Brooklyn Nine-Nine Netflix’te! İşte 2020’de Nasıl İzlenir?

Brooklyn Nine-Nine Netflix'te! Gürültü, doğru?

Yani, eğer Japonya, Kanada veya İngiltere. Bu ülkeler dışındaki izleyiciler için, Netflix geoblocks Brooklyn Dokuz-Dokuz lisanslama yasalarına uymak.

Dokuz-Dokuz'un coğrafi kısıtlamalar gibi küçük bir şeyin yoluna girmesine izin vermeyeceği anlamına gelmez. Yapabilirsin Netflix coğrafi bloklarını hızlı ve kolay bir şekilde atlayın ve bir VPN yardımıyla en sevdiğiniz kadroyu yakalayın.

Nasıl İzlenir: Hızlı Kılavuz

 1. İngiltere, Kanada veya Japonya'da sunucuları olan bir VPN seçin. NordVPN Netflix'in engellemesini kaldırmak için mükemmel.
 2. VPN hizmetine abone olun, sonra uygulamayı indirip yükleyin.
 3. VPN'i aşağıdakileri yapmak için kullanın: İngiltere, Kanada veya Japonya'daki bir sunucuya bağlanma.
 4. Giriş veya kayıt olun Netflix'e gittiğinizde!

Şimdi Brooklyn Nine-Nine yayınına başlayın!

Brooklyn Nine-Nine'i İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Hata mesajını görmeye devam ettiğinizde: "Maalesef bu içerik ülkenizde kullanılamıyor", izlemeye çalıştığınız şov coğrafi olarak engelleniyor.

Netflix, akış yasalarını ihlal etmemek için içeriğinin bir kısmını coğrafi olarak engellemelidir. Lisanslama ülkeye göre değişir, bu nedenle Netflix her bölgede bir şov yayınlama lisansına her zaman sahip olmayacaktır. Netflix belirli bir ülkedeki bir şov için akış haklarına sahip değilse, o ülkedeki şovun coğrafi engelini kaldırır.

Bir VPN, gerçek konumunuzu gizleyerek ve programın kullanılabilir olduğu bir ülkede bir IP adresi seçmenize izin vererek coğrafi engellemeyi aşın.

VPN'ler trafiğinizi bir şifreli tünel kendi sunucularından biri aracılığıyla. Netflix'e bağlandığınızda, akış sitesi sizin yerine yalnızca VPN sunucusunun IP adresini görür.

Brooklyn Dokuz-Dokuz İngiltere, Kanada ve Japonya bölgesel kütüphanelerinde mevcuttur. Bu ülkelerde sunucuları olan bir VPN seçer ve bu VPN'ye bağlanırsanız, Brooklyn Nine-Nine dahil olmak üzere tüm Netflix kitaplıklarının engelini kaldırın.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir VPN, trafiğinizi şifrelenmiş bir tünelden yönlendirdiği için, internette gizliliği ve güvenliği garanti eder.

VPN olmadan göz attığınızda, izlemeye karşı savunmasız. Bilgisayar korsanları, sosyal medya şirketleri, devlet kurumları ve hatta kendi internet servis sağlayıcınız sizi gözetleyebilir.

Bir VPN kullandığınızda, tüm verileriniz şifrelenir. Üçüncü taraflar konumunuzu, web üzerindeki hareketlerinizi veya şifreler veya bankacılık bilgileri gibi hassas bilgilerinizi tespit edemez..

En iyi VPN'ler ayrıca genellikle kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engelleme.

VPN'ler fiyatlarına ve özelliklerine göre değişir. Hatta bazıları ücretsiz, ancak çoğu ücretsiz hizmet Netflix gibi istediğiniz içeriğin engelini kaldırmaz. Diğerleri, sinir bozucu reklamlar içerir, bant genişliği sınırları veya yavaş bağlantı hızları nedeniyle akış için kötü çalışır veya kullanıcı verilerinizi korumak yerine satar.

