Alluc’a En İyi 5 ÜCRETSİZ Alternatif: 2020’de ÜCRETSİZ Filmler ve TV Alın


Alluc artık çevrimiçi değil, bu yüzden iyi bir alternatife ihtiyacınız var. Bulmanıza yardımcı olmak için buradayız Alluc için en iyi ücretsiz alternatifler En sevdiğiniz içeriği bulmaya ve yayınlamaya geri dönebilmeniz için.

2018'de, 13 yıl ve bir milyardan fazla benzersiz ziyaretçiden sonra, Alluc’un geliştiricileri indirmeye karar verdi Web'deki en popüler akış bağlantısı sitelerinden biri.

Son aylarda birkaç Alluc web sitesi açıldı, ancak hiçbiri orijinal geliştirme ekibi tarafından desteklenmiyor. Bu sitelerin neredeyse tamamı sahtedir ve cihazınızı riske atabilecek tehlikeli kötü amaçlı yazılımları gizleyebilir.

İyi haber şu ki, Alluc'a birkaç güçlü ve güvenli alternatif. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Alluc'un Kapatıldığı Şimdi Ne Yapabilirsiniz?

Ekibimiz her zaman mevcut en iyi akış hizmetleri için web'i izliyor. En sevdiğiniz filmleri ve şovları bulabildiğinizden emin olmak istiyoruz. kötü amaçlı yazılım bulaşmış tehlikeli sitelerden kaçınma cihazınıza zarar verebilecek.

En iyi Alluc alternatiflerine başlamadan önce, size çevrimiçi olarak korunmayı hatırlatmak istiyoruz. Çevrimiçi video akışı sağlamak veya videoyu torrentler için bir VPN kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. VPN'ler, yasal sonuçlardan korunmanıza yardımcı olur ve ayrıca cihazınızı virüslere veya kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilir.

Şimdi en iyi Alluc alternatiflerine ulaşma zamanı.

En İyi 5 Alluc Alternatifi

Bu beş akış sitesi, birçok farklı cihazdan keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz içerik sunar.

1. Tüp

Alluc'a En İyi 5 ÜCRETSİZ Alternatif: 2020'de ÜCRETSİZ Filmler ve TV Alın

Tubi ücretsiz bir video akışı hizmetidir. Bu listedeki diğer birkaç sitenin aksine, Tubi reklamlar tarafından desteklenir, hangi hizmetin yasal olarak kullanıcılara lisanslı içerik sunmasına izin verir. Reklamlar biraz sinir bozucu olabilir, ancak Tubi en büyük ücretsiz çevrimiçi kataloglardan birine sahiptir ve filmlerin listesi her zaman büyüyor.

Tubi'yi Android ve iOS cihazlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm cihazlarda ve hatta Amazon Fire TV, PlayStation 4 ve Xbox One'da kullanabilirsiniz.

Tubi'yi ziyaret edin

2. İki Film

Alluc'a En İyi 5 ÜCRETSİZ Alternatif: 2020'de ÜCRETSİZ Filmler ve TV Alın

TwoMovies, çevrimiçi kütüphanelerinden film izlemenizi sağlayan ücretsiz bir akış web sitesidir.

TwoMovies'in kütüphanelerinde 50.000'den fazla film ve şov var ve site sürekli olarak içeriğini güncelliyor.

TwoMovies, aramanızı şovun veya filmin yayınlandığı yıl gibi çeşitli ölçütlere göre filtrelemenize olanak tanır. Bu kullanım kolaylığı TwoMovies, ücretsiz çevrimiçi akış için daha uygun seçeneklerden birini sunar.

TwoMovies'i ziyaret edin

3. Patlamış Mısır Zamanı

Alluc'a En İyi 5 ÜCRETSİZ Alternatif: 2020'de ÜCRETSİZ Filmler ve TV Alın

Popcorn Time, Android, Windows, macOS ve Linux cihazlarında bulunan popüler bir uygulamadır. Ayrıca iOS cihazlarına da indirilebilir.

Popcorn Time, ziyaretçilere torrent sitelerinden geniş bir film ve şov kataloğuna erişim sağlar. İzlemek istediğiniz filmi bulun; video kalitenizi ve altyazı isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Patlamış mısır zaman nedeniyle oldukça popüler sezgisel arayüz ve film ve şovların iyi seçimi.

