a budete 100% zabezpečeno před jakoukoli online hrozbou. 

Je snadné pochopit proč naši čtenáři tuto VPN milují. Využijte výhody 30denní záruka vrácení peněz zjistit sami.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Vyzkoušejte ExpressVPN nyní bez rizika!

3.CyberGhost

Zařízení CyberGhost

Existuje mnoho důvodů, proč CyberGhost je ideální VPN pro Tinder. Za prvé, nabízí uživatelům vzduchotěsné, nejmodernější bezpečnostní a ochranné nástroje, vedle zrychlené rychlosti procházení na více než 3 900 věžích. 

Za druhé, CyberGhost dělá ochrana mnoha zařízení neuvěřitelně snadné. Po instalaci na libovolné zařízení vytvoříte profil, který automaticky sdílí vaše jednotlivá nastavení na celkem 7 zařízeních. 

Nakonec má CyberGhost na tomto seznamu nejštědřejší zkušební období. Noví uživatelé systému iOS získají 7denní bezplatnou zkušební verzi, zatímco uživatelé systému Android dostanou jeden volný den. Všichni uživatelé Cyberghost jsou chráněni 45denní záruka vrácení peněz. Další informace o této výkonné VPN naleznete v naší úplné recenzi. 

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Vyzkoušejte nyní CyberGhost bez rizika!

4.Surfshark

Surfshark zařízení

„Rising Star“ sítí VPN, Surfshark je nová VPN, která rychle zvýšila naše hodnocení. Nabídka neomezená ochrana simultánního zařízení na jednom účtu, pro pevné předplatné je snadné pochopit proč.

Surfshark se může pochlubit sada exkluzivních, vysoce přizpůsobitelných nástrojů pro ochranu soukromí a zabezpečení vedle standardních funkcí jako Šifrování AES-256, ochrana proti úniku DNS, automatický přepínač zabíjení, a mnohem víc.

Surfshark je menší než nejspolehlivější, špičkové VPN a dokáže létat pod radarem a snadno obejít geobloky, cenzuru a všechna omezení Tinder. Vyzkoušejte to, bez rizika, pomocí 30denní záruka vrácení peněz. 

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Vyzkoušejte Surfshark bez rizika nyní!

5.PrivateVPN

PrivateVPN zařízení

Pokud jste v oblasti VPN nováčkem a chcete si jen vyzkoušet jednu v Tinder, PrivateVPN může být pro vás to pravé. Tento poskytovatel vytvořil cenově dostupná VPN pro začátečníky, která stále poskytuje robustní zabezpečení a rychlé prohlížení. 

PrivateVPN nabízí na každém kroku cestu úžasná úroveň 24/7, živá podpora zákazníků. Může se také pochlubit 60 sekundová instalace a přehledné návody pro každé zařízení. Po instalaci to jednoduchá a efektivní VPN vás udrží online a přejíždí kdekoli na světě.

Vyzkoušejte to, bez rizika, pomocí 30denní záruka vrácení peněz, a přečtěte si naši úplnou recenzi pro více informací.

PrivateVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P; seznam serverů optimalizovaných P2P dostupných v aplikaci.

PrivateVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Vyzkoušejte PrivateVPN bez rizika nyní!

souhrn

Neriskujte, že náhle ztratíte přístup ke svému Tinderovi a chybí na 100 s potenciálních zápasů. Nebo ještě horší je, že váš telefon byl hacknut a všechna vaše soukromá data byla odcizena.

Nainstalujte si do zařízení VPN zůstaňte v bezpečí a připojeni kdekoli na světě, obcházejte i ta nejpřísnější omezení a ujistěte se, že váš seznamovací život nezasáhne. Pokud si stále nejste jisti,NordVPN nabízí každému novému uživateli 30denní záruku vrácení peněz, takže to můžete vyzkoušet bez rizika.

Vyzkoušejte nyní NordVPN bez rizika!

Další čtení

Hledáte lásku k OkCupid? Zažijete stejná omezení jako Tinder, proto jsme pro OkCupid vybrali také nejlepší VPN.

Podívejte se na naše recenze nejlepších sítí VPN pro Android a iOS. 

Až budete připraveni investovat do sítě VPN, podívejte se na absolutně nejlepší nabídky a nabídky kupónů.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me