Belçika İçin En İyi 5 VPN – 2020’de Güvenlik, Akış ve Hızlar İçin


VPN, en güvenli yol internet erişiminizi koruyun Belçika'da. Size yardımcı olabilir engellenen içeriğe eriş Netflix ABD gibi veya ülke dışından Belçika içerik akışı yapın.

Belçika'da devlet, normal internet kullanımına müdahale etmez. ancak, hükümet yasadışı içeriğe hızla engelleme yapıyor. Buna, uygun web lisansları olmadan torrent sitelerinde veya kumar sitelerinde telif hakkıyla korunan materyaller dahildir.

Daha ne, ulusal güvenlik endişeleri Belçika'da tüm zamanların en yüksek seviyesi. Belçika hükümeti, vatandaşların özel çevrimiçi etkinliklerini izleme.

Bu size huzursuz geliyorsa, yalnız değilsiniz. Neyse ki, Belçika için en iyi VPN'ler Aşağıda ayrıntıları verilen kısıtlamaları kolayca atlamanıza ve çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutmanıza yardımcı olabilir.

Belçika için en iyi beş VPN.

En İyi VPN'lerin Özeti

 1. NordVPN
  NordVPN teklifleri askeri sınıf teknoloji verilerinizi iki kez şifreleyen ve çevrimiçi gizliliğinizi garanti eden.
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN özellikleri yıldırım hızında bağlantı hızları ve dünya çapında geniş bir sunucu ağı.
 3. CyberGhost
  CyberGhost bir kullanımı kolay arayüz ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli güvenlik protokolleri içerir.
 4. PrivateVPN
  PrivateVPN’in birçok faydası arasında sınırsız bant genişliği ve kolay tek tıklamayla kurulum.
 5. IPVanish VPN
  Şuraya bağlan: Aynı anda 10 cihaz ve IPVanish ile 40.000'den fazla IP adresi arasından seçim yapın.

NordVPN'i Hemen Edinin!

Belçika'da Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Bir VPN size yardımcı olacaktır coğrafi engelli içeriğe eriş Belçika içinden. Netflix ABD gibi normalde engellenen içeriği yayınlamanın en güvenli yoludur. Bir VPN, yurtdışına seyahat eden bir Belçikalı iseniz, yalnızca Belçika içeriğine erişmenizi sağlayabilir.

Belçika’nın çevrimiçi sansürü çok katı değil, ama belirli web sitelerini engelle. Belçika Ceza Muhakemesi Kanunu ahlaksız kabul edilen çevrimiçi içeriği engeller. Bu içerir oyun ve kumar siteleri resmi bir Oyun Komitesi lisansı olmayan.

Belçika Korsanlıkla Mücadele Federasyonu internet servis sağlayıcılarına (İSS) mahkeme emri olmadan içeriği engelleme veya kaldırma emri verebilir. Tamamen torrent sitelerine erişimi engelle yasadışı korsanlıkla uğraşan Pirate Bay gibi.

Ayrıca, son terör saldırıları hükümeti çevrimiçi gözetim ile ilgili yeni yasalar. Belçika yetkilileri gizli bilgilere erişebilme internet üzerinden gönderdi ve istihbarat ajansları ile paylaşın.

Bu yasalara uymak için, ISS'ler ve WhatsApp ve Viber gibi platformlar kullanıcı verilerini devretmek zorunda.

Önerilen mevzuat hem turistleri hem de bölge sakinlerini etkileyecek. Bu yasalar müdahaleci ve internet özgürlüğünü riske at. Henüz geçmediler, ancak çevrimiçi gizliliğinizi korumak için asla çok erken değil.

Belçika için bir VPN'de Neler Arar

Kolayca yapabileceğiniz birine ihtiyacınız olacak içerik bloklarını atla, Netflix ABD veya HBO Go gibi coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar. İle bir tane seçin geniş küresel sunucu ağı - akış yapmak istediğiniz ülkedeki sunucular ve sınırsız bant genişliği dahil.

için torrent sitelerine erişme, seçtiğiniz VPN'nin P2P dosya paylaşımını kolaylaştıran belirli özelliklere sahip olduğundan emin olun. Bunlara torrent ve dosya paylaşımı için özel sunucular, otomatik öldürme anahtarı, ve katı kayıt tutmama politikası.

VPN kullanmak, çevrimiçi etkinliğinizin izlenmediğinden emin olmanın tek yolu Belçika'da. Gizliliğinizi gerçekten garanti altına almak için sınıfının en iyisi güvenlik özelliklerine ihtiyaç duyar.

