Bahçe Duvarının Üzeri Netflix’te! İşte 2020’de Nasıl İzlenir?


Bahçe Duvarının üzerinde, olağanüstü animasyonlu mini dizi, şimdi Netflix'te akış. Ne yazık ki, sadece şu anda Netflix İngiltere'de mevcut, yani Bilinmeyen'de Wirt ve Greg'e yalnızca bir IP adresiniz varsa katılabilirsiniz.

Netflix içeriğine coğrafi kısıtlamalar getiriyor kullanıcıların şovları ve filmleri bölgelerinin dışından akışını önlemek için. Sen yine de premium VPN kullanarak bu coğrafi engelleri aşabilir Netflix İngiltere'ye bağlanırken. Size nasıl olduğunu göstereceğiz.

VPN, İngiltere'deki bir sunucuya bağlanmanıza izin verir, Bahçe Duvarı üzerinden akış yapabilmeniz için size bir İngiltere IP adresi verir.

Hiçbir VPN, Netflix coğrafi bloklarını atlamakla kalmaz, aynı zamanda sorunsuz ve güvenli akış için gereken yüksek hızları ve güçlü güvenliği sağlar.

Bu makale size gösterecek Netflix İngiltere'de Bahçe Duvarı'nı izlemek için bir VPN nasıl kullanılır, ve sana ver hangi VPN'lerin seçileceğine ilişkin en iyi öneriler.

Hızlı Kılavuz: Netflix'te Bahçe Duvarından Nasıl İzlenir

Netflix İngiltere'de Bahçe Duvarının üzerinden akış yapmak için şu basit adımları izleyin:

 1. Seçin en iyi VPN. Netflix’in coğrafi bloklarını güvenilir bir şekilde atlayabildiği ve mükemmel hız ve güvenlik harmanı.
 2. VPN yazılımını cihazlarınıza indirin ve yükleyin.
 3. İngiltere'deki bir sunucuya bağlanma.
 4. Netflix'e gidin, giriş yapın veya kaydolun ve Bahçe Duvarının üzerinden akışa başlayın. Bu kadar basit.

Bahçe Duvarının Üstünden Akışı Başlat!

Bahçe Duvarını İzlemek İçin Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Netflix, yayınladığı her şov veya film için bir lisans ücreti öder, ancak her bir bölge için bu ücreti ödemek zorundadır. bu nedenle, her şov dünya çapında mevcut değildir, Bu Netflix için büyük bir maliyet getireceği için.

Netflix, kullanıcıların kendi bölgelerinin dışındaki içerikleri izlemesini önlemek için coğrafi engelleri uygulamaya koydu.

Sinir bozucu, evet, ama etrafta dolaşmak imkansız değil. İngiltere dışındaysanız, IP adresinizi maskelemek ve bir İngiltere sunucusuna bağlanmak için bir VPN kullanabilirsiniz. Bu, Netflix İngiltere'ye giriş yaptığınızda, İngiltere'den yaptığınız anlaşılıyor.

ancak, Netflix, gelişmiş anti-VPN yazılımı geliştirdi birçok VPN'i algılayan ve engelleyen.

NordVPN gibi Premium VPN'ler, sahip olmak düzenli olarak güncellenen IP adreslerine sahip büyük sunucu ağı. Netflix gibi popüler akış hizmetlerinin coğrafi bloklarını aşabilir ve tespit edilmeden kalabilirler.

En iyi VPN'ler de gizlenmiş sunucuları çalıştır hizmete erişmek için bir VPN kullandığınız gerçeğini gizler. Netflix, verileri gizlenmiş bir sunucudan aldığında, bu verilerle günlük veriler arasında ayrım yapamaz.

İngiltere'de yüksek hızlı sunucularla kaliteli bir VPN kullanma, Bahçe Duvarının Üstünden Sorunsuz Bir Şekilde Akış Yapabileceksiniz.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

VPN'ler, en sevdiğiniz şovlara ve filmlere erişmenizi sağlamaktan çok daha fazlasını yapabilir.

Her çevrimiçi olduğunuzda bir VPN kullanarak, güvenli olmayan genel wi-fi ağları kullanırken bile gizliliğiniz ve verileriniz korunacaktır.

Premium VPN'ler, aşağıdakileri sağlayarak çevrimiçi güvenliğinizi sağlar askeri sınıf şifreleme, OpenVPN desteği, kesin kayıt tutmama politikası, sızdırmaz uygulamalar ve otomatik öldürme anahtarı.

Sen ne zaman verilerinizi bir VPN ile şifreleme, çevrimiçi etkinliğiniz izlenemez ve bilgileriniz ele geçirilemez.

