Ako opraviť Fortnite Lag Rýchly a ľahký hack pre hráčov v roku 2020

Váš tím vo Fortnite Battle Royale je pod silným ohňom. Vaša pokožka Dark Voyager je v zlom zdravotnom stave. Mapa sa zmenšuje, ale všimnete si Med Kit. Chystáte sa ho chytiť, keď sa stane to najhoršie.

Oneskorenie zabije vašu hru.

Predtým, než si vlasy odtrhnete, existuje riešenie, ako tomu zabrániť: Použite sieť VPN, ktorá vám pomôže obísť preťaženie a pripojiť sa k sietio rýchle servery po celom svete - a vráťte sa k tímu a na ceste k Battle Pass.

Ako opraviť Fortnite Lag

 1. Vyberte sieť VPN. Na hranie odporúčame NordVPN.
 2. Nainštalujte si VPN do svojho zariadenia.
 3. Použite možnosť rýchleho pripojenia NordVPN na pripojenie k serveru vo vašej blízkosti.
 4. To je všetko! Váš ping by mal byť lepší. Šťastné rabovanie!

Začnite hrať s NordVPN!

Ako vám VPN môže pomôcť opraviť Fortnite Lag

Začnime tým, že Fortnite je super populárny. Vďaka tomu je zábava zábavnejšia, ale tiež to znamená, že tisíce používateľov môžu servery preplniť.

Preťaženie servera môže spôsobiť vysokú latenciu alebo ping. Môže to zabiť vašu hru, pretože keď je vysoká latencia, znamená to, že sa dáta z počítača na herný server a späť dostanú dlho. to spôsobuje oneskorenie alebo oneskorenie, a dokonca môže spôsobiť, že hra zamrzne.

Otázkou teda je, ako znížite svoju latenciu a opravíte toto oneskorenie? Používanie špičkovej VPN je dobré začať.

Keď sa pripojíte k sieti VPN s rozsiahlou globálnou sieťou serverov, môžete sa zbaviť preťažených serverov a pripojiť sa k alternatívnym serverom, ktoré vám poskytujú oveľa nižší ping. VPN vás nájde najrýchlejší server pre Fortnite na celom svete.

Ďalším spôsobom, ako vám VPN pomáha, je skryť vaše online aktivity - vrátane hier - pred poskytovateľom internetových služieb (ISP). Prečo je to dôležité? Poskytovatelia internetových služieb často znižujú alebo spomaľujú vaše rýchlosti keď vidia, že využívate veľkú šírku pásma na niečo ako hranie hier. Ak máte sieť VPN, váš poskytovateľ internetových služieb nemôže špehovať, čo robíte.

Najlepšia VPN pre stanovenie latky

Ako opraviť Fortnite Lag Rýchly a ľahký hack pre hráčov v roku 2020

Pokiaľ ide o to, či vaša hra Fortnite pokračuje bez problémov, naša prvá voľba je NordVPN.Nielenže v našej testovacej sérii získa najlepšie výsledky, ale poskytuje hráčom, ako ste vy konkurenčná výhoda.

Po prvé, spoločnosť NordVPN má 5 000+ serverov v 60 krajinách. Tento druh celosvetovej siete je to, čo je potrebné na obídenie prekážok a udržanie vašej hry v chode.

Rýchlosť je nevyhnutná pre formuláciu Battle Royale a Spoločnosť NordVPN sa radí na prvé miesto v zozname bleskových rýchlostí. Navyše táto VPN pravidelne aktualizuje svoje rýchle pripojenia, takže vaša cesta Fortnite nikdy nezostáva bez ohľadu na to, kde žijete. Hráči, ktorí používajú službu NordVPN, súhlasia!

Táto sieť VPN je silná v oblasti zabezpečenia, najmä pri skrývaní vašej činnosti pred poskytovateľom internetových služieb. NordVPN je váš strážca vo svete Fortnite s funkciami ako vojenské 256-bitové šifrovanie a vstavaná ochrana proti DDoS (vďaka exkluzívnej funkcii CyberSec). Okrem toho, každý zo serverov NordVPN je chránený pred zlodejmi v oblasti súkromia.

Čo môže spoločnosť NordVPN urobiť, aby zvýšila váš zážitok z hry:

 • Veľký výber serverov v 60 krajinách znamená, že môžete sťahujte hry, ktoré ešte nemusia byť vo vašom regióne k dispozícii.
 • Bez ohľadu na to, kam cestujete, NordVPN vás pripojí k herným serverom kdekoľvek na svete.
 • Šifrovaním vašej dátovej prevádzky (dokonca aj od vášho poskytovateľa internetových služieb) vám spoločnosť NordVPN zabezpečí nebude dochádzať k vyrovnávacej pamäti a obmedzovaniu šírky pásma.

Môžete vyskúšať NordVPN bez rizika s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a ešte lepšie - ušetrite peniaze za svoje predplatné pomocou nášho kupónového kódu.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Začnite hrať s NordVPN!

Iné spôsoby, ako opraviť Lag

Aj keď dobrá VPN je voľba na opravu oneskorenia, tu sú niektoré ďalšie opravy, ktoré vám odporúčame vyskúšať, či už máte VPN alebo nie:

 • Pripojte ethernetový kábel namiesto použitia Wi-Fi na smerovači. Káblové pripojenie na internet má lepšiu stabilitu a zvyčajne funguje lepšie ako pripojenie Wi-Fi.
 • Prejdite do nastavení hry a nižšie možné oneskorenia vinníkov, ako je rozlíšenie, virtuálna synchronizácia a kvalita tieňov.
 • Odpojte všetky ostatné zariadenia pomocou vášho internetového pripojenia.
 • Odpojte modem a smerovač najmenej 30 minút reštartujte sieťový hardvér.
 • Zatvorte procesy na pozadí (Mac alebo Windows), ako sú antivírusové aktualizácie a torrent klienti.

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Fortnite sa neustále vyvíja s novými bitkami, kožkami a zbraňami. Vysoko výkonná sieť VPN vás udržuje na bojisku za každú aktualizáciu bez prerušenia hry. NordVPN chráni váš tím s vysoká rýchlosť, tisíce serverov a bezpečnosť na vysokej úrovni.

Chcete sa pozrieť na ďalšie odporúčania VPN? Prečítajte si náš príspevok k 5 najlepším sieťam VPN pre hry 2020 - čo je najrýchlejšie?

Používate na hranie torrenty? Pozrite si nášho sprievodcu Najlepšie VPN pre torrenty - 2020.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me