Ako Streamovať Victoria Secret Secret Show 2019


Svetlá ... kamera ... geografické obmedzenia!

Tohtoročná tajná módna prehliadka Victoria sa bude vysielať 2. decembra o 22:00 ET. Plánujete to streamovať? Budete potrebovať prístup k ABC alebo HayU.

To by mohla byť výzva, ak nie ste v USA, Spojenom kráľovstve, Írsku alebo Austrálii, ale nebojte sa. Dobrá VPN môže tieto geobloky obísť a dostanete sa priamo na túto newyorskú pristávaciu dráhu, takže spolu so zvyškom sveta môžete sledovať jednu z najväčších módnych udalostí roka. Je to ľahké!

Stručný sprievodca: Ako sa pozerať na Victoria's Secret Fashion Show odkiaľkoľvek

 1. Zaregistrujte sa do siete VPN a pripojte sa k serveru Spojeného kráľovstva. NordVPNje naša # 1 voľba.
 2. Zaregistrujte sa na HayU (podrobnosti nájdete nižšie).
 3. Prihláste sa 2. decembra o 22:00 ET a vychutnajte si prehliadku!

Získajte NordVPN teraz!

ako sa pozerať na victoria secret (1)

V New Yorku sa 8. novembra, podobne ako v predchádzajúcich rokoch, uskutočnila Victoria Fashion Secret Show, nebolo to vysielané naživo. Módni nadšenci musia počkajte do 2. decembra, aby ste si mohli pozrieť úžasné návrhy spodného prádla pre tento rok.

Tohtoročná šou bude určite nezabudnuteľná. Zahŕňa spoluprácu s dizajnérom Mary Katrantzou a fantasy podprsenka navrhnutá Atelier Swarovski a navrhnutá Elsa Hosk.

Victoria's Secret Fashion Show vysiela na 22:00 ET na ABC a budú zobrazené súčasne na internete Aplikácia na streamovanie HayU pre divákov vo Veľkej Británii, Írsku, Austrálii a krajinách po celej Európe.

Ak sa nenachádzate v žiadnom z týchto regiónov a ani nemáte prístup k káblovej službe ponúkajúcej ABC, existuje jednoduché riešenie.

Potrebujete iba VPN, ktorá dokáže obísť geografické obmedzenia a predplatiť si HayU, ktorý v súčasnosti prichádza s mesačná bezplatná skúšobná verzia.

Pokiaľ ide o siete VPN na streamovanie obsahu s obmedzeným geografickým rozsahom, NordVPNje naše najlepšie odporúčanie.

Prečo potrebujete VPN, aby ste si mohli prezrieť Victoria's Secret Fashion Show

Iba dvaja vysielatelia majú prístup na Victoria Secret Fashion Show 2018; sieť ABC a HayU. Obidvaja prevádzkovatelia vysielania geograficky obmedzujú svoje kanály, čo znamená, že ak máte sídlo mimo svojich oblastí pokrytia, nemáte prístup k ich programovaniu.

Sieť VPN vám umožňuje obísť tieto obmedzenia maskovaním vašej skutočnej polohy a umožnením zobrazenia, akoby ste v oblasti pokrytia službami.

Nielenže vám to umožní prístup k módnej prehliadke, ale aj k nej množstvo ďalších streamovacích služieb a obsahu.

Prístup k obsahu s obmedzeným prístupom je iba jedným z dôvodov, prečo by ste mali zvážiť sieť VPN. Zabezpečenie pripojenia pomocou VPN skryje váš prenos pred hackermi a chráni ho pred celým radom online hrozieb vrátane vírusov, škodlivého softvéru a nežiaduceho sledovania.

Použitie VPN bráni poskytovateľovi internetových služieb v prístupe k vašim údajom, čo znamená, že nemôžu profitovať z vašich osobných údajov.

však, to všetko je možné iba pomocou vysokokvalitnej siete VPN ktorý ponúka nasledujúce funkcie:

 • Servery na správnych miestach
  Získate tak možnosť obísť geografické obmedzenia. Čím viac serverov má poskytovateľ na požadovanom mieste, tým lepšie bude vaše pripojenie.
 • Skvelé rýchlosti
  Potrebujete rýchle a stabilné pripojenie na streamovanie obsahu bez vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia.
 • Neobmedzená šírka pásma
  Nevyhnutné pre kvalitné streamovanie.
 • Silné šifrovanie
  Zabezpečenie pripojenia a zachovanie vašich súkromných údajov skutočne súkromných.
 • Špičkový zákaznícky servis
  Len v prípade, že potrebujete podporu s pripojením alebo máte nejaké otázky.
 • Bezplatná skúšobná verzia alebo záruka vrátenia peňazí
  Takže môžete nájsť tú správnu VPN bez finančného rizika pre vás.

