8 nejlepších alternativ pirátského zálivu, které fungují v roce 2020 [a jsou bezpečné]

Nejlepší alternativy k Pirate Bay:

 1. KickassTorrents
 2. EZTV
 3. YTS
 4. Zooqle
 5. ExtraTorrent
 6. Torrentz2
 7. iDope
 8. Xtorrent 2

Ahoj, já srdečně!

Po několika měsících v neklidných vodách, Pirate Bay je konečně zpět online - ale bohužel ne pro každého.

Světové oblíbené torrentové místo bylo nuceno projít prkno (to je ono) byl zakázán) v některých částech světa, kvůli kontroverzním okolnostem spojeným s porušováním autorských práv.

Buďte opatrní: Přísné zákony o autorských právech znamenají, že torrenting může být v místě bydliště nezákonný. Při torrentu vždy používejte doporučenou zabezpečenou síť VPN. Vezměte prosím na vědomí, že vpnMentor neospravedlňuje nezákonnou činnost.

Co tedy můžete udělat pokud je Pirate Bay ve vaší oblasti zablokován, nebo jste unaveni z hledání digitálních oceánů a najdete je, s častými zmizeními a opětovným výskytem pod novými adresami URL?

Naštěstí, existuje jednoduché řešení! Pro každý torrent server, který se vypne, se ostatní objeví na jeho místě. Vše, co potřebujete, je spolehlivé alternativní stránky torrentů použít, když The Pirate Bay není k dispozici.

Ve skutečnosti, je užitečné vědět o dalších možnostech torrentingu i když je pro vás Pirate Bay snadné se dostat, zejména pokud hledáte vzácné soubory.

Naši experti na P2P neustále sledují služby torrentingu, aby v každém okamžiku mohli sledovat nejlepší dostupné weby. A rychlé vyloučení odpovědnosti, pokud máte obavy o vaši online bezpečnost, důrazně doporučujeme zaregistrovat se do služby VPN.

Proč je to tak důležité?

Protože spousta lidí přistupuje k datům a nahrává je do torrentů, může být materiál, který si vyberete, infikován; nemluvě o tom, že i při použití takové služby můžete být vystaveni krádeži dat a škodlivému zásahu třetí strany.

S ohledem na to níže naleznete aktuální seznam bezpečných a snadno dostupných možností torrentu našich odborníků.

Nejlepší alternativy pirátské zátoky, které fungují právě teď

Nyní, když víte, jak udržet své torrenting v bezpečí a anonymní, je zde přehled nejlepších webů, které lze použít, když je The Pirate Bay mimo dosah nebo nemá soubory, které potřebujete.

1. KickassTorrents

kickasstorrent

KickassTorrents byl vždy spolehlivé oblíbené mezi torrenters, a stal se silný pro více než deset let. Ačkoli je to v některých zemích, jako je Austrálie, blokováno, zjistili jsme, že ano snadný přístup odkudkoli pomocí VPN.

KickassTorrents ' zjednodušující rozhraní usnadňuje nalezení toho, co hledáte, s minimálním rozptýlením, ale pokud máte více času, můžete si prohlédnout úvodní stránku pro horká témata a doporučení.

Jeho katalog je velmi dobře zaoblený, takže budete moci najít téměř cokoli, co hledáte. Pokud zjistíte, že něco chybí, můžete se přihlásit online společenství 165 000+ členů požádat.

Navštivte KickassTorrents.

2. EZTV

EZTV

EZTV je jedním z nejaktivnější torrent stránky pro milovníky televizních pořadů. Je vybaven funkcemi, které vylepšují váš zážitek z torrentu vestavěná kontrola anonymity na hlavní stránce do kalendáře, který nastíní data vydání epizody na stovky představení.

Tato stránka je snadné použití, ale pokud narazíte na nějaké potíže, je zde obsáhlá část FAQ a nápověda, stejně jako aktivní fórum. To je nejlepší použijte blokování vyskakovacích oken když jste na webu EZTV, kliknutí na odkazy v nabídce generuje prázdná vyskakovací okna.

Navštivte EZTV.

3. YTS

YTS

YTS hraje doma neuvěřitelný výběr filmů, se zaměřením na HD stahování s malé velikosti souborů. To je perfektní, pokud se snažíte zachovat data nebo chcete jednoduše stáhnout film rychle.

