Ako sa pozerať na iPlayer BBC po celom svete


S niektorými z najťažšie geobloky na svete, BBC iPlayer sa ťažko snaží zastaviť sledovanie vašich obľúbených relácií mimo Veľkej Británie. Táto služba na požiadanie využíva aj výkonný softvér proti VPN, takže ani niektoré z najznámejších sietí VPN s iPlayerom nefungujú.. Ale môžem pomôcť!

Testoval som 37 VPN a našiel som 5 najlepších VPN pre BBC iPlayer. Všetky siete VPN v mojom zozname vám umožňujú prístup k obsahu iPlayer BBC, takže môžete dohnať Tommyho Shelbyho, keď preberá Birmingham v Peaky Blinders, alebo sledujte hviezdy, ako idú hlava v hlavnom tanečnom tanci Strictly Come Dancing z ktoréhokoľvek miesta naprieč glóbus.

Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako sledovať BBC iPlayer v zahraničí a zistiť, ktoré VPN vytvorili náš zoznam špičkové VPN pre BBC iPlayer, ktoré skutočne fungujú v roku 2020.

Stručný sprievodca - Ako sa pozerať na BBC iPlayer po celom svete

 1. Kúpte a stiahnite si VPN, ktorá pracuje s iPlayer BBC - moja najlepšia voľba je ExpressVPN, vďaka pokrytiu, rýchlosti a bezpečnosti vo Veľkej Británii.
 2. Nainštalujte si vybratý softvér VPN. Väčšina služieb VPN má jednoduché riadiť sa pokynmi alebo inštalačným sprievodcom.
 3. Pripojte sa k a UK server.
 4. Zamierte do aplikácie BBC iPlayer a zaregistrujte sa / prihláste sa. Pri registrácii do aplikácie BBC iPlayer, ktorá vyzerá takto v Buckinghamskom paláci: SW1A 1AA, možno budete požiadaní o poštové smerovacie číslo Spojeného kráľovstva..
 5. Nájdite svoju obľúbenú britskú šou a stlačte play!

Pozerajte sa na BBC iPlayer s ExpressVPN!

Riešenie problémov:
Ak na svojej sieti VPN nemáte prístup k službe BBC iPlayer, skúste iný server.
Ak to nepomôže, ukončite program a odpojte sa od siete VPN, vymažte vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie, potom sa znova pripojte k sieti VPN, choďte do aplikácie BBC iPlayer a prihláste sa.

Začíname s programom ExpressVPN!

Máte málo času? Tu sú najlepšie VPN pre BBC iPlayer

 1. ExpressVPN- Flexibilné a spoľahlivé streamovanie s rozdelenými rýchlosťami tunelovania a horenia.
 2. Surfshark - Pôsobivé pokrytie servera vo Veľkej Británii a špecializované profily streamovania pre BBC iPlayer.
 3. Cyberghost - Najlepšie pre nováčikov VPN, s optimalizovanými streamovacími servermi a rýchlym nastavením.
 4. NordVPN - Skvelé pre rýchlosť, spoľahlivosť, výkon a cenu. Stream BBC iPlayer bezproblémový s funkciou SmartPlay.
 5. PrivateVPN - Je schopný udržiavať vysoké rýchlosti a spoľahlivé spojenia
 • Čo ešte môže VPN urobiť?
 • Ako sme vybrali najlepšie VPN pre BBC iPlayer

Prečo potrebujete VPN na pozeranie BBC iPlayer

Zaujímalo by vás niekedy, ako vás BBC zastaví v sledovaní tých bull-hodných britských boxov? dobre, využíva geolokačnú technológiu na sledovanie vašej polohy.

Aplikácia BBC iPlayer vidí vašu IP adresu a pomocou nej nájde presnú fyzickú polohu. Ak vás vidí, že ste mimo Veľkej Británie, pozdravte geobloky a otravné chybové hlásenie.

Ale existuje riešenie. Inštalácia siete VPN do vášho zariadenia vám umožní pripojiť sa k serveru Spojeného kráľovstva prostredníctvom zabezpečeného pripojenia, ktoré skryje vašu skutočnú adresu IP. si pridelená nová adresa IP (z Veľkej Británie) takže to vyzerá, že ste tam skutočne.

