EA Anthem Lag – 2020’de Oyuncular için En Kolay Hack Nasıl Onarılır


Yeni bir görev ve yükseltilmiş Fırtına Ciritiniz ile Fort Tarsis'ten ayrılıyorsunuz. Saatler süren görevlerden sonra düşman Yaratılış Marşı'na daha fazla güveniyorsun.

Sonra felaket olur. Korkunç Yaralar ya da Sürü Tyrant değil. Bu kötü adam Lag ve Marşı oyununu taramaya yavaşlatıyor. Bu korkunç sorunu nasıl çözersiniz?? Yeni düşmanınızın üstesinden gelmek için güvenilir bir VPN'e ihtiyacınız var.

Hızlı Kılavuz - EA Anthem Lag Nasıl Onarılır

 • Bir VPN seçin - Oyun için NordVPN'i öneriyoruz
 • NordVPN'i cihazınıza yükleyin
 • Yakınınızdaki bir sunucuya bağlanmak için NordVPN’in “Hızlı Bağlantı” seçeneğini kullanın
 • Bu kadar! Gecikme artık geçmişte kaldı

NordVPN ile Oynamaya Başlayın!

Bir VPN EA Marşı'nın Gecikmesini Düzeltmenize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Lag düşmanı daha iyi anlamak için, nasıl olduğunu basit bir açıklama sunuyoruz: Gecikmeye neden olan gecikme ile başlar. Gecikme ping gibidir: bir oyuncunun istemcisi ve oyun sunucusu arasındaki ölçüm. Ping (veya gecikme) ne kadar düşük olursa, oyun sırasında daha az gecikme yaşarsınız.

Oyun gecikmesi, binlerce kullanıcı normal bir ISS sunucusunda olduğunda ve dolayısıyla aşırı kalabalık olduğunda oluşur. Bu durumlarda, ISS, internet servisini, yani ISP azaltmayı bilerek yavaşlatabilir.

Bu sürekli baş ağrılarından kaçınmak istiyorsanız, sağlam bir VPN seçmenizi öneririz. Bir VPN, coğrafi konumunuza bakılmaksızın yüksek hızlı sunucularına bağlanmanıza izin verir. Güle güle, gecikme ve İSS azaltma. Merhaba, güvenlik ve hız.

Gecikmeyi Düzeltmek için En İyi VPN: NordVPN

EA Anthem Lag - 2020'de Oyuncular için En Kolay Hack Nasıl Onarılır

Eğer istersen EA Anthem evreninizin sadık koruyucusu, NordVPN'i öneriyoruz. Oyun dünyasında yüzlerce VPN test ediyoruz ve NordVPN sürekli olarak zirveye çıkıyor.

Sizin gibi oyuncular sadece gecikmeden muzdarip değil, aynı zamanda güvenlik tehditleriyle de (Fortnite güvenlik kesmek gibi) uğraşıyorsunuz. NordVPN güvenliğini ciddiye alıyor ve dahili anti-DDoS koruması. Ayrıca, onların özel sunucuların tümü sizi herhangi bir güvenlik saldırısından korumak için donatılmıştır.

Bir oyuncu olarak hız ihtiyacınızdır. NordVPN’in yüksek hızlı sunucuları (son güncellemelerle birlikte) şirketi inceleme listemizin en üstüne koydu.

Bölgenizde bir ay daha mevcut olmayan yeni bir oyun mu arıyorsunuz?? NordVPN’in sunucularında başka bir IP arayın ve yepyeni bir oyun dünyasının tadını çıkarın.

NordVPN oyuncular için başka neler sunuyor?

 • 60 ülkede 5.100'den fazla sunucu
 • Kesin kayıt tutmama politikası
 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • 30-gün para iade garantisi

Kesintisiz bir şekilde Yaratılış Marşı'na geri dönmek istiyorsunuz. NordVPN sizi aceleyle orada fısıldar ve mükemmel güvenlik, muazzam sunucu seçenekleri ve yıldırım hızında bağlantılarla yedekler.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Oyuna Başlayın!

Lag'u Düzeltmenin Diğer Yolları

Gecikme devam ettiğinde önerdiğimiz VPN dışı düzeltmeler de vardır:

 • Yönlendiricinizde wi-fi yerine bir ethernet kablosu kullanın. Kablolu bir internet bağlantısı daha iyi kararlılığa sahiptir ve genellikle bir wi-fi bağlantısından daha iyidir
 • PC'nizde çözünürlük, kenar yumuşatma gibi isteğe bağlı ayarlarınızı azaltın.
 • İnternet bağlantınızı kullanarak diğer cihazlarınızın bağlantısını kesin.
 • Çok fazla bant genişliği gerektiren dosyaları kapatın.
 • Ağ donanımınızı yeniden başlatmak için modeminizi ve yönlendiricinizi 30 dakika boyunca fişten çekin.

VPN'ler gecikme sorunlarınızın çoğunu çözebilir. Bununla birlikte, her köşede gecikmeyle mücadele etmek için tam bir numaraya sahip olmak asla acıtmaz.

özet

Oyun dünyanız kaçmak için harika bir yerdir. NordVPN gibi sağlam bir VPN, güvenlik hackleri ve gecikmeleri korkusu olmadan EA Anthem'de hareket etme özgürlüğü sağlar. Yaratılış Marşı'nda bir seferde sadece bir düşmana ihtiyacınız var.

Daha fazla okuma

İşte 2020'de Oyun için En İyi 5 VPNS.

Çin'de çalışan bir VPN misiniz? İşte Çin için En İyi 9 VPN.

En iyi VPN'ler için önerilerimize göz atın.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me