EBay Stealth için En İyi 5 VPN – 2020’de Çalışması Test Edildi

EBay hesabınızın askıya alınması inanılmaz derecede sinir bozucu olabilir - özellikle nedenini bilmiyorsanız veya hesabınızın saldırıya uğramasının sonucu olarak askıya alınmanız.

İşletmenizi eBay'den yönetiyorsanız, sonuçlar daha da ciddi olabilir. eBay askıya alma işlemleri genellikle kalıcıdır ve davanızın içine bakmak için müşteri hizmetleri aylar sürebilir. Bu ay taşınmamış stoklar ve büyük kazanç kaybı.

Haksız eBay askıya alma durumlarını aşmak için, birçok kullanıcı eBay gizli hesaplarına yöneliyor.

Hesabınız askıya alındığında, bu hesaba bağlı tüm bilgiler eBay tarafından günlüğe kaydedilir - adınız, adresiniz ve IP adresiniz dahil. Bunun amacı, askıya alınan kullanıcıların aynı bilgilerden herhangi birine sahip bir yedek hesap oluşturmasını önlemektir..

Bir eBay gizlilik hesabı bir tamamen yeni hesap yeni bir ad, adres ve hatta yeni bir IP adresi kullanılarak oluşturuldu. Yapabilirsin hazır gizli hesap için ödeme yapın veya kendiniz bir hesap oluşturun.

Öyle ya da böyle, iyi bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

EBay Stealth için En İyi VPN'ler: Hızlı Kılavuz

 1. NordVPN - Kullanımı kolay, güvenli ve uygun fiyatlı NordVPN bizim en önemli tavsiyemiz.
 2. ExpressVPN - En hızlı VPN olan ExpressVPN, herhangi bir satışı kaçırmamanızı sağlayacaktır..
 3. CyberGhost - CyberGhost iyi fiyatlı ve hem yeni hem de deneyimli VPN kullanıcıları için harika özelliklerle doludur.
 4. Surfshark - Hızlı ve kullanıcı dostu Surfshark, hareket halindeyken satın alıp satabilmeniz için sınırsız cihaz bağlantısı sunar.
 5. PrivateVPN - Bütçede olanlar için mükemmel bir VPN olan PrivateVPN, bulacağınız en güvenli hizmetlerden biridir.

EBay Stealth için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Bir VPN kullanmanın eBay gizliliği için hayati önem taşımasının birkaç nedeni vardır.

Öncelikle sen askıya alınmış bir hesaba zaten bağlı olan bir IP adresiyle yeni bir eBay hesabı oluşturamıyorum.  Yeni bir gizli hesap oluşturmak istiyorsanız, yeni bir IP adresine ihtiyacınız olacaktır.

Bir VPN sunucusu, bilgisayarınız ile erişmekte olduğunuz web sitesi (bu durumda eBay) arasında aracı görevi görür. Bir VPN'de eBay'e bağlandığınızda, e-ticaret sitesi IP adresinizi görmeyecek. Yalnızca trafiğinizin yönlendirildiği VPN sunucusunun IP adresini görecektir.

EBay gerçek IP adresinizi göremediğinden, aynı kullanıcı olduğunuzu kaydetmez ve yeni bir hesap oluşturmanızı engellemeyecek.

İkincisi, gizli hesapların teknik olarak eBay’in şart ve koşullarına aykırı olduğunu hatırlamakta fayda var.

Bir veya daha fazla gizli hesap kullanırken yakalanırsanız, yasal sorun yaşayabilirsiniz. EBay gizli hesaplarını yönetmenin tek güvenli yolu VPN kullanmaktır çünkü tüm VPN trafiği tamamen şifreli ve özel.

Bu, VPN'ye bağlıyken yaptığınız hiçbir şeyin izlenemeyeceği, izlenemeyeceği veya izlenemeyeceği anlamına gelir.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

IP adresinizi coğrafi adres sahteciliği yapmak birçok başka şekilde de yararlı olabilir.

Bazen, eBay'deki öğeler farklı bölgelerde mevcut olmayabilir veya fiyatlandırılabilir. Farklı bir ülkedeki bir VPN sunucusuna bağlanmayı seçerseniz, o ülkede eBay'in bölgesel sürümünün engellemesini kaldırın - potansiyel olarak daha rekabetçi fiyatlara erişmenizi sağlar.

Bir VPN de gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun göz atarken. İzlenmenizi veya izlenmenizi önlemenin yanı sıra IP adresinizi gizleme sizi doğrudan siber saldırılar tarafından hedef alınmaya karşı korur.

VPN'ler ayrıca genellikle reklam yazılımı ve kötü amaçlı yazılım engelleme teknolojisi, genel taramayı çok daha güvenli ve güvenli hale getirme.

EBay Stealth için en iyi VPN'ler

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN’in devasa sunucu ağı 60 ülkede 5.600'den fazla sunucu sürekli güncellenmektedir, yani eBay gizlilik hesabınızı oluştururken seçebileceğiniz çok sayıda yeni, yeni IP adresiniz olacaktır.

