Ako získať zadarmo VPN pre Netflix v roku 2020 [+ Sprievodca nastavením]

Netflix obmedzuje obsah, ktorý vidíte, podľa toho, kde sa nachádzate. Pre prístup k medzinárodným katalógom musíte na zmenu vašej IP adresy použite VPN. Týmto spôsobom môžete obísť geografické obmedzenia, ktoré umiestňuje Netflix v katalógoch médií.

však, Netflix používa technológiu anti-VPN. To bráni mnohým používateľom v prístupe k systému Netflix vôbec. Najmä bezplatné VPN nemôžu obísť túto sofistikovanú technológiu.

Ak chcete bezplatnú sieť VPN pre Netflix, mali by ste vyskúšajte prémiovú službu, ako je NordVPN. NordVPN ponúka užívateľom a 30-dňová bezplatná skúšobná verzia vďaka svojej 30-dňovej záruke vrátenia peňazí, aby ste sa sami presvedčili o tom, ako dobre funguje NordVPN pri obchádzaní geoblokov. #

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN pre Netflix?

Sieť VPN zadarmo vám umožňuje prehliadať väčšinu obsahu na webe. Výkonná technológia anti-VPN, ktorú používa spoločnosť Netflix, však znemožňuje bezplatný prístup VPN k službe. Tieto bloky môžu pristupovať iba k prémiovým sieťam VPN a získať prístup k sieti Netflix.

Netflix používa softvér anti-VPN dodržiavať zákony o autorských právach a duševnom vlastníctve. Niektoré filmy a relácie majú licenčné dohody so spoločnosťou Netflix, ktoré je možné vymáhať iba v niektorých krajinách. Iné štúdiá a producenti nemusia chcieť, aby si ich obsah prezerali používatelia v krajine, kde ešte nie je k dispozícii.

Anti-VPN technológia spoločnosti Netflix funguje takto: softvér identifikuje zoznam známych IP adries VPN prostredníctvom databázy. Po pripojení k sieti Netflix táto technológia skontroluje vašu adresu IP, aby zistila, či sa zhoduje so niektorou zo známych adries IP VPN. Ak je zistená zhoda, váš prístup k Netflixu bude zablokovaný.

Prémiové VPN majú servery dostupné po celom svete. Tieto siete VPN vám umožňujú dôsledný prístup k sieti Netflix z dôvodu globálnej povahy ich prevádzky. Netflix neustále aktualizuje zoznam VPN adries VPN, ale aj prémiové VPN neustále pridávajú do svojich operácií nové servery.

Ak používate prémiovú službu VPN a máte problémy s prístupom k sieti Netflix, je možné, že na server, ku ktorému ste pripojení, bola do anti-VPN databázy Netflix pridaná adresa IP. Niekedy je obchádzanie geografických obmedzení také ľahké ako zmena serverov a opätovný prístup k Netflixu.

Sú bezplatné VPN bezpečné?

Existuje niekoľko nevýhod používania bezplatných sietí VPN. Pre začiatočníkov sú zriedka skutočne bezplatné. Ak používate bezplatnú sieť VPN, často platíte pomalými rýchlosťami, reklamami, obmedzeniami údajov alebo dokonca krádežami údajov. Najbezpečnejšie bezplatné VPN často presadzujú prísne dátové limity. Prídavok na údaje zvyčajne nestačí na streamovanie ani torrent.

Tu si môžete prečítať všetko o výhodách a nevýhodách VPN zadarmo.

Zadarmo Netflix VPN Hack

Pre najjednoduchší prístup k Netflix, NordVPN je skvelá voľba. NordVPN má vysokú rýchlosť potrebnú na streamovanie filmov a relácií online, žiadne obmedzenia šírky pásma, a viac ako 5 000 serverov umiestnené po celom svete.

Existuje množstvo skvelých sietí VPN, ktoré ponúkajú rýchlosť a anonymitu, ale ktoré nemajú dômyselné alebo dostupné servery na nepretržitý prístup k sieti Netflix..

Netflix sa stal veľmi efektívny pri identifikácii IP adries z bezplatných VPN serverov a blokovaní ich pripojení k službe. Posledné, čo chcete, je prejsť problémami s inštaláciou VPN, aby ste zistili, že nemáte prístup k Netflixu..

Ak chcete získať prístup k Netflixu bezplatne počas používania VPN, môžete využiť bezrizikovú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorú ponúka NordVPN. Prihláste sa na odber služby pomocou skúšobnej ponuky, vyberte server VPN a potom sa prihláste do svojho účtu Netflix a začnite sledovať filmy a relácie. Je to také ľahké! 

Ak sa rozhodnete svoje predplatné NordVPN neponechať, je ľahké ho zrušiť a získať späť svoje peniaze.

Prečo si vybrať NordVPN na pozeranie Netflixu?

Zariadenia NordVPN

Sieť VPN zadarmo vám umožní surfovať na webe bez problémov, ale neumožní vám to nepretržitý prístup k sieti Netflix. Ak chcete mať prístup k sieti Netflix počas cestovania alebo ak chcete zistiť, ktoré relácie a filmy sú na serveri Netflix k dispozícii v rôznych krajinách, odporúčame použiť NordVPN.

Okrem toho, že je jednou z najlepších VPN pre prístup k Netflixu, NordVPN vám ponúka širokú škálu pôsobivých funkcií.

Čo môžete očakávať od spoločnosti NordVPN, keď sa prihlásite na odber služby:

  • Vysokorýchlostné vysielanie filmov a relácií
  • Šifrovanie vojenskej triedy
  • Viac ako 5 000 serverov
  • Súčasné pripojenia cez 6 zariadení
  • Žiadne zásady denníkov
  • 24/7 zákaznícky servis a pomoc

Ponuky spoločnosti Nord 30-dňová záruka vrátenia peňazí takže si môžete službu otestovať, aby ste sa uistili, že funguje pre vás. Prečítajte si, čo používatelia služby Nord VPN majú k produktu povedať.

NordVPN môže odblokovať:

  • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

  • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

  • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Sledujte Netflix s NordVPN!

záver

NordVPN je naše hlavné odporúčanie VPN pre prezeranie Netflix. Je rýchly, bezpečný a ľahko obíde anti-VPN softvér spoločnosti Netflix. Mali by ste však vedieť, že výber VPN pre Netflix je viac než len o filmoch a reláciách.

Keď vyberiete dobrú sieť VPN, vaša história prehliadania zostane úplne anonymná a vaše pripojenie bude vždy bezpečné. To znamená, že na web máte prístup prostredníctvom ľubovoľného pripojenia wi-fi bez toho, aby ste sa museli obávať hackerov alebo tretích strán, ktorí si prezerajú vaše údaje..

NordVPN je vynikajúcou voľbou pre prezeranie Netflixu a pre bezpečnosť a súkromie, ktoré chcete prehľadávať web s pokojom..

Ďalšie čítanie

Chcete nájsť prémiové VPN, ktoré zodpovedajú vášmu rozpočtu? Vytvorili sme zoznam najlepších ponúk VPN dostupných na webe.

Ušetrite na odbere NordVPN.

Potrebujete zistiť, prečo potrebujete VPN predovšetkým? Pozrite si nášho sprievodcu VPN, kde nájdete nováčikov, ktorí vás zoznámia s touto technológiou.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me