Ako platiť anonymne. Vysvetlenie anonymných spôsobov platby

Tu je rýchly sprievodca, ako platiť anonymne

  1. Použite TOR alebo iné metódy na skrytie IP adresy. Keď sa bitcoínové transakcie prenášajú cez TOR, neexistuje spôsob, ako zistiť, kde vznikli.
  2. Vždy používajte anonymné e-mailové adresy.
  3. Pre každú transakciu založte novú bitcoínovú adresu.
  4. Aj keď môžete byť v pokušení tak urobiť, nikdy nepoužívajte svoje skutočné informácie, najmä svoju adresu.
  5. Ak používate bitcoín, použite službu miešača

A tu je dlhší sprievodca ��

Vo svete únoscov údajov a počítačových pirátov už vieme, že je nevyhnutné nájsť spôsoby, ako anonymne nakupovať online. Takto môžete chrániť osobné údaje, minimalizovať množstvo údajov, ktoré sa zdieľajú s spoločnosťami, a čo je najdôležitejšie, chrániť pred podvodmi. Napriek tomu nie je vždy ľahké prechádzať svetom anonymných platobných metód. S každou zo služieb, ktoré existujú, existujú zákruty a zákruty. Niektoré sú rýchle a ľahko použiteľné, zatiaľ čo iné sú špecifické pre danú oblasť a nedajú sa dobiť. Chceme sa ubezpečiť, že presne viete, do čoho sa dostávate, aj keď ste vraj anonymne.

Preto si nasaďte tie slnečné okuliare a klobúk a užívajte si valčeky cez tieto služby so skutočnou anonymitou.

1. Maskované karty:

image1

Pros:

Bezplatná služba kreditnej karty na jedno použitie vytvorená spoločnosťou Abine.com je úplne legálna a umožňuje vám nakupovať online s fiktívnym menom. Čo je skvelé na tejto službe je to, že karta sa nikdy nemôže automaticky nabíjať - ako je to typické u iných kreditných kariet - bez vášho súhlasu.

Stačí sa zaregistrovať na kreditnú kartu online a potom ju použiť na nákup tovaru online av niektorých prípadoch v obchodoch tým, že maloobchodníkom poskytnete podrobnosti o karte. Funguje to rovnako ako platená SIM karta, keď do nej pridáte peniaze a potom ju použijete.

Maskovanie doslova znamená, že služba maskuje všetky relevantné informácie o vás vrátane vašej adresy vrátane toho, ako sa vaše transakcie zobrazujú poskytovateľom kreditných kariet..

„Maskované karty sú užitočné, pretože nezanechávajú stopy vašej skutočnej kreditnej karty vo všetkých databázach, v ktorých nakupujete,“ hovorí spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Abine Rob Shavell. „Princíp, ktorý robíme pre bezpečnosť, je veľmi jednoduchý: Hackeri nemôžu ukradnúť to, čo nemajú."

Zápory:

Po prvé, je tu problém s limitmi kariet. Maskované karty vám vo všeobecnosti neumožňujú minúť viac ako 500 dolárov. Ďalšou nevýhodou maskovaných kariet je, že ich nemôžete použiť na opakujúce sa platby, napríklad na členstvo v telocvični, v ktoré ste dúfali. Nakoniec môžu byť maskované karty niekedy také mätúce. Predstavte si, že pre jednu vec použijete jedno falošné meno a iné falošné meno. Je to úplne komplikované.

Čo s tým robiť:

Použite maskované karty na jednoduché nákupy, ktoré nepresahujú 500 dolárov a ktoré nevyžadujú mesačné platby - napríklad účty za telefón alebo členstvo v fitness..

2. Predplatené karty:

image2Pros:

Na predplatenú kartu si môžete dať ruky prakticky kdekoľvek, najmä v obchodoch s drogami a supermarketoch. Všetko, čo musíte urobiť, je zaplatiť v hotovosti a karta je vaša. Môžete tiež získať jeden online, ale to by vyžadovalo poskytnutie vašich údajov spoločnosti, od ktorej ste ich kúpili. Najlepšie na tejto možnosti je, že karta je úplne nevysledovateľná.

Zápory:

Získať predplatenú kartu je síce jednoduché, ale musíte mať na pamäti niekoľko prekážok. Väčšina predplatených kariet - na rozdiel od maskovaných kariet, ktoré majú maximálny limit - má minimálny limit 20 USD. Aj keď nájdete niečo menej, zvyčajne vás požiadajú, aby ste sa zaregistrovali pomocou svojho mena, e-mailu a adresy, čím zničia celý aspekt anonymity. Nakoniec sú karty dosť zložité na doplnenie. Ak sa to pokúsite urobiť online, musíte zadať svoje osobné údaje a úplne odovzdať svoju totožnosť.
Čo s tým robiť:

Zvážte, prečo si presne vyberiete predplatenú kartu. V podstate je to ozdobná darčeková karta.

Logika teda slúži, že ak sa rozhodnete pre predplatenú kartu, mali by ste ju použiť ako darčekovú kartu - jednorazový jednoduchý anonymný nákup.
3. Bitcoin:

image3Pros:

Predstavte si, že máte možnosť nakupovať, predávať, investovať a nakupovať akýkoľvek tovar alebo službu za úplne novú menu.

Bitcoin je určite najobľúbenejšou voľbou na trhu a pýši sa „inovatívnou platobnou sieťou a novým druhom peňazí“.

„Využíva technológiu peer-to-peer na spoluprácu bez ústredného orgánu alebo bánk; správa transakcií a vydávanie bitcoínov sa vykonáva kolektívne sieťou. “

Najdôležitejšie z hľadiska tohto článku je, že je skutočne možné odosielať a prijímať bitcoiny bez toho, aby ste poskytovali akékoľvek informácie, a čo navyše, transakcie nie sú spojené s totožnosťou používateľov.

Znie to ako vysnívaný svet. Vlastne je. Do istej miery.

Zápory:

Bitcoinové adresy môžu byť spojené so skutočnými identitami, ak sa tieto skutočné identity nejakým spôsobom používajú v spojení s bitcoínovými adresami. To platí najmä pri odosielaní darov a použití skutočnej adresy alebo pri posielaní peňazí niekomu inému a používaní vašej adresy.

Pravdepodobne najväčšou výzvou pre bitcoín je, že všetky transakcie sú úplne transparentné a sledovateľné. To bohužiaľ umožňuje zoskupovanie bitcoinových adries a ich viazanie na toho istého používateľa.

Hmm, koniec koncov nie príliš anonymný.

Ako sa to používa:

Tento článok veľmi stručne popisuje triky obchodu a ako je možné rýchlo a šikovne kúpiť bitcoiny anonymne..
Ostatné:

Určite existuje množstvo ďalších služieb, ktoré vám umožňujú platiť anonymne za položky a služby. Patria sem Litecoin, Ripple, OpenCoin, MintChip a Linden Dollars. Každá služba má svoje klady a zápory.

Naše rady pri výbere niektorej zo služieb:

Definujte konkrétne to, čo v službe hľadáte. S týmto vedomím si budete môcť vybrať tú najlepšiu možnosť.

Mohlo by sa vám páčiť:

  • Ako urobiť Chrome inkognito naozaj súkromným v roku 2020
  • 5 najlepších (VERIFIKOVANÝCH) VPN bez protokolu - najbezpečnejšie & najlacnejšie
  • Mala by byť vaša VPN vždy zapnutá? Závisí to od týchto 7 vecí
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me