Ako získať IP adresu Paraguay odkiaľkoľvek v roku 2020 [+ VIDEO]

Ak ste mali problémy so sledovaním televízie Paraguay z vonkajšej krajiny, možno ste sa proti tomu postavili vám zamietol prístup z dôvodu vašej polohy.

Geobloky vyhľadajú vašu IP adresu a zistia, kde sa práve nachádzate. Používajú ich bankové portály, využívajú ich streamingové weby a dokonca ich používajú sociálne siete. ak vaša IP adresa hovorí, že sa nenachádzate v Paraguay, môže vám byť zamietnutý prístup k vašim obľúbeným webom a službám.

Oprava pomocou VPN je ľahký problém, pokiaľ VPN ponúka servery Paraguayan - ktoré, žiaľ, väčšina z nich tak neurobí. Vykopali sme sa hlboko, aby sme v Paraguay našli dvoch vynikajúcich poskytovateľov VPN so špičkovou bezpečnosťou a servermi. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Stručný sprievodca: Ako získať Paraguay IP adresu pomocou VPN

 1. Vyberte si VPN s najmenej jedným serverom v Paraguay. Odporúčame HMA pre Paraguay IP adresu.
 2. Stiahnite si softvér a nainštalujte ho do svojho zariadenia.
 3. Spustite softvér a pripojte sa k serveru v Paraguay.
 4. Pomocou nášho nástroja skontrolujte svoju novú adresu IP.

Získajte Paraguay IP adresu teraz!


Obsah

 • Ako vám VPN môže poskytnúť IP adresu Paraguay
 • Čo inak môže VPN urobiť pre vás? Zabezpečenie online a celosvetové vysielanie
 • Ako si vybrať najlepšiu a najbezpečnejšiu sieť VPN - funkcie, ktoré potrebujete
 • Najlepšie VPN pre získanie adresy IP Paraguay

Ako vám VPN môže poskytnúť IP adresu Paraguay

VPN presmeruje váš internetový prenos prostredníctvom jedného zo súkromných serverov v sieti. Poskytovatelia VPN s veľkými sieťami serverov vám poskytujú veľa miest na výber z celého sveta.

Ak sa v Paraguay pripájate k serveru, vaša komunikácia prejde týmto serverom skôr, ako sa odošle na iné miesto. Tento proces vám poskytne novú adresu IP v Paraguay ktoré podnecujú webové stránky k tomu, aby si mysleli, že ste v skutočnosti v krajine.

Sieť VPN vás tiež udržuje v bezpečí & Umožňuje vám streamovať takmer čokoľvek

Keď získate novú paraguajskú IP adresu z vašej VPN, svyhľadávače, spravodajské weby, sociálne médiá a streamingové weby vám poskytne prístup k obsahu, ktorý je zvyčajne k dispozícii iba pre používateľov v danej krajine.

V Paraguayi však môže byť ťažké nájsť poskytovateľov VPN so servermi. Dobrou správou je, že niekoľko služieb so servermi Paraguayan zahŕňa dva vysoko hodnotení zabezpečení poskytovatelia VPN, ktorým môžete veriť.

S týmito vysoko hodnotenými sieťami VPN budete môcť sledovať geoblokovaný obsah z celého sveta. To zahŕňa skvele zložité streamingové stránky, ako napríklad US Netflix.

Zadarmo IP prepínače - proxy a tzv. Bezplatné VPNS - môžu tiež zmeniť vašu IP adresu, ale často vytvárať toľko problémov, koľko riešia. Po prvé, sú pomalé a ľahko rozpoznateľné webmi, ktoré monitorujú VPN, takže nefungujú dobre na streamovanie geoblokovaného obsahu..

Po druhé, bezplatné služby často hostia reklamy alebo dokonca predávajú vaše informácie. Používajú tiež slabšie šifrovanie ako špičkové VPN, takže vaše údaje sú zraniteľné pred hackerstvom a špionážou.

poistné Sieť VPN vám dáva kontrolu nad online svetom. Zabraňujú inzerentom, poskytovateľom internetových služieb a vládnym orgánom zhromažďovať informácie o vás a umožňujú vám bezpečne, rýchlo a tak často, ako potrebujete, zmeniť svoju viditeľnú polohu..

Čo hľadať v sieti VPN

 • Servery v Paraguay: Aspoň jeden server v Paraguay je nevyhnutnosťou pre paraguayskú IP adresu.
 • Aplikácie s pokročilými funkciami: Vyhľadajte prepínač zabíjania, ochranu pred únikom DNS a podporu viacerých platforiem.
 • Vysoké rýchlosti: Ak chcete streamovať filmy bez frustrovania oneskorenia a vyrovnávacej pamäte, vyhľadajte sieť VPN s rýchlymi servermi.
 • Ochrana osobných údajov: Vyhľadajte VPN so zásadami ochrany osobných údajov, ktoré sľubujú, že sa nebudú zaznamenávať vaše osobné údaje ani história prehliadania.
 • Silná technológia šifrovania: Uistite sa, že váš poskytovateľ VPN používa štandard Advanced Encryption Standard (AES).

Najlepšie VPN pre získanie adresy IP Paraguay

1. HMA

Celkové hodnotenie: 4,6 - najväčšia sieť na svete a najlepšia VPN pre Paraguay

hidemyass zariadenie

Nezmeškajte to: Ušetrite 75% na odbere, keď sa zaregistrujete teraz

HMA ponúka najväčšia sieť servera zo všetkých VPN, ktoré odporúčame, vrátane dva servery a šesť IP adries v Paraguay. Servery sú optimalizované pre P2P a streamovanie, takže HMA je ideálnou voľbou na torrent alebo sledovanie obsahu online.

Použitie HMA vojenské šifrovanie AES a môžete ich nainštalovať do smerovača, takže geobloky môžete obísť aj na svojej inteligentnej televízii. Môžete vyskúšať HMA pod a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Rýchlo uvidíte, prečo získava také skvelé používateľské recenzie.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia HMA.

Získajte HMA teraz

2. PureVPN

Celkové hodnotenie: 4,1 - najlepšia rozpočtová možnosť pre IP Paraguay

Zariadenia PureVPN

ŠPECIÁLNA PONUKA: ZÍSKAJTE ZĽAVU 88% a získajte IP adresu Panamy s PureVPN teraz

PureVPN ponúka skvelú kombináciu špičkových bezpečnostných funkcií, pôsobivú sieť viac ako 2 000 serverov po celom svete a vysoké rýchlosti. Six servery v Paraguay vám dá veľa možností na získanie IP v krajine.

Servery sú nakonfigurované na streamovanie a poskytujú ďalšiu vrstvu ochrana pred škodlivým softvérom a filtrovanie obsahu. Jedným účtom PureVPN môžete chrániť až päť zariadení, takže za svoje peniaze máte veľkú hodnotu.

PureVPN má veľa spokojných zákazníkov, ale ak nie ste so službou úplne spokojní, môžete požiadať o vrátenie platby v rámci 31-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Prečítajte si podrobnú recenziu PureVPN od našich odborníkov.

Získajte PureVPN teraz!

Ďalšie čítanie

Najlepšie VPN ponuky a kupóny (nájdené našimi výhodnými loveckými profesionálmi)

Čo je to VPN a potrebujete ju? Náš Ultimtae VPN Guide pre začiatočníkov

Čo je to VPN Kill Switch a prečo je to dôležité?

Sú Torrenty nelegálne? Náš Sprievodca zákazmi a zákonmi po celom svete

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me