Patlamış Mısır Zamanını Ziyaret Edin

4. MovieWatcher

Alluc'a En İyi 5 ÜCRETSİZ Alternatif: 2020'de ÜCRETSİZ Filmler ve TV Alın

MovieWatcher, filmler ve şovlar için çevrimiçi bir akış platformudur. MovieWatcher'da bir ziyaretçilere inceleme bilgileri sağlayan kapsamlı veritabanı IMDB gibi sitelerden. Akış tekliflerinin çoğunda HD seçenekleri de vardır.

Platform, kullanılabilir film ve şov sayısını artırdıkça MovieWatcher'ın trafiği artmaya devam ediyor.

MovieWatcher'ı ziyaret edin

5. MovieNinja

Alluc'a En İyi 5 ÜCRETSİZ Alternatif: 2020'de ÜCRETSİZ Filmler ve TV AlınMovieNinja’nın kütüphanesinde yalnızca HD filmler ve şovlar var.

Yüksek tanımlı filmlere odaklanma, MovieNinja'yı diğer ücretsiz çevrimiçi akış hizmetlerinden ayıran şeydir. Site filmlere odaklanmış olsa da, aynı zamanda birçok mevsim popüler TV şovu taşıyor.

MovieNinja, hoşunuza gidebilecek benzer filmler bulmak için harika olan güçlü bir film önerisi özelliğine sahiptir.

MovieNinja'yı ziyaret edin

VPN'ler Çevrimiçi Akışta Sizi Güvende Tutuyor

VPN kullanmanızı öneririz cihazınızı ve kişisel verilerinizi korumak için çevrimiçi film veya şov yayınladığınızda. VPN'ler coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar ve üçüncü tarafların çevrimiçi etkinliğinizi görüntülemelerini engeller. Ücretsiz akış siteleri daha fazla risk oluşturduğundan, her zaman bir VPN kullanılması önerilir.

Kötü Amaçlı Reklamlardan ve Üçüncü Taraf Sitelerden Korunun

Ücretsiz akış sitelerinin çoğu, gelir elde etmek için reklamlar kullanır. ne yazık ki, bu çevrimiçi reklamlar kötü amaçlı kod içerebilir cihazınıza zarar verebilecek, hatta tarayıcınızı ele geçirebilecek.

En iyi VPN'ler, cihazınızı güvende tutabilen reklam engelleme özellikleri ve antivirüs koruması sunar.

Yasal Sonuçlardan Korunun

Bir filmi veya şovu uygun bir telif hakkı olmadan bir web sitesinden indirirseniz, bir telif hakkı ihlali yasal savaşıyla karşılaşabilirsiniz. VPN'ler bu sorunları şu şekilde önlemenize olanak tanır: çevrimiçi trafiğinizi şifrelemek ve IP adresinizi maskeleme.

Bu işlem çevrimiçi etkinliğinizi korur ve vüçüncü tarafların ne izlediğinizi öğrenmesi neredeyse imkansız. Bu, akış sitenizin uluslararası telif hakkı yasası ile ilgili çalışıp çalışmadığı konusunda endişelenmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir.

Bölgenizde Kullanılamayan Filmlere ve Şovlara erişin

Her bölgede, fikri mülkiyet haklarıyla ilgili sorunlar nedeniyle kullanılamayan belirli filmler ve gösteriler vardır. VPN'ler, coğrafi engelleri atlamanıza olanak tanır IP adresinizi maskeleme, ülkenizde bulunmayan içeriğe erişmenizi sağlar.

İçeriğin engellenmediği bir ülkedeki bir VPN sunucusuna bağlandıktan sonra tam erişime sahip olursunuz.

ISS Kısmadan Kaçının

Bir VPN kullanmadığınızda, internet servis sağlayıcınız (İSS) tüm çevrimiçi etkinliğinizi bilir. İSS'ler, akış ve torrent sitelerini ziyaret eden kullanıcıların bağlantılarını daraltmakla ünlüdür.

Kısma, ISS'nizin bağlantı hızınızı kasten düşürdüğü bir süreçtir, çevrimiçi film veya şov izlemeyi zorlaştırır. Kısma tipik olarak tamponlama ve gecikme gibi sinir bozucu sorunlara yol açar.

