Ako sa pozerať na Netflix USA v Kanade Rýchly prenos do roku 2020

Ak ste predplatiteľom služby Netflix v Kanade, pravdepodobne máte pocit, že by ste mali mať právo pozerať všetko dostupné v americkej službe. Netflix však využíva geobloky na poskytovanie rôznych knižníc relácií a filmov, ktoré sa líšia v závislosti od vašej polohy.

Nerobte si starosti. Ak ste v Kanade, môžete získať úplný prístup k obsahu Netflix v USA pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN).

VPN rieši geografické obmedzenia podľa regiónu do skryte svoju IP adresu a pripojte sa k serveru na inom mieste.

S VPN sa môžete pripojiť k serveru so sídlom v USA a získať prístup k množstvu obsahu, ktorý v súčasnosti nie je k dispozícii pre vaše predplatné kanadskej siete Netflix.

Tu vám ukážeme ako sa pozerať na Netflix USA v Kanade s dôveryhodnou sieťou VPN a zároveň vám pomôžu vybrať najlepšieho poskytovateľa pre vaše osobné potreby streamovania.

Stručný sprievodca: Ako sledovať Netflix USA v Kanade

 1. Vyberte si najlepšiu streamovanú sieť VPN ktorý ponúka prístup k výberu serverov v USA. Odporúčame NordVPN.
 2. Stiahnite si a nainštalujte si zvolený softvér VPN.
 3. Pripojte sa k serveru so sídlom v USA.
 4. Zamierte na Netflix, zaregistrujte sa, prihláste sa, kopajte späť a užívajte si neobmedzený obsah v USA.

Sledujte Netflix USA teraz!

Prečo potrebujete VPN, aby ste mohli sledovať Netflix v USA

Netflix aplikuje na svoj obsah geografické obmedzenia, čo znamená, že každá krajina má jedinečný katalóg predstavení, filmov a súprav boxov.

Ale ak žijete v Kanade alebo tam cestujete a chcete Užite si všetko, čo môže americká obsahová knižnica ponúknuť, odpoveď VPN.

Sieť VPN spája váš počítač alebo mobil so vzdialeným serverom v USA prostredníctvom zabezpečeného tunela, skryte svoju IP adresu, aby ste podnietili Netflix, aby si myslel, že streamujete obsah zo Spojených štátov.

Ak ste v Kanade, pripojenie k americkému serveru vám to umožní streamujte všetko z americkej knižnice obsahu Netflix.

Pre najlepší výkon a rýchle načítanie, odporúčame ísť VPN, ktoré ponúkajú prístup k viacerým vysokorýchlostným serverom v USA.

Okrem toho odporúčame hľadať siete VPN, ktoré často aktualizujú adresy IP svojich serverov, aby ich Netflix nezistil.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

S VPN môžete pristupovať ku knižnici US Netflix zo zariadenia a umiestnenia podľa vášho výberu v bezpečnom a zabezpečenom nastavení. Nie je to však všetko, čo VPN dokáže.

Siete VPN šifrujú vaše údaje prehliadania aby ste sa uistili, že vaša online streamingová činnosť je súkromná a bezpečná, aj keď používate verejné pripojenie Wi-Fi.

VPN s najlepším hodnotením tiež ponúkajú rad vodotesných bezpečnostných prvkov ako napr 256-bitové šifrovanie, prepínač automatického zabíjania a prísna politika bez protokolov.

Tieto robustné bezpečnostné funkcie blokujú tretie strany v získaní prístupu k vašej online aktivite pri zastavení vašej činnosti (ISP) od špionáže pri vyhľadávaní, prehliadaní alebo streame.

Niektorí poskytovatelia internetových služieb bránia vašej šírke pásma, keď vyzdvihujú aktivity spojené s ťažkými dátami, ako napríklad streamovanie. Sieť VPN zaistí, aby ste si užili rýchlosti pripojenia, ktoré si zaslúžite, a poskytli vám plynulý zážitok zo sledovania.

Teraz viete, ako sa pozerať na Netflix USA z Kanady a chápete všetko, čo VPN môže urobiť, je čas preskúmať naše tri najlepšie možnosti streamovania.

