Ako získať belgickú IP adresu odkiaľkoľvek v roku 2020 [+ VIDEO]


to je nie je ľahké sledovať VIER online alebo získať prístup k svojmu belgickému bankovému účtu z krajín mimo Belgicka. Problém je v tom, že vaša IP adresa rozdáva vaše zahraničné miesto. Ak chcete dosiahnuť požadovaný obsah, budete potrebovať IP adresa Belgicka.

Vďaka belgickej IP získate aj belgické správy, výsledky vyhľadávania zamerané na Belgicko a regionálny obsah na Facebooku. To sú hlavné výhody, ak hľadáte belgické obchodné príležitosti.

Môžeš dostať IP adresa Belgicka za pár sekúnd pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). V tejto príručke vám ukážeme, ako to urobiť, pomocou štyroch jednoduchých krokov.

Stručný sprievodca: Ako získať belgickú IP adresu pomocou VPN

 1. Vyberte sieť VPN so servermi v Belgicku. ExpressVPNje naša # 1 voľba.
 2. Stiahnite si softvér VPN a nainštalujte ho do svojho počítača alebo iného zariadenia.
 3. Spustite softvér a pripojte sa k serveru v Belgicku.
 4. Kliknite sem a pomocou nášho špeciálneho nástroja IP skontrolujte svoju novú belgickú adresu IP.

Obsah

 • Ako vám VPN môže poskytnúť belgickú IP adresu
 • Čo inak môže VPN urobiť pre vás? Ochrana osobných údajov, bezpečnosť a nekonečné vysielanie
 • Čo hľadať v sieti VPN
 • Najlepšie VPN pre získanie belgickej IP adresy

Ako vám VPN môže poskytnúť belgickú IP adresu

VPN vám umožňujú zmeniť IP adresu priradenú k vášmu pripojeniu presmerovanie všetkého webového prenosu prostredníctvom súkromných serverov. Najlepšie VPN ponúkajú servery na celom svete.

Keď sa pripájate k belgickému serveru, webové stránky zobrazí sa iba adresa IP servera, nie vaše skutočné miesto.

Tento proces, nazývaný tunelovanie VPN, maskuje vašu vlastnú adresu IP a poskytuje vám prístup k takmer všetkému geoblokovanému alebo obmedzenému obsahu, ktorý by ste mohli mať..

Sieť VPN vás tiež udržuje v bezpečí & Umožňuje vám streamovať takmer čokoľvek

Vaša adresa IP servera VPN v Belgicku vám umožňuje prístup k obmedzenému belgickému obsahu, ako aj k internetu najnovšie belgické správy a príležitosti na trhu. Ale to je len začiatok toho, čo pre vás môže kvalitná sieť VPN urobiť.

Ostatné meniče IP adries, napr bezplatné servery proxy a VPN, často majú slabé alebo pomalé spojenia. Navyše ich IP adresy sú často ľahko blokované obrazovkami VPN, takže budete čeliť rovnakým obmedzeniam ako pri pôvodnej adrese IP.

Ty tiež riskujete, že vaše osobné informácie budú zachytené, keď budete využívať bezplatné služby, pretože mnoho z nich používa slabé šifrovanie, prevádzkuje siete P2P alebo predáva vaše údaje.

Na druhej strane s prémiovou sieťou VPN sa už nikdy nebudete musieť starať o ochranu súkromia alebo údajov. Najlepšie VPN šifrujú všetok váš prenos pomocou takmer nerozbitného šifrovania AES, takže sa nemusíte starať o hackerov alebo zberateľov údajov.

Špičkové VPN majú tiež rýchle a spoľahlivé pripojenie pre plynulé streamovanie, a môže dokonca obísť tvrdé geobloky na službách ako US Netflix a Hulu.

Čo hľadať v sieti VPN

 • Ľahko použiteľné aplikácie: Vyhľadajte siete VPN s používateľsky prívetivými rozhraniami, ktoré uľahčujú pripojenie k vybratému serveru v Belgicku.
 • Servery v Belgicku: Na získanie belgickej adresy IP budete potrebovať aspoň jednu.
 • Pravidlá bez protokolovania: VPN s prísnymi pravidlami ochrany osobných údajov nebudú o vás ukladať žiadne identifikačné informácie.
 • Vysoké rýchlosti: VPN s rýchlymi servermi je nevyhnutná, ak sa chcete počas sťahovania a streamovania obsahu vyhnúť neustálej vyrovnávacej pamäti.
 • Pokročilé bezpečnostné funkcie: Pre úplnú bezpečnosť budete potrebovať šifrovanie na vojenskej úrovni spolu s prepínačom zabíjania a prevenciou sledovania.

