Ako nainštalovať Netflix na Kodi – v skutočnosti funguje v roku 2020

Sledovanie siete Netflix na serveri Kodi môže byť výzvou - najmä preto, že odkaz na úložisko alelec, kde sa doplnok dal v minulosti nájsť, už nefunguje. Našťastie tento odkaz nepotrebujete prístup k Netflixu na najnovšej verzii Kodi.

Aj keď je Kodi 18 Leia stále v beta testovaní - to znamená, že môže byť nestabilný - poskytuje bezproblémový prístup k Netflixu a jednoduché riešenie pre nefunkčný odkaz na úložisko.

V tomto článku vás prevedieme Ako pridať Netflix do Kodi 18 Leia a vysvetliť prečo na dosiahnutie tohto cieľa by ste mali použiť sieť VPN.

Stručný sprievodca: Ako nainštalovať Netflix na Kodi 18 Leia

 1. Nainštalujte vysokokvalitnú sieť VPN so servermi v USA a pripojte sa. Odporúčame NordVPNpre to.
 2. Ak ste tak ešte neurobili, inovujte Kodi na verziu 18.
 3. Stiahnite si súbor zip pluginu Netflix.
 4. Otvorte aplikáciu Kodi a nainštalujte súbor zip.
 5. Prihláste sa do Netflix a užívajte si!

Začnite sledovať!

Prečo potrebujete VPN a čo treba hľadať

Je možné integrovať Netflix do Kodi 18 Leia bez VPN. To však znamená, že máte prístup iba k Netflixu z vášho regiónu; čo znamená, že vám chýbajú najnovšie vydania a ďalší obsah, ktorý nemusí byť vo vašom regióne dostupný z dôvodu licenčných obmedzení. Prístup aj do služieb Kodi a Netflix bez VPN vystavuje vaše pripojenie riziku hackerov, vírusov, škodlivého softvéru a sledovania.

však, Nie všetky VPN môžu obísť tvrdé bloky VPN, ktoré má Netflix na svojom mieste. Z tých, ktoré dokážu, len málokto dokáže vytvoriť rýchle a bezpečné pripojenie, ktoré musíte úspešne vykonať prístup k sieti Netflix v ktorejkoľvek oblasti. Na dosiahnutie tohto cieľa potrebujete sieť VPN, ktorá má nasledujúce funkcie:

 • Schopnosť obísť bloky VPN
 • Servery v regióne Netflix, ku ktorému chcete pristupovať - ​​servery v USA sú nevyhnutnosťou, ak chcete najnovšie relácie a vydania.
 • Vysoké rýchlosti na zníženie rizika ukladania do vyrovnávacej pamäte a dlhé čakanie na pripojenie
 • Vynikajúca bezpečnosť vrátane šifrovania AES a politiky bez protokolovania
 • Prístupné zákaznícke služby - len v prípade, že potrebujete podporu s akýmkoľvek aspektom vašej VPN

Ak hľadáte sieť VPN, ktorá vám môže ponúknuť toto všetko a ďalšie, nenechajte si ujsť náš zoznam Najlepšie VPN pre Kodi Streaming.

Ako nainštalovať Netflix na Kodi: Príručka krok za krokom

Najnovšia verzia spoločnosti Kodi je teraz vo verzii beta. Kodi 18 Leia ponúka celý rad nových funkcií, vrátane špecializovaného 64-bitového zostavenia pre Windows a inteligentných zoznamov skladieb pre Android.

Samozrejme, keď je Kodi 18 stále v beta verzii, existuje možnosť občasných chýb, aktualizácií a zmien. tak, prečo stiahnuť verziu 18?

Ak používate verziu 17 s integrovaným a funkčným Netflixom, nemusíte, pokiaľ nechcete byť v popredí testovania nového produktu. však, ak ste novým zákazníkom spoločnosti Kodi alebo ste do svojej verzie systému Kodi ešte nepridali Netflix, potom je obraz veľmi odlišný.

Integrácia Netflixu do Kodi 17 ako doplnku vyžaduje prístup do archívu alelec. Odkaz na toto úložisko už bohužiaľ nefunguje - takže používateľom nebude umožnený prístup k doplnku. S verziou 18, existuje riešenie, ktoré vám umožňuje prístup k potrebným súborom zip.