Rozvržení je moderní a snadno se naviguje, ale na webu chybí aktivní členská základna webů, jako je EZTV. Pokud se však zaregistrujete u YTS, můžete odeslat žádosti pro konkrétní soubory torrentu, což je zvláště užitečné, pokud se pokoušíte vyhledat neobvyklého oblíbeného.

Navštivte YTS.

4. Zooqle

Zoogle

Zooqle je univerzální platforma, s více než 172 000 televizních epizod a 38 000 filmů ve své databázi. Jeho rozvržení se trochu liší od konvenčnějších stránek ve staré škole, ale je to stále neuvěřitelně snadné použití.

Unikátním prvkem Zooqle je pole „moje předplatné“, které vás upozorní, až budou k dispozici nové epizody vašich oblíbených pořadů.

Určitě budete chtít udržujte blokování reklam zapnuté, nicméně, protože kliknutí po webu generuje mnoho vyskakovacích oken. Většina uživatelů shledává, že tento malý kompromis stojí za to, že Zooqle nabízí vše od Televizní pořady k hrám a digitální učebnice.

Navštivte Zooqle.

5. ExtraTorrent

extratorrent

ExtraTorrent je jedním z největší BitTorrent systémy, poskytování snadné použití vyhledávací modul pro téměř každý druh torrentu, který byste si mohli přát.

Vedle filmů a televize najdete i torrent software, hry, knihy a hudba. Rozhraní je trochu neohrabané, ale celkově je to vynikající alternativa pro The Pirate Bay. Nejlepší ze všeho je, že jsme při návštěvě webu nenarazili na žádné vyskakovací okna!

Navštivte ExtraTorrent.

6. Torrentz2

torrentz2

Torrentz2 je extrémně jednoduchý vyhledávací nástroj, který indexuje něco přes 61 000 000 torrentů. Není tak nabitý funkcemi jako torrent platformy, jako je Zooqle, ale určitě to zvládne.

Torrentz2 je komplexnější než kterýkoli jednotlivý torrent server, protože prohledává více databází najednou. Pokud hledáte snadná alternativa bez ozdůbek do Pirate Bay, Torrentz2 vás pokryla.

Navštivte Torrentz2.

7. iDope

iDope

iDope je relativně nový přírůstek do torrentové scény, ale stal se neuvěřitelně populární - az dobrého důvodu. Nejen, že je jeho rozložení velmi uživatelsky přívětivý (a prostě naprosto roztomilé), také se to podařilo indexovat přes 12 milionů torrentů!

Je zajímavé, že tento web se účtuje jako „Pocta Kickassu Torrentsovi,„Ačkoliv není jasné, co přesně to znamená, pokud vůbec.

Ačkoli postrádá některé funkce, které bychom rádi viděli, jako je předplatné Zooqle nebo podpora komunity KickassTorrents, je to zippy a intuitivní Alternativa pirátského zálivu.

Navštivte iDope.

8. Xtorrent 2

8 nejlepších alternativ pirátského zálivu, které fungují v roce 2020 [a jsou bezpečné]

Xtorrent 2, navržený speciálně pro Mac OS X, byl za jeho ocenění oceněn snadno použitelný a přizpůsobitelný vyhledávací nástroj. Pomocí Xtorrentu 2 si můžete vybrat své oblíbené trackery, vybrat si ze seznamu Xtorrentu nebo prohlížet výsledky z vyhledávačů jako Yahoo a Google.

Jedním kliknutím a automatické stahování připojit se vysoce intuitivní uživatelské rozhraní aby se Xtorrent stal skvělou volbou pro ty nové k torrentování.

Je však třeba mít na paměti několik nevýhod. Vy bude muset zaplatit za odemknutí těch nejlepších rychlostí a Xtorrent je některé sledovače zakázány kvůli použití knihovny libtransmission.

Nejlépe fungující proxy pirátské zátoky

Je pravda, co říkají: když bude odstraněn jeden torrent server, na jeho místo se objeví dalších 10.

K dispozici je několik skriptů PHP dovolit komukoli vytvořte proxy server Pirate Bay na jejich webových stránkách.

Tyto servery proxy poskytují neocenitelnou zálohu když Pirate Bay není k dispozici. Poskytují také přístup pro uživatele v zemích, které zakázaly Pirate Bay.

Protože kdokoli může hostovat proxy serveru Pirate Bay, je obtížné najít ten, který je spolehlivý a rychlý. Naši odborníci na torrent mají testoval špičkové servery Pirate Bay z hlediska bezpečnosti a rychlosti.

