6 najlepších alternatív k počítaču CyberGhost: najrýchlejší a najlacnejší rok 2020


CyberGhost je jednou z najdynamickejších VPN na trhu. Vďaka globálnej sieti viac ako 5 700 serverov a najvyššej možnej úrovni šifrovania údajov je to možné medzi našimi vysoko hodnotenými VPN z dobrého dôvodu.

Ale to, že milujeme CyberGhost, neznamená, že je pre vás najvhodnejšie. Napríklad, hoci môže obísť veľa geoblokov a cenzúry, CyberGhost nepracuje v Číne. Ak teda žijete alebo cestujete za Veľkou stenou, budete potrebovať inú možnosť.

Každý poskytovateľ VPN ponúka jedinečnú kombináciu funkcií. Či už nakupujete VPN po prvýkrát, alebo ste už vyskúšali CyberGhost a chcete vykonať zmenu, existuje celý rad alternatív, ktoré môžete preskúmať.

Ďalej sa pozrieme na silné a slabé stránky spoločnosti CyberGhost spolu s nimi alternatívne funkcie, ktoré ponúkajú iné siete VPN, takže nájdete VPN, ktorá najlepšie vyhovuje vašim individuálnym potrebám.

Najlepšie zo všetkého je, že väčšina prémiových poskytovateľov VPN ponúka bezplatnú skúšobnú verziu alebo záruku vrátenia peňazí (alebo kombináciu oboch!), Takže si ich môžete bez rizika vyskúšať a nájsť perfektný zápas..

Stručný sprievodca: Najlepšie alternatívy VPN k CyberGhost

 1. ExpressVPN
  ak rýchlosť a súkromie sú vaše najväčšie obavy, ExpressVPN je pre vás sieť VPN. S bleskovo rýchlym pripojením, neobmedzená šírka pásma, a výber 148 virtuálnych miest na celom svete, s takmer internetovými obmedzeniami sa už takmer nikdy nebudete musieť vyrovnať.
 2. NordVPN
  NordVPN sa skutočne kombinuje neobmedzený prístup na globálny internet s bezpečnostné prvky topnotch aby vám priniesla jednu z najvýkonnejších dostupných sietí VPN.
 3. SaferVPN
  s aplikácie pre takmer každú platformu, Táto ľahko použiteľná VPN je vynikajúca pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. Najlepšie zo všetkého je, že používatelia prehliadača Chrome sa môžu tešiť 500 MB bezplatnej služby VPN každý mesiac, aby sa tento poskytovateľ skutočne otestoval.
 4. VyprVPN
  VyprVPN je rýchla služba s žiadne obmedzenia rýchlosti alebo šírky pásma. Vďaka technológii, ktorá dokáže poraziť aj najsilnejší anti-VPN softvér, budete musieť sledovať Netflix a približovať minulé cenzúrne brány firewall v žiadnom momente.
 5. TunnelBear
  Vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu s medvedíkom a jeho inovatívnemu rozhraniu Režim GhostBear, ktorý sa vyhýba DPI, TunnelBear je funkčná, ale jednoduchá VPN. Jeho plán Little Bear vám prinesie z režimu spánku, aby ste si ho mohli užiť 500 MB bezplatných údajov každý mesiac.
 6. Súkromný prístup na internet
  Navrhnuté s súkromie a bezpečnosť z tohto dôvodu sa súkromný prístup na internet stal svetovým favoritom napriek takmer nikdy reklame. Môžete prehliadať v pokoji s mimoriadnou ochranou zabudovanej funkcie blokátory reklám a škodlivého softvéru.

Čo hľadať v alternatíve VPN k počítaču CyberGhost

CyberGhost ponúka svojim užívateľom rad skvelých funkcií, vrátane špičková bezpečnosť a šifrovanie, neobmedzená šírka pásma, a veľmi rýchle rýchlosti. Takže ak hľadáte inú možnosť, nechcete robiť kompromisy v týchto kľúčových oblastiach.

Základy - bezpečnosť, ochrana osobných údajov, rýchlosť siete, prerušenie služby Geoblock

Vyberte sieť VPN, ktorá chráni vaše údaje vojenské šifrovanie a prísne politika bez prihlásenia takže vaša história prehliadania nemôže spadnúť do nesprávnych rúk.