Akonáhle ste spoofed svoju polohu a oklamal BBC iPlayer premýšľať, že ste vo Veľkej Británii, máte prístup ku každej televíznej relácii BBC na dosah ruky.

5 najlepších VPN pre sledovanie BBC iPlayer

1. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

 • 3 000+ serverov na celom svete vrátane piatich miest vo Veľkej Británii
 • Bleskové rýchlosti
 • Päť súčasných spojení
 • Rozdelené tunelovanie
 • Vojenské šifrovanie a prvotriedna bezpečnosť
 • 24/7 live chat
 • Spolupracuje s: BBC iPlayer, Netflix, ITV Hub, Amazon Prime Video, NBC, CBS, Disney+
 • Kompatibilné s: iOS, macOS, Android, Windows, Linux, routery, Apple TV

Ak ste po rýchlom streamovaní (kto nie?), Potom je ExpressVPN skvelá voľba. Ponúka niektoré z najrýchlejších rýchlostí akejkoľvek VPN Testoval som, čo zaručuje bez vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia.

ExpressVPN má viac ako 3 000 serverov v 94 krajinách, vrátane Spojeného kráľovstva. Existujú servery na piatich miestach vo Veľkej Británii, takže môžete streamovať z Londýna, Kenta alebo dokonca Wembley.

Môžete použiť ExpressVPN vstavaný test rýchlosti, aby ste zistili, ktoré servery vo Veľkej Británii dosahujú najlepšie výsledky, takže máte bezproblémové streamovanie.

je tu neobmedzený prenos dát, čo je ideálne pre prehliadanie nárazov po prehliadke.

Dovoľuje päť súčasných pripojení na najpopulárnejších zariadeniach, čo znamená, že túto epizódu si môžete vyzdvihnúť na inom zariadení na cestách.

Bezpečnosť ExpressVPN je špičková, vrátane 256-bitové šifrovanie a viac protokolov zabezpečenia z čoho vyberať. to je kompatibilný s OpenVPN - skvelá voľba pre bezpečné a rýchle streamovanie.

Máte tiež automatický vypínač zabíjania, prísna politika bez protokolov a ochrana proti úniku DNS a IP pre väčšie súkromie.

ExpressVPN tiež ponúka niečo, čo nie každý predajca robí, a to je rozdelené tunelovanie. Môžete si vybrať, či chcete smerovať svoj prehliadač alebo aplikáciu BBC iPlayer cez VPN s vašou novou IP adresou v Spojenom kráľovstve, ale ostatné aplikácie, ako je online bankovníctvo, ponechajte oddelené. Elegantný, správne?

Pokiaľ ide o podporu, môžete použiť ExpressVPN Živý rozhovor s nepretržitou prevádzkou a prístup k množstvu sprievodcov krok za krokom a časté otázky na jej stránkach.

Váš výskum sa oplatí, tak prečo nie prečítajte si našu úplnú recenziu ExpressVPN skôr, ako sa zaregistrujete?

Môžete to vyskúšať bez rizika s jeho 30-dňová záruka vrátenia peňazí a použite náš kupón aby ste znížili náklady na predplatné.

Streamujte BBC iPlayer pomocou ExpressVPN!

2. Surfshark

Zariadenia na surfovanie

 • 1 040+ serverov v 61+ krajinách a troch britských pobočkách
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Planérne rýchlosti
 • CleanWeb - reklama, sledovanie a blokovanie škodlivého softvéru
 • 256-bitové šifrovanie a prísna politika bez protokolov
 • Kamuflážny režim na ľahšie odblokovanie aplikácie BBC iPlayer
 • Funguje s: BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, SHOWTIME, Hotstar
 • Kompatibilné s: iOS, macOS, Chromebook, Linux, Android, Windows, prehliadačmi

Chcete super rýchly prenos na všetkých svojich zariadeniach? Surfshark umožňuje neobmedzené súčasné pripojenie, takže celá vaša domácnosť môže prenášať iPlayer BBC.

