Almanya İçin En İyi 5 VPN – 2020’de Güvenlik, Akış ve Hızlar İçin

Bıktın mı Almanya'daki Netflix, Hulu ve hatta YouTube'a erişiminizi sınırlayan coğrafi engeller? Yoksa ISS casusluğu, torrent karşıtı yasalar, veri saklama uygulamaları ve gizliliğinize yönelik diğer tehditlerden endişe duyuyor musunuz??

Almanya gibi internet özgürlüğü için yüksek not alan bir ülkede bile, güvenli, anonim ve kısıtlamasız web erişimi istiyorsanız bir VPN'e ihtiyacınız vardır.

Almanya'yı ziyaret ediyorsanız veya geçici olarak orada yaşıyorsanız, yüksek kaliteli bir VPN, banka hesaplarınıza ve en sevdiğiniz web sitelerine erişmek için mükemmel bir araçtır. Ve Almanya'da yaşıyorsanız, ancak yurtdışına seyahat ediyorsanız, VPN'inizi ZDF ve ARD gibi Alman TV kanallarını izlemek için kullanın.

Bununla birlikte, güvenebileceğiniz bir VPN bulmak kolay değildir. Piyasada yüzlerce var ve bunlar birinci sınıf hizmetlerden açık dolandırıcılıklara kadar çeşitlilik gösteriyor. VPN'leri sürekli test ediyoruz güçlü yanlarını bulmak ve zayıf yönlerini ortaya çıkarmak.

İster Almanya'da olun, ister dünyanın dört bir yanındaki veya Almanya'nın dışındaki sitelere ve hizmetlere daha iyi erişime ihtiyacınız olsun ve en iyi Alman web içeriğine erişmek isteyin, bunlar ihtiyacınız olan özelliklere ve güvenilirliğe sahip VPN'ler.

Almanya için En İyi VPN'lerin Özeti

 1. CyberGhost
  CyberGhost, gizlilik, güvenlik ve çevrimiçi özgürlük söz konusu olduğunda taviz vermeyen, zengin özellikli ve kullanıcı dostu uygulamalarla VPN kullanımını kolaylaştırır.
 2. NordVPN
  Gelişmiş güvenlik, gizlilik koruması ve engellenen içeriğe kolay erişimin eşsiz bir karışımına sahip her şey dahil bir VPN olan NordVPN her ülkede sağlam bir seçimdir.
 3. ExpressVPN
  ExpressVPN, sıkı güvenlik standartları ve tüm platformlar için kullanımı kolay uygulamaların yanı sıra akış ve torrent için rakipsiz bağlantı hızları sunar.
 4. PrivateVPN
  Küçük ama son derece verimli bir VPN olan PrivateVPN, ihtiyacınız olabilecek tüm özellikleri cazip fiyatlarla sunar.
 5. IPVanish
  IPVanish, aynı anda 10 cihaza kadar Netflix ve Alman akış kanallarına hızlı erişim sunan gadget seven Alman gezginler için mükemmel bir seçimdir.

Neden Almanya İçin İyi Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Alman internet kullanıcılarının karşılaştığı başlıca zorluklar gizlilik tehditleri, erişim sınırlamaları ve torrent kısıtlamalarıdır. İşte doğru VPN'nin tüm bu sorunları nasıl çözebileceğine bir bakış.

Mahremiyet kaygısı

Almanya 14 Gözlü istihbarat paylaşımı ittifakının bir parçası olduğu için, Alman ISS'lerinin meta verilerinizi 10 haftaya kadar tutması standart bir uygulama oldu. Veri saklama yasaları, İSS'lerin bu verileri hükümet yetkililerine aktarmasını gerektirir talep üzerine.

ABD vatandaşlarını gözeten NSA gibi, Alman Bundesnachrichtendienst (BND) ülke içindeki internet etkinliğini izliyor. Bu gözetleme, son zamanlarda gerçekleşen terörist saldırılardan sonra arttı.

Hükümet verilerinizden sonra gelmese bile, arama motorları, web siteleri ve internet servis sağlayıcınız (İSS).

AB’nin yeni Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR), ISS'lerin ve üçüncü tarafların izniniz olmadan verilerinizi toplamasını önlemeyi amaçlamaktadır. Ne yazık ki, yasa veri madencilerinin zaten sömürdüğü boşluklar var.

Kısacası, interneti Almanya'da kullanıyorsanız, gizlilik konusunda endişelenmeniz için iyi bir nedeniniz var. bir sağlam VPN sizi güvende ve anonim tutar IP adresinizi değiştirerek ve verilerinizi iyice şifreleyerek.