Budete tiež hľadať poskytovateľa, ktorý ponúka neobmedzená šírka pásma a vysokorýchlostné pripojenia, najmä ak chcete používať sieť VPN na streamovanie hudby a videa.

Ak hľadáte odomknúť geoblokované služby ako Netflix a HBO, vaša VPN bude musieť prevádzkovať servery v krajinách, kde je požadovaný obsah k dispozícii. Ak napríklad chcete dohnať poslednú epizódu Minulého týždňa dnes večer, na odblokovanie HBO sa budete musieť pripojiť k serveru v USA..

Keďže však služby, ako sú obrazovky USA Netflix a Sky Go pre VPN, stačí mať dobre umiestnené servery, nestačí, aby vám VPN zaručila prístup. VPN musí používať pokročilé zmätenie, aby ste prešli cez bloky VPN; túto schopnosť majú iba tie najlepšie služby.

Ako sprievodca (ale s výraznými výnimkami) platí, že čím viac serverov VPN funguje, tým je menej pravdepodobné, že budete mať problémy preťaženie servera a pomalé rýchlosti.

Pre každodenné úlohy, ako je internetové bankovníctvo, je najlepšie sa pripojiť k server blízko vašej fyzickej polohy. Služby ako PayPal a mnoho bánk áno označte svoj účet podozrivú aktivitu, ak sa prihlásite pomocou cudzieho servera. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu 5 najlepšími VPN pre PayPal.

Pripojenie k serveru blízko domova vám tiež poskytne najrýchlejšie možné rýchlosti. Čím ďalej ste zo servera, ktorý používate, tým pomalšie budú zvyčajne vaše rýchlosti.

Ďalšie funkcie ponúkané prémiovými sieťami VPN

Ktorákoľvek z našich VPN s najvyšším hodnotením vám poskytne funkcie opísané vyššie. Tu je niekoľko doplnkov, ktoré od seba odlišujú najlepšie VPN.

Firewall NAT

NAT firewall je ďalšia vrstva zabezpečenia, ktorá blokuje hackerov zo skenovania zariadenia a odoslania žiadostí o pripojenie. Kedy v kombinácii s VPN, NAT firewall sa stáva jedným z najviac výkonné bezpečnostné riešenia k dispozícii na ochranu vášho zariadenia.

CyberGhost neposkytuje ochranu firewallu NAT, ale VypyrVPN a SaferVPN ho automaticky zahrnujú do vašej služby.

Určené adresy IP

Mnoho webových lokalít blokujúcich geoblok používa softvér anti-VPN na zisťovanie a blokovanie zdieľaných adries IP, ktoré patria k serverom VPN. Ak na web pristupuje viac ľudí z tej istej adresy IP, softvér ho zablokuje - to je jeden z dôvodov, prečo tak málo sietí VPN dokáže odblokovať Netflix.

Vyhradená adresa IP je pre vás jedinečná - k nej nemá prístup nikto iný, kto používa VPN. To robí to veľmi nepravdepodobné, že softvér anti-VPN ho zablokuje. Vyhradené adresy IP spoločnosť CyberGhost neponúka, ale jednu môžete získať za dodatočnú cenu s programom NordVPN..

Rozdelené tunelovanie

Ak ty pracovať v kancelárii alebo použiť bezdrôtovú sieť doma na spojenie s tlačiarňou a skenerom, sieť VPN s rozdelené tunelovanie vám pomôže zostať pripojení lokálne bez toho, aby ste sa vzdali ochrany VPN na webe.

Rozdelené tunelovanie vám umožní rozhodnúť, ktorá prevádzka je smerovaná cez váš tunel VPN, čo vám umožní priamy prístup k miestnym zariadeniam a webom, ktorým dôverujete. Toto je funkcia, ktorú ponúka niekoľko sietí VPN, ale zistíte, že je s produktom ExpressVPN štandardne dodávaná.

Najlepšie alternatívy k CyberGhost & Prečo ich milujeme

1. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

ExpressVPN je jedným z najrýchlejšie VPN k dispozícii - v skutočnosti je to naše majster rýchlosti! s neobmedzená šírka pásma a priame používateľské rozhranie, je to hračka na ochranu vašich osobných údajov pomocou ExpressVPN.

Aj keď CyberGhost určite ponúka veľký výber serverov v 90 krajinách, sieť ExpressVPN je omnoho širšia s viac ako 2 000 serverov v 94 krajinách.

