Ako sa pozerať na Anglicko vs India Test Series 2018 ZADARMO

Športové leto už bolo úžasné, ale so Svetovým pohárom a Wimbledonom za nami by ste mohli byť v pokušení uveriť, že najlepšie podujatia sú všade. Toto nemôže byť ďalej od pravdy - ešte sa tešíme celé leto na krikete, vrátane testovacej série Anglicko vs India.

Testovacia séria nasleduje za jednodňovými medzinárodníkmi. Takže sa Joe Root a jeho tím budú snažiť pokračovať v hre šťastia a vynikajúcej hry alebo sa budú snažiť pomstiť kolaps na poslednú chvíľu, ako sa toľkokrát stalo?

Prvý testovací zápas sa začína začiatkom augusta a hrá sa v Edgbastone v Birminghame. Táto séria zahŕňa celý august a začiatok septembra. Zápasy sa hrali v Londýne, Nottinghame a Southamptone. Je to skvelá príležitosť pre fanúšikov anglického kriketu vidieť ich národnú hru v priamom prenose.

Našťastie pre nás ostatných, sledovanie série testov prostredníctvom živého vysielania je neuveriteľne ľahké!

Ako sa pozerať na testovacie série Anglicko vs India s VPN v 3 jednoduchých krokoch

  1. Vyberte sieť VPN, ktorá je vynikajúca na streamovanie, so servermi na indickom subkontinente a zaregistrujte sa. Odporúčame CyberGhost.
  2. Pripojte sa k indickej porciir, vyzerať akoby ste v Indii.
  3. Prejdite na stránku SonyLIV a užite si mesiac živý kriket.

Získajte testovacie série VPN pre Anglicko verzus India

Sledovanie série testov Anglicko vs India prostredníctvom Live Streamingu

Ak chcete sledovať testovaciu sériu, existuje niekoľko možností, ako napríklad Sky pre britských divákov, Sling, ak ste v USA alebo Kanade, alebo Fox Sports, ak máte sídlo v Austrálii a dúfate, že uvidíte ešte ďalšiu angličtinu zrútiť. však, všetky tieto kanály sú predplatiteľskými službami, čo znamená teba je potrebné platiť za pozeranie. Čo ak nie ste predplatiteľom alebo žijete niekde inde na svete?

našťastie, Tu môže VPN pomôcť. Okrem bezpečného a súkromného internetového pripojenia môže zmeniť aj vaše miesto pozerania streamujte testovacie série zadarmo od iného poskytovateľa.

Ak chcete dosiahnuť najlepšiu kvalitu zobrazenia, stabilné pripojenie a vynikajúce šifrovanie, odporúčame vám používať program CyberGhost.

Spoločnosť Sony Pictures Network India má výhradné práva na anglický kriket na indickom subkontinente. Kriket a ďalšie športy si môžete prezerať na prenosných počítačoch a iných mobilných zariadeniach prostredníctvom SonyLIV. však, nie je k dispozícii vo všetkých geografických polohách.

Ako sa pozerať na Anglicko vs India Test Series 2018 ZADARMO

Takže sledovať živé série testov na tomto kanáli, musíte sa objaviť, akoby ste v Indii - a to je miesto, kde prichádza VPN.

Výber siete VPN na prístup k testovacej sérii Anglicko vs India

Virtuálna súkromná sieť alebo VPN je perfektný spôsob, ako získať prístup k obsahu, ktorý je geograficky obmedzený na konkrétnu oblasť. Avšak, so všetkými rôznymi sieťami VPN, ako viete, ktorá z nich je pre vás najvhodnejšia?

Najprv si položte otázku, čo chcete, aby vaša VPN mohla robiť. V tomto prípade, chcete nájsť ten, ktorý dokáže obísť geobloky. Potom musíte skontrolovať, či sa v mieste, kde potrebujete, nachádzajú servery - v tomto prípade indický subkontinent. Existujú? Skvelé! V neposlednom rade chcete uistite sa, že vaša sieť VPN poskytuje rýchlosť a stabilitu, ktorú potrebujete na streamovanie živého obsahu bez prerušenia.

Cena a hodnota za peniaze sú ďalšie aspekty. SonyLIV je bezplatný kanál na prezeranie, takže by mohlo byť lákavé zvoliť si bezplatnú sieť VPN, takže môžete sledovať sériu testov bezplatne.

Ale pozor: existuje veľmi málo kvalitných sietí VPN, ktoré sú úplne zadarmo na používanie. Bezplatné siete VPN musia nejakým spôsobom dosiahnuť zisk, zvyčajne prostredníctvom reklamy alebo prostredníctvom prístupu k vašim údajom. Najlepší z nich majú jasno v tom, ako sa vaše údaje používajú a kto k nim má prístup. Ale kedykoľvek získa prístup k vašim údajom tretia strana, vaše súkromie je ohrozené. Toto je hlavný dôvod neodporúčame bezplatné siete VPN.

Získajte prémiovú sieť VPN zadarmo

Zostanú vám VPN, ktoré účtujú predplatné. však, je možné používať vysoko kvalitnú službu predplatného VPN bez akýchkoľvek ďalších nákladov: stačí si vybrať poskytovateľa služieb, ktorý ponúka bezplatnú skúšobnú verziu alebo záruku vrátenia peňazí.

S bezplatnou skúšobnou verziou sa môžete zaregistrovať, používať službu a potom zrušiť pred koncom skúšobnej doby. Uvedomte si, že u niektorých poskytovateľov existujú obmedzenia týkajúce sa služieb, ktoré dostávate počas skúšobného obdobia.