Torrentle mücadele politikaları

Toplam anonimlik kritiktir Almanya'daki torrent sitelerini kullanıyorsanız. Torrent'in kendisi ülkede yasaldır, ancak telif hakkıyla korunan materyalleri paylaşmaya karşı yasalar katıdır ve cezalar şiddetli olabilir. Yasadışı indirmeyi desteklemiyoruz, ancak internet özgürlüğünü destekliyoruz.

bir güvenilir torrent VPN P2P aktivitelerini destekleyen ve sıkı bir kayıt tutmama politikasıyla anonimliğinizi garanti eden güvenli torrent için gerekli. VPN ayrıca sizi kötü niyetli kullanıcıların P2P ağlarında serbest bıraktığı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olur.

Akış içeriğinde coğrafi kısıtlamalar

Almanya'daki akış içeriğine erişmeye çalıştıysanız, ABD Netflix ve BBC iPlayer'a erişmenizi engelleyen coğrafi engeller. Ülke dışında seyahat ederken Alman TV izlemeye çalışırsanız da aynı sorun ortaya çıkıyor.

ayrıca, Almanya'da YouTube'a erişim şu anda çok sınırlı, web sitesi ve Alman müzik icra hakları örgütü GEMA arasındaki bir dağılım nedeniyle.

İyi haber şu ki, gizliliğinizi korumanın yanı sıra, Almanya için en kaliteli VPN'ler, en sevdiğiniz içeriğe sınırsız erişim sağlar dünyanın her yerinden. Yalnızca coğrafi engelleri aşmak için değil, aynı zamanda siteleri VPN kullanımını engellemek için akışla denemek için gelişmiş sunucu gizleme yöntemleri kullanırlar..

Paylaşılan ağlarda cihaz güvenliği

Son olarak, Almanya'da genel wi-fi kullanıyorsanız, ağ güvenliği en öncelikli konu olmalıdır. Veri toplamayı önlemenin yanı sıra, VPN şifreleme, sizi bilgisayar korsanlarından ve cihaz korsanlarından koruyun paylaşılan ağların zayıf güvenliğinden yararlananlar.

Almanya için bir VPN'de Neleri Aramalısınız?

1. Doğrulanmış kayıt tutmama politikası. İyi bir VPN, kişisel verilerinizi veya çevrimiçi etkinliğinizin kayıtlarını saklamaz. Bu özellikle torrent kullanıyorsanız.

2. Üst düzey şifreleme. Askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme şarttır. En iyi VPN'ler, güçlü şifreleme protokolleri (ör. OpenVPN, IKEv2) ile birlikte bu şifrelemeyi Çift VPN ve VPN üzerinden Soğan gibi özelliklerle güçlendirir. Hiç kimse, ISS'niz veya paylaşılan bir kablosuz ağdaki diğer kullanıcılar bile çevrimiçi olarak ne yaptığınızı göremez.

3. Almanya'daki sunucular. Alman TV ağlarına ve web sitelerine yurt dışından erişmek için en az bir Alman sunucusuna sahip bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

4. Diğer ülkelerdeki sunucular. Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerini kullanmak için, her web sitesinin temel ülkesinde sunuculara ihtiyacınız vardır. Örneğin, Netflix ve Hulu için ABD sunucuları ve BBC için İngiltere sunucuları istersiniz.

Almanya'ya seyahat ediyorsanız, VPN'nizin kendi ülkenizde sunucuları olduğundan da emin olmalısınız. Banka hesaplarınız ve fatura ödeme hizmetlerinizle birlikte en sevdiğiniz içeriğe evinize kolayca erişmek istiyorsanız bu anahtardır.

5. P2P desteği ve yüksek bağlantı hızları. Hızlı sunucular akış, oyun veya torrent için çok önemlidir. Torrent için, VPN sağlayıcınızın P2P etkinliklerini desteklediğinden ve anonimliğinizi korumak için ekstra adımlar attığından emin olun.

6. Gelişmiş güvenlik özellikleri. Tam güvenlik için bir öldürme anahtarı, DDoS karşıtı saldırı ve DNS / IPv6 sızıntı koruması gibi özellikleri arayın. Yerel hizmetlere veya cihazlara doğrudan normal IP'niz üzerinden erişmeniz gerekiyorsa, bölünmüş tünel açma özelliği VPN'yi kapatmadan bu bağlantıları yapmanıza izin vererek çok fazla değer katar.

