8 najlepších alternatív pirátskeho zálivu, ktoré fungujú v roku 2020 [a sú bezpečné]

Najlepšie alternatívy k Pirate Bay:

 1. KickassTorrents
 2. EZTV
 3. YTS
 4. Zooqle
 5. ExtraTorrent
 6. Torrentz2
 7. iDope
 8. Xtorrent 2

Ahoj, ja srdiečko!

Po niekoľkých mesiacoch v problémových vodách, Pirate Bay je konečne späť online - ale bohužiaľ nie pre všetkých.

Najobľúbenejšie torrentové miesto na svete bolo nútené chodiť po doske (to je ono) bol zakázaný) v niektorých častiach sveta, kvôli kontroverzii spojenej s porušením autorských práv.

Buďte opatrní: Prísne zákony o autorských právach znamenajú, že torrentovanie môže byť v mieste bydliska nezákonné. Pri torrente vždy používajte odporúčanú zabezpečenú sieť VPN. Vezmite prosím na vedomie, že vpnMentor neospravedlňuje nezákonnú činnosť.

Čo teda môžete urobiť ak je vo vašom regióne zablokovaná oblasť Pirate Bay alebo ste už unavení z hľadania digitálnych oceánov, aby ste ich našli, s častými zmiznutiami a opätovným objavením sa pod novými adresami URL?

našťastie, existuje jednoduché riešenie! Pre všetky stránky torrentov, ktoré sa vypnú, sa na jej mieste objavia ďalšie stránky. Všetko, čo potrebujete, je spoľahlivý alternatívny torrenting server použiť, keď nie je k dispozícii záliv Pirate.

v skutočnosti, je užitočné vedieť o ďalších možnostiach torrentovania aj keď je pre vás zátoka Pirate ľahko dostupná, najmä ak hľadáte vzácne súbory.

Naši experti na P2P neustále monitorujú služby torrentingu, aby v každom okamihu sledovali najlepšie dostupné stránky. A rýchle zrieknutie sa zodpovednosti, ak sa obávate o svoju online bezpečnosť, dôrazne odporúčame zaregistrovať sa do služby VPN.

Prečo je to také dôležité?

Pretože veľa ľudí pristupuje k dátam a odovzdáva ich do torrentov, materiál, ktorý sa rozhodnete stiahnuť, môže byť infikovaný; nehovoriac o tom, že aj pri použití takejto služby môžete byť vystavení krádeži údajov a škodlivému zásahu tretích strán.

Z tohto dôvodu nižšie nájdete aktuálny zoznam bezpečných a ľahko dostupných možností torrentov našich expertov.

Najlepšie alternatívy k pirátskej zátoke, ktoré fungujú práve teraz

Teraz, keď viete, ako zaistiť bezpečnosť a anonymitu torrentu, je tu množstvo najlepších webových stránok, ktoré sa majú použiť, keď je The Pirate Bay mimo dosahu alebo nemá súbory, ktoré potrebujete.

1. KickassTorrents

kickasstorrent

KickassTorrents bol vždy spoľahlivý obľúbený medzi torrentermi a už desať rokov je silný. Aj keď je blokovaný v niektorých krajinách, napríklad v Austrálii, zistili sme, že bol ľahký prístup odkiaľkoľvek pomocou VPN.

KickassTorrents ' zjednodušujúce rozhranie uľahčuje vyhľadanie toho, čo hľadáte, s minimálnym rozptýlením, ale ak máte viac času, môžete si prezrieť úvodnú stránku pre aktuálne témy a odporúčania.

Jeho katalóg je mimoriadne dobre zaoblený, takže budete môcť nájsť takmer všetko, čo hľadáte. Ak zistíte, že niečo chýba, môžete sa nahlásiť na webe online komunita so 16 000 000+ členmi podať žiadosť.

Navštívte KickassTorrents.

