Ako používať Outlook a Microsoft Office 365 s VPN


Používatelia balíka Office 365 si toho všimli problémy s pripojením k programu Outlook a kancelárskemu cloudu zatiaľ čo ich VPN sú aktívne. Naši používatelia nahlásili pretrvávajúce problémy, keď sa pokúšali používať svoje aplikácie balíka Office a OneDrive, keď sa pripojili k sieti VPN.

Toto je pretrvávajúci problém s niektorými klientmi VPN. Je obzvlášť frustrujúce, ak podobne ako mnoho ľudí v roku 2018 ukladáte svoje osobné a profesionálne súbory do cloudu.

Ak ste vzdialený pracovník, musíte mať prístup k cloudu, aby ste mohli pracovať. Podniky môžu byť obzvlášť postihnuté, pretože vyžadujú cestovanie, mobilitu a flexibilitu a musia spravovať veľké množstvo súborov.

Navyše všetky produkty Office 365, ktoré používajú cloud na ukladanie, sa zdajú byť zraniteľné - vrátane kľúčových služieb, ako je poštová aplikácia Outlook.

Počas našich interných testov sme tiež mali problémy s pripojením k cloudu pomocou niektorých sietí VPN. Zdá sa, že problém s inými cloudovými službami neexistuje. Oslovili sme podporu spoločnosti Microsoft, aby sme zistili, či plánujú vyriešiť problém v budúcnosti.

Povedali nám, že Microsoft považuje problém za problém s poskytovateľmi VPN a že áno nemôže zaručiť, že OneDrive a ďalšie cloudové služby Office 365 budú počas pripojenia VPN fungovať.

Nemali sme však žiadne problémy s pripojením k iným cloudovým službám s pripojením VPN. Nezistili sme žiadne významné používateľské správy o podobných problémoch s inými cloudovými službami, čo naznačuje, že problém je v spoločnosti Microsoft.

Čítajte ďalej, ak sa chcete dozvedieť, ako používať VPN na bezproblémový prístup do kancelárie.

Ako používať Microsoft OneDrive s VPN - Stručný sprievodca

Pamätajte, že to najlepšie VPN ponúkajú záruky vrátenia peňazí pre nových používateľov. Mnohé ponúkajú aj bezplatné skúšobné verzie. To znamená môžete vyskúšať, ako oblak Office pracuje s VPN predtým, ako sa zaviažete k dlhšiemu odberu.

  1. Prihláste sa na pripojenie k sieti VPN s povesťou umožňujúcou ľahký prístup k službe Office Cloud. V tomto článku použijeme ako príklad NordVPN. Počas našich interných testov sme nemali problém s pripojením k službe Office, keď bola sieť VPN aktívna.
  2. Prihláste sa na odber odberu pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí alebo využite bezplatnú skúšobnú verziu spoločnosti NordVPN.vpnoutlook (1)
  3. Stiahnuť ▼ aplikáciu VPN do vášho zariadenia a spustite ju.
  4. Pomocou tlačidla „rýchle pripojenie“ sa pripojte k najrýchlejšiemu serveru v závislosti od vašej polohy.vpnoutlook (2)
  5. Spustite kanceláriu a prejdite na OneDrive.
  6. Prechádzajte svojimi súbormi obvyklým spôsobom.vpnoutlook (3)

záver

Zdá sa, že Microsoft Office, OneDrive a ďalšie aplikácie nefungujú so všetkými sieťami VPN. Toto je problém, ak chcete pracovať bezpečne a na diaľku.

Navrhujeme nasledujúce riešenia:

  1. Na pripojenie k cloudovým službám Microsoft 365 a OneDrive použite sieť VPN, ktorá má dobré meno. Odporúčame NordVPN a CyberGhost na základe vlastných testov a správ používateľov.
  2. Vyskúšajte pred nákupom! Jednou z najlepších vecí, ktorá sa týka 30-dňových záruk vrátenia peňazí ponúkaných lepšími poskytovateľmi VPN, je to, že si môžete produkt vyskúšať ešte pred tým, ako sa k nemu zaviazáte. Stiahnite a spustite sieť VPN, do ktorej sa chcete zaregistrovať a otestujte, či to funguje s OneDrive a Microsoft Office.
  3. Ak máte problémy s pripojením k aplikácii Outlook - vždy môžete použiť verziu v prehliadači.

V spoločnosti vpnMentor sme sa zaviazali testovať, odstraňovať problémy a skúmať, ako poskytovatelia VPN pracujú s produktmi a ktoré sú najlepšie pre konkrétne potreby..

Ak chcete vedieť, ktoré VPN ponúkajú bezplatné skúšobné verzie, prečítajte si o nich viac tu.

Začnite bezplatnú skúšobnú verziu NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me