Krok 1: Nainštalujte vysokokvalitnú sieť VPN

Vyberte si vysoko kvalitnú sieť VPN ktoré spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Zaregistrujte sa, stiahnite si softvér na zariadení, ktoré chcete použiť na sledovanie Netflixu cez Kodi, a pripojte sa k americkému serveru.. Odporúčame NordVPN pre svoju rýchlosť, schopnosť prístupu k Netflixu a ďalšie populárne streamovacie služby a neprekonateľnú bezpečnosť.

Krok 2: Stiahnite si Kodi 18 Leia

Ak ešte nemáte nainštalovaný Kodi, prejdite na webovú stránku Kodi, kliknite na stiahnutie a potom na operačný systém alebo zariadenie.

ako nainštalovať netflix na kodi (1)

Na ďalšej obrazovke kliknite na kartu Predvoľba, kliknite na ikonu správneho Inštalátora pre váš operačný systém a postupujte podľa pokynov na obrazovke..

ako nainštalovať netflix na kodi (2)

Ak už máte nainštalovaný Kodi 17, postupujte podľa rovnakých krokov a aktualizujte svoju službu na Kodi 18.

Krok 3. Stiahnite si súbor zip pluginu Netflix

Na integráciu Netflixu do Kodi 18 stále potrebujete súbory doplnkov - môžete si ich stiahnuť tu. Po stiahnutí súborov ich uložte do svojho zariadenia a nezabudnite si ich zapamätať.

Krok 4. Otvorte aplikáciu Kodi a nainštalujte súbor zip

Pred inštaláciou súboru zip, musíte urobiť niekoľko zmien v nastaveniach na zariadení Kodi. Ak to chcete urobiť, prejdite do ľavého horného rohu a kliknite na položku Nastavenia. Prejdite na nastavenia systému - režim expertov - doplnky. Potom tam zapnite možnosť „Neznáme zdroje“. To vám umožní nainštalovať doplnky tretích strán.

ako nainštalovať netflix na kodi (3)

Ďalej sa vráťte na hlavnú obrazovku, kliknite na Doplnky, vyberte Moje doplnky a potom kliknite na Vstupný prúd prehrávača videa. Posuňte zobrazenie nadol a povoľte funkciu InputStream Adaptive a RTMP Input.

ako nainštalovať netflix na kodi (4)

Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku, vyberte položku Doplnky a kliknite na ikonu poľa v ľavom hornom rohu (toto je ikona Inštalátora balíkov). Kliknite na „Inštalovať zo súboru ZIP“. Vyhľadajte stiahnutý súbor; mal by byť uvedený ako plugin.video.netflix-master.zip.

ako nainštalovať netflix na kodi (5)

Keď dostanete upozornenie, že doplnok bol povolený, vráťte sa na domovskú obrazovku, kliknite na Doplnky - Doplnky videa - Netflix.

ako nainštalovať netflix na kodi (6)

Krok 5. Prihláste sa do Netflix a užívajte si

Použite svoje existujúce prihlasovacie údaje prihláste sa do siete Netflix, sadnite si, relaxujte a užívajte si prístup ku všetkým predstaveniam, ktoré máte radi.

Kliknutím sem získate ďalšie skvelé doplnky Kodi a ešte viac filmov a televíznych relácií.

VPN je nevyhnutná pre prístup k službám s obmedzeným geografickým obsahom a streamovaniu - avšak, môže to urobiť oveľa viac, ako otvoriť svet nových možností streamovania. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo pre vás môže VPN urobiť, prečítajte si nášho Sprievodcu VPN. Ak chcete prehľadávať ďalšie možnosti VPN, potom pozrite sa na našich 5 najlepších tipov nižšie. Zistite, ako môžete získať vynikajúcu sieť VPN za vynikajúcu cenu, Nenechajte si ujsť našu stránku obchodov a kupónov.

Poskytovateľ poradia Naše skóre Užívateľské hodnotenie
Editor's Choice 5.0 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
2 4.9 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
3 4,8 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
4 4,8 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
5 4,7 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku

Mohlo by sa vám páčiť:

 • 5 najlepších sietí VPN pre streamovanie Kodi - najrýchlejšie & najlacnejšie
 • Najlepšie VPN pre Kodi (zoradené podľa nastavenia a ceny)
 • 5 VPN zaručených poraziť zákaz VPN VPN spoločnosti Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me