2. EZTV

EZTV

EZTV je jedným z najaktívnejšie torrent stránky pre milovníkov televíznych relácií. Je vybavený funkciami, ktoré vylepšujú zážitok z torrentu vstavaná kontrola anonymity na hlavnej stránke do kalendára, ktorý načrtáva dátumy vydania epizódy pre stovky predstavení.

Táto stránka je jednoduché použitie, ale ak narazíte na nejaké problémy, je tu komplexná častá sekcia Časté otázky a pomoc, ako aj aktívne fórum. To je najlepšie použite blokovanie automaticky otváraných okien keď ste na webových stránkach EZTV, kliknutie na odkazy v ponuke generuje prázdne kontextové okná.

Navštívte EZTV.

3. YTS

YTS

YTS hrá doma neuveriteľný výber filmov, Zameranie na HD na stiahnutie s malé veľkosti súborov. Je to perfektné, ak sa snažíte uchovávať údaje alebo jednoducho chcete film rýchlo stiahnuť.

Usporiadanie je moderné a ľahko navigovateľné, ale na stránke chýba aktívna členská základňa lokalít, ako je EZTV. Ak sa však zaregistrujete v službe YTS, môžete odoslať žiadosti pre konkrétne súbory torrentu, čo je obzvlášť užitočné, ak sa snažíte vyhľadať neobvyklého obľúbeného používateľa.

Navštívte YTS.

4. Zooqle

Zoogle

Zooqle je všestranná platforma s viac ako 172 000 televíznych epizód a 38 000 filmov vo svojej databáze. Jeho rozloženie sa trochu líši od konvenčných stránok v starej škole, stále je však neuveriteľné jednoduché použitie.

Unikátnou vlastnosťou Zooqle je pole „moje odbery“, ktoré vás upozorní, keď sa budú môcť sledovať nové epizódy vašich obľúbených relácií..

Určite to budete chcieť udržujte blokovanie reklám zapnuté, Avšak kliknutie na web generuje veľa automaticky otváraných okien. Väčšina používateľov považuje tento malý kompromis za to, že stojí za to, že spoločnosť Zooqle ponúka všetko od Televízne programy k hrám a digitálnym učebniciam.

Navštívte Zooqle.

5. ExtraTorrent

extratorrent

Je jedným z najväčšie systémy BitTorrent, poskytovanie jednoduché použitie vyhľadávací modul pre takmer všetky druhy torrentov, ktoré by ste si mohli priať.

Popri filmoch a televízii nájdete aj torrent softvér, hry, knihy a hudba. Rozhranie je trochu neohrabané, ale celkovo je to vynikajúca alternatíva pre The Pirate Bay. Najlepšie zo všetkého je, že sme pri stretnutí s webom nezaznamenali žiadne kontextové okná!

Navštívte stránku ExtraTorrent.

6. Torrentz2

torrentz2

Torrentz2 je extrémne jednoduchý vyhľadávací nástroj, ktorý indexuje niečo viac ako 61 000 000 torrentov. Nie je to tak nabité funkciami ako torrent platformy ako Zooqle, ale určite to zvládne svoju prácu.

Torrentz2 je komplexnejšie ako akékoľvek samostatné stránky torrent, pretože prehľadáva viacero databáz naraz. Ak hľadáte ľahká alternatíva bez ozdôb do Pirate Bay, Torrentz2 vás zahalil.

Navštívte Torrentz2.

7. iDope

iDope

iDope je relatívne nový prírastok do torrentovej scény, ale stal sa neuveriteľne populárne - az dobrého dôvodu. Nielen, že je jeho rozloženie veľmi užívateľsky prívetivý (a jednoducho úplne roztomilé) sa jej tiež podarilo indexovať viac ako 12 miliónov torrentov!

Je zaujímavé, že tento web sa fakturuje ako „Pocta Kickassovi Torrentsovi,„Hoci nie je jasné, čo presne to znamená, ak vôbec.