3 najlepšie VPN pre streamovanie Netflix v USA v Kanade

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

S prístupom na koniec 5 700 serverov po celom svete, z toho 1 800 v USA, ako aj niektoré z najrýchlejších rýchlostí v priemysle, NordVPN je ideálnou voľbou pre streamovanie Netflixov v USA v Kanade..

Funkcia SmartPlay od spoločnosti NordVPN bude pripojte svoje zariadenie k ideálnemu serveru pre potreby streamovania Netflix automaticky, čo vám umožní ľahký prístup k požadovanému obsahu.

NordVPN je tiež vybavený výnimočné bezpečnostné prvky aby vás ochránili počas streamovania. Patria medzi ne šifrovanie na vojenskej úrovni, dvojitá sieť VPN, prísna politika bez protokolov, dva prepínače zabíjania a ochrana pred únikom DNS.

Akreditovaná súprava CyberSec navyše blokuje malware a otravné reklamy a zvyšuje vašu online bezpečnosť.

Vyskúšajte NordVPN s jeho 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak chcete získať ďalšie informácie o tomto dôveryhodnom poskytovateľovi, preskúmajte jeho množstvo pozitívnych spätných väzieb od zákazníkov.

Ak ste sa rozhodli, že NordVPN je VPN pre vás, pozrite si náš kupónový kód a získajte veľké úspory pri odbere..

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV a Showtime.

Podporuje torrenting:

 • K dispozícii sú samozrejme špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Táto VPN je tiež kompatibilná so smerovačmi.

Sledujte Netflix USA v Kanade s NordVPN

2. Surfshark

Surfshark

Surfshark vám umožňuje prístup viac ako 800 serverov v 50 krajinách vrátane 26 serverových umiestnení v USA.

Rešpektovaná VPN, ktorá umožňuje používateľom pripojiť sa k neobmedzenému počtu zariadení súčasne, je táto VPN vynikajúca voľba pre rodiny, ktoré chcú využívať viac obsahu a zároveň sa chrániť online.

Surfshark tiež ponúka vojenská bezpečnosť, neobmedzená šírka pásma a jej aplikácie sa môžu pochváliť integrovanými blokmi reklám a škodlivého softvéru.

Môžete vyskúšať Surfshark na streamovanie Netflix USA s jeho 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Starz a Amazon Prime Video.

Podporuje torrenting:

 • Áno, servery Surfshark podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Sledujte Netflix USA v Kanade pomocou Surfshark

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najviac odporúčaných sietí VPN na trhu. s 3 000 serverov na 160 miestach vrátane rozsahu v USA, budete môcť sledovať obsah Netflix v USA v Kanade kedykoľvek a kdekoľvek.

Ponúka množstvo robustných bezpečnostných funkcií vrátane automatické vypínač zabíjania a 256-bitové šifrovanie, ExpressVPN zaistí, že vaše streamovanie bude vždy bezpečné, bezpečné a konzistentné.

Pre streamovanie je ExpressVPN vynikajúcou voľbou, pretože je ľahko použiteľný, rýchlo sa inštaluje a kompatibilný s celým radom zariadení.

Vyskúšajte si to sami bez problémov 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ušetrite peniaze na predplatnom pomocou nášho kódu kupónu.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, Starz a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, servery ExpressVPN podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. ExpressVPN tiež ponúka aplikáciu na použitie s niektorými smerovačmi.

Sledujte Netflix USA v Kanade pomocou služby ExpressVPN

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Špičková sieť VPN je tým najlepším riešením rýchle a bezpečné pozeranie Netflix USA v Kanade.

náš odporúčané siete VPN sú najlepšie na streamovanie a ponúkne vám prístup, ktorý potrebujete, aby ste si mohli užiť celú knižnicu obsahu v USA.

Vďaka pôsobivým rýchlostiam a rozsahu špičkových bezpečnostných prvkov, NordVPN je naša voľba číslo jedna.

Podrobné pokyny nájdete na ako zmeniť svoj región Netflix za pár sekúnd, prečítajte si nášho aktualizovaného sprievodcu.

Začnite sledovať Netflix USA pomocou NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me