5 nejlepších VPN ZDARMA pro Čínu, které SKUTEČNĚ PRACUJÍ v roce 2020!

Vše, co chcete po dlouhém letu dorazit do vašeho hotelu, připojte se k Wi-Fi zdarma a zkontrolujte, zda v telefonu nejsou zmeškané zprávy nebo e-maily WhatsApp.

Pokud letíte do Číny, nic z toho nebude možné.

Čínský vládní „Velký firewall“ vkládá přísné cenzurní bloky na některé z nejpoužívanějších webů a aplikací, jako jsou Facebook, Gmail, WhatsApp a YouTube (kliknutím sem zobrazíte, zda jsou vaše oblíbené webové stránky blokovány). To znamená používání VPN je absolutní MUSÍ během vaší návštěvy Číny, dokonce i pro ty nejjednodušší úkoly, jako je vyhledávání trasy Google Map do nedaleké restaurace.

Samozřejmě, aby vaše cestovní náklady byly minimální, rozumíme tomu, proč byste se chtěli rozhodnout pro bezplatnou síť VPN, ale je důležité si ji vybrat rozumně - zejména v zemi, jako je Čína, která se během hovoru aktivně pokouší zablokovat všechny VPN. Níže je uveden seznam některých nejlepší bezplatné VPN pro Čínu které ještě nebyly zablokovány a minimalizují vaše bezpečnostní rizika během používání.

Nejlepší bezplatné VPN pro Čínu

 1. Štít hotspotu poskytuje uživatelům 500 MB dat každý den zdarma
 2. Windscribe poskytuje držitelům účtu zdarma každý měsíc 10 GB dat
 3. bVPN poskytuje 30 minut bezplatného prohlížení denně
 4. ukryj mě nabízí zdarma 2 GB dat a 3 servery
 5. TunnelBear nabízí GhostBear, který vám pomůže obejít čínský firewall

Je bezplatná síť VPN tou pravou volbou pro vaši cestu do Číny?

Čínská vláda bere své vymáhání práva na internetu vážně, a proto potřebujete VPN, která zajistí vaši anonymitu a chrání vaše data před zvědavýma očima. Bezplatné sítě VPN mohou být užitečné jednorázově, ale nejsou tak spolehlivé po celou dobu cesty.

Mnoho online poskytovatelů VPN ohrožuje zabezpečení online a položte klapku na procházení internetu. Například nedávná studie zjistila, že některé hlavní bezplatné VPN obsahovaly malware související s reklamou, a 72% sítí VPN bylo integrováno sledovače dat třetích stran. Shromážděná data byla později prodána inzerentům, aby mohli lépe bombardovat své uživatele cílenými reklamami.

Na těchto faktech je nejvíce znepokojující to, že namísto ochrany vaší online identity, bezplatné VPN aktivně dělají pravý opak, něco, co může být v Číně velmi riskantní.

A co víc, bezplatné VPN nenabízí nejlepší zážitek z prohlížení, protože omezují využití dat a zpomalují rychlost internetu výrazně. Zírat na prázdnou bílou obrazovku, zatímco čekáte na načtení Gmailu, není přesně to, jak chcete strávit svůj čas v Číně..

Volba editoru: NordVPN

Zařízení NordVPN

Volba našeho editora pro nejlepší VPN pro použití v Číně je NordVPN.

NordVPN není úplně zdarma, ale nabízejí 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že pokud cestujete do Číny méně než měsíc, budete moci používat NordVPN bezplatně.

NordVPN je perfektní VPN pro Čínu. Může snadno obejít Velký firewall a odblokovat prakticky jakýkoli hlavní web. Má velkou síť více než 5 200 serverů v 60 různých zemích, včetně sousedních regionů, jako je Hongkong, což se překládá do vysokorychlostní internet během celé vaší cesty.

A co je nejdůležitější, bere to vaši online bezpečnost vážně tím, že nabízí vojenské šifrování AES 256-CBC, ochranu proti úniku IPv6, ochranu proti úniku DNS, split tunneling a vestavěný přepínač kill.

 NordVPN se může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Získejte nyní NordVPN!

Nejlepší bezplatné VPN pro Čínu

Pokud stále chcete používat bezplatnou síť VPN v Číně, budete chtít vyberte si jeden z našeho seznamu níže. Všechny tyto VPN byly testovány našimi odborníky, abychom se ujistili mohou skutečně obejít Velký čínský firewall bez ohrožení vašeho soukromí a bezpečnosti.

A nezapomeňte! Všechny webové stránky VPN jsou v Číně blokovány, což znamená musíte si před příjezdem do země stáhnout a nainstalovat VPN, kterou si vyberete.