Hoci mu chýbajú niektoré funkcie, ktoré by sme chceli vidieť, ako napríklad predplatné zoo Zooqle alebo podpora komunity KickassTorrents, je to zips a intuitívne Alternatíva pirátskeho zálivu.

Navštívte iDope.

8. Xtorrent 2

8 najlepších alternatív pirátskeho zálivu, ktoré fungujú v roku 2020 [a sú bezpečné]

Xtorrent 2, navrhnutý špeciálne pre Mac OS X, bol za jeho ocenenie ocenený ľahko použiteľný a prispôsobiteľný vyhľadávací nástroj. Xtorrent 2 môžete použiť na výber svojich obľúbených sledovačov, na výber zo zoznamu Xtorrent alebo na prezeranie výsledkov z vyhľadávacích nástrojov, ako sú Yahoo a Google.

Jedným kliknutím a automatické sťahovanie pripojiť sa k vysoko intuitívne užívateľské rozhranie aby sa Xtorrent stal skvelou voľbou pre tých, ktorí začínajú torrentovať.

Je však treba mať na pamäti niekoľko nevýhod. vy bude musieť platiť za odomknutie najlepších rýchlostí a Xtorrent je niektorí sledovatelia zakázali kvôli použitiu knižnice pre prenos.

Najlepšie pracovné pirátske zátoky

Je pravda, čo hovoria: keď bude odstránená jedna stránka torrentu, na jej miesto sa objaví ďalších 10.

Existuje niekoľko PHP skriptov, ktoré dovoliť komukoľvek vytvorte proxy server Pirate Bay na ich webových stránkach.

Tieto servery proxy poskytujú neoceniteľnú zálohu keď nie je k dispozícii Pirate Bay. Poskytujú tiež prístup pre používateľov v krajinách, ktoré zakázali Pirate Bay.

Pretože ktokoľvek môže hosťovať server Pirate Bay, je ťažké nájsť taký, ktorý je spoľahlivý a rýchly. Naši odborníci na torrent majú testoval špičkové proxy servery Pirate Bay z hľadiska bezpečnosti a rýchlosti.

Môžeme potvrdiť, že nasledujúce servery proxy sú online a beží najvyššou rýchlosťou:

 • mypirate.org– so sídlom v USA
 • openpirate.org - so sídlom v USA
 • thepiratebay.icu - so sídlom v Rumunsku
 • piratebay.life - so sídlom vo Francúzsku
 • thepirate.live - so sídlom vo Veľkej Británii
 • blokpirate.uk - so sídlom vo Veľkej Británii

Legálne vs. nezákonné torrenty - aké sú zákony?

Torrenting ako spôsob zdieľania súborov je vo väčšine krajín legálny. však, používanie stránok torrentu na distribúciu a sťahovanie materiálu chráneného autorskými právami, vrátane mnohých piesní a filmov, je nezákonné. Nepodporujeme ani nepodporujeme nelegálnu činnosť torrentingu.

Pretože v niektorých krajinách nie je možné sledovať každý tok obsahu chráneného autorskými právami blokovať prístup k torrent serverom úplne ako Pirate Bay. Ak chcete zistiť, aký postoj zaujímajú vlády k torrentovaniu vo vašom regióne, pozrite si našu mapu zákonov o torrentovaní.

Ak je torrentovanie vo vašej krajine obmedzené, určite budete chcieť na zakrytie vašej polohy použite virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Existuje však mnoho ďalších dôvodov na použitie siete VPN pri každej návšteve stránok s výskytom torrentov bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Prečo by ste mali VŽDY používať Torrent pri VPN

Torrenting je riskantná záležitosť, a to nielen preto, že by ste mohli nevedome stiahnuť vírus alebo iný malware (hoci toto nebezpečenstvo je veľmi reálne). Skôr ako sa dostaneme k najlepším alternatívam k pirátskym zálivom, mali by sme vysvetliť, ako zostať v bezpečí.