Birçok ücretli VPN hizmeti bu özelliklerden bazılarına sahiptir, ancak Almanya'da sınırsız, tamamen özel internet erişimi için ihtiyacınız olan her şeyi size en iyisi verir.

Almanya için En İyi VPN'ler

Bu beş sağlayıcı, Almanya için VPN'leri test ettiğimizde göze çarpıyordu. İşte nedeni.

1. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

VPN'lerde yeni misiniz veya kısıtlı bir bütçeniz var, ancak yine de güvenebileceğiniz zengin özellikli bir VPN hizmeti mi istiyorsunuz? Öyleyse, CyberGhost'a göz atın.

Romanya merkezli bu VPN, basitlik, güvenilir performans, hızlı ve kararlı bağlantılar, ve çeşitli gelişmiş özellikler.

CyberGhost sıkı bir kayıt tutmama politikası izler, hem gözetim hem de izlemeye karşı iyi korunacaksınız torrent etkinliğiniz. VPN ayrıca gelişmiş şifreleme ve bir kill switch ve DNS sızıntı koruması gibi ek güvenlik önlemleri sunar.

CyberGhost'u diğer VPN'lerden ayıran şey, tüm cihazlar için canlı, ilgi çekici ve son derece sezgisel istemci uygulamalarıdır. Akış, torrent ve anonim gezinme için özel modlar tek bir tıklama veya dokunuşla kullanılabilir.

CyberGhost, Almanya'da 400'den fazla sunucu da dahil olmak üzere yaklaşık 60 ülkede 3.000 sunucudan oluşan geniş bir ağ sunmaktadır. Alman TV'nin tadını çıkarmak hiç sorun değil ve hizmetleri gittiğiniz her yerde. Bu sağlayıcı ayrıca ABD Netflix, Amazon Prime ve çok daha fazlasını kolayca yayınlayabilir.

Anadili İngilizce olan kişiler için web siteleri Almanca sayfa.

Hepsinden önemlisi, P2P desteklenir ve hesap başına 7 bağlantı alırsınız. 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

2. NordVPN

NordVPN İnfografik Avantajlar

Kalabalıkların favorisi NordVPN, A sınıfı şifreleme, tam gizlilik ve Almanya, ABD, İngiltere'deki kısıtlı sitelere erişim, ve başka bir yerde düşük maliyetle.

NordVPN'in devasa bir ağı var 62 ülkede 5.000+ sunucu, yalnızca Almanya'da 291 sunucu. Sıfır giriş politikası, askeri düzeyde şifreleme, Çift VPN, bir öldürme anahtarı ve sızıntı koruması ile 14 Gözlü radarın altında kalmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir.

P2P belirli sunucularda desteklenir ve başka sunucular da vardır. bant genişliği sınırı olmadan akış için optimize edilmiş hızlı sunucular. NordVPN'i aynı anda 6 cihazda kullanabilirsiniz ve yönlendiriciler de dahil olmak üzere tüm büyük platformlarda çalışır.

Bu sağlayıcı ayrıca belirli bir Almanca sayfa anadili İngilizce olanlar için.

Şunu deneyin: 7 gün ücretsiz veya riski ücretsiz olarak 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN Tekliflerini Görün

3. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Olmak gizlilikten ödün vermeden en hızlı premium VPN ya da güvenlik zor bir iştir. ExpressVPN'i dünyadaki en iyi VPN'lerden biri yapan da budur.

Gizlilik dostu İngiliz Virgin Adaları'ndaki konumundan, ExpressVPN dünya çapında internet özgürlüğünü savunuyor, çevrimiçi olarak ne yaparsanız yapın size huzur veren kanıtlanmış bir kayıt tutmama politikası sunuyoruz.

Sınırsız bant genişliği ve Almanya'daki 4 sunucu da dahil olmak üzere 90'dan fazla ülkede 2.000'den fazla ultra hızlı sunucu ile ExpressVPN size akıcı, tampon içermeyen HD akış deneyimi. Ağ ayrıca, kullanıcıların sunucuları sevmesinin birçok nedeninden biri olan belirlenmiş sunucularda P2P'i destekler.

ExpressVPN ayrıca üst düzey 256 bit şifreleme kullanır ve tüm kullanıcı dostu uygulamalarını bir kill switch, DNS sızıntı koruması ve bölünmüş tünel açma. Bu VPN, aynı anda 3 farklı cihaza kadar neredeyse tüm kısıtlanmış web sitelerine erişmenizi sağlar.

Ayrıca dil dostu, Almanca sayfa, anadili İngilizce olan.

