Berkeley Varitronics – Propagace a bezpečnost rádiových a bezdrátových komunikací


Vzhledem k tomu, že vývoj technologií se dělí na menší a menší části se stovkami prodejců podílejících se na výrobě produktů, Berkeley Varitronics vyniká jako jednotné kontaktní místo pro pečlivě navržené technologie. Scott Schober, generální ředitel společnosti Berkeley Varitronics, diskutuje o tom, proč některé z největších společností na světě používají Beritey's Varitronics jako svůj zdroj pro jedinečné a pokročilé bezpečnostní a bezdrátová řešení.

Řekněte nám o Berkeley Varitronics a jak se zapojíte do detekce a zabezpečení bezdrátových hrozeb.

Berkeley Varitronics byl založen mým otcem, který stále slouží jako CTO, v roce 1972. Specializujeme se na unikátní designová řešení - většinou spojená s bezdrátovou detekcí. V polovině 80. let jsme vyvinuli nástroje pro testování bezdrátového šíření, které byly použity k vybudování celulárních sítí - službu, kterou stále poskytujeme dodnes. Na základě zkušeností, které jsme získali, chápeme, jak mobilní zařízení funguje, jak systémy a sítě komunikují a jak se signály šíří. Mnoho odnoží naší technologie vyústilo v bezpečnostní nástroje, které udržují bezdrátové konverzace v bezpečí. Pracujeme jak na komerční straně, pomáháme dopravcům rozvíjet jejich sítě, tak i na straně zabezpečení, abychom zabránili použití celulárních zařízení pro nebezpečné účely.
Osobně jsem se rozrostl v rodinnou firmu a získal jsem praktické zkušenosti, reálné zkušenosti, včetně navrhování obvodů, programování a robotiky. Kromě toho se všechny obory, které jsem se akademicky naučil, skutečně rovnaly tomu, co jsme dělali v podnikání.

Na trhu existuje mnoho různých typů bezdrátových a komunikačních bezpečnostních produktů. Co je jedinečné na Berkeley Varitronics?

Myslím, že to, co nás dělá zvláštností, je naše schopnost být jednotným kontaktním místem pro širokou škálu řešení. Lidé k nám přicházejí s nápady, když potřebují synergické řešení od začátku do konce. Tato schopnost nám umožnila spolupracovat s mnoha různými zákazníky, včetně Pepsi, The New York Times, NASA, vládních institucí a podobně. Naším cílem je nabídnout komplexní řešení pod jednou střechou, což je jedinečné pro malou společnost s asi 30 inženýry. Od návrhu hardwaru po návrh softwaru, od komunikace na nízké úrovni až po programování na vysoké úrovni, můžeme to udělat vše a to udržuje naši práci vzrušující, zajímavou a náročnou.

Od začátku do konce jsme schopni přijmout koncepci a vyvinout návrh obvodu, bezdrátové komponenty a software. Tento typ služby má významný trh, když uvažujete o výstavbě všech zařízení IoT (internet věcí) a inteligentních domácích zařízení, která vyžadují přizpůsobené obvody, komunikaci a software..

Jaké jsou primární produkty a služby Berkeley Varitronics? Jakou hodnotu poskytujete klientům / zákazníkům?

Poskytujeme služby pro státní správu a podnikání. Pokud například vláda potřebuje zabránit tomu, aby se mobilní telefony dostaly do zařízení, jako je Ministerstvo obrany SCIF (Sensitive Compartmented Information Facility), máme celý segment produktů, které vyhledávají jakékoli železné vlastnosti (mobilní telefon), které prochází kontrolní bod nebo vysokofrekvenční zařízení, kde můžeme naladit a zachytit tyto signály. Můžeme také sledovat Wi-Fi a Bluetooth.

Berkeley Varitronics - Propagace a bezpečnost rádiových a bezdrátových komunikací

Dalším výklenkem, který je více převládající a sofistikovanější než kdy jindy, jsou kybernetičtí zloději využívající skimmery k odcizení informací o kreditní kartě v bankomatech a plynových čerpadlech. Naše produkty pomáhají odhalovat a bojovat proti těmto krádežím.

Vyvinuli jsme také technologii nazvanou RoadHound, která používá detekci vysokofrekvencí zaměřenou na boj s textovými zprávami za jízdy. Produkt používá radarovou anténu pro vyhledávání směru k detekci řidičů, kteří odesílají textové zprávy, a varuje je před nebezpečnou činností. Zjišťujeme, že je velmi účinný při výchově a změně návyků. Toto řešení bylo také použito pro inženýry lokomotiv, kteří posílají textové zprávy nebo používají telefon, když jsou v práci nebo pro hornickou komunitu..

