Amit Bareket, spoluzakladatel bezpečnější VPN, dělá komplikované VPN služby jednoduchými, rychlými a snadnými


Amit Bareket ví, že zákazníci, kteří chtějí bezpečně procházet internet pomocí VPN, mají rádi své systémy rychle, jednoduše a snadno.

On a jeho spoluzakladatel Sagi Gidali zahájili SaferVPN v roce 2013 a nyní mají 150 serverů na více než dvou desítkách míst po celém světě. Protože SaferVPN vyvinul aplikace pro Windows, Mac, iOS, Android, Chrome a směrovače, jejich klienti zjistí, že mohou bez problémů přecházet na internet..

Výsledkem je bezpečný a necenzurovaný přístup na globální internet.

Contents

vpnMentor: Řekněte nám o svém pozadí. Co vás přimělo, kdo jste dnes?

Jsem velmi technický člověk. Když jsem byl malý, byl jsem počítačový geek. Technologie a její přístupnost mě fascinovala. Měl jsem dojem, že internet byl široce otevřený - spojoval lidi z celého světa.

Když jsem se stal dospělým, věděl jsem, že chci žít v Tel-Avivu a studovat informatiku. V rámci studijního programu jsem získal zkušenosti s prací s velkými podniky jako BigBand, IBM a IDF. Právě v těchto oblastech jsem se naučil, jak v tomto odvětví spolupracovat a dále růst.

Spolupráce je klíčem k úspěchu a také funguje SaferVPN.

vpnMentor: Jak jste se začali zajímat o internet věcí a zejména o služby VPN?

SaferVPN začal náhodou - potkal jsem svého obchodního partnera na univerzitě a společně jsme začali pracovat na mobilní aplikaci. Vyhráli jsme Microsoft Imagine Cup s první aplikací.

Brzy jsme však zjistili, že trh s aplikacemi je obtížný trhat, ale my jsme se nepustili. Vytvořili jsme společnost, která vyvíjí bezpečnostní opatření pro sociální aplikace, a náš první projekt byl antivirus pro Facebook.

Trh s mobilními aplikacemi je složitý a nemá jasnou ekonomickou výhodu - je těžké to odůvodnit, takže jsme se rychle otočili směrem k zabezpečení online. Jedna věc vedla k další, včetně založení naší společnosti Safer Social Ltd, jejímž prvním produktem je SaferVPN.

vpnMentor: Co můžete sdílet se svými spoluzakladateli? Jak spolu s nimi spolupracuje při spuštění?Tým SaferVPN

Spolupráce je opravdu skvělá. Nebyli bychom tam, kde jsme dnes bez sebe.

Tým, který máme, je nejdůležitější věcí, protože spolupracujeme na profesionalitě produktů. Dobře se doplňujeme a vytváříme nejjednodušší a nejrychlejší službu VPN.

Můj spoluzakladatel Sagi je ze světa zkušeností uživatelů a moje zázemí je v infrastruktuře a úložišti, které je rychlé a spolehlivé. Snažili jsme se kombinovat naše zkušenosti pro optimální úspěch.

vpnMentor: Máte čtyři americké patenty (oznámení o systémových událostech v omezené síti, vestavěné indexování vyhledávání pro systémy NAS, synchronizace stavů uživatelů mezi více klienty systému NAS a překlad aplikačního textu obohacený o obsah.) a proč?

Moje oblíbená je ta pro oznámení Push, protože spojuje něco, co je považováno za poněkud složité s něčím, co lidé používají každý den. Také se mi líbí, protože název je nejsnadněji pochopitelný.

vpnMentor: S NAS systémy jste odvedli hodně práce. Jak se liší šifrování pro tyto systémy od šifrování VPN?

Nakonec je šifrování šifrování. Obě metody jsou velmi silné.

Každý průmyslový standard je šifrování vojenské úrovně, ale úspěch šifrování spočívá v tom, jak to děláte. Nemůžete podniknout zkratky nebo zažijete úskalí; nesprávná implementace může ohrozit vaše klienty.

Nemůžete dělat chyby.

vpnMentor: Jaké rady máte pro další podnikatele, kteří se chtějí zapojit do IoT, zejména pokud mají znalosti v softwarovém inženýrství?

Pečlivě přemýšlejte o svém MVP - vašem minimálním životaschopném produktu. Jaké funkce jsou potřeba a jaké funkce nejsou potřeba? Pak od nuly přemýšlejte, jak ji uvést na trh. Pointa je, že by měla prokázat, že každý dolar, který investujete, vám může vydělat více peněz poměrně rychle, aby odůvodnil jeho komerční existenci, pokud vaším cílem není strategie ukončení..

vpnMentor: Co považujete za hlavní zaměření vaší společnosti?

Snažíme se, abychom poskytovali co nejbezpečnější, nejjednodušší a nejlepší řešení pro zabezpečení Internetu, ale musíme učit studenty, aby to udělali správně.

