Annenle Nasıl Tanıştım Netflix’te! İşte 2020’de Nasıl İzlenir?


HIMYM iyi bir şekilde bitmiş olabilir, ancak bunun Ted ve arkadaşlarının maceralarının tadını çıkarmanızı (ya da ilk kez dalış yapıp bing'inizi) durdurmanıza gerek yoktur.!

İyi haber şu ki Netflix'te Annenle Nasıl Tanıştığımı İzleyebilirsin. Kötü haber şu ki yalnızca İngiltere ve Kanada'daki izleyiciler tarafından kullanılabilir.

HIMYM'i başka bir yerden izlemek ister misiniz? Tum ihtiyacin olan sey Netflix’in coğrafi bloklarını atlayacak kadar güçlü bir VPN. Bir VPN konumunuzu coğrafi olarak aldatmanıza izin verdiği için size yardımcı olabilir Netflix'i farklı bir bölgeden izlediğinizi düşünmek için kandırın.

Netflix'te Annenizle Nasıl Tanıştığımı İzle: Hızlı Kılavuz

 • A abone olun Netflix'in engellemesini kaldırabilecek VPN ve bu sahip İngiltere veya Kanada'daki sunucular. NordVPN bizim favorimiz.
 • İndirme ve yükleme cihazınız için VPN uygulaması.
 • İçindeki bir sunucuya bağlanma İngiltere veya Kanada.
 • Netflix'e kaydolun veya Netflix'e giriş yapın ve akışa başlayın. Kendinden beş!

Şimdi Annenizle Nasıl Tanıştığımı İzlemeye Başlayın!

Annenle nasıl tanıştığımı izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacın var?

Netflix içeriğinin bir kısmını coğrafi olarak engellemelidir uluslararası telif hakkı yasalarına uymak için. O konumunuzu tespit etmek için IP adresinizi kullanır ve ülkenizde gösterilmesine izin verilmeyen içeriği görüntülemenizi engelleyecektir.

Bu coğrafi kısıtlamaları aşmanın tek yolu konumunuzu aldatmak için bir VPN kullanın.

VPN, çevrimiçi trafiğinizi kendi sunucularından biri üzerinden yönlendirerek çalışır. Netflix'e bir VPN üzerinden bağlandığınızda, akış sitesi gerçek bilgileriniz yerine VPN sunucusunun IP adresini ve konumunu görün.

Bu durumda, İngiltere veya Kanada'daki bir VPN sunucusuna bağlanırsanız, Netflix o ülkede bulunduğunuzu düşünecek ve sizi orada Netflix'e bağlayacaktır. Yapabileceksin derhal HIMYM akışı.

Yine de Netflix'in engellemesini kaldırabilecek bir VPN bulmanız gerekecek. Akış sitesi şunları kullanıyor: güçlü anti-VPN yazılımı VPN sunucularını kara listeye almak için. Sadece bir Sürekli güncellenen bir ağa sahip VPN tamamen kara listeye alınmaktan kaçınabilecek.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, bir VPN size internete göz atmanın tamamen güvenli ve özel yolu.

Çevrimiçi olarak ne yaparsanız yapın, her zaman izlemeye karşı savunmasız. şirketler çevrimiçi davranışınızı günlüğe kaydedin hedefli reklamcılık yoluyla ürün satmak. Kendi internet servis sağlayıcınız bağlantını izle; akış veya torrent gibi veri yoğun etkinlikleri tespit ederse, bant genişliğinizi kısın.

Bir VPN kullandığınızda, üçüncü taraflar sizi izleyemez ve izleyemez.

VPN trafiği tamamen şifrelenmiştir, bazen kimsenin VPN kullandığınızı öğrenmesini önlemek için çift şifrelemeyle bile. Bir VPN kullanırken çevrimiçi yaptığınız her şey tamamen özel ve takip edilemez.