Ako sa pozerať na Victoria's Secret Fashion Show odkiaľkoľvek v 3 jednoduchých krokoch

Ak inštalujete vysokokvalitnú sieť VPN, môžete pozerať Victoria Secret Fashion Show odkiaľkoľvek.

Prehliadka je vysielané súčasne na ABC a HayU. Ak už máte prístup k ABC prostredníctvom streamovacej služby, ako je Hulu, potom vám odporúčame použiť túto službu na prístup k relácii.

Ak nemáte prístup k ABC, môžete postupujte podľa nášho podrobného sprievodcu a získajte prístup k módnej prehliadke prostredníctvom HayU, pomocou technológie NordVPN alebo jednej z našich ďalších najlepších možností VPN.

ako sa pozerať na victoria secret (2)

Krok 1

Prihláste sa do svojho výberu siete VPN.

Odporúčame NordVPNvďaka svojej úžasnej serverovej sieti a rýchlej rýchlosti. Nižšie nájdete viac našich najlepších možností.

Krok 2

Pripojte sa k serveru v krajine, ktorá ponúka HayU.

Odporúčame Spojené kráľovstvo, pretože tam obvykle nájdete väčší počet serverov.

Krok 3

Zaregistrujte sa na server HayU pomocou svojho účtu PayPal.

Ak nemáte účet, sú k dispozícii možnosti darčekového poukazu.

Prihláste sa do HayU 2. decembra o 22:00 ET, nezabudnite najprv pripojiť svoju VPN a užiť si prehliadku.

Najlepšie VPN pre sledovanie tajnej módnej prehliadky Victoria odkiaľkoľvek

Tu uvádzame naše najlepšie výbery pre VPN, ktoré poskytnú vynikajúci zážitok zo sledovania Victoria Secret Fashion Show a množstvo ďalších výhod.

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

NordVPN je schopný odblokovať aj tie najodolnejšie geobloky a má viac ako 600 serverov vo Veľkej Británii ktoré poskytujú bezpečné a súkromné ​​pripojenia.

jeho rýchlosti, neobmedzená šírka pásma, a nedostatok obmedzení sťahovania ho robí ideálnym pre streamovanie obsahu bez prerušenia.

NordVPN tiež ponúka rad pokročilé bezpečnostné funkcie vďaka čomu vaše pripojenie nie je možné zistiť. To je len jeden z dôvodov, prečo je medzi používateľmi tak populárny.

Spoločnosť v súčasnosti ponúka 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže to môžete vyskúšať bez rizika.

Sledujte teraz s NordVPN!

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je jedna z najrýchlejších dostupných sietí VPN. Vďaka svojim výnimočným rýchlostiam a schopnosti skryť váš tok VPN je ideálny pre streaming obľúbených firiem s mnohými používateľmi.

ExpressVPN ponúka neobmedzené sťahovanie a šírku pásma a sedem umiestnení serverov vo Veľkej Británii.

Ponúka celý rad bezpečnostných funkcií, ktoré zaisťujú, že vás a vaše údaje budú online a bezpečné 24/7 zákaznícky servis.

Ponúka tiež bezplatnú skúšobnú verziu pre mobilné zariadenia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetkých zariadeniach.

Sledujte teraz pomocou služby ExpressVPN!

3. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

CyberGhost poskytuje spoľahlivé služby s rýchle a stabilné spojenia ktoré zabezpečujú, že počas streamovania nezažijete žiadne prerušenia spojenia.

Jeho nedostatok prevádzkových obmedzení a neobmedzená šírka pásma sú tiež veľkými výhodami, pokiaľ ide o streamovanie obsahu.

Mnoho pozitívnych recenzií spoločnosti CyberGhost zdôrazňuje rastúcu sieť serverov (vrátane 300 vo Veľkej Británii) a jej rýchle pripojenie ako zásadné výhody.

Spoločnosť ponúka veľkorysé 45-dňová záruka vrátenia peňazí na všetkých zariadeniach.

Sledujte teraz s programom CyberGhost!

zhrnutie

Správna sieť VPN vám umožní sledovať Victoria's Secret Fashion Show odkiaľkoľvek bez prerušenia a budete vedieť, že vaše pripojenie je bezpečné a súkromné.

Vysokokvalitná sieť VPN vám však môže poskytnúť oveľa viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách VPN, prečítajte si nášho Sprievodcu VPN.

Ak chcete ušetriť nejaké peniaze na predplatnom VPN, Nenechajte si ujsť našu stránku obchodov a kupónov - práve teraz sa tu konajú bláznivé obchody!

Vyskúšajte službu NordVPN bez rizika!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me