Ako sťahovať a inštalovať

Najskôr prejdite na stránku cyberghost.com a vyberte svoj plán. Všimnite si, že ceny sa výrazne líšia v závislosti od toho, ako dlho plánujete využiť túto službu. Cyberghost tiež experimentuje s ich cenami, takže by ste mohli nájsť ešte lacnejšie ako to, čo sme našli. vidieť ich súčasné plány a ceny.

So 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí môžete objednávku kedykoľvek zrušiť a dostať náhradu, ak sa necítite spokojní s ich službami.

Nové plány CyberGhost

Po výbere plánu vyplňte svoje platobné údaje a pokračujte k pokladni. Ak platíte prostredníctvom služby PayPal, zobrazí sa vám poplatok od spoločnosti Cleverbridge AG.

Ďalej webová stránka rozpozná vaše zariadenie a operačný systém a softvér sa začne sťahovať automaticky ihneď po dokončení registrácie, čo je jednoduché!

Teraz otvorte súbor exe a pokračujte v inštalácii, kým sa nedostanete na túto obrazovku:

palubná doska cyberghost pro

Bohaté funkcie

Ako vidíte, existuje veľa možností na výber, v závislosti od toho, čo chcete robiť. V konečnom dôsledku ide o optimalizáciu rýchlosti a kvality internetového pripojenia v maximálnej možnej miere. Plánujete sťahovať torrenty? Pozerať filmy v priamom prenose? Alebo sa len vyhnite cenzúre? S Cyberghost nemusíte robiť nič konkrétne, stačí si vybrať prípad použitia a softvér automaticky vyberie najlepšie umiestnenie a konfiguráciu pre vás.

Opakujúce sa platby ľahko zrušené

Rovnako ako v prípade takmer všetkých služieb online vám Cyberghost Pro automaticky naúčtuje poplatky v plánovaných platobných intervaloch, pokiaľ výslovne nevyžadujete inak. Dobrá časť je, že s Cyberghostom hovoríme o jednorazovom kliknutí bez otázok.

Ako sťahovať a inštalovať

Nevýhodou Cyberghost Pro

Zablokovaný blokovač reklamy

Malo by sa spomenúť, že napriek tomu, že som v rozhraní Cyberghost zvolil možnosť „Blokovať reklamy“, pri používaní prehliadania inkognito mi stále blikajú animované súbory GIF, ktoré všade blikajú (samozrejme, že v prehliadači Chrome je nainštalovaný reklamný blok, ale to nie je dôležité). To, či sa tieto reklamy môžu prihlásiť do mojich osobných údajov, zostáva nejasné, avšak ich obchádzanie je samo osebe znepokojujúce, najmä keď používam platenú službu, ktorá ich má vylúčiť.

rýchlostný test cyberghost Pro

Prestoje pri prepínaní funkcií

Ďalšia nevýhoda súvisí so skutočnosťou, že prepínanie medzi funkciami vás núti odpojiť a znovu pripojiť vašu sieť, čo trvá dlho a niekedy softvér úplne zamrzne. Okrem toho je všetko skvelé.

Uvažujete o získaní účtu Cyberghost Pro?

Nerobte krok, kým si neprečítate naše používateľské recenzie.

Ohodnoťte svoje skúsenosti s Cyberghostom!

Napísať recenziu na CyberGhost VPN Title 0 z 120 znakov

Zadajte komentár.

Názov nesmie byť dlhší ako 120 znakov

(Vo svojom názve použite aspoň 2 slová)

Aký je váš názor na CyberGhost VPN? 0 z minimálne 200 znakov

Zadajte komentár.

Vaša recenzia musí mať dĺžku najmenej 200 znakov. Pridanie podrobností ľuďom skutočne pomôže pochopiť, čo sa vám páči alebo nie't o tejto VPN.

Tvoje skóre:

Ohodnoťte sieť VPN.

Odoslať recenziu Každá recenzia je osobne skontrolovaná naším tímom. Ak zistíme, že je to pravdivé, uverejníme to do 48 hodín.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me