Ako získať švédsku IP adresu odkiaľkoľvek v roku 2020 [+ VIDEO]


Sledovanie SVT a TV4 online alebo získanie prístupu k švédskym bankovým účtom môže byť z vonkajšej strany Švédska zložité. Streamovanie webov, sietí sociálnych médií, finančných webových stránok a dokonca vyhľadávacích nástrojov pozrite sa na svoju adresu IP a zistite, kde ste.

Ak vaša adresa IP označuje miesto iné ako Švédsko, zistíte, že váš prístup k mnohým webom a službám je obmedzený alebo blokovaný. Obísť tieto prekážky, potrebujete švédsku adresu IP a existujú bezpečné aj nebezpečné spôsoby, ako ju získať.

Dobrou správou je, že najbezpečnejšia metóda získania švédskeho IP je tiež najjednoduchšia. Potrebujete iba spoľahlivú sieť VPN so servermi vo Švédsku. Takto to funguje.

Stručný sprievodca: Ako získať švédsku IP adresu pomocou VPN

 1. Vyberte sieť VPN so servermi vo Švédsku. ExpressVPN je naša # 1 voľba.
 2. Stiahnite si softvérovú aplikáciu VPN a nainštalujte ju do svojho zariadenia.
 3. Spustite softvér a pripojte sa k serveru vo Švédsku.
 4. Kliknutím sem skontrolujte svoju novú adresu IP pomocou nášho nástroja.

Obsah

 • Ako vám VPN môže poskytnúť švédsku IP adresu
 • Sieť VPN zmení vaše IP viac - online bezpečnosť a nekonečné streamovanie
 • Ako si vybrať najlepšiu VPN pre vás - funkcie, ktoré potrebujete
 • Najlepšie VPN na získanie IP adresy zo Švédska

Ako vám VPN môže poskytnúť IP adresu vo Švédsku

VPN presmeruje váš internetový prenos prostredníctvom súkromného servera prevádzkovaného poskytovateľom služieb. Premium VPN majú veľké serverové siete s mnohými miestami na výber z celého sveta.

Ak sa pripájate k serveru vo Švédsku, na webových stránkach sa zobrazí iba švédska adresa IP servera, nie vaše skutočné miesto. Stránky, ktoré sa pozerajú na vašu adresu IP, vás oklamú, aby si mysleli, že ste skutočne vo Švédsku, a poskytnú vám plný prístup.

Presne takto, budú vám k dispozícii stránky s geografickým streamovaním, regionálne spravodajské služby a obmedzené bankové portály bez problémov.

Sieť VPN vás tiež udržuje v bezpečí & Umožňuje vám streamovať takmer čokoľvek

Keď zmeníte svoju IP adresu pomocou VPN, môžete obísť geobloky ktoré obmedzujú prístup k obsahu pre používateľov vo Švédsku. Všetky vaše obľúbené relácie na TV4 a SVT budú na dosah ruky spolu s US Netflix, BBC iPlayer, a oveľa viac. Stále to však nie je ten najlepší dôvod na použitie VPN.

Pri každej návšteve webovej stránky alebo vysielaní televíznej relácie zdieľate informácie o sebe vrátane svojej polohy a vašich zvykov online. Ak chcete, aby vaše osobné informácie zostali chránené pred zvedavými očami, vysokokvalitná VPN je najlepším nástrojom pre túto prácu.

Špičková sieť VPN zakrýva váš internetový prenos pokročilým šifrovaním. Toto šifrovanie zaisťuje bezpečnosť vo verejných sieťach Wi-Fi a zastavuje hackerov, poskytovateľom internetových služieb (ISP) a reklamné spoločnosti, aby vás sledovali.

Zadarmo proxy môžete tiež zmeniť svoju adresu IP, ale oni používať slabé šifrovanie, hostiť podozrivé reklamy alebo dokonca predajte svoje súkromné ​​informácie tretím stranám. Mnohé z nich sú tiež pomalé a ľahko blokované poskytovateľmi streamovania, preto ich neodporúčame sledovať švédsku televíziu.

Ak chcete zachovať svoje údaje v bezpečí a ľahko odomknúť svoj obľúbený geoblokovaný obsah na celom svete, potrebujete kombináciu VPN špičkové zabezpečenie, veľká a aktuálna sieť serverov a rýchle pripojenia.

Čo hľadať v sieti VPN

 • Servery vo Švédsku: Na získanie švédskej adresy IP budete potrebovať aspoň jeden švédsky server.
 • Pokročilá bezpečnostná technológia: Vyhľadajte sieť VPN, ktorá používa pokročilý šifrovací štandard (AES) a ponúka funkcie, ako je prepínač zabíjania a ochrana pred únikom DNS.
 • Vysoké rýchlosti: Ak chcete streamovať online a sťahovať bez oneskorení, budete potrebovať rýchle servery a neobmedzenú šírku pásma.
 • Užívateľsky prívetivé aplikácie: Intuitívne aplikácie, ktoré sa jednoducho inštalujú a nastavujú, sú obrovským plusom, najmä ak ste začiatočník VPN.
 • Pravidlá bez protokolovania: Prémiové siete VPN, ktoré vážne myslia na vaše súkromie, nezaznamenajú žiadne identifikačné informácie o vás alebo vašom správaní online.