NordVPN’in güvenlik kaydı da yıldızdır. Panama merkezli ve kanıtlanmış günlük yok politikası, böylece çevrimiçi etkinliğinizin hiçbirinin kaydedilmediğinden veya izlenmediğinden emin olabilirsiniz. Bu gizlilik tarafından desteklenmektedir askeri sınıf AES 256 bit şifreleme, bir otomatik öldürme anahtarı, ve DNS sızıntı koruması gizli hesabınız hiçbir zaman açığa çıkmayacak - bağlantıyı kaybetseniz bile.

Her şeyi benzersiz bir şekilde tamamlayın CyberSec kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojisi ve NordVPN'in neden gerçek kullanıcılar tarafından en yüksek puan alan VPN'imiz olduğunu görmek kolaydır. Kadar ücretsiz deneyebilirsiniz 6 cihaz, Birlikte 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile eBay Stealth'i şimdi edinin!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Gizli hesapların yanı sıra eBay keskin nişancılarını kullanmak isterseniz, hiçbir pazarlığı kaçırmamanız için hızlı bir VPN'e ihtiyacınız olacak. ExpressVPN en hızlı VPN'dir hız testlerimize göre.

Sadece hızlı değil, aynı zamanda güvenlik konusunda ExpressVPN de oldukça etkileyici. yanında askeri sınıf şifreleme, DNS sızıntı koruması, ve bir öldürme anahtarı seçeneği, ExpressVPN günlük politikası yok ile TrustedServer yazılımı her kapatıldığında sunucularını silen.

Kullanıcılarımızın bu hızlı VPN hakkında neler söylediklerini görün veya 5 cihaz Birlikte 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile eBay Stealth'i şimdi edinin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

Özelliklerden ödün vermeyen, kullanımı kolay bir VPN arıyorsanız, CyberGhost mükemmel bir seçimdir. Etkileyici bir ağ 60 ülkede 4.600'den fazla sunucu eBay gizlilik hesabınız için seçebileceğiniz çok sayıda IP adresinizin olacağı anlamına gelir.

Reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyicileri göz atarken seni güvende tutacak. AES 256 bit şifreleme, bir otomatik öldürme anahtarı, DNS sızıntı koruması, ve bir katı günlükleri yok politikası hepsi kimliğini gizli tutmak için çalışır mı.

Hepsinden iyisi, CyberGhost size çok uzun bir süre verir 45 günlük para iade garantisi. Şunlara kadar risksiz deneyin: 7 eşzamanlı bağlantı, veya incelemelerimizde daha fazlasını öğrenin.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile eBay Stealth'i şimdi edinin!

4. Surfshark

Surfshark cihazları

Surfshark ilk 3 VPN'imiz kadar büyük bir ağa sahip olmasa da, düşük fiyat noktaları, yüksek hızlar ve etkileyici özellikler hala satın almaya değer hale getirin. Artı hala var Dünya çapında 800+ sunucu, bu yüzden seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Surfshark'ın gizlilik konusunda harika bir kaydı var. Ağındaki her sunucu Özel DNS tarafından ayrı ayrı korunuyor ve verilerinizi bir günlük politikası yok, kill anahtarı ve DNS sızıntı koruması. Surfshark ayrıca bazı etkileyici özelliklere de sahiptir. MultiHop modu - izlenemeyen bir eBay gizlilik hesabı oluşturmak için mükemmel olan çok sunuculu bir bağlantı modu.

Belki de en iyisi, Surfshark size bir lisans altında sınırsız bağlantı, böylece eBay'i tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Gerçek kullanıcıların bu akıllı VPN hakkında ne düşündüğünü görün veya önce bir 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile eBay Stealth'i şimdi edinin!

5. PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

PrivateVPN’in kullanıcıları bunu yüksek oranda kullanımı son derece kolay, bütçe dostu VPN.

Yine de sadeliğinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Adından da anlaşılacağı gibi, PrivateVPN gizliliğe çok odaklanmıştır. Askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme bir buluşuyor bir dizi güvenli protokol gizliliğinizi sağlamak için. Tüm güvenlik ayarları da varsayılan olarak gelir, bu nedenle karmaşık kurulum işlemleri için endişelenmenize gerek yoktur. Aslında, VPN'lerde tamamen yeniyseniz, PrivateVPN bir uzaktan kurulum hizmeti yani hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

PrivateVPN sahip olmanızı sağlar 6 eşzamanlı bağlantı; şimdi tüm cihazlarınızda bir 7 günlük ücretsiz deneme veya bir 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile eBay Stealth'i şimdi edinin!

Özet ve İleri Okuma

Bir eBay gizlilik hesabı oluşturmak karmaşık ve zordur, ancak doğru VPN'yi seçtiğinizde olması gerekmez. Sadece gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için güçlü ve güvenli bir hizmet seçmeyi unutmayın.

Gizliliğinizle bir adım daha ileri gitmek ister misiniz? VPN'nizi nasıl algılanamaz hale getirmek için bu kılavuzu izleyin.

PayPal hesabınızı da coğrafi olarak aldatmanız mı gerekiyor? İşte PayPal için en iyi VPN'ler.

Veya VPN'lerde yeniyseniz ve ihtiyaçlarınız için en iyisini nasıl seçeceğinizden emin değilseniz, en iyi VPN'i nasıl seçeceğinizle ilgili kılavuzumuzu okuyabilirsiniz..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me