Najlepšie VPN na získanie belgickej IP adresy

1. ExpressVPN

Celkové hodnotenie: 4,9 - najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali v Belgicku

Výhody ExpressVPN

Nenechajte si ujsť: Získajte 49% zľavu z VPN VPN č. 1 & vyskúšajte to na 30 dní bez rizika

ExpressVPN má servery v 96 krajinách vrátane Belgicka. S najrýchlejšie rýchlosti akejkoľvek prémiovej siete VPN a jednoduché aplikácie, ExpressVPN je obľúbený medzi používateľmi.

ExpressVPN poskytuje najvyššia úroveň ochrany údajov, s šifrovaním AES-256 a hlavný vypínač ktorý automaticky vypne webový prenos, ak sa odpojíte od servera.

Službu môžete používať na až 5 zariadení naraz a zaregistrujte sa pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí na vaše predplatné.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia ExpressVPN.

Získajte ExpressVPN teraz!

2. NordVPN

Celkové hodnotenie: 4.9 - Naše celkové číslo 1 VPN

Zariadenia NordVPN

ŠPECIÁLNA PONUKA: ZÍSKAJTE ZĽAVU 70% na získanie belgickej adresy IP so spoločnosťou NordVPN TERAZ!

Spoločnosť NordVPN má takmer 5 300 serverov po celom svete 66 serverov v Belgicku sám. Z tohto dôvodu a mnohých ďalších je to veľmi populárna voľba na získanie belgickej IP adresy.

Spoločnosť NordVPN je tiež svetovým lídrom v oblasti ochrany súkromia. Funkcia Double VPN pridá ďalšia vrstva šifrovania pretože vaše údaje sa odosielajú na viacerých serveroch v sieti.

Až 6 vašich zariadení je možné zabezpečiť naraz pomocou jedného účtu NordVPN. Službu môžete vyskúšať bez rizika pomocou tlačidla 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia spoločnosti NordVPN.

Získajte NordVPN teraz!

3. CyberGhost

Celkové hodnotenie: 4,8 - VPN s najlepšou hodnotou / Najlepšie VPN pre Mac / Intuitívne navrhnuté rozhranie pre okamžité streamovanie

cyberghost viac zariadení

POUZE na obmedzený čas - získajte 73% zľavu CyberGhost teraz

CyberGhost ponúka viac ako 3 300 serverov po celom svete vrátane 76 serverov v Belgicku. Jeden účet chráni až 7 vašich zariadení súčasne, jedna podpora viac ako väčšina prémiových sietí VPN.

Používatelia majú radi neobmedzenú šírku pásma CyberGhost, blokovanie reklám a verejnú ochranu wifi. Predkonfigurovaný Vďaka profilu odblokovania streamovania je prístup k belgickým televíznym sieťam neuveriteľne jednoduchý.

Noví používatelia CyberGhost získajú bezplatná 24-hodinová skúšobná verzia a a 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia zariadenia CyberGhost.

Získajte CyberGhost teraz!

4. Surfshark

Celkové hodnotenie: 4,5 - Top Ten VPN pre rýchlosť, hodnotu a bezpečnosť

Ako získať belgickú IP adresu odkiaľkoľvek v roku 2020 [+ VIDEO]

So servermi v 60 krajinách vrátane dve miesta v Belgicku, Surfshark je nová služba, ktorá je už široko používanou možnosťou získania adresy IP v Belgicku.

Zmätené servery siete zabezpečujú, že ani váš poskytovateľ internetových služieb nevie, že prevádzkujete sieť VPN. Aplikácie sú jednoduché a intuitívne, ale ak budete mať niekedy nejaký problém, budete mať radi Surfshark 24/7 zákaznícky servis.

Najlepšie zo všetkých, Surfshark ponúka ochranu pre neobmedzený počet zariadení iba na jednom účte. Vďaka účtu môžete získať svoj účet bez rizika 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia spoločnosti Surfshark.

Získajte Surfshark teraz!

Ďalšie čítanie

Nájdite najlepšie ponuky na VPN s týmito kupónovými kódmi

5 najlepších sietí VPN pre Belgicko - rýchle, lacné a spoľahlivé

Najrýchlejšie VPN - testované našimi odborníkmi

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me