Surfshark má 1 040+ serverov na celom svete so servermi na troch miestach vo Veľkej Británii. Každý server je spoľahlivý na odblokovanie aplikácie BBC iPlayer a počas testov som nemal problém obísť geobloky.

jeho rýchlosti sú bleskové, čo znamená streamovanie v HD nemusíte čakať, kým sa načíta vaša obľúbená relácia.

Surfshark ponúka neobmedzené množstvo dát a šírka pásma, takže neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, koľko môžete sledovať.

Ste v bezpečí vojenské šifrovanie, prísne zásady neprihlásenia a súkromné ​​DNS na každom serveri.

Nechcete byť prerušený reklamami? Surfshark má vstavaný blokovač reklám s názvom CleanWeb, ktoré zastavia akékoľvek reklamy, sledovače alebo škodlivý softvér, ktoré sa dostanú do cesty a infikujú vaše zariadenie.

Prostredníctvom Surfshark's sa tiež zvýšilo súkromie Funkcia Multi-Hop, ktorú môžete použiť na pripojenie k viacerým miestam naraz, takže nie je možné nájsť jedinú trasu online prevádzky. Tiež vám to sťažuje sledovanie.

Ak ste v krajine s prísnymi obmedzeniami, Surfshark je Režim Kamufláž odblokovanie aplikácie BBC iPlayer ešte uľahčí. toto skryje vás pred poskytovateľom internetových služieb, takže skutočne nemôže vidieť, že používate sieť VPN, nevadí vám streamovať obsah z Veľkej Británie.

Chcete sa dozvedieť viac? Pozrite sa na našu recenziu Ak sa chcete dozvedieť viac o režime maskovania a ďalších funkciách Surfshark.

Ak potrebujete podporu, existuje 24/7 live chat.

Ste chránení pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí takže to môžete vyskúšať bez rizika. A nezabudnite využite náš kupón za skvelú zľavu!

Streamujte BBC iPlayer pomocou Surfshark!

3. CyberGhost

Zariadenia CyberGhost

 • 600+ serverov vo Veľkej Británii
 • Planérne rýchlosti
 • Optimalizované servery pre streamovanie BBC iPlayer
 • Sedem súčasných spojení
 • Špičková bezpečnosť
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Spolupracuje s: BBC iPlayer, Netflix, TERAZ TV, Hulu, Amazon Prime Video, NBC, Crunchyroll
 • Kompatibilné s: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, routery, Chromebook

CyberGhost je rýchle a ľahké nastavenie, a spoľahlivé na obídenie prísnych geoblokov BBC iPlayer.

Má viac ako 600 serverov vo Veľkej Británii a 5 700+ na celom svete. Každý z jej britských serverov umožňuje zdieľanie P2P.

CyberGhost tiež servery s vyhradenými profilmi streamovania pre BBC iPlayer, čo znamená, že máte prístup optimalizované servery s bleskovou rýchlosťou. Viac informácií o týchto serveroch a ešte oveľa viac nájdete na stránke naše hodnotenie CyberGhost.

CyberGhost je spojenia sú spoľahlivé, takže sa nemusíte báť, že v Gavinovi a Staceyovi chýbajú Nessy a Smithyho šarže. Má tiež bleskové rýchlosti pre plynulé streamovanie.

Máte do sedem súčasných spojení, takže nechajte celú svoju rodinu streamovať BBC iPlayer doma alebo na cestách.

A čo bezpečnosť? CyberGhost používa vojenské šifrovanie, podporuje viacero bezpečnostných protokolov a má vstavaný automatický prepínač zabíjania pre maximálnu ochranu.

Je tu politika nulovania záznamov, takže nezostane žiadna stopa údajov. Môžete tiež zaregistrujte sa pomocou kryptomen ako bitcoín pre úplnú anonymitu.

jeho silné šifrovanie zaručuje, že budete v bezpečí na verejných sieťach Wi-Fi ktoré vám dávajú pokoj kdekoľvek chcete.