ExpressVPN bu listedeki diğerlerinden biraz daha pahalı olmasına rağmen, 30-gün para iade garantisi fiyatına değip değmeyeceğine kendiniz karar verme şansı verir.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

4. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

Bütçe dostu bir diğer seçenek İsveç merkezli PrivateVPN'dir. Bu listedeki diğer VPN'lere kıyasla küçük bir ağ ve biraz soyulmuş bir hizmet, ancak güç ve hız sizi şaşırtacak.

Almanya'daki 3 sunucu da dahil olmak üzere 56 ülkede 100'den fazla sunucudan oluşan sıkı bir ağa sahip olan PrivateVPN, sizin için tüm internet dünyasını sizin için açabiliyor. en popüler akış hizmetlerinin tümü.

Ayrıca, kimlik ve veriler korunur kayıt tutmama politikası, askeri sınıf AES 256 bit şifreleme, çoklu protokol desteği, IPv6 sızıntı koruması ve tüm büyük cihazlar için uygulamalara yerleştirilmiş kill anahtarları ile.

İle P2P desteği ve hız veya bant genişliği sınırı yok, torrentleri indirebilir ve videoları istediğiniz kadar aktarabilirsiniz. Ayrıca VPN'yi de çalıştırabilirsiniz. aynı anda 6 cihaza kadar. Ana dili İngilizce olan kişiler için, sayfaları Almanca olarak da sunulmaktadır.

Bu küçük harika hakkında daha fazla bilgi edinmek için gerçek kullanıcı referanslarımızı okuyun veya 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN Fırsatlarını Görüntüle

5. IPVanish

ipVanish Cihazları

İle Hesap başına 10 bağlantı VPN'i aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, kullanımı kolay uygulamalar, ABD tabanlı IPVanish mükemmel bir seçimdir.

IPVanish ağı güçlü AES 256 bit şifreleme ile güvence altına alınmıştır ve çoklu protokoller arasından seçim yapın, OpenVPN, IKEv2 ve L2TP dahil. uygulamalar ayrıca bir öldürme anahtarı içerir bağlantınız kesilirse verilerinizi korumak için.

Almanya'daki 57 sunucu da dahil olmak üzere 60'tan fazla ülkede 1.000'den fazla sunucudan oluşan bir ağa sahip olan IPVanish, çevrimiçi olmak istediğiniz hemen her yere ulaşmak için iyi bir donanıma sahiptir. Başın bela olmayacak ABD Netflix ve YouTube ile birlikte Almanya'daki kısıtlı hizmetlere erişme.

Bununla birlikte, IPVanish'in iki dezavantajı var. Birincisi, Hulu, Amazon prime veya BBC iPlayer'a erişim için% 100 güvenilir değildir. İkincisi, sağlayıcı geçmişte bazı veri günlüklerini tuttu. Yeni sahiplik, kesin bir kayıt tutmama politikasının yürürlükte olduğunu iddia ediyor.

Anonim torrent ile sınırsız P2P duyarlı 7/24 canlı sohbet desteği gibi başka bir artı. Kullanıcıların IPVanish hakkında ne söylediklerini görün veya 7 günlük para iade garantisi.

IPVanish engellemeyi kaldırabilir:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet.

IPVanish şu cihazlarda çalışır: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, Yönlendiriciler.

IPVanish Fırsatlarını Görüntüle

özet

II. Dünya Savaşı'ndan bu yana geçen on yıllar boyunca Almanya, daha büyük iyiliğe bir özgürlük ve bağlılık ülkesi olmak için kendini yeniden keşfetti. Yine de, Almanya'daki internet kullanıcıları karşı karşıya birçok gizlilik tehdidi ve erişim sınırlaması.

Bavyera Alpleri'nden Kuzey Denizi'ne, bu VPN'ler çevrimiçi olduğunuz her seferde koruma sağlarken kısıtlı içeriğin engellemesini kaldırır Dünyanın heryerinden. Yolculuğunuza girip Almanya'nın dışına seyahat ederseniz, sizi en sevdiğiniz Alman sitelerine ve şovlarına bağlı tutarlar.

VpnMentor'da sadece VPN'leri test etmiyoruz, aynı zamanda internetin her köşesinde arama yapıyoruz, böylece en yeni VPN fırsatlarını elde edebilirsiniz. Dünya çapındaki tüm web'i herkesin parmaklarının ucuna koyma misyonumuzun sadece bir parçası.

Ücretsiz NordVPN Denemenize ŞİMDİ Başlayın!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • Her Yerden Alman IP Adresi Nasıl Alınır
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me