1. HotSpot Shield

zařízení štítů hotspotů

Bezplatná verze HotSpot Shield vám nabízí 500 MB dat denně, což není skvělé pro streamování, ale stačí jen zkontrolovat e-mail nebo procházet weby sociálních médií. Bezplatná verze umožňuje pouze připojení k jejich americkému serveru, což může zpomalit rychlost prohlížení.

Na druhou stranu se postarají o vaše soukromí a bezpečnostní obavy. HotSpot Shield nabízí 128bitové a 256bitové šifrování, a také vestavěný spínač zabíjení abyste zajistili bezpečnost svých dat v případě, že dojde ke zhroucení vašeho připojení.

Další informace o službě HotSpot Shield naleznete v naší úplné recenzi.

Získejte zdarma VPN

2. Windscribe

Windscribe-devices-new

Windscribe vám nabízí působivé 10 GB dat měsíčně zdarma na neomezeném počtu zařízení. Tato služba je ideální pro streamování televizních pořadů na Netflixu a prohlížení sociálních médií, a dokonce zvládne P2P torrenting.

To také přichází s vynikající blokování reklam a přísné zásady bez protokolování aby vaše online identita byla chráněna při cestování v Číně.

nicméně, bezplatná verze vám umožní přístup pouze k 10 serverovým umístěním. Protože mnoho stejných uživatelů používá stejné servery, může dojít k pomalému připojení.

Podívejte se, co si ostatní uživatelé Windscribe myslí v naší úplné recenzi.

Získejte zdarma VPN

3. bVPN

5 nejlepších VPN ZDARMA pro Čínu, které SKUTEČNĚ PRACUJÍ v roce 2020!

bVPN funguje v Číně jako obvykle, díky různým metodám zmatení, které používá, včetně kouřový tunel - polymorfní tunel, který brání hloubkové kontrole paketů. Poskytovatel VPN není zcela zdarma, ale umožňuje to 30 minut bezplatného používání denně.

Je to efektivní a jednoduché použití, s kvalitním šifrováním a možností volby mezi protokoly TCP a UDP. TCP se používá pro vyšší úrovně šifrování, zatímco UDP vám poskytuje rychlejší připojení.

Přečtěte si, co si ostatní myslí o bVPN na naší stránce s podrobným přezkumem.

Získejte zdarma VPN

4. Hide.me

hideme zařízení

Hide.me je skvělá možnost VPN, která vám nabízí 2 GB dat za měsíc a spolehlivé zásady ochrany osobních údajů, aby byla vaše data v bezpečí. VPN v Malajsii dneukládají žádné protokoly připojení a podporuje protokoly, které chránit vaše online data.

Nevýhodou je bezplatná verze Hide.me můžete si vybrat pouze mezi 3 servery, ke kterým se chcete připojit a nemohou vždy obejít Velký Firewall ve všech regionech Číny.

Chcete-li zjistit, co si ostatní uživatelé mysleli o Hide.me, podívejte se na naši úplnou kontrolní stránku.

Získejte zdarma VPN

5. TunnelBear

tunelová zařízení

TunnelBear VPN používá svou funkci GhostBear k obcházení čínského velkého firewallu. Tato jedinečná funkce také přidává vrstvu zabezpečení online tím, že kóduje veškerou vaši komunikaci a chrání tak vaši identitu.

Bezplatná služba umožňuje použití pouze 500MB dat za měsíc, ale díky silnému šifrování a přidaným bezpečnostním funkcím je TunnelBear skvělou volbou pro běžné použití v Číně.

Další informace o produktu TunnelBear naleznete na naší stránce s podrobným přezkumem.

Získejte zdarma VPN

souhrn

S přísnými čínskými zákony o cenzuře internetu to není žádným překvapením budete potřebovat VPN, abyste si mohli užít i ty nejjednodušší online aktivity na cestě - ať už se jedná o procházení Facebookem, chatování s rodinou a přáteli přes WhatsApp nebo kontrolu vašeho účtu Gmail. Sítě VPN zdarma mohou pracovat, pokud potřebujete pouze minimální přístup k internetu, ale určitě přicházejí s přiměřeným množstvím rizika a omezení. Na druhou stranu, pokud chcete skutečně spolehlivou službu VPN při cestování v Číně, vaše nejlepší sázka je NordVPN.

Mohlo by se Vám také líbit:

 • Nejlepší VPN pro Čínu
 • ExpressVPN funguje v Číně, ale pouze pokud to uděláte
 • Kompletní seznam blokovaných webových stránek v Číně
 • Jak odblokovat weby v Číně, když už jste tam
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me