Viac informácií o jeho funkciách nájdete na stránke naše hodnotenie

Môžete použiť jeho 24/7 živý chat pre akékoľvek dotazy podpory. A ak ju chcete vyskúšať najskôr bez rizika, použite ju 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Nenechali by sme vás zaregistrovať bez zľavy, však? Nezabudnite použite náš kupón!

Streamujte BBC iPlayer s CyberGhostom!

4. NordVPN

NordVPN

 • 5 400+ serverov na celom svete a 500+ vo Veľkej Británii
 • Funkcia SmartPlay určená na streamovanie
 • Streamovanie vo vysokom rozlíšení s vysokou rýchlosťou
 • 256-bitová politika šifrovania a protokolovania nuly
 • blokovanie reklám
 • Šesť súčasných spojení
 • Spolupracuje s: BBC iPlayer, Netflix, Disney +, Hulu, Amazon Prime Video, CBS, Lightbox
 • Kompatibilné s: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, smerovače, prehliadače

NordVPN je rýchla VPN, ktorá dokáže prekonať takmer akýkoľvek geoblok, vrátane BBC iPlayer.

Má 5 400+ serverov v 59 krajinách a viac ako 500 v Spojenom kráľovstve. Zo všetkých krajín ponúkaných spoločnosťou NordVPN je Spojené kráľovstvo druhou najrozšírenejšou oblasťou.

Všetky spoločnosti NordVPN servery sú optimalizované pre streamovanie pomocou funkcie SmartPlay, takže máte ľahký prístup k iPlayeru BBC. je tu neobmedzené množstvo údajov - nevyhnutné pre streamingové prehliadky chrbtom k sebe!

NordVPN je rýchlosti sú bleskové. V skutočnosti to tak rýchlo moja rýchlosť sa skutočne zvýšila keď som bol pripojený.

Ponúka špičkové šifrovanie spolu s prísnymi zásadami bez protokolov, ochranou proti úniku DNS a IP a prepínačom automatického zabíjania.

Tam sú tiež  blokovanie reklám, CyberSec, ktorý zastaví nepríjemné prerušenia, ale tiež chráni vaše zariadenie pred škodlivými vírusmi, ktoré môžu odhaliť vašu polohu alebo ohroziť vašu bezpečnosť.

Môžeš vyberte si z viacerých protokolov zabezpečenia, vrátane OpenVPN UDP / TCP a IKEv2 / IPsec, aby ste pre vás mali čo najlepší pomer rýchlosti a bezpečnosti.

NordVPN má rozšírenia proxy prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox, čo vám umožňuje nainštalovať ľahké doplnky priamo do vášho prehliadača. Na šifrovanie prenosu nemusíte spúšťať úplnú sieť VPN, čo uľahčuje pripojenie. to skryje iba vašu adresu IP v prehliadači, takže s miestnou adresou IP môžete použiť všetko ostatné.

Máte do šesť súčasných spojení s jedným účtom.

Uvidíme, či je pre teba NordVPN kontrolujeme našu úplnú kontrolu jeho výkonu a funkcií.

Má a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, tak prečo to nevyskúšať bez rizika? Ak sa chcete zaregistrovať, nezabudnite využite našu exkluzívnu zľavu.

Streamujte BBC iPlayer s programom NordVPN!

5. PrivateVPN

Súkromné ​​zariadenia VPN

 • Šesť britských serverov
 • Vysoké rýchlosti a spoľahlivé spojenia
 • Neobmedzený počet údajov
 • Špičkové šifrovanie
 • Zásady vynulovania protokolov
 • Šesť súčasných spojení
 • Spolupracuje s: BBC iPlayer, Netflix, SHOWTIME, HBO GO, HBO Now, Hulu, Amazon Prime Video
 • Kompatibilné s: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, Blackberry

PrivateVPN je malá, ale výkonná VPN, ktorá je spoľahlivá na obídenie intenzívnych obmedzení aplikácie BBC iPlayer.

Má serverovú sieť 150+ serverov v 60 lokalitách, šesť v Spojenom kráľovstve. je tu neobmedzené serverové prepínače, takže môžete prepínať medzi šiestimi servermi vo Veľkej Británii toľkokrát, koľko chcete, aby ste našli ten, ktorý má najlepšiu výkonnosť.

