Dünyada BBC iPlayer Nasıl İzlenir


Bazıları ile dünyanın en zorlu geoblokları, BBC iPlayer, İngiltere dışındaki favori şovlarınızı izlemekten vazgeçmeye çalışıyor. Bu isteğe bağlı hizmet, güçlü bir anti-VPN yazılımı da kullanır, bu nedenle en iyi bilinen VPN'lerden bazıları bile iPlayer ile çalışmaz. Ama yardım edebilirim!

37 VPN test ettim ve BBC iPlayer için en iyi 5 VPN'i buldum. Listemdeki tüm VPN'ler BBC iPlayer içeriğine erişmenizi sağlar, böylece Tommy Shelby'i Peaky Blinders'da ele geçirirken ya da yıldızların Strictly Come Dancing dansında kafa kafaya gitmesini seyredebilirsiniz. Dünya.

BBC iPlayer'ı yurtdışında nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin ve hangi VPN'lerin çalışan BBC iPlayer için en iyi VPN'ler 2020'de.

Hızlı Kılavuz - Dünyada BBC iPlayer Nasıl İzlenir

 1. BBC iPlayer ile çalışan bir VPN satın alın ve indirin - en iyi seçimim ExpressVPN, İngiltere'deki sunucu kapsamı, hızı ve güvenliği sayesinde.
 2. Seçtiğiniz VPN yazılımını yükleyin. Çoğu VPN hizmetinin izlemesi kolay yönergeler veya kurulum sihirbazı vardır.
 3. A bağlanın İngiltere sunucusu.
 4. BBC iPlayer'a gidin ve kayıt olun / giriş yapın. Buckingham Sarayı için şu şekilde görünen BBC iPlayer'a kaydolurken bir İngiltere posta kodu istenebilir: SW1A 1AA.
 5. En sevdiğiniz İngiliz şovunu ve basın oyununu bulun!

ExpressVPN ile BBC iPlayer'ı izleyin!

Sorun giderme:
VPN'nizde BBC iPlayer'a erişemiyorsanız, farklı bir sunucu deneyin.
Bu işe yaramazsa, programı kapatın, VPN'nizin bağlantısını kesin, önbelleğinizi ve çerezlerinizi temizleyin, ardından VPN'inize yeniden bağlanın, BBC iPlayer'a gidin ve giriş yapın.

ExpressVPN ile Başlayın!

Zamanınız mı Kısa? İşte BBC iPlayer için en iyi VPN'ler

 1. ExpressVPN- Bölünmüş tünelleme ve ışık hızlarıyla esnek, güvenilir akış.
 2. Surfshark - İngiltere'de etkileyici sunucu kapsamı ve BBC iPlayer için özel akış profilleri.
 3. Cyberghost - Optimize edilmiş akış sunucuları ve hızlı kurulum ile VPN yeni başlayanlar için en iyisi.
 4. NordVPN - Hız, güvenilirlik, performans ve fiyat için harika. SmartPlay özelliği ile BBC iPlayer'ı sorunsuz bir şekilde yayınlayın.
 5. PrivateVPN - Yüksek hızları ve güvenilir bağlantıları koruyabilir
 • Bir VPN başka ne yapabilir??
 • BBC iPlayer için en iyi VPN'leri nasıl seçtik

BBC iPlayer'ı izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

BBC'nin bu aşırı değerli İngiltere kutu setlerini izlemenizi nasıl engellediğini hiç merak ettiniz mi? İyi, konumunuzu izlemek için coğrafi konum teknolojisini kullanır.

BBC iPlayer IP adresinizi görebilir ve tam olarak fiziksel konumunuzu bulmak için bunu kullanır. İngiltere dışında olduğunuzu görürse, coğrafi engellere ve bu sinir bozucu hata mesajına merhaba deyin.

Ama bir çözüm var. Cihazınıza bir VPN yüklemek, bir İngiltere sunucusuna bağlanmanıza izin verir gerçek IP adresinizi gizleyen güvenli bir bağlantı üzerinden. Sen yeni bir IP adresi verildi (İngiltere'den) yani aslında oradaymışsınız gibi görünüyor.

