BIT WARS Hacking Report: Top Hacks and Attacks of 2015 – Uwzględniono bezpłatny rozdział!


Co skłoniło cię do napisania tej książki?

Istnieje wiele rocznych raportów na temat cyberbezpieczeństwa, ale większość z nich jest bardzo techniczna i bardzo nudna do przeczytania dla przeciętnej osoby, która nie jest specjalistą od cyberbezpieczeństwa. Pomyślałem, że fajnie byłoby napisać krótką, nietechniczną książkę, którą każdy mógłby przeczytać i lepiej zrozumieć zagrożenia, przed którymi stoi każdy w Internecie. Podniosłoby to świadomość, a także zapewniło podstawowe wykształcenie w zakresie cyberbezpieczeństwa i wskazówki dla przeciętnych użytkowników.

Jaką nową wiedzę zdobyłeś podczas pisania książki?

Lepiej zrozumiałem obecny krajobraz zagrożeń, a także poważny brak podstawowych zasad bezpieczeństwa cybernetycznego przez duże korporacje. Zarówno w produktach sieciowych, jak i sieciach korporacyjnych. Kilka dobrych przykładów to naruszenie OPM, które ujawniło podstawowe informacje o ponad 20 milionach pracowników federalnych, członków wojska i kontrahentów federalnych, którzy posiadali poświadczenie bezpieczeństwa; 3 największe hacki opieki zdrowotnej wszechczasów, które ujawniły rekordy ponad 100 milionów ludzi; i prognozowałem zagrożenie ze strony urządzeń Internetu rzeczy (IoT).

Książka będzie bezpłatna na Amazon przez następne 3 dni dla czytelników vpnMentor!

Pobierz teraz przez Amazon.

Poniżej znajduje się wprowadzenie Raport o hakowaniu BIT WARS: hacki i ataki z 2015 roku dr Thomas S. Hyslip

2015 był szalonym rokiem dla hakowania i cyberprzestępczości i wydaje się, że nikt nie jest odporny na zaangażowanie. Biuro ds. Zarządzania personelem (OPM) rządu federalnego zostało zhakowane, a rządowa baza danych dochodzeń w tle została przejęta. Dziecięca zabawka VTech została zhakowana i odkryto, że lalka Hello Barbie autorstwa Mattella jest niepewna i może być używana do podsłuchiwania rozmów przez Internet.

3 największe hacki opieki zdrowotnej wszechczasów i 5 z 10 najlepszych miało miejsce w 2015 r. Ogółem zagrożono ponad 100 milionów zapisów opieki zdrowotnej. To 1/3 całej populacji Stanów Zjednoczonych. To sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy przejście na elektroniczną dokumentację medyczną jest tak dobrym pomysłem.

Ale prawdopodobnie najwięcej mówionych o hackach roku dotyczyła strony Ashleymadison.com. Około 37 milionów ludzi zostało ujawnionych jako posiadające konta na cudzołożnej stronie internetowej.
W tym roku sprawdziłem 15 hacków i ataków na BIT WARS, raport o hakowaniu. W miarę zbliżania się do Internetu przedmiotów (IOT) hacki będą nadal obejmować
przedmioty codziennego użytku, takie jak Hello Barbie Mattella, a także pojazdy, takie jak Jeep Cherokee Fiata Chryslera.

Dziękuję za zakup mojej książki i mam nadzieję, że ci się spodoba.

Bądź bezpieczny,
Thomas S Hyslip

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me