6 najlepších sietí VPN pre Mexiko – pre bezpečnosť, streamovanie a rýchlosť v roku 2020

Či už streamujete svoje obľúbené relácie, pracujete na diaľku alebo jednoducho surfujete po webe, vždy je dobré použiť na zabezpečenie pripojenia v Mexiku virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Zákon o online dohľade bol prijatý v roku 2014 umožňuje mexickej vláde zhromažďovať a uchovávať podrobné údaje o prehliadaní používateľov internetu, čo vážne ohrozuje súkromie online obyvateľov aj návštevníkov.

Okrem toho, hoci vláda nefiltruje ani neblokuje internetový obsah v Mexiku je veľa webových stránok a streamovacích služieb geoblokovaných, vrátane poskytovateľov v USA, ako sú Netflix a YouTube TV.

Dobrá VPN slúži ako Chráňte medzi vami a poskytovateľom internetových služieb (ISP), pričom vaša aktivita zostáva anonymná a šifrovaná, pričom vám umožňuje plný prístup všetko, čo internet môže ponúknuť.

Či už cestujete do Mexika alebo tam žijete natrvalo, máme pre vás pripravené šesť najlepších VPN služieb pre Mexiko, aby ste prekonali geobloky a ochránili vaše súkromie..

Stručný prehľad najlepších sietí VPN, ktoré sa majú použiť v Mexiku

Z Cancúnu do Mexico City sme zaokrúhlilo tie najlepšie VPN, ktoré môžete použiť v Mexiku, podporené recenziami používateľov a preskúmané našimi odborníkmi..

  1. NordVPN - Táto kompletná sieť VPN, ktorú neustále hodnotia používatelia a technickí recenzenti ako špičková sieť VPN, pokryje všetky vaše potreby spoľahlivo vysokými rýchlosťami, konzistentným odblokovaním obsahu z celého sveta a silným záväzkom k ochrane súkromia a bezpečnosti..
  2. ExpressVPN - Jedno slovo: rýchlosť. Ak chcete sieť VPN, ktorá zabezpečí vaše údaje v bezpečí a zároveň poskytuje výkonné rýchle pripojenie na torrentovanie a streamovanie, toto je to pravé pre vás. Express VPN sa tiež osvedčil, keď príde na prekonanie najťažších geografických obmedzení.
  3. CyberGhost - Jednoduché a priame s novo prepracovaným rozhraním, toto je skvelá VPN pre začiatočníkov. Môžete ho používať aj na siedmich zariadeniach súčasne, najmenej na jednom, čo umožňuje väčšina prémiových sietí VPN.
  4. Schovaj ma - Táto sieť VPN vám poskytuje plný prístup k streamovaniu a inému obsahu z domovskej krajiny Španielska bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Táto služba zahŕňa prístup k serverom v Mexiku a úplnú zákaznícku podporu aj v španielčine.
  5. SaferVPN - Táto sieť VPN je vynikajúca na streamovanie videa a odblokuje najchránenejšie webové stránky, napríklad US Netflix. Poskytovateľ tiež ponúka rozšírenie prehliadača Chrome a predkonfigurované nastavenia, ktoré sú ideálne pre začínajúcich používateľov.
  6. TunnelBear - Táto tematická sieť VPN poskytuje omnoho viac než len roztomilé obrázky medveďa. Poskytovateľ ponúka špecializované aplikácie pre väčšinu hlavných operačných systémov, vrátane Windows, MacOS, iOS a Android, ako aj rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome a Opera..

Vyskúšajte NordVPN ZADARMO!

Čo by ste mali hľadať v sieti VPN pre Mexiko

Aj keď Mexiko nie je ťažkou cenzúrnou krajinou, nedávno prijatý zákon o online dohľade odstránil súkromie mexických občanov aj návštevníkov internetu. Zákon o reforme telekomunikácií z roku 2014 vyvolal obrovské protesty dal mexickej vláde možnosť zhromažďovať podrobné údaje o používateľoch a prehliadaní a uchovávať ich až dva roky.