Konumunuzu aldattıktan ve BBC iPlayer'ı İngiltere'de olduğunuzu düşünmeye kandıktan sonra, her BBC TV şovuna erişim parmaklarınızın ucunda.

BBC iPlayer'ı İzlemek İçin En İyi 5 VPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

 • Beş İngiltere lokasyonu da dahil olmak üzere dünya çapında 3.000'den fazla sunucu
 • Işık hızında hızlar
 • Aynı anda beş bağlantı
 • Bölünmüş tünel açma
 • Askeri düzeyde şifreleme ve üst düzey güvenlik
 • 7/24 canlı sohbet
 • Şununla çalışır: BBC iPlayer, Netflix, ITV Hub, Amazon Prime Video, NBC, CBS, Disney+
 • İle uyumlu: iOS, macOS, Android, Windows, Linux, yönlendiriciler, Apple TV

Hızlı akış peşindeyseniz (kim değil?), ExpressVPN mükemmel bir seçimdir. Sunduğu herhangi bir VPN'in en yüksek hızlarından bazıları Test ettim, garantiler tamponlama veya gecikme yok.

ExpressVPN sahiptir 94 ülkede 3.000'den fazla sunucu, İngiltere dahil. Var İngiltere'deki beş konumdaki sunucular, böylece Londra, Kent ve hatta Wembley'den yayın yapabilirsiniz.

ExpressVPN’leri kullanabilirsiniz hangi İngiltere sunucularının en iyi performansı gösterdiğini görmek için dahili hız testi, böylece sorunsuz akışınız olur.

Orada sınırsız veri aktarımı, gösteriden sonra tıkınırcasına seyretmek için mükemmel.

İzin veriyor en popüler cihazlarda beş eşzamanlı bağlantı, yani bu bölümü hareket halindeyken başka bir cihazdan alabilirsiniz.

ExpressVPN’in güvenliği son teknoloji ürünüdür. 256 bit şifreleme ve çoklu güvenlik protokolleri seçim için. Onun OpenVPN ile uyumlu - güvenli, hızlı akış için mükemmel bir seçim.

Ayrıca otomatik bir öldürme anahtarı, katı kayıt tutmama politikası ve DNS ve IP sızıntı koruması daha fazla gizlilik için.

ExpressVPN ayrıca her satıcının sunmadığı bir şey sunar ve bu bölünmüş tüneldir. Tarayıcınızı veya BBC iPlayer uygulamanızı yeni İngiltere IP adresinizle VPN üzerinden yönlendirmeyi seçebilirsiniz, ancak çevrimiçi bankacılık gibi diğer uygulamaları ayrı bırakın. Düzgün, doğru?

Destek gelince, ExpressVPN’leri kullanabilirsiniz. 7/24 canlı sohbet edin ve çok sayıda adım adım rehbere erişin ve SSS sitesindeki.

Araştırmanızı yapmak öder, neden olmasın ExpressVPN incelememizin tamamını okuyun kaydolmadan önce?

Onun ile risksiz deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi ve kuponumuzu kullan aboneliğinizin maliyetini düşürmek.

ExpressVPN ile BBC iPlayer'ı izleyin!

2. Surfshark

Surfshark cihazları

 • 61'den fazla ülkede ve üç İngiltere lokasyonunda 1.040+ sunucu
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Çarpıcı hızlar
 • CleanWeb reklamı, izleme ve kötü amaçlı yazılım engelleyici
 • 256-bit şifreleme ve katı bir kayıt tutmama politikası
 • BBC iPlayer'ın engelini daha kolay kaldırmak için Kamuflaj Modu
 • Şununla çalışır: BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, SHOWTIME, Hotstar
 • İle uyumlu: iOS, macOS, Chromebook, Linux, Android, Windows, tarayıcılar

Tüm cihazlarınızda süper hızlı akış mı istiyorsunuz? Surfshark sınırsız eşzamanlı bağlantıya izin verir, Böylece tüm eviniz BBC iPlayer'ı yayınlayabilir.