Annenizle Nasıl Tanıştığımı İzlemek İçin En İyi 3 VPN

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN, Netflix akışı için en yüksek puan alan VPN'imizdir. Eşsiz kombinasyonu akış için optimize edilmiş sunucular ve SmartPlay DNS teknolojisi HIMYM izlemeyi kolaylaştırır. Bağlanmak istediğiniz ülkeye tıkladığınızda NordVPN Netflix için otomatik olarak en iyi sunucuyu seçme.

60 ülkede sürekli güncellenen 5.700+ sunucu ağı NordVPN'in Netflix'in engelini hızla ve kolayca kaldırabileceği anlamına gelir. yıldırım hızında hızlar sinir bozucu tamponlamayı önleyecek.

Gibi son teknoloji güvenlik özellikleri askeri düzeyde şifreleme, kayıt tutmama politikası ve kötü amaçlı yazılımları engelleyen CyberSec teknolojisi gizliliğinizi koruyacak.

NordVPN’in yeteneklerini risksiz bir şekilde test edebilirsiniz. 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Annenizle Nasıl Tanıştığımı İzleyin!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

En sevdiğiniz programı izlemeye çalışmaktan daha can sıkıcı bir şey yok, sadece tamponlama ve uzun yükleme sürelerine oturmak zorundasınız. ExpressVPN tüm bunlara bir son veriyor: test ettiğimiz tüm hizmetlerin en hızlı VPN'i.

ExpressVPN’in devasa ağ 94 ülkede 3.000'den fazla sunucu Kanada ve İngiltere de dahil olmak üzere her Netflix bölgesinin kapsadığı anlamına gelir. VPN'de mükemmel engelleme yetenekleri ve birçok özelleştirme seçeneği, böylece akış için optimize edebilirsiniz.

Güvenlik, AES 256 bit şifreleme, bir kill switch, DNS ve IP sızıntı koruması, ve bir TrustedServer teknolojisi ile kayıt tutmama politikası. Bu VPN'nin gerçek kullanıcılar arasında çok popüler olduğuna şaşmamalı. Neden kendiniz için bir 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Annenizle Nasıl Tanıştığımı İzleyin!

3. Surfshark

Surfshark cihazları

Sadece Annenizle Nasıl Tanıştığımı izlemenize izin verecek ucuz bir VPN istiyorsanız, Surfshark'ı seçin ve düşük fiyat noktalarına da kanmayın. Bu bir hızlı, kullanıcı dostu ve güvenilir VPN birçok özelliğe sahip.

Surfshark’ın ağı diğer hizmetlerden daha küçüktür, ancak yine de Netflix'in engellemesini kaldırabilir. Hızlar iyi sinir bozucu gecikmeyi önlemek için yeterli, ve keyfine varacaksınız sınırsız cihaz bağlantısı bir profil altında.

Maliyetten güvenlikten ödün vermek zorunda kalmayacaksınız: Surfshark her sunucuda özel DNS, ayrıca bir kill switch'i, DNS sızıntısı koruması ve kayıt tutmama politikası. CleanWeb yazılımı, kötü amaçlı yazılımlar, reklamlar, izleyiciler veya kimlik avı girişimleri. Gerçek Surfshark müşterilerinin ne düşündüğünü görün veya şimdi bir 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Akış Surfshark ile annenle nasıl tanıştım!

Özet ve İleri Okuma

Coğrafi kısıtlamaları atlamak ve Netflix'in engellemesini kaldırmak söz konusu olduğunda, doğru VPN efsane olabilir… bekleyin ... süt ürünleri! Henüz NordVPN ile tanışmadınız mı??

Devam etmek ve favori VPN'imize abone olmak istiyorsanız, bu NordVPN indirim hackiyle% 70 indirim alabilirsiniz.

Etrafa bakmak ister misin? En iyi VPN fırsatlarını ve kupon kodlarını özetlememizle istediğiniz VPN'in keyfini çıkarabilirsiniz..

HIMYM izleme hakkında daha fazla bilgi için Netflix'in engellemesini kaldırma ile ilgili tüm kılavuzumuza göz atın.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 + = 37

map