Najlepšie siete VPN na získanie švédskej adresy IP

1. ExpressVPN

Celkové hodnotenie: 4.9 - Najrýchlejšia VPN, ktorú sme testovali pre Švédsko

Zariadenia ExpressVPN

Nenechajte si ujsť: Získajte 49% zľavu z VPN VPN č. 1 & vyskúšajte to na 30 dní bez rizika

ExpressVPN má Švédske servery s viacerými adresami IP, z ktorých si môžete vybrať. Servery sú rýchle, stabilné a medzi užívateľmi majú povesť, že sú schopné ľahko obísť geobloky.

ExpressVPN ponúka zabezpečenie najvyššej kvality, tiež. Neuchováva protokoly, používa šifrovanie AES na vojenskej úrovni a poskytuje pokročilé funkcie, ako je napríklad prepínač zabíjania a ochrana proti úniku DNS pomocou užívateľsky prívetivých aplikácií..

Servisné riziko môžete vyskúšať bezplatne v rámci 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia ExpressVPN.

Získajte ExpressVPN teraz

2. NordVPN

Celkové hodnotenie: 4.9 - Naše celkové číslo 1 VPN

Zariadenia NordVPN

ŠPECIÁLNA PONUKA: ZÍSKAJTE ZĽAVU 70% na získanie švédskej adresy IP so spoločnosťou NordVPN TERAZ!

NordVPN je naša celkovo najlepšie hodnotená VPN z nejakého dôvodu. Ponúka takmer ideálnu kombináciu rýchlosti, bezpečnostných funkcií a rozsiahlej siete serverov. Ak chcete švédsku adresu IP, je to skvelá voľba 175 serverov vo Švédsku vyber z.

Ak ste návnadou, budete milovať jednoduchosť režimu SmartPlay spoločnosti NordVPN. Funkcia CyberSec, ktorá blokuje škodlivý softvér a škodlivé reklamy sú skvelé pre pokoj. Spoločnosť NordVPN neuchováva protokoly a používa šifrovanie AES.

Ako keby to všetko nestačilo, NordVPN vám dá 7-dňová bezplatná skúšobná verzia, spolu s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia spoločnosti NordVPN.

Získajte NordVPN teraz!

3. CyberGhost

Celkové hodnotenie: 4,8 - Intuitívne navrhnuté rozhranie pre okamžité streamovanie

cyberghost viac zariadení

POUZE na obmedzený čas - získajte 73% zľavu CyberGhost teraz

CyberGhost ponúka pôsobivú sieť serverov na celom svete vrátane 30 serverov vo Švédsku. CyberGhost používa pokročilé šifrovanie a neuchováva protokoly. Užívatelia ho majú radi kvôli jeho rýchlosti a odblokovacím funkciám, vďaka ktorým sú dobrá voľba pre streamovanie.

Plány predplatného sú cenovo dostupné a dlhšie zmluvy prichádzajú s veľkými zľavami. Jedna zmluva chráni až 7 zariadení naraz, čo znamená, že CyberGhost je vynikajúcou voľbou na zaistenie bezpečnosti celej rodiny.

Ak sa nerozhodnete, môžete sa zaregistrovať a vyskúšať bez rizika služby, pretože CyberGhost ponúka veľkorysé 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia zariadenia CyberGhost.

Získajte CyberGhost teraz!

4. Surfshark

Celkové hodnotenie: 4,5 - Top Ten VPN pre rýchlosť, hodnotu a bezpečnosť

Ako získať švédsku IP adresu odkiaľkoľvek v roku 2020 [+ VIDEO]

Surfshark je relatívne nový vstup na trh VPN, je to však pôsobivý poskytovateľ. Servery sú rýchle a dobre umiestnené, a sú nadšení odblokovanie geoblokov - dokonca aj skvele komplikované, ako je napríklad USA Netflix. Sieť používa silné šifrovanie AES a neuchováva denníky používateľov.

Aj keď Surfshark nezverejňuje informácie o svojej serverovej sieti ľahko, potvrdili sme, že má vo Švédsku aspoň jedno umiestnenie servera s niekoľkými švédskymi adresami IP. Noví používatelia môžu využívať internet 30-dňová záruka vrátenia peňazí vyskúšať to bez rizika.

Potrebujete viac informácií? Tu je naša podrobná odborná recenzia spoločnosti Surfshark.

Ďalšie čítanie

Získajte najlepšie riešenie pre svoju VPN s týmito kódmi online kupónov

10 najlepších VPN pre Švédsko pre rýchle a bezpečné pripojenie

Ako streamovať švédsku televíziu mimo Švédska - bez problémov!

Najrýchlejšie VPN podľa nášho odborného testovania

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me