Czy Kodi jest legalne i bezpieczne w użyciu w 2020 roku? Tylko jeśli to zrobisz


Bez względu na to, czy jesteś długoletnim użytkownikiem Kodi, czy dopiero zaczynasz, prawdopodobnie zastanawiałeś się, czy nie jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Wszystkie te filmy i programy telewizyjne na wyciągnięcie ręki… czy to naprawdę legalne, czy jest jakiś haczyk?

Dobrą wiadomością jest to, że sam Kodi jest całkowicie legalny do pobierania i używania - a wybór oficjalnych dodatków Kodi do usług takich jak ESPN lub YouTube jest również legalny.

Jednak tam, gdzie staje się to trudne, znajduje się dodatki tworzone przez zewnętrznych programistów.

Kodi ma charakter open source, co oznacza, że ​​programiści mogą - i robią - stale rozszerzać funkcjonalność Kodi, a niektóre dodatki umożliwiają użytkownikom dostęp do treści, których pochodzenie jest legalna szara strefa.

Przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim wiąże się z niektórymi problemami prawnymi, ale aplikacje innych firm mogą również powodować problemy z bezpieczeństwem, ponieważ mogą narazić Cię na złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia online.

Najlepszym sposobem ochrony przed zagrożeniami online i unikania problemów prawnych jest korzystać z VPN do oglądania treści na Kodi.

Krótki przewodnik: Jak korzystać z VPN z Kodi

  1. Wybierz VPN i subskrybuj. NordVPNis jest obecnie naszym najwyżej ocenianym dostawcą.
  2. Pobierz aplikację i zainstaluj na swoim urządzeniu.
  3. Wybierz lokalizację serwera, połącz i zacznij strumieniować swoją ulubioną zawartość na Kodi.

Rozpocznij teraz bezpłatną wersję próbną NordVPN!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby zachować bezpieczeństwo na Kodi

Kodi jest nielegalny?

Nie chciałbyś mieć kłopotów prawnych tylko z powodu oglądania filmu, prawda?

Powinieneś to wiedzieć przepisy dotyczące tej kwestii są co najwyżej niejasne. Nie tylko ciągle się zmieniają, ale także zależą od lokalnych przepisów kraju lub regionu, z którego uzyskujesz dostęp do treści. Jest całkiem możliwe, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim może spowodować kłopoty prawne z lokalnymi władzami.

Chociaż nie zachęcamy do nielegalnej działalności, wierzymy w prywatność i wolność w Internecie. Nie zawsze możesz wiedzieć, czy oglądane treści są legalne, czy nie - i tylko z tego powodu, warto maskować swoją tożsamość podczas przesyłania strumieniowego treści online.

Są inne problemy, o których powinieneś wiedzieć, jeśli zdecydujesz się używać Kodi bez ochrony.

Na przykład, jeśli przesyłasz dużo treści online za pośrednictwem Kodi, Twój dostawca usług internetowych może zauważyć i spowolnić połączenie, a nawet anulować umowę. I nikt tego nie chce.

Czy Kodi jest bezpieczny?

Aplikacje dostępne w oficjalnym repozytorium Kodi prawdopodobnie nie spowodują żadnych problemów. jednak, dodatki innych firm które umożliwiają dostęp do treści poza oficjalnym repozytorium dodatków Kodi zawierać oprogramowanie szpiegujące lub złośliwe oprogramowanie, które mogą uszkodzić urządzenie.

Najlepszym sposobem ochrony siebie i urządzenia jest użycie sieci VPN.

VPN szyfruje twój ruch, ukrywa twoją tożsamość przed twoim dostawcą usług internetowych i władzami oraz chroni twoje dane osobowe i urządzenia przed możliwymi słabościami bezpieczeństwa w dodatkach innych firm.

Czego szukać w sieci VPN dla Kodi

VPN jest zdecydowanie najlepszym sposobem na zachowanie bezpieczeństwa w Internecie i jest absolutną koniecznością, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści bez problemów.

Ale jeśli chodzi o wybór VPN, różnorodność może wydawać się nieograniczona. Skąd wiesz, który jest odpowiedni dla Ciebie??

Jeśli planujesz strumieniować zawartość za pomocą Kodi, powinieneś zwrócić uwagę dobre prędkości połączenia i nieograniczona przepustowość. Ważna jest również wielkość sieci serwerów - im więcej lokalizacji i opcji serwera, tym lepiej. Jeśli chcesz mieć dostęp do treści z blokadą geograficzną w Kodi, potrzebujesz VPN z serwerami w krajach, z których pochodzi treść.

Jeśli planujesz strumieniować treści od dostawców takich jak Netflix lub BBC, to Ty powinien upewnić się, że Twoja VPN może ominąć swoje bloki VPN.

24/7 czat na żywo obsługa klienta jest zawsze wygodne, a kolejnym dużym plusem jest bezpłatny okres próbny lub gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wziąć VPN na jazdę próbną, zanim zdecydujesz się na plan długoterminowy.

Jeśli prywatność jest dla Ciebie szczególnie ważna, potrzebujesz dostawcy VPN z zasadą braku dzienników i zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak przełącznik zabicia i ochrona przed wyciekiem DNS.

Nasz najlepsze rekomendacje VPN da ci wszystkie powyższe i wiele więcej.

Ranga Dostawca Nasz wynik Ocena użytkownika
Wybór redaktorów 5,0 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
2) 4,9 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
3) 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
4 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
5 4,7 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę

Co jeszcze może zrobić VPN dla Ciebie?

Jeśli chcesz cieszyć się Internetem z dowolnego miejsca na świecie bezpiecznie i anonimowo, korzystanie z VPN przy każdym połączeniu jest po prostu dobrą radą. Wiele problemów, które VPN rozwiąże dla użytkowników Kodi, dotyczy także codziennego korzystania z Internetu.

VPN może zapewnić bezpieczeństwo przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami online. Jest to szczególnie ważne, jeśli korzystasz z publicznego Wi-Fi i chcesz mieć pewność, że nikt nie będzie miał dostępu do prywatnych informacji, które wysyłasz przez Internet.

VPN maskuje Twoją lokalizację i tożsamość, pozwalając ci na to ominąć geobloki i cenzurę. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych treści z dowolnego miejsca na świecie - duży plus, jeśli podróżujesz i chcesz być na bieżąco z programami oglądanymi w domu lub jeśli próbujesz uzyskać dostęp do treści geograficznych ograniczony do innego kraju.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak działa VPN i co może dla Ciebie zrobić, przeczytaj nasz Przewodnik VPN dla początkujących.

Przesyłaj bezpiecznie

Kwestie bezpieczeństwa, bezpieczeństwa, prywatności i anonimowości mają zasadnicze znaczenie w codziennym korzystaniu z Internetu, a tak naprawdę nie ma lepszych środków ostrożności, które można podjąć podczas korzystania z aplikacji takich jak Kodi, niż wysokiej jakości VPN.

Tutaj w vpnMentor dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poruszać się po świecie zabezpieczeń cyfrowych i stale testujemy narzędzia do prywatności, aby upewnić się, że możemy polecić najlepsze produkty naszym czytelnikom. Nie przegap naszej listy najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego Kodi.

Jeśli chcesz uzyskać świetną sieć VPN za atrakcyjną cenę, sprawdź naszą ofertę i kupony.

Dalsza lektura:

Najlepsze VPN dla Streaming Kodi

Jak zainstalować Netflix na Kodi

Najlepsze dodatki Kodi do filmów i telewizji

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me