En iyi VPN'ler de sunar yerleşik kötü amaçlı yazılım koruması, NordVPN’in güçlü CyberSec paketi gibi.

Bahçe Duvarından İzlemek İçin En İyi 3 VPN

Aşağıdaki önerilere göz atın: 'da Bahçe Duvarını İzlemek İçin En İyi Üç VPN.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN bizim # 1 tavsiyemiz geoblocks'u güvenilir bir şekilde aşma yeteneği ve etkileyici İngiltere'de 800'den fazla yüksek hızlı sunucu ağı. Bahçe Duvarının üzerinden gecikme veya tamponlama olmadan akış için idealdir.

NordVPN ayrıca gizliliğinizin askeri sınıf şifreleme, OpenVPN desteği, çift VPN, kayıt tutmama politikası ve iki farklı kill switch ile korunmasını sağlar.

Onun CyberSec paketi size kötü amaçlı yazılımlara ve pop-up'lara karşı ek koruma sağlar.

PayPal ile ödeme yapmak için NordVPN'i kullanamasanız da, kullanıcılar hala nihai çok amaçlı VPN olduğuna inanıyor.

30 günlük para iade garantisi ile NordVPN'i altı cihazda kendiniz test edin. Abone olmaya karar verdiyseniz, satın alma işleminizden tasarruf etmek için kupon kodumuza göz atın.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Bahçe Duvarının Üzerinden Akış!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN test ettiğimiz en hızlı VPN'dir. Sunduğu 3.000'den fazla ultra hızlı sunucu, İngiltere'de dahil, Netflix İngiltere'de Bahçe Duvarı üzerinden akış için mükemmel.

MediaStreamer özelliği, Netflix İngiltere'den VPN'leri desteklemeyen platformlarda akış yapmanıza bile izin verir oyun konsolunuz, akıllı TV, Apple TV veya Amazon Fire TV Stick gibi.

ExpressVPN güçlü güvenlik özellikleri sunar sağlam şifreleme, OpenVPN desteği, sıfır günlük politikası, otomatik öldürme anahtarı ve yenilikçi TrustedServer teknolojisini içeren.

Ayrıca, ExpressVPN'ler bölünmüş tünelleme özelliği Netflix İngiltere'den akış yapmak ve aynı zamanda yerel içeriğe erişmek istiyorsanız çok yararlıdır.

Diğer VPN'lerden daha pahalı olabilir, ancak hız ve performans kombinasyonu kullanıcılara göre maliyeti iyi hale getirin.

30 günlük para iade garantisi ile kendiniz deneyin.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Bahçe Duvarının Üzerinden Akış!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost yeni başlayanlar için harika bir VPN kullanımı kolay arayüzü sayesinde. Sorunsuz ve güvenli akış ve İngiltere'de 400'den fazla sunucu, CyberGhost Netflix İngiltere'de Bahçe Duvarı'nı izlemek için harika bir VPN.

Netflix'e bağlanırken CyberGhost sizi otomatik olarak en hızlı sunucuya bağlayın, size mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimini sunmak için akış için özel sunucular sağlamanın yanı sıra. Sonsuz yükleme yok, gecikme yok ve tampon yok.

CyberGhost ayrıca güvenli akış için ihtiyacınız olan tüm güvenlik özellikleri, sağlam şifreleme, sıfır günlük politikası, sızdırmaz uygulamalar ve bir öldürme anahtarı dahil.

Bu VPN, NordVPN ve ExpressVPN kadar hızlı olmasa da, kullanıcıların CyberGhost ile akışla ilgili herhangi bir sorunu yoktur ve bunu yapabileceklerini takdir ederler. aynı anda yedi cihaza kadar.

Bir kendiniz deneyin 24 saat ücretsiz deneme ve 45 günlük para iade garantisi. Abone olmak ve işlemde tasarruf etmek istiyorsanız, kupon kodumuza göz atın.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Bahçe Duvarının üzerinden Akış!

Özet ve İleri Okuma

Sağlam bir VPN ile sorun yaşamayacaksınız Netflix’in coğrafi bloklarını aşmak ve Bahçe Duvarı üzerinden akış yapmak.

Dahası, her çevrimiçi olduğunuzda gizlilik ve veriler korunacaktır - güvenli olmayan genel wi-fi ağları kullanırken bile.

NordVPN, Netflix İngiltere'de Bahçe Duvarı'nı izlemek için 1 numaralı VPN önerimizdir İngiltere'deki etkileyici yüksek hızlı sunucular ağı ve güvenli akış için gereken güvenlik özellikleri sayesinde.

NordVPN'i deneyin 30 günlük para iade garantisi ile risksiz.

Hakkında daha fazla öğren İngiltere IP adresi nasıl alınır.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 − = 22

map