Ak vám záleží na vašom súkromí, potom kedykoľvek budete mať prístup na internet v Mexiku, mali by ste použiť VPN so silným šifrovaním a pokročilými bezpečnostnými opatreniami, ktoré vás chránia pred vládnym a ISP sledovaním, spolu so sľubom, že nikdy neprihlási aktivitu používateľa.

Ak navštevujete Mexiko, vyberte si VPN so servermi vo vašej domovskej krajine alebo regióne aby vás udržali v kontakte s priateľmi a rodinou a umožnili vám prístup k vášmu obľúbenému geoblokovanému obsahu.

Poskytujú sa aj špičkové VPN, ktoré sa používajú v Mexiku Americké a britské servery pre prístup k Hulu, USA / Veľkej Británii Netflix, iTunes atď. a servery v Mexiku pre najvyššie rýchlosti pripojenia pri prístupe k miestnemu obsahu.

Najlepšie VPN pre Mexiko

1. NordVPN

NordVPN Výhody Infographic

Spoločnosť NordVPN, ktorá je neustále hodnotená ako špičková sieť VPN používateľmi a recenzentmi technológií, má obrovský zoznam funkcií. Okrem štandardných bezpečnostných opatrení, ako je 2048-bitové šifrovanie, zabíjací prepínač a výber viacerých bezpečnostných protokolov, ponúka NordVPN dvojitú VPN (dáta sú šifrované dvakrát) a úplnú anonymitu protokolu Onion over VPN. Naši odborníci overili prísne pravidlá spoločnosti NordVPN týkajúce sa neprihlásenia.

Sieť NordVPN je pôsobivá 4000+ serverov v 60 krajinách, vrátane Mexika a USA. A môžete sa pripojiť k serverom NordVPN až na šesť zariadení súčasne, na platformách ako Windows, Mac, Linux, iOS, Android a dokonca aj na určitých smerovačoch.

Rýchle pripojenia a schopnosť prekonať najsilnejšie geobloky vám umožňujú hladko streamujte obsah z USA Netflix, Hulu, BBC iPlayer a viac.

S 3-dňová bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, môžete to vyskúšať ešte pred nákupom.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí chcú streamovať médiá, pretože je to jedna z najrýchlejších sietí VPN na trhu. Odblokovanie Netflixu, Hulu a ďalších problémov nemá problém.

ExpressVPN je o niečo drahší ako veľa VPN tam, ale má overený záznam o ochrane súkromia používateľa so vstavaným prepínačom kill, prísnou politikou bez protokolovania a šifrovaním na vojenskej úrovni. Dostupné protokoly tunelov zahŕňajú OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP a PPTP. Ak však nie ste odborníkom na VPN, nebojte sa, pretože ExpressVPN pre vás môže automaticky vybrať najlepší protokol.

Rozsiahla sieť serverov ExpressVPN pokrýva 94 krajín vrátane Mexika a USA. Tento poskytovateľ tiež ponúka a úplná stránka v španielskom jazyku, vrátane živého rozhovoru 24/7.

Vyskúšajte to bez rizika pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

3. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

Táto VPN je radosť z používania vďaka premyslenému novému rozhraniu. to je jednoduché a intuitívne, s množstvom vopred nakonfigurovaných profilov, ktoré vám umožňujú okamžité pripojenie.

S masívna sieť serverov - viac ako 2 200 v takmer 60 krajinách vrátane Mexika - CyberGhost podporuje činnosti P2P, ako sú torrenting a spoľahlivo odomkne Netflix, BBC, Hulu, Sky a ďalšie. Ak máte veľkú rodinu, budete radi súčasne používať CyberGhost na siedmich zariadeniach.

Mnoho fanúšikov spoločnosti CyberGhost si myslí, že táto sieť VPN stojí za svoju cenu. Môžeš vyskúšajte zadarmo aplikáciu pre iOS alebo Android na 7 dní alebo využiť výhody 30-dňová záruka vrátenia peňazí pre všetky ostatné plány.