Můžeme potvrdit, že následující servery proxy jsou online a běží nejvyšší rychlostí:

 • mypirate.org– se sídlem v USA
 • openpirate.org - se sídlem v USA
 • thepiratebay.icu - se sídlem v Rumunsku
 • piratebay.life - se sídlem ve Francii
 • thepirate.live - se sídlem ve Velké Británii
 • unlockpirate.uk - se sídlem ve Velké Británii

Legální vs. nelegální torrent - co jsou zákony?

Torrenting jako způsob sdílení souborů je ve většině zemí legální. nicméně, pomocí serverů torrent k distribuci a stahování materiálu chráněného autorskými právy, včetně mnoha písní a filmů, je nezákonné. Nepodporujeme ani nepodporujeme nelegální torrentingovou činnost.

Protože v některých zemích není možné sledovat každý torrent na materiál chráněný autorskými právy blokovat přístup k torrentovým webům jako Pirate Bay úplně. Podívejte se na naši mapu světových zákonů o torrentu, abyste zjistili, jaký postoj zaujímají vlády k torrentování ve vaší oblasti.

Pokud je ve vaší zemi torrentování omezeno, určitě to budete chtít k skrytí vaší polohy použijte virtuální privátní síť (VPN). Existuje však mnoho dalších důvodů, proč používat VPN pokaždé, když navštívíte torrentovací web, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Proč byste měli VŽDY používat Torrent při VPN

Torrenting je riskantní podnik, a to nejen proto, že byste mohli nevědomky stáhnout virus nebo jiný malware (i když toto nebezpečí je velmi reálné). Takže než se dostaneme k nejlepším alternativám k The Pirate Bay, měli bychom vysvětlit, jak zůstat v bezpečí.

Zařízení bude chránit síť VPN a to nejen při torrentování, ale také při procházení nebo streamování videoobsahu. Zde je jen několik důvody, proč byste měli používat VPN kdykoli stahujete nebo nahráváte soubory torrentu.

1. Vynechejte místní zákazy torrentu

Pokud vaše vláda zablokovala nebo omezila vaše oblíbené stránky torrentů, VPN obnoví váš přístup jim.

Podle maskování vaší IP a směrování provozu přes zabezpečený tunel na vzdálený server, VPN to vypadá, jako byste přistupovali k webům z jiného umístění.

Vše, co musíte udělat, je připojit se k serveru v zemi, kde není blokován torrent server, a bude dobré jít. Nezapomeňte však, že budete stále potřebovat alternativy k The Pirate Bay, protože by se mohla globálně odstavit na několik týdnů nebo měsíců najednou.

VPN může také obejít mnoho typů cenzurních firewallů a geobloků, poskytuje vám bezpečný a neomezený přístup k obsahu z jakéhokoli místa na světě.

2. Vyhněte se soudním sporům

Když se připojíte k síti VPN, bude vaše skutečná adresa IP maskována, takže navštívené weby neuvidí vaši skutečnou polohu. Pokud omylem stáhnete materiál chráněný autorskými právy, vaše VPN to zajistí vaši aktivitu nelze vysledovat zpět k vám.

3. Vyvarujte se špehování očí

Pokud k zabezpečení připojení nepoužíváte síť VPN, sledovací agentury a váš poskytovatel internetových služeb mohou snadno sledovat vaši aktivitu při prohlížení. Pokud zjistí, že používáte torrentový server, mohou omezit váš přístup nebo omezit rychlost internetu - nebo ještě horší.

VPN všechna data šifruje který cestuje přes vaše spojení, takže je to nečitelné pro vašeho ISP, stejně jako agentům vládního dohledu a všem ostatním, kteří by se mohli snažit zjistit, co děláte.

4. Uchovávejte své soukromé informace v soukromí

Při stahování a zasetí souborů na torrentovací platformě, vaši IP adresu mohou vidět ostatní uživatelé - to znamená, že mohou snadno sledovat vaši polohu nebo dokonce zahájit útok DoS nebo malware na vás.

Používáte-li VPN, uvidí ostatní uživatelé serveru torrent pouze IP adresu serveru, ke kterému jste připojeni. Ve skutečnosti bude vaše VPN uchovávejte všechny své citlivé informace mimo dosah hackerů a zločinců.

S vědomím, že potřebujete VPN, když torrent je polovina bitvy. Knyní VPN, které můžete bezpečně používat je stejně důležitá druhá polovina. Může být lákavé zvolit si bezplatnou službu VPN, ale důrazně nedoporučujeme.