A na rozdiel od CyberGhost, ExpressVPN ponúka rozdelené tunelovanie. Aj keď to nie je pre väčšinu súkromných používateľov prínosom, rozdelené tunelovanie je nesporne užitočnou funkciou pre kancelárie a väčšie domáce siete..

ExpressVPN ponúka a 30-dňová, no-otázky kladené, garancia vrátenia peňazí na všetky svoje služby a môžete vyskúšajte to zadarmo na 7 dní na všetkých vašich zariadeniach s Androidom a iOS. Neexistuje lepší spôsob, ako vyskúšať túto vysoko hodnotenú sieť VPN pre seba.

Čo sa nám na ExpressVPN páči:

 • Inovatívna funkcia rozdeleného tunela, ktorá vás udržiava v pripojení k zariadeniam vo vašej miestnej sieti
 • 24/7 zákaznícky servis prostredníctvom online chatu
 • Funguje s streamovacími platformami ako Netflix a BBC iPlayer

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. NordVPN

Zariadenia NordVPN

Globálna sieť servera NordVPN je o niečo väčšia ako sieť CyberGhost 5 000+ serverov v 62 krajinách, ale jeho Dvojité šifrovanie VPN a vyhradená adresa IP služby sú tam, kde skutočne svieti.

Spoločnosť NordVPN chráni vaše údaje AES-256 a 2048-bitové šifrovanie. Vďaka technológii Double VPN budú vaše citlivé informácie šifrované nielen raz, ale dvakrát.

Toto multi-hopové šifrovanie je obzvlášť výhodné ak žijete alebo plánujete výlet do krajiny s vysokou úrovňou internetová cenzúra a vládny dohľad, ako Čína.

Okrem dvojitého šifrovania, NordVPN prísna politika bez protokolov a prepínač automatického zabíjania zaručte, že vaše údaje prehliadania nikdy nebudú vystavené na verejnom internete.

Budete mať tiež prístup k jedinečným službám spoločnosti NordVPN Technológia SmartPlay, čo vám umožní automaticky pristupovať k cenzurovanému alebo geoblokovanému obsahu bez toho, aby ste museli manuálne meniť server ste pripojení.

Na rozdiel od systému CyberGhost poskytuje spoločnosť NordVPN svojim používateľom aj možnosť voľby vyhradená IP za príplatok. Otestujte si vynikajúcu službu spoločnosti NordVPN pomocou systému 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetkých jeho obaloch.

Čo sa nám na NordVPN páči:

 • Predinštalovaný blokovač reklám a škodlivého softvéru
 • Dvojitá technológia šifrovania VPN
 • Zabezpečte súčasne až 6 zariadení

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

3. SaferVPN

safervpn-zariadenia

Ľahko použiteľné rozhranie SaferVPN z neho robí najlepšiu voľbu pre začiatočníkov aj pre veteránov VPN.

Vďaka aplikáciám takmer pre každú platformu si budete môcť na všetkých zariadeniach vychutnať nastavenie jedným kliknutím - a môžete chráňte súčasne až 5 zariadení.

Najlepšie zo všetkého je, že sa vám bude páčiť ochrana bezpečnosť na úrovni banky, spolu s vysoké rýchlosti a neobmedzená šírka pásma.

SaferVPN ponúka a zabudovaný NAT Firewall, ktorému CyberGhost chýba. A ak si stiahnete rozšírenie prehliadača SaferVPN pre prehliadač Chrome, budete odmenení 500 MB voľnej šírky pásma každý mesiac to vyskúšať.

Tento príspevok na použitie nebude stačiť na sledovanie vašich obľúbených relácií, ale určite budete vedieť, prečo ostatní zákazníci túžia po SaferVPN..

Prípadne môžete vyskúšať celý balík bez rizika pomocou tlačidla 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Čo sa nám páči na SaferVPN:

 • Skvelé pre začiatočníkov
 • Pracuje s Netflixom
 • 24/7 zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu a e-mailu

Zobraziť ponuky SaferVPN

4. VyprVPN

6 najlepších alternatív k počítaču CyberGhost: najrýchlejší a najlacnejší rok 2020

Technológia spoločnosti Chameleon spoločnosti VyprVPN vás drží o krok vpred pred útočníkmi VPN obísť softvér anti-VPN ktoré služby ako Netflix používajú. Je rýchly a bezpečný a budete sa tešiť neobmedzená šírka pásma ďalej 700 serverov naprieč zeme.