Surfshark vardır Üç İngiltere lokasyonundaki sunucularla, dünya genelinde 1.040+ sunucu. Her sunucu BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmak için güvenilirdir ve testlerim sırasında coğrafi engelleri atlamakta sorun yaşamadım.

Onun hızlar ışık hızında, yani HD akış favori şovunuzun yüklenmesini beklemeye gerek kalmadan.

Surfshark teklifleri sınırsız veri ve bant genişliği, bu yüzden ne kadar izleyebileceğiniz konusunda hiçbir kısıtlama yoktur.

İle güvendesiniz askeri düzeyde şifreleme, katı bir kayıt tutmama politikası ve özel DNS her sunucuda.

Reklamlar tarafından kesintiye uğramak istemiyor musunuz? Surfshark vardır CleanWeb adlı yerleşik bir reklam engelleyici, reklamların, izleyicilerin veya kötü amaçlı yazılımların araya girmesini ve cihazınıza bulaşmasını önler.

Surfshark’lar aracılığıyla gizlilik de eklendi Birden çok konuma aynı anda bağlanmak için kullanabileceğiniz Çoklu Atlama Özelliği, böylece tek bir çevrimiçi trafik rotası bulunamaz. Ayrıca sizi izlemeyi daha da zorlaştırır.

Ağır kısıtlamaları olan bir ülkedeyseniz, Surfshark’lar Kamuflaj Modu, BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmayı daha da kolaylaştırır. Bu sizi ISS'nizden gizler, bu yüzden aslında bir VPN kullandığınızı göremiyor, İngiltere içeriğinin akışını boş ver.

Daha fazlasını öğrenmek istiyorum? İncelememize göz atın Kamuflaj Modu ve diğer Surfshark özellikleri hakkında daha fazla bilgi.

Desteğe ihtiyacınız varsa, 7/24 canlı sohbet.

İle korunursunuz 30-gün para iade garantisi böylece risksiz deneyebilirsiniz. Ve hatırla kuponumuzu harika bir indirim için uygulayın!

Surfshark ile BBC iPlayer akışı!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

 • İngiltere'de 600+ sunucu
 • Çarpıcı hızlar
 • BBC iPlayer akışı için optimize edilmiş sunucular
 • Yedi eşzamanlı bağlantı
 • Birinci sınıf güvenlik
 • 45 günlük para iade garantisi
 • Şununla çalışır: BBC iPlayer, Netflix, NOW TV, Hulu, Amazon Prime Video, NBC, Crunchyroll
 • İle uyumlu: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, yönlendiriciler, Chromebook

CyberGhost: hızlı ve kolay kurulum, ve BBC iPlayer’ın katı coğrafi bloklarını atlamak için güvenilir.

Vardır İngiltere'de 600'den fazla sunucu ve dünya çapında 5.700'den fazla sunucu. İngiltere'deki sunucularının her biri P2P paylaşımına izin verir.

CyberGhost ayrıca iPlayer için özel akış profillerine sahip sunucular, yani erişebilirsin yıldırım hızıyla optimize edilmiş sunucular. Bu sunucular hakkında daha fazla bilgi edinin. CyberGhost incelememiz.

CyberGhost en bağlantılar güvenilir, bu yüzden Gavin ve Stacey'deki Nessa ve Smithy'nin mastiklerini kaçırmaktan endişelenmenize gerek yok. Ayrıca .... sahip yıldırım hızında hızlar kesintisiz akış için.

Sende var yedi eşzamanlı bağlantı, tüm ailenizin evde veya hareket halindeyken BBC iPlayer yayınlamasına izin verin.

Güvenlik ne olacak? CyberGhost kullanır askeri sınıf şifreleme, çoklu güvenlik protokollerini destekler ve yerleşik, otomatik bir öldürme anahtarına sahiptir maksimum koruma için.

Orada bir sıfır giriş politikası, böylece geride hiçbir veri izi kalmaz. Ayrıca kripto para birimleri ile kaydolun tam anonimlik için Bitcoin gibi.

Onun güçlü şifreleme, herkese açık kablosuz ağlarda güvende olmanızı sağlar akış yapmak istediğiniz her yerde size huzur verir.

Özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin. incelememiz

Kullanabilirsiniz Destek sorularınız için 7/24 canlı sohbet. Ve önce risksiz test etmek istiyorsanız, 45 günlük para iade garantisi.

İndirim olmadan kaydolmanıza izin vermezdik değil mi? Hatırla kuponumuzu kullan!

CyberGhost ile BBC iPlayer'ı izleyin!

4. NordVPN

NordVPN

 • Dünya çapında 5.400+ sunucu ve İngiltere'de 500+ sunucu
 • Akış için tasarlanmış SmartPlay özelliği
 • Çarpıcı hızlarla HD akış
 • 256 bit şifreleme ve sıfır günlük kaydı politikası
 • Reklam engelleyici
 • Altı eşzamanlı bağlantı
 • Şununla çalışır: BBC iPlayer, Netflix, Disney +, Hulu, Amazon Prime Video, CBS, Lightbox
 • İle uyumlu: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, yönlendiriciler, tarayıcılar

NordVPN, BBC iPlayer dahil olmak üzere neredeyse tüm coğrafi engelleri aşabilen hızlı bir VPN'dir.

Vardır 500 ülkede İngiltere'de ikamet eden 59 ülkede 5.400'den fazla sunucu. NordVPN'in sunduğu tüm ülkeler arasında İngiltere en geniş ikinci kapsama alanı.

Tüm NordVPN'ler sunucuları SmartPlay özelliği ile akış için optimize edilmiştir, böylece BBC iPlayer'a kolaylıkla erişebilirsiniz. Orada Sınırsız veri - şovları arka arkaya akış için gereklidir!

NordVPN en hızlar yıldırım hızında. Çok hızlı, aslında, hızım gerçekten arttı ben bağlıyken.

Sunduğu Kesin kayıt tutmama politikası, DNS ve IP sızıntı koruması ve otomatik öldürme anahtarının yanı sıra endüstri lideri şifreleme.

Ayrıca bir reklam engelleyici, CyberSec, sinir bozucu kesintileri durdurur, ancak cihazınızı konumunuzu açığa çıkarabilecek veya güvenliğinizi tehlikeye atabilecek zararlı virüslerden de korur.

Yapabilirsin çoklu güvenlik protokolleri arasından seçim yapın, OpenVPN UDP / TCP ve IKEv2 / IPsec dahil olmak üzere, sizin için en iyi hız ve güvenlik dengesini elde edersiniz.

NordVPN var ve Firefox için tarayıcı proxy uzantıları, doğrudan tarayıcınıza hafif eklentiler yüklemenizi sağlar. Trafiğinizi şifrelemek için tam VPN'yi başlatmanıza gerek yoktur, bu da bağlantıyı kolaylaştırır. O IP adresinizi yalnızca tarayıcınızda gizler, böylece diğer her şeyi yerel IP adresinizle kullanabilirsiniz.

Sende var altı eşzamanlı bağlantı bir hesapla da.

NordVPN'in sizin için olup olmadığını görün tam incelememize göz atmak performans ve özelliklerinin.

Bir 30-gün para iade garantisi, Peki neden risksiz denemiyorsunuz? Devam etmek ve kaydolmak istiyorsanız şunu unutmayın: özel indirimimizi kullanın.

NordVPN ile Akış BBC iPlayer!

5. PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

 • Altı İngiltere sunucusu
 • Yüksek hızlar ve güvenilir bağlantılar
 • Sınırsız veri
 • Sektör lideri şifreleme
 • Sıfır giriş politikası
 • Altı eşzamanlı bağlantı
 • Şununla çalışır: BBC iPlayer, Netflix, SHOWTIME, HBO GO, HBO Now, Hulu, Amazon Prime Video
 • İle uyumlu: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, Blackberry

PrivateVPN, BBC iPlayer’ın yoğun kısıtlamalarını atlamak için güvenilir olan küçük ama güçlü bir VPN'dir.

Bir sunucu ağına sahiptir. İngiltere'de altısı olmak üzere 60 konumda 150'den fazla sunucu. Orada sınırsız sunucu anahtarı, böylece en iyi performansı gösteren sunucuyu bulmak için altı İngiltere sunucusu arasında istediğiniz kadar geçiş yapabilirsiniz..