Bir VPN yardımıyla, bu problemlerden kaçınabileceksiniz ve ISS azaltma tehdidi olmadan en sevdiğiniz filmleri ve şovları izleyin. Bu, gecikme sorunları olmadan istediğiniz akış hizmetini izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Akış için En İyi VPN'ler

1. NordVPN

Bulgaris için NordVPN

NordVPN, askeri düzeyde şifreleme ve sınırsız bant genişliği. Bu, filmleri ve şovları izlemek için mevcut en iyi VPN'lerden biri olmasını sağlar.

CyberSec NordVPN’in reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyicisidir. Bu özellik, cihazınızı, cihazınızı olumsuz yönde etkileyebilecek tehlikeli reklamlardan korur.

NordVPN, istediğiniz kadar akış gerçekleştirmenize olanak tanır Aynı anda 6 cihaz. Windows, macOS veya Android gibi cihazlardan akış yapabilirsiniz.

NordVPN bir Tüm aboneliklerde 30 günlük para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Routers.x, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV ile de uyumludur.

NordVPN ile Akışı Başlat!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN aşağıdakilerden biridir mevcut en hızlı VPN'ler, ve çevrimiçi akış yaparken size tam bir anonimlik sağlar.

İle 90 ülkede 160'ın üzerinde konum, içerik kısıtlamalarını atlamanıza izin veren bir sunucuya her zaman erişebileceğinizden emin olabilirsiniz.

ExpressVPN, mümkün olduğunca çok sayıda Aynı anda 3 cihaz.

ExpressVPN'i risksiz bir 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Akışı Başlat!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost, sezgisel bir arayüze ve güçlü şifreleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca .... sahip 60 ülkede 4.600'den fazla sunucu.

CyberGhost, tehlikeli web sitelerine erişmenizi engelleyen güvenli URL testi özelliği ile kötü amaçlı içeriği engeller.

CyberGhost'u bugün bir 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Akışa Başlayın!

4. Surfshark

Peru için Surfshark

Surfshark vardır 500'den fazla sunucu ve kullanıcıları çevrimiçi olarak korumak için gelişmiş güvenlik protokolleri kullanır.

Surfshark izleyicileri, reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engeller, film ve şovları izlerken daha keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Hizmet ayrıca kullanıcılara 7/24 canlı müşteri desteği.

Surfshark kullanıcılara bir 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile Akışı Başlat!

5. PrivateVPN

Bulgaristan için PrivateVPN

PrivateVPN var 60 farklı ülkede sunucu, ve destekler sınırsız bant genişliği ve sunucu anahtarları.

Kullanıcılar 6 adede kadar eşzamanlı bağlantı macOS, Windows ve Android gibi cihazlarda.

PrivateVPN: kurulacak en hızlı VPN'lerden biri, bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve yönlendiriciler için tek tıklamayla kurulum.

PrivateVPN'e 30 günlük para iade garantisi ile şans verin.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile Akışı Başlat!

özet

Alluc'un web'den kaldırılması, çevrimiçi film ve şovları sevmekten hoşlananlar için oldukça zordu. Ne yazık ki, Alluc olduğunu iddia eden yeni web siteleri neredeyse tamamen sahte ve potansiyel olarak tehlikeli.

Ancak Alluc gibi davranan kötü amaçlı web sitelerinde arama yapmanız gerekmez. Bunun yerine, bu yayında önerilen Alluc alternatiflerini güvenle kullanabilirsiniz. Emin olun Premium bir VPN kullanarak çevrimiçi akış yaparken güvende kalın.

Önerdiğimiz VPN'ler, engellenen içeriğe eriş ve sizi üçüncü taraflardan koruyun çevrimiçi etkinliğinizi görüntülemek isteyenler. Bu VPN'ler aynı zamanda akış sitelerinin uluslararası telif hakkı yasalarına uymayan yasal sonuçlarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır..

En iyi VPN'lerin hepsinin premium teklifleri vardır, ancak yararlanabilmeniz için bazı düşük maliyetli seçenekler vardır. Kupon kodları sayfamıza bir göz atın ve sizin için doğru fırsatı bulun.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me