Vezměte si například místní WiFi hotspot. Mnoho jednotlivců si neuvědomuje, že tato spojení jsou zcela nezajištěná, a mohou vaše osobní údaje nechat ohrožovat zvědavými očima a cizími lidmi..

V SaferVPN zasíláme každé dva týdny informační e-mail o nejnovějším vývoji na trhu VPN ao tom, jak mohou uživatelé chránit své soukromí online - včetně opatření, která musí učinit. Například nová funkce, kterou tlačíme od SaferVPN, je upozornění pro naše uživatele, že se musí při používání veřejných sítí připojit k VPN. Zákazníci si nejsou vždy vědomi, kdy by měli přejít na VPN. Vzdělávání je velkou částí toho, co děláme.

Naštěstí je náš systém snadno použitelný, pokud klienti udržují aktuální.

vpnMentor: Proč spotřebitelé potřebují SaferVPN?

Přišli jsme s jasnou misí poskytovat internet bez hranic. Ekonomika je v zásadě cenovou diskriminací a způsob, jak diskriminovat jednotlivce na celém internetovém trhu, je vaše IP adresa. Myslím si, že tato diskriminace není správná.

safervpn.com-zařízení

SaferVPN podporuje všechny hlavní platformy

vpnMentor: Kybernetická bezpečnost je jednou z vašich specializovaných oblastí. Co chcete, aby průměrný člověk věděl o kybernetickém zabezpečení SaferVPN?

Nakonec vyvíjíme obrovské úsilí, abychom byli velmi spolehlivou společností zabývající se bezpečností na nejvyšší úrovni a respektujeme soukromí našich uživatelů. Naše služba je vysoce bezpečná, protože jsme podnikli několik opatření k zajištění bezpečnosti a zabezpečení online. Pokud uživatelé chtějí být v bezpečí, měli by používat nejvyšší možnou úroveň šifrování. To poskytuje SaferVPN.

Metody používané hackery, snoopery a vládami jsou stále sofistikovanější a stále více a více oken jim umožňuje využívat nezabezpečená data.

Máme zde specializovaný tým, který je zodpovědný za produkci aktualizací služeb nebo infrastruktury pro naše klienty a aplikací pro klienty. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom poskytli nejbezpečnější VPN na trhu.

vpnMentor: Proč by spotřebitelé měli být znepokojeni vojenským šifrováním 256 bitů?

Vždy existuje velký bratr, což je podle mého názoru velký problém a VPN brání ostatním v zasahování do soukromí. Spotřebitelé by se neměli muset starat o to, aby společnosti a dokonce i vlády sledovaly své online pohyby.

vpnMentor: Měl by Apple udržovat své šifrování iPhone v bezpečí?

Ano, mělo by to zůstat bezpečné. Mobilní telefon je soukromá věc, důvěra ve společnost a společnost Apple by měla udělat maximum pro to, aby chránila soukromí svých uživatelů stejně jako my.

Je velkým problémem mít zadní dveře do soukromého telefonu. Váš telefon je ta nejosobnější technologie, jakou máte.

vpnMentor: Soutěžte s obry jako HMA, které jsou nyní součástí AVG a dalších značek. Jaká je konkurenční výhoda SaferVPN?

Vlastníme, navrhujeme a spravujeme vlastní VPN se zaměřením na vysokou spolehlivost, rychlost a snadné použití. Ostatní společnosti spoléhají na služby VPN třetích stran.

Neustále také pracujeme na přidávání nových umístění a každému novému umístění věnujeme velkou pozornost a myšlení, provádíme stresové testování a ujišťujeme se, že jsme vybrali nejlepší možné místo pro instalaci našich serverů..

Náš speciální systém provádí zátěžový test jednou za hodinu pomocí vyrovnávání zatížení mezi servery. SaferVPN nenabízí tolik místa jako obři, ale z toho, co od našich zákazníků chápeme, se nestarají o počet míst. Záleží jim na tom, aby tam byli ti hlavní a hladce hráli.

SaferVPN poskytuje jednu z nejrychlejších a nejjednodušších služeb v okolí. Vzhledem k high-end serverům, které vlastníme, inženýři a monitorujeme, víme, že při výběru služby VPN je rychlé připojení rozhodující.

vpnMentor: SaferVPN právě spustilo nové rozšíření Chrome VPN. Jak to pomůže vašim klientům?

Rozšíření Chrome je doslova skvělé rozšíření naší rychlé, jednoduché a snadno použitelné služby. Lehký a intuitivní, umožňuje všechny výhody používání VPN.

Zákazníci chtějí využívat neomezený a neomezený přístup k VPN, což je nejjednodušší a nejrychlejší možná služba; to poskytuje rozšíření Chrome VPN.

vpnMentor: SaferVPN je kompatibilní s iOS, Android a PC. Jaké plány existují pro začlenění systémů Linux?

Máme plány na poskytování aplikací v Linuxu; jsou však již podporovány. Uživatelé systému Linux mohou sami nakonfigurovat většinu systému. Uživatelé Linuxu jsou relativně důvtipní, takže by pro ně mělo být velmi jednoduché.