Při nejlepším, bezplatné VPN budou mít bolestivě pomalé rychlosti což činí stahování torrentů téměř nemožným. V nejhorším případě budou mít slabé zabezpečení, které ohrožuje vaše data nebo zařízení nebo postupy sběru dat, které vás okrádají o vaše soukromí.

Dokonce i mezi placenými službami VPN mnoho z nich nenabízí odpovídající podporu pro anonymní torrenting. Tohle jsou poskytovatelům, kterým můžete věřit pro ultrarychlé připojení a úplnou ochranu.

1. NordVPN

Zařízení NordVPN

S jeho vysokorychlostní připojení, neomezené množství dat, a působivé bezpečnostní funkce, NordVPN je jednou z nejlepších možností pro torrenting. Jednoduše se nemůžete pokazit silným Podpora P2P a váš výběr 5 000+ serverů ve 62 zemích!

Když torrentujete, NordVPN automaticky přesměruje vaše připojení k internetu nejlepší dostupný server P2P aby vaše stahování byla rychlá a bezpečná. Můžeš připojit až 6 zařízení současně chránit celou vaši domácnost.

Vyzkoušejte NordVPN bez rizika pomocí 30denní záruka vrácení peněz abych viděl, co pro tebe může udělat.

Zobrazit nabídky NordVPN

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je funkce VPN nabitá funkcemi torrentování bezpečné, anonymní a snadné.

Pokud jste ve světě VPN nováčkem, ExpressVPN je perfektní volbou. Jeho aplikace jsou snadno pochopitelné a rychlé nastavení - a pokud jde o rychlost, ExpressVPN je také nejrychlejší VPN na trhu!

ExpressVPN funguje více než 2 000 serverů ve 94 zemích, a používá špičkové bezpečnostní funkce, jako je 256bitové šifrování a automatické zabíjení, které chrání vaše data 24/7. Přísná zásada no-logs vám zaručuje úplnou anonymitu.

Jako uživatel ExpressVPN se vám bude líbit neomezená šířka pásma pro až 3 z vašich zařízení zároveň. Dostanete 30denní záruka vrácení peněz při jakémkoli předplatném, a ty můžeš zkuste to zdarma po dobu 7 dní na zařízeních Android a iOS.

Podívejte se na to, co skuteční uživatelé mají k ExpressVPN k dispozici, navštivte náš archiv recenzí.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

3. CyberGhost

Torrent CyberGhost

Známý pro jeho vysoce kvalitní uživatelské prostředí a spolehlivě vysoké rychlosti, CyberGhost je oblíbený mezi torrentovou komunitou.

Ve skutečnosti má vestavěný torrenting profil navržen tak, aby urychlil a chránil všechny vaše stahování. A když torrentujete, CyberGhost vás automaticky spojí jeden z nejlepších serverů P2P.

Když se nerozpíchnete, budete mít na výběr 3 000 serverů ve 61 zemích pro globální přístup k webovým serverům a službám s omezeným přístupem jako Netflix.

S CyberGhost se vám bude líbit neomezená šířka pásma, a můžete to vyzkoušet bez rizika pomocí 45denní záruka vrácení peněz, spolu s bezplatné zkušební období až 7 dní pro uživatele Android, iOS a Windows.

Zobrazit nabídky CyberGhost

souhrn

S tak širokým výběrem možností pirátské zátoky si nemusíte dělat strach z běhu na kopci v bouřlivých mořích. Je však třeba si pamatovat jednu zásadně důležitou věc: Nikdy není bezpečné torrentovat bez VPN.

Dobrá VPN bude odblokovat cenzurované a geoblokované weby a chránit zařízení od škodlivých útoků. A pokud omylem stáhnete materiál chráněný autorskými právy, může to být dokonce zachránit vás před právními důsledky!

Pokud potřebujete pouze přístup na torrentingové weby na krátkou dobu, můžete získat bezplatné použití nejlépe hodnocené VPN pomocí bezplatné zkušební verze nebo záruky vrácení peněz. Chcete-li získat nejlepší dlouhodobou ochranu za nejnižší cenu, dejte svůj dalekohled namířený na naši stránku kódů kuponů, kámo!

Získejte nyní NordVPN!

Další články, které si můžete užít:

 • Nejlepší VPN pro torrenty
 • Jak odblokovat pirátskou zátoku v jakékoli zemi

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me