BIT WARS Hacking Report: Najlepší hackeri a útoky roku 2015 – zahrnutá kapitola zadarmo!

Čo vás nútilo napísať túto knihu?

Existuje mnoho výročných správ o kybernetickej bezpečnosti, ale väčšina z nich je veľmi technická a veľmi nudná na čítanie pre priemerného človeka, ktorý nie je odborníkom na kybernetickú bezpečnosť. Myslel som si, že by bolo zábavné napísať krátku netechnickú knihu, ktorú by niekto mohol čítať a lepšie porozumieť hrozbám, ktorým čelia všetci na internete. To by zvýšilo informovanosť a poskytlo by sa niekoľko základných informácií o kybernetickej bezpečnosti a tipov pre priemerných používateľov.

Aké nové vedomosti ste získali pri písaní knihy?

Získal som lepšie pochopenie súčasného prostredia hrozieb, ako aj vážneho nedostatku základných zásad kybernetickej bezpečnosti zo strany veľkých spoločností. Tak vo svojich sieťových produktoch, ako aj vo svojich podnikových sieťach. Niekoľkými dobrými príkladmi sú porušenie OPM, ktoré odhalilo základné informácie o viac ako 20 miliónoch federálnych zamestnancov, vojenských členov a federálnych dodávateľov, ktorí absolvovali bezpečnostnú previerku; 3 najväčšie hackerstvo zdravotnej starostlivosti všetkých čias, ktoré odhalilo záznamy viac ako 100 miliónov ľudí; a predpovedal som hrozbu zo zariadení internetu vecí (IoT).

Kniha bude ZADARMO na webe Amazon pre ďalšie 3 dni pre čitateľov vpnMentor!

Získajte ju teraz cez Amazon.

Nižšie je uvedený úvod BIT WARS Hacking Report: Najlepší hackeri a útoky roku 2015 Thomas S Hyslip

Rok 2015 bol šialeným rokom pre hackerstvo a počítačovú kriminalitu a zdá sa, že nikto nie je imunitný voči zapojeniu. Úrad federálnej vlády pre personálny manažment (OPM) bol napadnutý hackermi a bola ohrozená vládna databáza vyšetrovaní v pozadí. Detský toymaker VTech bol hacknutý a zistilo sa, že bábika Hello Barbie od Mattella je neistá a dá sa použiť na počúvanie rozhovorov cez internet..

V roku 2015 sa vyskytli 3 najväčšie hackerstvá v zdravotníctve všetkých čias a 5 z 10 najlepších. Celkovo bolo ohrozených viac ako 100 miliónov zdravotných záznamov. To je 1/3 celej populácie Spojených štátov. Preto vás zaujíma, či je prechod na elektronické lekárske záznamy taký dobrý nápad.

Najpravdepodobnejšie sa však o hacknutom roku zaoberal web Ashleymadison.com. Približne 37 miliónov ľudí bolo vystavených účtu na cudzoložnej webovej stránke.
Tento rok som preskúmal 15 hackov a útokov na BIT WARS, Hacking Report. Keď sa pohybujeme smerom k internetu vecí (IOT), hacky budú naďalej obsahovať
každodenné predmety, ako je Mattell's Hello Barbie, ako aj vozidlá, ako je Jeep Cherokee od spoločnosti Fiat Chrysler.

Ďakujeme vám za zakúpenie mojej knihy a dúfam, že sa vám bude páčiť.

Zostať v bezpečí,
Thomas S. Hyslip

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me