Bu güvenlik özellikleri - ve diğerleri askeri sınıf şifreleme - Belçika'da değerlidir. Bu, özellikle devlet gözetiminden kaynaklanabilecek gizlilik endişeleri göz önüne alındığında geçerlidir..

Belçika için En İyi VPN'ler

Belçika için en iyi VPN'lere ayrıntılı bakışımız:

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN'den daha fazlası var 62 ülkede 5.000 sunucu, ile Belçika'da 61 sunucu tek başına. Bu, yakındaki bir sunucuya bağlanmanıza olanak tanır. hızlı bağlantı konumunuzu gizli tutarken. Vardır askeri sınıf 2048 bit şifreleme ve verilerinizi iki kez şifreleyen ve etkinliğinizi izlenebilir hale getirmeyen bir Çift VPN özelliği.

NordVPN ayrıca şunları sunar: P2P paylaşım platformları böylece büyük dosyaları sunucu ağında hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşabilir veya alabilirsiniz. NordVPN'in VPN kullanıcıları arasında favori olması şaşırtıcı değil.

Hizmet risklerini bir 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN Tekliflerini Görün

2. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

ExpressVPN sınırsız bant genişliği ve küresel ağ 148 sunucu sitesi, vererek yıldırım hızında bağlantı hızları. Bu, en sevdiğiniz içeriği akışla izlemenin ve coğrafi engellenen web sitelerine erişmenin sorunsuz bir yolunu sunar.

ExpressVPN'in katı sıfır günlük politikası, böylece verileriniz saklanmaz ve anonim kalırsınız. Gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar DNS sızıntı koruması, IPv6 sızıntı koruması, ve bir dahili öldürme anahtarı.

Yüzlerce kullanıcı ExpressVPN'de harika yorumlar yazdı. Kayıt için ExpressVPN'i kendiniz kontrol edin. 30-gün para iade garantisi veya 7 günlük ücretsiz deneme.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost teklifleri kullanımı kolay, sezgisel yazılım. Avrupa'nın en gizlilik dostu ülkelerinden biri olan Romanya'da faaliyet göstermektedir. Onlar veri saklama kütükler, böylece verileriniz asla saklanmaz.

CyberGhost, aşağıdakiler gibi çeşitli güvenlik protokolleri sunar: OpenVPN, PPTP ve L2TP. Bu, VPN kullanıcılarının bunu sevmesinin bir parçasıdır. CyberGhost'u risksiz deneyin 45 günlük para iade garantisi ve 7 günlük ücretsiz deneme.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

4. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

PrivateVPN, Belçika'da kullanılacak bir başka harika VPN'dir. Bunlar için sınırsız bant genişliği sunar olağanüstü yüksek bağlantı hızları ve izin ver coğrafi engellenen içeriğe erişim.

PrivateVPN ile Belçika’nın web sitesi bloklarını atlayın ve sınırsız P2P paylaşımına erişin sizin elinizde. Sezgisel bir teklif sunuyorlar Tek Tıkla Kurulum PrivateVPN'e özgüdür. Güvenlik özellikleri yukarıda belirtilen VPN'ler kadar etkileyicidir, bu nedenle etkinliğiniz anonim ve korunur.

PrivateVPN'deki kullanıcı yorumlarını okuyun ve hizmetlerini ücretsiz olarak deneyin 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN Fırsatlarını Görüntüle

5. IPVanish

ipVanish Cihazları

İle bitti 40.000 paylaşılan IP adresi seçim yapmak için, IPVanish VPN mükemmel bir VPN seçimidir. Şuraya bağlanın: Aynı anda 10 cihaz ve keyfini çıkarın coğrafi engellenen içeriğe erişim tüm dünyadan.

IPVanish VPN ayrıca bir güvenlik protokolleri seçimi dahil olmak üzere OpenVPN. Ayrıca askeri sınıf 256 bit şifreleme ve izin ver sınırsız P2P trafiği, sunucu değiştirme ve anonim torrent.

Ayrıntılı inceleme sayfamızdan IPVanish VPN hakkında daha fazla bilgi edinin. VPN'lerini ücretsiz olarak deneyin. 7 günlük para iade garantisi.

IPVanish engellemeyi kaldırabilir:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet.

IPVanish şu cihazlarda çalışır: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, Yönlendiriciler.

IPVanish Fırsatlarını Görüntüle

özet

Belçika'da internette gezinmenin sınırlamaları vardır, ancak en yüksek puanlı bir VPN kullanarak olasılıklarınızı açabilir ve çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz VPN'lerde en iyi fiyatları ve daha fazlasını elde etmek için fırsatlar ve indirimler sayfamıza göz atın..

NordVPN'i Hemen Edinin!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me