Vaše zariadenie bude chrániť sieť VPN nielen pri torrentovaní, ale aj pri prehliadaní alebo streamovaní videoobsahu. Tu je len pár dôvodov, prečo by ste mali používať VPN vždy, keď sťahujete alebo nahrávate súbory torrent.

1. Vynechajte miestne zákazy torrentu

Ak vaša vláda zablokovala alebo obmedzila vaše obľúbené stránky s torrentmi, VPN obnoví váš prístup im.

podľa maskovanie vašej IP a nasmerovanie vašej prevádzky cez zabezpečený tunel na vzdialený server, VPN to vyzerá, akoby ste pristupovali na stránky z iného miesta.

Všetko, čo musíte urobiť, je pripojte sa k serveru v krajine, kde nie je blokovaný server torrent, a bude dobré ísť. Nezabudnite však, že stále budete potrebovať alternatívy k The Pirate Bay, pretože by sa mohla globálne vypnúť na niekoľko týždňov alebo mesiacov v rovnakom čase..

VPN môže tiež obísť veľa typov cenzúrnych brán firewall a geoblokov, poskytuje vám bezpečný a neobmedzený prístup k obsahu z akéhokoľvek miesta na svete.

2. Vyhnite sa súdnemu konaniu

Keď sa pripájate k sieti VPN, vaša skutočná adresa IP je maskovaná, takže webové stránky, ktoré navštevujete, nemôžu vidieť vašu skutočnú polohu. Ak omylom stiahnete materiál chránený autorskými právami, vaša VPN to zabezpečí vaša aktivita sa nedá vysledovať späť k vám.

3. Vyhnite sa špionážnym očiam

Ak na zabezpečenie pripojenia nepoužívate sieť VPN, sledovacie agentúry a váš poskytovateľ internetových služieb môžu ľahko sledovať vašu aktivitu prehliadania. Ak zistia, že používate torrent server, môžu obmedziť váš prístup alebo obmedziť vaše internetové rýchlosti - alebo ešte horšie.

VPN všetky dáta šifruje ktorý cestuje po vašom spojení, vďaka čomu je nečitateľné pre vášho ISP, ako aj agentom štátneho dozoru a každému, kto by sa mohol pokúšať zistiť, čo máte na srdci.

4. Uchovávajte vaše súkromné ​​informácie ako súkromné

Pri sťahovaní a nasadení súborov na torrenting platformu, ostatní používatelia môžu vidieť vašu IP adresu - to znamená, že môžu ľahko sledovať vašu polohu alebo dokonca na vás spustiť útok DoS alebo malware.

Ak používate sieť VPN, ostatným používateľom servera torrent sa zobrazí iba adresa IP servera, ku ktorému ste pripojení. V skutočnosti bude vaša VPN uchovajte všetky svoje citlivé informácie mimo dosahu hackerov a počítačoví zločinci.

Vedieť, že potrebujete VPN, keď je torrent polovica bitky. Kteraz VPN, ktoré môžete bezpečne používať je rovnako dôležitá druhá polovica. Mohlo by byť lákavé zvoliť si bezplatnú službu VPN, ale dôrazne neodporúčame.

Pri najlepšom, bezplatné VPN budú mať bolestivo pomalé rýchlosti vďaka čomu je sťahovanie torrentov takmer nemožné. V najhoršom prípade budú mať slabé zabezpečenie, ktoré ohrozí vaše údaje alebo zariadenia alebo postupy zberu údajov, ktoré vás okrádajú o vaše súkromie.

Dokonca aj medzi platenými službami VPN mnoho z nich neponúka primeranú podporu pre anonymné torrentovanie. Toto sú poskytovatelia, ktorým môžete veriť pre ultrarýchle pripojenia a úplnú ochranu.