Prezrite si ponuky CyberGhost

4. Hide.me

6 najlepších sietí VPN pre Mexiko - pre bezpečnosť, streamovanie a rýchlosť v roku 2020

Táto ľahko použiteľná VPN je veľmi spoľahlivá a neuchováva žiadne záznamy. Užívatelia milujú že môže byť použitý súčasne na piatich rôznych zariadeniach a vo všetkých hlavných operačných systémoch a smerovačoch.

Okrem serverov v Mexiku, Hide.Me ponúka celú svoju webovú stránku v angličtine a španielčine a poskytuje plná podpora v španielskom jazyku.

Aj keď nemôžete použiť Hide.Me na prístup k USA Netflix alebo Hulu, môžete ich použiť pre torrenty a P2P sharing na serveroch mimo USA, Veľkej Británii a Austrálii.

Má tiež rôzne cenové plány, ktoré vyhovujú vašim potrebám: Zadarmo, Plus a Prémium. Platené plány prichádzajú s 14-denná záruka vrátenia peňazí.

Zobraziť Hide.Me Deals

5. SaferVPN

safervpn-zariadenia

SaferVPN sa špecializuje na streamovanie videa, udelenie prístupu k dokonca silne blokovaným webom, ako sú Netflix a Hulu.

Rozhranie je jednoduché - pomocou predkonfigurovaných nastavení môžete vybrať miesto a pripojiť sa a noví používatelia to milujú.

Táto služba je k dispozícii na všetkých štandardných platformách a poskytovateľ ponúka aj rozšírenie prehliadača Chrome.

Pre používateľov zameraných na ochranu súkromia je však táto sieť VPN jedným problémom: SaferVPN nezhromažďuje obmedzené údaje, napríklad časové známky, keď sa pripájate a odpájate, a množstvo vašich údajov na nahrávanie / sťahovanie počas relácie. Uisťujeme vás, že SaferVPN neuchováva absolútne žiadne záznamy a zozbierané údaje vás nemôžu identifikovať v žiadnej vládnej agentúre.

Môžeš skúste to bez rizika po dobu 30 dní so zárukou vrátenia peňazí.

Zobraziť ponuky SaferVPN

6. TunnelBear

tunelové zariadenia

Táto VPN má obmedzená bezplatná verzia okrem svojich platených programov. S podporou všetkých platforiem, vrátane Windows, Mac, iOS a Android, ako aj rozšírenia prehľadávača pre prehliadače Chrome a Opera je to skvelá VPN pre začiatočníkov.

Vyhľadajte na webe rozkošný medvedí motív, ktorý je súčasťou tejto VPN medzi používateľmi obľúbenou.

Tunel Bear je malý, ale mocný. Napriek tomu, že serverová sieť obsahuje iba 20 krajín (vrátane Mexika, USA a Veľkej Británie), používatelia uviedli, že existuje zriedka akékoľvek oneskorenie keď použili túto VPN. A hoci sa nedá použiť pre služby P2P, ako sú torrent, tunel Bear je vybavený 256-bitovým šifrovaním AES, jedným z najvyššia úroveň šifrovania práve dostupný.

Zobraziť ponuky tunelaBear

zhrnutie

Vždy je dobré používať najmä sieť VPN v Mexiku, kde vládny dohľad je čoraz vážnejšou záležitosťou a mnoho vašich obľúbených webových stránok nie je k dispozícii z dôvodu geoblokov. Najlepšie siete VPN pre Mexiko sprístupnia všetok obsah, ktorý chcete, a bezpečne vás skryjú pred vládnymi a poskytovateľmi internetových služieb pri monitorovaní internetových aktivít.

Keďže ochrana osobných údajov je pre používateľov internetu v Mexiku takým veľkým problémom, môžete si prečítať náš tutoriál o tom, ako skontrolovať únik VPN, aby ste si boli istí, že nikto nemôže sledovať vašu aktivitu. Ak si stále nie ste istí, ktorá VPN je pre vás v Mexiku najvhodnejšia, pozrite si náš prehľad najlepších celkových VPN, kde sa dozviete viac o tom, že jedna služba je lepšia ako druhá.

Získajte teraz 70% zľavu na NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me