Hoci má malú sieť, jej rýchlosti sú rýchle, nemusíte sa teda obávať, že servery budú preťažené používateľmi a spomaľujú vás.

Má neobmedzené množstvo údajov, tak sa rozlúčte s obmedzeniami toho, koľko môžete sledovať!

PrivateVPN je aplikácie sa ľahko používajú, a môžete si ho nainštalovať až do šesť zariadení súčasne. 

Bezpečné streamovanie je nevyhnutné a používa technológiu PrivateVPN 256-bitové šifrovanie skryť svoju IP adresu a chrániť svoju komunikáciu. Má tiež automatický vypínač zabíjania a prísna politika bez protokolov.

Ak potrebujete podporu, existuje 24/7 live chat. Tam sú tiež bezplatná vzdialená podpora, ktorá vám pomôže nastaviť.

Vyskúšajte si to sami 30-dňová záruka vrátenia peňazí a použite náš zľavový kód ako ušetriť pri odbere.

Samozrejme sme vykonali rozsiahle testovanie na serveri PrivateVPN, aby sme zistili, ako dobre fungujú jeho funkcie. Prečítajte si viac v našej podrobnej kontrole.

Streamujte BBC iPlayer pomocou PrivateVPN!

Ako sme si vybrali najlepšie VPN pre BBC iPlayer

Nechcem riskovať svoju povesť odporúčaním VPN, ktoré sú pod úrovňou par Pred pridaním do môjho zoznamu som otestoval každú sieť VPN, aby sa ubezpečil, že spĺňa prísne kritériá.

Z tohto dôvodu som bral do úvahy predovšetkým umiestnenie servera VPN, rýchlosť pripojenia a funkcie zabezpečenia.

Servery so sídlom vo Veľkej Británii

Servery vo Veľkej Británii sú nevyhnutné, ak chcete odblokovať iPlayer. Ale nestačí len jeden alebo dva servery. Aplikácia iPlayer nepretržite pridáva nové zoznamy VPN VPN do svojho zoznamu blokovaných položiek, takže na zablokovanie servera, na ktorom práve pracujete, potrebujete prepnúť servery, na ktoré chcete prepnúť..

Rozhodol som sa pozrieť sa na VPN s najmenej 10 britskými servermi kvôli najlepšej spoľahlivosti. Služby, ktoré odporúčam, vám poskytujú neobmedzené prepínače serverov, takže môžete zmeniť umiestnenie toľkokrát, koľkokrát chcete.

Rýchlosti pripojenia

Nikto nemá rád stream v nízkom rozlíšení. Chceme vidieť tvár herca, ktorý dodáva čiaru - nielen rozmazaný zhluk pixelov. Pre streamovanie vo vysokom rozlíšení potrebujete rýchlosť pripojenia najmenej 3 Mbps.

Po pripojení na britské servery, Uskutočnil som rýchlostný test na každom z nich, aby som sa ubezpečil, že sú dostatočne rýchle na to, aby sa mohli streamovať vo vysokej kvalite.

zabezpečenia

Streamovanie sa javí ako najdôležitejší aspekt VPN, ale v skutočnosti je hneď pod bezpečnosťou. Používanie nebezpečnej siete VPN ohrozuje vaše osobné údaje, ako sú kreditné karty a bankové údaje.

Odporúčal som iba siete VPN, ktoré používajú šifrovanie na vojenskej úrovni na odrazenie hackerov. Služby v mojom zozname nezaznamenávajú vašu aktivitu prehliadania a všetky majú automatické vypínače zabíjania, aby vás ochránili v prípade zlyhania spojenia..

Ochrana proti úniku DNS a IPv6 nie je nevyhnutne potrebná na streamovanie, ale stále som uprednostňovala VPN, ktoré ich ponúkajú. Uľahčujú obchádzanie geoblokov pridaním ďalšej vrstvy ochrany k vašim požiadavkám na adresy IP a DNS.

Čo inak môže VPN urobiť?

Sieť VPN vám umožňuje odblokovať geografické obmedzenia, takže môžete streamovať odkiaľkoľvek na svete. Ale to nie je všetko, pre čo je to dobré.