Küçük bir ağı olmasına rağmen, hızlar hızlı, bu nedenle sunucuların kullanıcılara aşırı yüklenmesi ve sizi yavaşlatması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Vardır Sınırsız veri, ne kadar izleyebileceğinizle ilgili kısıtlamalara veda edin!

PrivateVPN en uygulamaların kullanımı kolaydır, ve en fazla aynı anda altı cihaz. 

Güvenli akış çok önemlidir ve PrivateVPN kullanır 256 bit şifreleme IP adresinizi gizlemek ve trafiğinizi korumak için. Ayrıca .... sahip otomatik bir öldürme anahtarı ve katı kayıt tutma politikası.

Desteğe ihtiyacınız varsa, 7/24 canlı sohbet. Ayrıca kurmanıza yardımcı olacak ücretsiz uzaktan destek.

Kendiniz deneyin 30-gün para iade garantisi ve indirim kodumuzu kullanın aboneliğinizden tasarruf etmek için.

Tabii ki, PrivateVPN'de özelliklerinin ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek için kapsamlı testler yaptık. Detaylı incelememizde daha fazlasını okuyun.

PrivateVPN ile BBC iPlayer'ı izleyin!

BBC iPlayer için En İyi VPN'leri Nasıl Seçtik

Eşit olmayan VPN'leri önererek itibarımı riske atmak istemiyorum, bu yüzden Her VPN'i listeme eklemeden önce katı ölçütleri karşıladığından emin olmak için test ettim.

Bunun için öncelikle VPN'lerin sunucu konumlarını, bağlantı hızlarını ve güvenlik özelliklerini düşündüm.

İngiltere merkezli Sunucular

İPlayer'ın engellemesini kaldırmak istiyorsanız İngiltere tabanlı sunucular bir zorunluluktur. Ancak sadece bir veya iki sunucu yeterli değildir. iPlayer engelleme listesine sürekli olarak yeni VPN IP'leri eklediğinden, bulunduğunuz sunucu engellenirse geçiş yapmak için önemli miktarda sunucuya ihtiyacınız var.

En iyi güvenilirlik için en az 10 İngiltere sunucusuna sahip VPN'lere bakmaya karar verdim. Önerdiğim hizmetler size sınırsız sunucu anahtarı verir, böylece konumu istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Bağlantı Hızları

Kimse düşük çözünürlükte akış yapmayı sevmiyor. Aktörün sadece bulanık bir piksel kümesi değil, bir çizgi ileten yüzünü görmek istiyoruz. Yüksek tanımlı akış için en az 3Mbps bağlantı hızına ihtiyacınız vardır.

İngiltere sunucularına bağlandıktan sonra, Yüksek kaliteli akış için yeterince hızlı olduklarından emin olmak için her birinde bir hız testi yaptım.

Güvenlik

Akış, bir VPN'nin en önemli yönü gibi görünüyor, ancak gerçekte güvenliğin hemen altında. Tehlikeli bir VPN kullanmak, kredi kartı ve bankacılık bilgileri gibi kişisel bilgilerinizi tehlikeye atar.

Yalnızca bilgisayar korsanlarını savuşturmak için askeri düzeyde şifreleme kullanan VPN'leri önerdim. Listemdeki servisler tarama etkinliğinizi kaydetmiyor ve hepsinde bağlantı hatası durumunda sizi korumak için otomatik öldürme anahtarları var.

Akış için DNS ve IPv6 sızıntı koruması kesinlikle gerekli değildir, ancak yine de bunları sunan VPN'leri tercih ettim. IP ve DNS isteklerinize ekstra bir koruma katmanı ekleyerek coğrafi blokları atlamayı kolaylaştırır.

Bir VPN Ne Yapabilir??

VPN, dünyanın herhangi bir yerinden akış yayınlayabilmeniz için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza olanak tanır. Ama hepsi için iyi değil.

Bir sunucuya bağlandığınızda, IP adresinizi gizler. Bu, Downton Abbey'e yetişirken tamamen görünmez olduğunuz anlamına gelir.