Bu nedenle, Brooklyn Nine-Nine'i yayınlamak için ihtiyaç duyduğunuz engelleme gücü, tutarlı hızlar ve güvenliği olanları bulmak için yüzlerce VPN inceledik. Dan beri bu sağlayıcılar para iade garantileri veya ücretsiz deneme süreleri sunar, şimdi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Brooklyn Nine-Nine İzlemek İçin En İyi 3 VPN

1. NordVPN

NordVPN cihazları

Bu VPN'de 60 ülkede 5.700+ sunucu, Japonya, Kanada ve İngiltere dahil. Yüksek hızlar ve mükemmel ağ güvenilirliği onu bugün piyasadaki en popüler VPN haline getirdi.

Çift VPN, katı bir günlük tutma politikası ve benzersiz VPN üzerinden Soğan protokolü gibi güvenlik özellikleriyle gizliliğinizi korumak için NordVPN'e güvenebilirsiniz. CyberSec teknolojisi sizi kötü amaçlı yazılımlardan ve reklamlardan da koruyacaktır.

Sizin için doğru olup olmadığından emin değil misiniz? Bir boyutta için deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Brooklyn Nine-Nine'i yayınlayın!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

94 ülkede 3.000'den fazla sunucuyla, ExpressVPN dünya çapında mükemmel bir kapsama sahiptir. Diğer bazı en iyi VPN'lerden biraz daha pahalıdır, ancak kesinlikle mevcut en hızlı VPN olarak itibare, akış için popüler bir seçim haline getirir.

NordVPN gibi ExpressVPN de sadece coğrafi blokları değil, VPN engelleyicilerini de güvenilir bir şekilde atlamasıyla bilinir, böylece Netflix, Hulu ve diğer popüler akış servislerine erişebilirsiniz. Şirket, Soru sorulmayan bir politika ile 30 günlük para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Brooklyn Nine-Nine'i yayınlayın!

3. Surfshark

Surfshark cihazları

Bazen sadece bir hızlı, kolay ve ucuz favori şovunuzu akış yolu. İşte bu noktada Surfshark devreye giriyor. Bu VPN, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatıyla yüksek puan aldı.

Surfshark olduğunu Netflix'in engellemesini kaldıramayacak kadar çok ve sağlar iyi hızlar ve güvenilir bağlantı kolay akış için. Ayrıca her sunucuda özel DNS, bir kill switch, DNS sızıntı koruması ve günlük yok politikası dahil olmak üzere birçok güvenlik özelliğine sahiptir. CleanWeb teknolojisi kötü amaçlı yazılımları, reklamları, izleyicileri ve kimlik avını engeller.

Surfshark zaten uygun fiyatlı ancak bir Surfshark indirim kuponu ve bir 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile Brooklyn Nine-Nine akışı!

Özet ve İleri Okuma

Coğrafi kısıtlamaların Brooklyn Nine-Nine izlemenizi engellemesine izin vermeyin. Sadece şunu hatırla NordVPN gibi güvenilir bir VPN, tek bir komik bölümü kaçırmak zorunda kalmazsın!

VPN'ler, çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutarken ve sizi siber suçlardan korurken, her ülkeden en iyi içeriğe erişmenizi sağlar. Hangi VPN'nin sizin için doğru olduğunu hala bilmiyorsanız, daha fazla bilgi için Netflix için en iyi VPN'i nasıl seçeceğinizle ilgili makalemize göz atın..

En iyi önerimizin sesini beğendiyseniz, NordVPN ücretsiz deneme sürümünü nasıl edinebileceğinizi öğrenin.

Veya yeni VPN'nizin engellemesini kaldırabileceğiniz tüm içeriklerden heyecan duyuyorsanız, Hulu'nun engellemesini nasıl kaldıracağınızla ilgili kılavuzumuza da göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me