Naše série „Hound“ se používá na více úrovních, ale nabízíme ji především jako vzdělávací a behaviorální modifikační systém. Některé větší společnosti také používají technologii pro vymáhání, protože mohou dodávat obraz, video, geolokační statistiky a další.

Můžete diskutovat o typech klientů, se kterými pracujete?

Naše tradiční práce - analýza šíření bezdrátových technologií - je u všech velkých mobilních operátorů včetně Verizon, AT&T, Sprint, US Cellular a T-mobile. Úzce spolupracujeme s dopravci podél migrační cesty, provádíme různé testy a audity, abychom zajistili maximální funkčnost. Používané technologie a nástroje jsou vysoce přesné a vyráběné ručně - což znamená nízkoobjemovou výrobu.

Na druhé straně, TransitHound, RoadHound, mobilní detekční zařízení a podobně jsou produkty s větším objemem. Pro některé z těchto klientů, včetně největších železničních operátorů v USA, to jsou vlastně skrytá řešení, což znamená, že operátoři ne vždy vědí - takže nemůžeme sdílet více informací než to.

Jedná se o problémy se zabezpečením bezdrátové komunikace, o které se musí starat pouze společnosti, nebo by se to mělo týkat i soukromých uživatelů?

Všichni musíme mít zabezpečenou komunikaci. Pravda je, že s naším soukromím obchodujeme za účelem pohodlí, jako je používání aplikací nebo webových stránek zdarma - jako je Google -, ale uživatelé se mohou chránit pomocí produktů, jako je například prohlížeč TOR. Na podnikové úrovni se to však stává vážnějším, protože to nejsou jen vaše data, ale data vaší společnosti nebo zákazníků. Například předpisy HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act) vyžadují, aby údaje o pacientech byly uchovány v bezpečí. Společnosti potřebují politiku, která zajistí, aby všechna tato data byla v bezpečí.

Úkolem je minimalizovat, kolik soukromých informací sdílíte s lidmi. Pokud někdo chce ohrozit zabezpečení vaší společnosti, může uspět, protože nic není 100% bezpečné.

Je však rozhodující mít zavedené vrstvy zabezpečení. Například nezamykáme pouze přední dveře - používáme deadbolt, kameru, světla, senzor pohybu, psa atd..

Co považujete za nejdůležitější výzvy zabezpečení bezdrátové komunikace dnes?

Po několika letech stále najdu lidi, dokonce i na bezpečnostních přehlídkách, rychle skočím na bezplatné, otevřené Wi-Fi a prováděním citlivých transakcí, jako jsou bankovní převody nebo obchodování, aniž bych věděl, zda je připojení bezpečné. Bez ohledu na to, kolik lidí o tom slyší, stále tento problém řádně neřeší. Použití těchto připojení vás vystaví stovkám různých útoků, jako jsou útoky typu „člověk uprostřed“ a problém se nezlepšil..

K tomuto tématu jsem provedl několik prezentací. Jednou jsem vzal robota a položil na něj přístupový bod pro publikum asi 700 lidí - v zásadě jsem připravoval scénu pro útok uprostřed člověka. Lidé používali připojení - a to jsou bezpečnostní praktici - aniž by o tom něco věděli. I vyškolení lidé se snadno vzdají jednoduchosti a pohodlí bezplatného otevřeného Wi-Fi.

Pokud nevíte, kdo provádí připojení, nepoužívejte jej. Vyzvedněte svůj vlastní hotspot 4G LTE nebo použijte připojení telefonu, abyste hackerům mnohem těžší cíl. 4G LTE není snadné hacknout - a vaše heslo je vaše vlastní, takže je obtížné uhodnout (tj. Dlouhé a silné).

Další výzvou je všudypřítomnost a účinnost skimetrů Bluetooth. Na tomto problému pracujeme s Secret Service a divizí Weights and Measures National Institute of Standards and Technology, ale zákony o odpovědnosti za kreditní karty nás zpomalují - benzinové stanice musí do roku 2020 modernizovat své bezpečnostní vybavení. Prozatím - a dva roky je v kybernetické bezpečnosti dlouhá doba - máte obrovské množství čerpacích stanic a bankomatů, které jsou zranitelné, aniž by spotřebitelé mohli udělat mnoho pro to, aby se sami chránili.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me