Vaše zariadenie bude okrem šifrovania na vojenskej úrovni chránené aj pomocou Firewall NAT.

Aj keď je jeho sieť v porovnaní s CyberGhostom relatívne malá, VyprVPN vlastní a udržuje každý server, ktorý používa. To mu dáva zreteľnú výhodu rýchlosť a spoľahlivosť pripojenia.

Môžete vidieť, o čom to všetko je, a vyskúšať túto vedúcu VPN pre seba s 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetkých predplatných balíkoch.

Čo sa nám na VyprVPN páči:

 • Pracuje s Netflixom
 • Aplikácie pre takmer každú platformu
 • NAT Firewall pre vyššiu bezpečnosť

Zobraziť ponuky spoločnosti VyprVPN

5. TunnelBear

tunelové zariadenia

TunnelBear je jednou z najpopulárnejších a najtransparentnejších sietí VPN, ktoré sú k dispozícii. Nielen to je jednoduché použitie, ale jeho kreatívna téma medveďa skutočne rozjasní váš deň.

Ešte dôležitejšie je, že špičkové bezpečnostné funkcie, Páči sa mi to 256-bitové šifrovanie a vždy na ochranu, bude vaše pripojenie bezpečné.

Najväčší rozdiel medzi CyberGhost a TunnelBear je inováciou spoločnosti TunnelBear Režim GhostBear.

GhostBear vám pomôže prekonať online cenzúru a DPI (hĺbková kontrola paketov) používaná na posilnenie Veľkého čínskeho firewallu zamaskovaním údajov šifrovaných pomocou VPN ako bežného internetového prenosu.

Aj keď prevádzkuje menšiu serverovú sieť ako CyberGhost, stále môžete používať túto sieť VPN na smerovanie takmer kdekoľvek na svete vrátane USA..

TunnelBear môžete vyskúšať zadarmo s plánom LIttle Bear, ktorý obsahuje 500MB údajov každý mesiac - nie obrovské množstvo, ale dosť na to, aby ste si vyskúšali výkon VPN pre seba.

Zobraziť ponuky tunelaBear

6. Súkromný prístup na internet

Zariadenia na súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) sa venuje ochrane vášho súkromia a poskytovaniu neobmedzená, super rýchla Prístup na internet. s Zdieľanie súborov P2P podpora, nastavenie jedným kliknutím a servery na 52 globálnych miestach táto služba nesklame.

Spolu s 256-bitovým šifrovaním a prepínač automatického zabíjania, PIA chráni vaše zariadenie so vstavaným blokovanie reklám a škodlivého softvéru aby ste zabránili hackerom a špiónom v prístupe k vašim súkromným informáciám.

Môžete chrániť až 5 zariadení súčasne s PIA, s aplikáciami pre Windows, Mac, iOS, Android a smerovače. Vďaka všetkým týmto skvelým funkciám je ľahké zistiť, prečo je súkromný prístup na internet jednou z obľúbených svetových sietí VPN.

Hlavným rozdielom PIA od CyberGhost je jeho cena. Pre VPN nabité funkciou je PIA neuveriteľne lacné, čo z neho robí skvelú voľbu, ak hľadáte niečo, čo je pre rozpočet trochu priaznivejšie.

Môžete to skúsiť sami bez rizika pomocou 7-denná záruka vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky PIA

zhrnutie

Nech už sú vaše individuálne potreby akékoľvek, mali by ste očakávať, že prémiová sieť VPN vám poskytne funkcie vysokej úrovne zabezpečenia, vysoké rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma. Oslobodenie týchto schopností pri výbere alternatívy k zariadeniu CyberGhost by nemalo zmysel.

Hoci CyberGhost si zaslúži svoje miesto ako špičková VPN, možno zistíte, že jedným z našich najlepších odporúčaní je váš perfektný zápas.

Bez ohľadu na to, ktorú sieť VPN vyberiete, je isté: za to by ste nemali platiť viac, ako musíte. S cieľom zabezpečiť, aby ste tak neurobili, neustále zhromažďujeme najlepšie dostupné ponuky pre každú dôveryhodnú službu VPN.

Spustite skúšobnú verziu ExpressVPN TERAZ!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me