Stále je dobré vědět, že SaferVPN je velmi velká společnost s rozsáhlým marketingovým rozvojem a vynikající zákaznickou podporou na několika úrovních. Hodně jsme investovali do poskytování velmi efektivní oblasti samoobslužného zákaznického servisu a také nabízíme vynikající zákaznickou podporu, což má za následek zákaznicky orientovanou společnost.

safervpn android

Aplikace SaferVPN pro Android - 4 hvězdičky od 107 uživatelů

vpnMentor: Netflix a další organizace se snaží bránit odvětví VPN a blokovat uživatele. Kdo vyhraje tuto bitvu a jak můžete bojovat s obry jako Netflix a čínská vláda?

V podstatě jde o hru na kočku a myš. VPN je běžný a komerční nástroj, který spousta společností dává svým zaměstnancům spojení se světem. Je velmi obtížné zcela zablokovat VPN.

S SaferVPN můžeme poskytovat nejlepší zkušenosti se službami v zemích, jako je Čína, které se neustále snaží blokovat používání VPN.

Musím zdůraznit, že VPN je základní nástroj, který lze použít z různých důvodů, a použití VPN by nemělo být zcela blokováno.

Systémová lišta SaferVPN

Výběr země, ze které chcete procházet, ikona hlavního panelu SaferVPN Windows

vpnMentor: Co jiného je v budoucnosti SaferVPN?

Mohli bychom dosáhnout více, kdybychom nemuseli hrát na kočku a myš.
V ideálním případě většina našich zákazníků žijících v Číně jsou britští a američtí ex-patové, kteří chtějí a potřebují internet. Čínská vláda musí pochopit, že by měla poskytnout přístup, a neexistuje žádný dobrý důvod k jejímu zablokování.

Každý trpí, protože má tyto bloky, a to včetně falešně pozitivních lidí, kteří nepoužívají služby VPN. Trpí také.

V budoucnu přichází spousta věcí. Uvádíme na trh nové rozšíření pro domácnost, novou aplikaci pro iPhone a poskytujeme aktualizace pro Android. To vše však bylo možné udělat o čtyři měsíce dříve, pokud bychom se nezabývali Netflixem a Čínou.

vpnMentor: Jak si myslíte, že se VPN bude vyvíjet v příštích 2 letech? 5? 10?

Představte si, že internet začíná jako vesnice a rozrůstá se ve vysoce segmentovanou geografii.

Internet bude ještě více segmentován a VPN bude stále důležitější. Na základě podobné technologie můžete vytvářet mnoho produktů, které poskytují konkrétní produkty pro koncové uživatele.

Domnívám se, že celková infrastruktura internetu bude trvat déle než dvacet let, pokud se vůbec změní, ale bude potřeba VPN spíše jako koncový produkt uživatele, nikoli řešení. Nakonec bude VPN mnohem dostupnější pro všechny.

vpnMentor: Co vás odlišuje od jiných společností, které poskytují podobné služby?

Snažíme se zůstat soustředěni poskytováním rychlého a jednoduchého řešení. Vysoce kvalitní, spolehlivé, bezproblémové aplikace a vynikající podpora zákazníků tvoří, kdo jsme. Je to všechno o tom, jak zacházet se svými zákazníky. Ve společnosti investujeme velké úsilí, abychom byli zaměřeni na zákazníka.

Dostáváme dobrou zpětnou vazbu, že jsme.

vpnMentor: Pokud jste právě teď nebyli v práci, kde byste byli a co byste dělali?

Upřímně řečeno, byl bych fyzicky někde jinde, ale stále přemýšlím o SaferVPN a o tom, jak zajistit spokojenost našich zákazníků.

Vždycky přemýšlím, jak zlepšit to, co děláme.

vpnMentor: SaferVPN nabízí několik důvodů pro použití služeb VPN, včetně obcházení geobloků a zvýšení bezpečnosti, zabezpečení a úspor. Jaký je podle vašeho názoru nejčastější důvod používání VPN a jaká další motivace je trendem?

Bezpečnější VPN vám umožní přeskakovat klepnutím na tlačítko mezi různými segmenty a koncoví uživatelé mohou zažít obrovské výhody pomocí SaferVPN.

Můžete například přistupovat ke službám, když jste mimo domov, nebo si koupit letenky za poloviční cenu. Poskytnutím internetu bez hranic můžeme poskytovat ohromné ​​služby pro osoby používající SaferVPN. To je v dnešním internetu velká věc.

Nakonec se spotřebitelé nejvíce zajímají o bezproblémový zážitek. Jejich internetová zkušenost by měla fungovat bez odpojení. SaferVPN se pokusil o co nejúplnější zážitek.

Podívejte se, co SaferVPN nabízí

* Rozhovor vedl Debi Christensen jménem vpnMentor.

Přidejte svoji recenzi na SaferVPN zde >>

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me