DAZN’a Aslında Hangi VPN’ler Erişebilir? (Ocak 2020’de güncellendi)

DAZN'ye erişmek için bir VPN kullanmaya çalışıyorsanız, izlemeyi planladığınız oyunu akış yerine, kendinizi bu korkunç hata mesajına bakarken buldunuz: DAZN bu ülkede kullanılamıyor.

DAZN Hatası

DAZN şu anda yalnızca ABD, Kanada, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya, İspanya, Brezilya ve Japonya'da sunulmaktadır.

Ülkenizde DAZN'niz olsa bile, bir VPN Size Daha Fazla İçeriğe Erişim Sağlayabilir

DAZN'de gösterilen içerik her bölgeye özgüdür, Almanya'daki DAZN'de Belçika Grand Prix'sini alabilirsiniz, ancak Kanada'da mevcut değildir.

Normalde, burası en iyi VPN'lerimizden birine kaydolun ve keyfini çıkarın. Problem şu, DAZN ile çalışan VPN'lerin sayısı çok sınırlıdır.

DAZN'in engellemesini kaldırmak için kullanılan ancak artık hizmete erişemeyen birkaç VPN var. Bu VPN'lerin bazılarını denemiş olabilirsiniz ve işe yaramadıklarını hayal kırıklığına uğratmış olabilirsiniz. Dikkatli bir araştırma yaptım ve size tam olarak hangi VPN'lerin çalıştığını ve nerede olduğunu söyleyebilirim.

DAZN için En İyi VPN'ler - Yapabilecekleri ve Yapamayacakları

İşte DAZN için en iyi VPN'ler. ben sadece DAZN'e erişmekte başarılı olan beş VPN buldu, ve o zaman bile, sadece sınırlı sayıda bölgede veya belirli IP adresleri aracılığıyla.

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN neredeyse her zaman bir VPN için en iyi seçimdir çünkü hızlı, kullanıcı dostu ve güvenlik özellikleriyle doludur. NordVPN ABD, Kanada ve Japonya'da DAZN'in engellemesini kaldırabilir ve sürekli yeni yerler eklemek için çalıştığını iddia ediyor.

30 günlük para iade garantisi ile riski kendiniz deneyebilirsiniz. NordVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı incelememizi okuyun.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • DAZN, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO, Showtime ve Sling TV

Torrent'i destekler:

 • Evet. P2P özel sunucuları mevcuttur

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Android TV, Firefox, Chrome ve birçok yönlendirici

NordVPN Tekliflerini Görün

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN, hızı ve neredeyse tüm coğrafi blokları atlama yeteneği nedeniyle favorilerimden biri. Yalnızca Kanada'daki DAZN ile bağlantı kurabildi, ama bu iyi bir başlangıç.

Kullanıcıların Express VPN hakkındaki düşüncelerini okumak için buraya tıklayın. Ayrıca her zaman kendiniz de deneyebilirsiniz - bir 30-gün para iade garantisi soru sorulmayan bir politika ile.

 ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost genellikle coğrafi olarak engellenmiş içerik akışı için en çok tercih ettiğim şeylerden biri olsa da, DAZN ve Tokyo S04-105'teki Japon DAZN servisine erişebildi. Başarılı bir bağlantı oluştururken yaşadığım sorunlar CyberGhost desteği ile doğrulandı.

Cömert ile 45 günlük para iade garantisi, denememek için bir neden yok. Gerçek kullanıcıların CyberGhost hakkında söylediklerini okuyun.

 CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

4. TorGuard

DAZN'a Aslında Hangi VPN'ler Erişebilir? (Ocak 2020'de güncellendi)

Kontrol ettiğimde, TorGuard sadece DAZN'e erişebildi IP sunucusunda İtalya'da 5.150.139.235.

30 günlük para iade garantisi vardır, böylece TorGuard'a risksiz bir deneme yapabilirsiniz. Sizin için doğru VPN olduğundan emin değilseniz, bu gerçek kullanıcıların yorumları karar vermenize yardımcı olabilir.

TorGuard Fırsatları

5. PrivateVPN

PrivateVPN cihazları

Kontrol ettiğimde, PrivateVPN iki ülkede DAZN'in engellemesini kaldırabilir. Sunucu konumu Kanada - Toronto 2, DAZN Kanada'nın engelini kaldırıyor ve Milan 2 konumu artık DAZN IT'ye erişebiliyor. Bu İtalyan futbolunu seven herkes için mükemmel!

PrivateVPN bir 30-gün para iade garantisi böylece taahhütte bulunmadan önce hizmeti test edebilirsiniz. Ayrıca, özel P2P desteği ve özel Netflix sunucuları böylece en sevdiğiniz içeriğe her zaman ulaşabilirsiniz. Gerçek kullanıcıların söylediklerini okuyun.

PrivateVPN Tekliflerine Bakın!

Şu Anda DAZN'a Erişemeyen VPN'ler

Bu VPN'ler kendi başlarına mükemmel olsa da, şu anda DAZN'a erişemiyorlar. Onları sık sık test ediyorum ve sizi yeni gelişmelerden haberdar edeceğimden emin olacağım.

 • HMA
 • IPVanish
 • VyprVPN

SSS

DAZN neden VPN'leri engelliyor??

Üzerindeki belirli içerik DAZN, yalnızca telif hakkı ve kullanım yasaları nedeniyle yalnızca belirli alanlarda görüntülenebilir. DAZN inanılmaz derecede sağlam geobloklara sahiptir ve serviste engellenen VPN sayısı artmaya devam ediyor. Neyse ki bu liste sadece tahminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak için DAZN ile çalıştığı bilinen VPN'leri sunuyor.

Coğrafi engelleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için blogumuzu okuyun Coğrafi bloklama hakkında bilmeniz gereken her şey.

DAZN'i nasıl ücretsiz izleyebilirim?

DAZN artık ücretsiz deneme sunmuyor, ve para iade garantisi yoktur. Yerine, sözleşme yok, taahhüt aboneliği yok, böylece istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

DAZN kaç eşzamanlı bağlantıya izin veriyor?

DAZN aynı anda üç eşzamanlı bağlantıya izin verir. iyi ki NordVPN aynı anda altı adede kadar eşzamanlı bağlantı sunar, bu nedenle DAZN akışındaki herkesi kapsamak için fazlasıyla yeterli.

DAZN Akışına Erişmek İsterseniz Ne Yapabilirsiniz??

Vazgeçme. US Netflix gibi birçok akış hizmeti, VPN'leri engellemek için büyük çaba sarf etti, ancak ödül VPN'ler dünyadaki en zorlu coğrafi blokların neredeyse tamamını dolaşmaya devam ediyor. Netflix ile en iyi VPN'lerim arasında devam eden savaş bize herhangi bir şey öğretmişse, iyi VPN hizmetleri bir meydan okumayı benimser ve kolayca vazgeçmez, yani sen de yapmamalısın.

Servise eklenen yeni ülkeler için DAZN web sitesini tekrar kontrol edin. VPN'lerin atlaması daha yeni eklemeler daha kolay olabilir. Ve tekrar kontrol etmeye devam et, çünkü Size yardımcı olabilecek yeni bilgiler alır almaz bu sayfayı güncelleyeceğim.

DAZN'in engellemesini nasıl kaldıracağınızdan emin değilseniz, bu harika videoya göz atın.

DAZN ile VPN'nizi deneyin ve sonucu bana bildirin. Coğrafi olarak kısıtlanmış diğer içeriğe erişmek veya genel çevrimiçi gizlilik ve güvenlik için hala bir VPN arıyorsanız, ilk 10 VPN listemize göz atın..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me