Keď sa pripájate k serveru, skryje vašu IP adresu. To znamená, že ste úplne neviditeľní, kým doháňate Downtonské opátstvo.

Ak vás zaujíma, prečo na tom záleží, dobre vás robí menej zraniteľnými voči hackerom a zlodejom v oblasti súkromia ktorí by radi získali vaše údaje o vašich údajoch, pretože ani nevedia, že ste tu.

VPN je tiež vynikajúcim riešením zabezpečenia, nielen anonymity.

Všetko z vaša prevádzka prechádza vysoko šifrovaným tunelom, ktorý je oddelený od akéhokoľvek iného internetového prenosu. Je to neviditeľné, ale tiež zabezpečené kódom, ktorý je takmer nemožné rozbiť, chrániť vás a vaše údaje. To je obzvlášť dôležité v nezabezpečených sieťach, ako je verejné Wi-Fi.

Už ste niekedy počuli, že sieť VPN môže zvýšiť rýchlosť vášho pripojenia na internet? Neklamú. Váš poskytovateľ internetových služieb (ISP) môže obmedziť vašu šírku pásma, najmä ak vie, že streamujete, čo spôsobuje nepríjemné oneskorenie a ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Keďže váš poskytovateľ internetových služieb nevie, že ste tam, nemôže zasahovať.

Sieť VPN neznižuje vaše rýchlosti, takže máte spoľahlivé a rýchle pripojenie na streamovanie v HD.

Najčastejšie otázky

Je BBC iPlayer zadarmo na použitie?

Existujú žiadne náklady na stiahnutie iPlayera alebo vytvorenie účtu, a vy nezaplatí žiadne poplatky za predplatné. Jediným nákladom spojeným s jeho používaním je televízna licencia.

Potrebujem televíznu licenciu na pozeranie BBC iPlayer?

Podľa práva Spojeného kráľovstva a podmienok BBC, musíte mať televíznu licenciu na sledovanie obsahu v iPlayeri. Ak chcete používať túto službu, musíte si vytvoriť účet, poskytnúť poštové smerovacie číslo v Spojenom kráľovstve a začiarknutím políčka potvrdiť, že máte televíznu licenciu; to je všetko. Potrebujete televíznu licenciu, či už streamujete, nahrávate alebo doháňate v predchádzajúcich epizódach.

Ako môžem sledovať BBC iPlayer?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete sledovať BBC iPlayer. Môžete si stiahnuť jeho aplikáciu na použitie tablety, mobilné telefóny a ďalšie mobilné zariadenia. Môžete tiež streamovať online pomocou prehliadač ako Chrome alebo sledujte svoje televíziu pomocou streamingového zariadenia, set-top boxu alebo inteligentnej televízie.

Prečo s mojou sieťou VPN nebude pracovať program BBC iPlayer?

Za predpokladu, že používate ExpressVPN alebo jedno z našich ďalších odporúčaní pre aplikáciu iPlayer, môžete mať problémy s pripojením, ak používate blokovaný server. Najprv sa uistite, že ste pripojený k britskému serveru pretože sú jediní, ktorí pracujú. Ak problém pretrváva, je možné, že BBC identifikoval konkrétny server a uviedol na čiernu listinu. Jednoducho sa odpojte od tohto servera a skúste iný.

Spodná čiara

Geobloky BBC iPlayer môžu byť ťažké, ale výkonná VPN ich môže ľahko obísť. Potrebujete rýchlu a spoľahlivú sieť VPN, ktorá zaručuje prístup k aplikácii BBC iPlayer a udržuje vás v bezpečí.

môj Odporúčanie č. 1 je ExpressVPNkvôli svojim rýchlostiam, bezpečnosti a pridaným funkciám pre používateľov.

Teraz ste videli, ktoré VPN sú najlepšie na sledovanie BBC iPlayer, tak prečo nie pozrite si naše najlepšie výbery pre Netflix?

Zaujíma vás, ktorý bezpečnostný protokol je najlepší na streamovanie?  Prečítajte si nášho komplexného sprievodcu aby sme vám pomohli pri rozhodovaní.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me