Bunun neden önemli olduğunu merak ediyorsanız, sizi bilgisayar korsanlarına ve gizlilik hırsızlarına karşı daha az savunmasız hale getirir verilerinize el koymayı çok ister, çünkü orada olduğunuzu bilmiyorlar bile.

Bir VPN, sadece anonimlik için değil, güvenlik için de mükemmel bir çözümdür.

Hepsi trafiğiniz yüksek derecede şifrelenmiş bir tünelden geçirilir, diğer internet trafiğinden ayrıdır. Görünmez, ama aynı zamanda kırılması neredeyse imkansız olan kodla güvenlik altına alındı, sizi ve verilerinizi korur. Bu, genel WiFi gibi güvenli olmayan ağlarda özellikle önemlidir.

Hiç kimse bir VPN internet hızınızı artırabilir söyledi duydunuz mu? Yalan söylemiyorlar. İnternet Servis Sağlayıcınız (İSS) bant genişliğinizi kısıtlayabilir, özellikle akış yaptığınızı öğrendikten sonra rahatsız edici gecikmelere ve arabelleklemeye neden olur. İSS'niz orada olduğunuzu bilmediğinden, müdahale edemez.

Bir VPN hızlarınızı azaltmaz, bu nedenle HD akışı için güvenilir, hızlı bağlantılarınız olur.

SSS

BBC iPlayer'ı kullanmak ücretsiz mi??

Var iPlayer'ı indirmenin veya hesap oluşturmanın maliyeti yok, ya sen devam eden abonelik ücreti ödemeyecek. Kullanımıyla ilişkili tek maliyet bir TV lisansıdır.

BBC iPlayer'ı izlemek için TV lisansına ihtiyacım var mı?

İngiltere yasalarına ve BBC’nin hüküm ve koşullarına göre, iPlayer'da içerik izlemek için bir TV lisansına sahip olmalısınız. Hizmeti kullanmak için bir hesap oluşturmanız, İngiltere posta kodu girmeniz ve TV lisansınızın olduğunu onaylamak için bir kutuyu işaretlemeniz gerekir; bu kadar. Önceki bölümlerde yayın yapıyor, kaydediyor veya yakalarken TV lisansına ihtiyacınız var.

BBC iPlayer'ı nasıl izleyebilirim?

BBC iPlayer'ı izlemenin birkaç yolu vardır. Uygulamasını şurada kullanmak için indirebilirsiniz: tabletler, cep telefonları ve diğer mobil cihazlar. Ayrıca, Chrome gibi tarayıcı ya da akış cihazı, set üstü kutu veya akıllı TV kullanan televizyon.

BBC iPlayer neden VPN'imle çalışmıyor??

Kullandığınızı varsayarsak ExpressVPN veya iPlayer için diğer önerilerimizden biriyle engellenen bir sunucu kullanıyorsanız bağlantıda sorun yaşayabilirsiniz. İlk olarak, İngiltere sunucusuna bağlı çünkü çalışan tek kişi onlar. Hala bir sorun yaşıyorsanız, belirli bir sunucu BBC tarafından tanımlanmış ve kara listeye alınmış olabilir. Bu sunucuyla olan bağlantısını kesin ve başka bir sunucuyu deneyin.

Sonuç olarak

BBC iPlayer’ın coğrafi blokları zor olabilir, ancak güçlü bir VPN kolayca buralarda dolaşabilir. BBC iPlayer'a erişimi garanti eden hızlı, güvenilir bir VPN'e ihtiyacınız var ve seni güvende tutar.

Benim # 1 öneri ExpressVPNhızları, güvenliği ve kullanıcılar için eklenen özellikleri nedeniyle.

Şimdi hangi VPN'lerin BBC iPlayer'ı izlemek için en iyi olduğunu gördünüz, neden olmasın Netflix şehrindeki popüler seçimlerimize bakın?

Akış için hangi güvenlik protokolünün en iyi olduğunu merak ediyorum?  Kapsamlı kılavuzumuzu okuyun karar vermenize yardımcı olmak için.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me