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

S tým vysokorýchlostné pripojenie, neobmedzené množstvo údajov, a pôsobivé bezpečnostné prvky, NordVPN je jednou z najlepších možností torrentingu. Jednoducho sa nemôžete pokaziť so silným Podpora P2P a podľa vášho výberu 5 000+ serverov v 62 krajinách!

Keď torrentujete, spoločnosť NordVPN automaticky presmeruje vaše pripojenie k sieti najlepší dostupný P2P server aby vaše sťahovanie bolo rýchle a bezpečné. Môžeš pripojte až 6 zariadení súčasne, aby bola vaša celá domácnosť chránená.

Vyskúšajte NordVPN bez rizika pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí aby zistili, čo pre vás môže urobiť.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je funkcia VPN nabitá funkciami torrentovanie bezpečné, anonymné a ľahké.

Ak ste nováčikom vo svete sietí VPN, ExpressVPN je perfektnou voľbou. Jeho aplikácie sú ľahko pochopiteľné a rýchle nastavenie - a keď už hovoríme o rýchlosti, ExpressVPN je tiež najrýchlejšia sieť VPN na trhu!

ExpressVPN funguje viac ako 2 000 serverov v 94 krajinách, a používa špičkové bezpečnostné funkcie, ako je 256-bitové šifrovanie a automatický vypínač zabíjania na ochranu vašich údajov 24/7. Prísna politika neprihlásenia vám zaručuje úplnú anonymitu.

Ako používateľ ExpressVPN sa vám bude páčiť neobmedzená šírka pásma pre až 3 z vašich zariadení súčasne. Dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí pri každom odbere, a môžete vyskúšajte to zadarmo na 7 dní na zariadeniach s Androidom a iOS.

Navštívte náš archív recenzií a pozrite sa, čo majú reční používatelia povedať o ExpressVPN.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost torrent

Známy pre jeho vysoko kvalitný užívateľský zážitok a spoľahlivo vysoké rýchlosti, CyberGhost je obľúbený medzi torrentovými komunitami.

V skutočnosti má vstavaný torrenting profil navrhnuté na zrýchlenie a ochranu všetkých vašich stiahnutí. A keď torrentujete, CyberGhost vás automaticky spojí jeden z najlepších serverov P2P.

Keď sa nerozpáčite, máte na výber 3 000 serverov v 61 krajinách pre globálny prístup na geograficky obmedzené stránky a služby ako Netflix.

S CyberGhost sa vám bude páčiť neobmedzená šírka pásma, a môžete to vyskúšať bez rizika pomocou 45-dňová záruka vrátenia peňazí, spolu s bezplatné skúšobné obdobia až 7 dní pre používateľov systému Android, iOS a Windows.

Prezrite si ponuky CyberGhost

zhrnutie

Pri výbere tak širokého výberu alternatív zálivu Pirate sa nemusíte báť, že sa budete búriť na búrku v búrlivých moriach prílivu. Je však potrebné mať na pamäti jednu veľmi dôležitú vec: Nikdy nie je bezpečné torrent bez siete VPN.

Dobrá VPN bude odblokovať cenzurované a geoblokované webové stránky a chráňte svoje zariadenie od škodlivých útokov. A ak omylom stiahnete materiál chránený autorskými právami, môže to byť dokonca ušetrí vás z právnych následkov!

Ak potrebujete iba krátkodobý prístup k torrentovacím webom, môžete bezplatne využívať špičkovú VPN pomocou bezplatnej skúšobnej verzie alebo záruky vrátenia peňazí. Ak chcete získať najlepšiu dlhodobú ochranu za najnižšiu cenu, nechajte svoj ďalekohľad namierený na našu stránku s kódmi kupónov, kámo!

Získajte NordVPN teraz!

Ďalšie články, ktoré sa vám môžu páčiť:

 • Najlepšie VPN pre torrenty
 • Ako odomknúť Pirate Bay v akejkoľvek krajine

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me