Prípadne môžete vyberte poskytovateľa, ktorý ponúka záruku vrátenia peňazí. Tu sa zaregistrujete k službe, zaplatíte predplatné, zrušíte pred koncom záručnej doby a požiadate o vrátenie peňazí. Niektorí poskytovatelia majú opäť v záruke zabudované obmedzenia použitia, preto ich pred registráciou skontrolujte.

Väčšina ponúk na vrátenie peňazí je obmedzená na 30 dnís, takže bude možno potrebné vymeniť služby VPN počas testovacej série India Vs India. Keď však zažijete vylepšenú bezpečnosť, súkromie a slobodu výberu, ktorú poskytuje VPN, možno budete chcieť udržať svoju sieť VPN dlhodobú.

Top 5 sietí VPN na sledovanie série testov v Anglicku a Indii

Tu je našich päť najlepších sietí VPN na sledovanie testovacej série England Vs India a zároveň sa tešia zlepšenej bezpečnosti údajov a súkromia online.

1. CyberGhost

CyberGhost je stabilná a spoľahlivá sieť VPN ktorá ponúka výber zo 14 serverov v Indii. Má vynikajúcu škálu funkcií, napriek tomu je to jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie ideálne pre začiatočníkov ako aj experti na VPN.

CyberGhost berie bezpečnosť vážne s 256-bitovým šifrovaním AES, ochranou proti úniku DNS, politikou bez protokolovania a prepínačom kill. Používatelia využívajú protokoly OpenVPN, PPTP a L2TP / IPsec a sedem súčasných pripojení na odber.

CyberGhost ponúka 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre používateľov iOS a Android a 30-dňová záruka vrátenia peňazí vo všetkých operačných systémoch.

Začíname s programom CyberGhost

2. NordVPN

NordVPN je vynikajúca všestranná VPN. Ponúka neprekonateľnú bezpečnosť s 2048-bitovým šifrovaním AES, dvojitým šifrovaním, prepínačom kill, prísnou politikou bez protokolovania a možnosťami anonymných platieb. Ponúka tiež možnosť Onion Over VPN.

Spoločnosť NordVPN má globálnu sieť s viac ako 4 000 servermi vrátane 13 v Indii. Jeho natívne aplikácie sa ľahko používajú a dajú sa nastaviť v priebehu niekoľkých minút.

Navyše, NordVPN je možné prevádzkovať súčasne až na šiestich zariadeniach, súkromné ​​aj bezpečnejšie spojenie tak môže ťažiť aj z rodinných príslušníkov, ktorí kriket nepozerajú.

NordVPN ponúka vynikajúce predplatné obchody, ktoré zahŕňajú a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Začíname s programom NordVPN

3. ExpressVPN

ExpressVPN je jedna z najrýchlejších dostupných sietí VPN. Ponúka vynikajúcu bezpečnosť, stabilné pripojenie a môže obísť geobloky. Vo svojej sieti má vyše 3000 serverov, vrátane troch v Indii.

ExpressVPN ponúka 256-bitové šifrovanie AES, ochranu proti úniku DNS / IPv6, rozdelené tunelovanie, prepínač zabíjania a prísnu politiku bez protokolovania, všetko bez obmedzenia sťahovania alebo šírky pásma.

Užívatelia ťažia z ľahko použiteľné aplikácie, päť súčasných pripojení, rozšírení prehľadávača a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Začíname s programom ExpressVPN

4. PrivateVPN

PrivateVPN je perfektnou voľbou, ak chcete jednoduchá a spoľahlivá sieť VPN ktoré môžu obísť geobloky bez obmedzenia šírky pásma alebo sťahovania. V Indii má dva servery.

Navigácia je jednoduchá a ponúka vynikajúce rýchlosti, širokú škálu protokolov a bezplatná vzdialená pomoc používateľom. Zabezpečenie zahŕňa 2048-bitové šifrovanie AES a prísnu politiku bez protokolovania.

Užívatelia ťažia z šesť súčasných spojení, bezplatná 7-dňová skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak požadujete vrátenie platby, musíte uviesť dôvod odchodu.

Začíname s programom PrivateVPN

5. Súkromný prístup na internet (PIA)

PIA je jedným z najprijateľnejšie a cenovo dostupné VPN k dispozícii ktoré je stále schopné obísť geografické obmedzenie. Má sieť viac ako 3 000 serverov, vrátane 10 v Indii.

Používatelia využívajú spoľahlivé rýchlosti, žiadne obmedzenia šírky pásma a päť súčasných spojení. Spojenia uskutočňované prostredníctvom PIA sú zabezpečené buď 128-bitovým alebo 256-bitovým šifrovaním AES, spolu s ochranou pred únikom IPv6, prepínačom kill, blokátorom reklamy a prísnou zásadou neprihlásenia..

Majte na pamäti, že Záruka vrátenia peňazí PIA trvá iba sedem dní.

Začíname s PIA

Výber správnej siete VPN môže otvoriť množstvo nových online príležitostí, od posilnenej ochrany pred hackermi a štátnym dohľadom, až po vysielanie živých športových udalostí a geograficky blokovaného obsahu z celého sveta..

Stále si nie ste istí, či je VPN pre vás najvhodnejšia? Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi sieťami VPN. Chcete VPN, ale hľadáte lepšiu cenu? Pozrite sa na naše ponuky VPN tu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me