F1 Belçika Grand Prix’sini ÜCRETSİZ İzle


Yaz tatilinden sonra ilk Formula 1 yarışına katıldınız mı? Seni suçlayamayız.

Hamilton-Vettel rekabeti hala tüm hızıyla devam ediyor ve Alman'ın bir ay önce Hockenheim yakınlarındaki ev sahasındaki kaybı nedeniyle hala ekşi olduğuna bahse giriyoruz.. Belçika Grand Prix'si Ferrari'den intikam almak için bir başka fırsat ve Mercedes'in sıralamadaki liderliğini pekiştirme şansı.

Merakla beklenen etkinlik 24 ve 25 Ağustos'ta ücretsiz uygulamalarla başlıyor. Elemeler de 25 Ağustos'ta yapılacak ve büyük yarış 26 Ağustos'ta 15:10 CEST için planlanacak. Kesin olan bir şey var - gerçekten yoğun bir F1 sezonunun doruk noktasını kaçırmak istemezsiniz. Ve izlenecek yolumuzu takip ederseniz,.

Peki Belçika Grand Prix'ini çevrimiçi olarak ve daha da iyisi ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz? Öğrenmek için uğraşın, çünkü yarışın canlı yayınını elde etmek için basit, ayrıntılı bir rehberimiz var. İhtiyacınız olan tek şey, coğrafi engelleri atlamak için RTL'ye ve sağlam bir VPN'ye erişmektir. Size hiçbir şey ödemeden nasıl premium VPN alabileceğinizi bile söyleyeceğiz!

F1 Belçika Grand Prix'sini Sadece 5 Kolay Adımda Ücretsiz İzleyin

RTL'nin web sitesinde canlı bir akış olmayabilir, ancak Alman TV akış hizmeti TV Now ile ortaktır. İşte adım adım:

 1. Güvenilir bir VPN edinin çok sayıda Alman sunucusu ile (Bu bir akış için mükemmel. Para iade garantisi ile 30 gün boyunca ücretsiz olarak alabilirsiniz)
 2. Almanya'da bir sunucu seçin ve bağlanın. (Şimdi TV'deki bölgesel kısıtlamaları atlamak gerekiyor. Neden aşağıda daha ayrıntılı açıklayacağız.)
 3. TV Now’ın RTL sayfasına gidin
 4. Abone olun ve 30 gün bedava olsun
 5. Aboneliğinizi iptal edin duruşma süresi dolmadan

F1 Belçika Grand Prix'si için VPN alın

Kolay değil mi? TV ile RTL'ye erişim hakkında daha ayrıntılı bir kılavuz sunuyoruz Şimdi aşağıda.

TV Now ve VPN ile Canlı F1 Kapsamı Alın

RTL, 2020'ye kadar her F1 yarışını izlemek için kesin bir bahis., Alman yayıncı doğrudan canlı akış sunmuyor.

İyi haber şu ki hala online RTL izle. Yapman gerekecek Şimdi TV üzerinden, bunun yerine bir RTL canlı akışı sağlamaya özen gösterir.

Neden TV için bir VPN'e ihtiyacınız var? İki sebep - abonelik süreci Almanya'dan yapılmalıdır ve hizmeti Almanya içinde de kullanıyormuş gibi görünmelisiniz.

Bu nedenle, TV Now coğrafi olarak kısıtlanmıştır. VPN'ler burada devreye giriyor.

Bir VPN ile Alman IP adresi alabilirsiniz. Ücretsiz deneme sürümünüzü kaydetmek ve hak talebinde bulunmak için bu IP adresini kullanarak TV Now'ı kandırıp Almanya'dan abone olduğunuzu düşünerek dünyanın herhangi bir yerinde bulunabildiğinizde.

NOT: Almanya, Avusturya, İsviçre, Lihtenştayn veya Lüksemburg'dan kayıt yaptırdığınız sürece TV Now'ı diğer ülkelerde (ABD gibi) teknik olarak kullanabilmenize rağmen, Formula 1 kapsamı yalnızca Alman müşteriler için mevcuttur. Bunun nedeni Netflix'e benzer şekilde lisans kısıtlamalarıdır.

F1 Belçika Grand Prix'sini ÜCRETSİZ İzle

VPN'iniz geçmiş algılamayı alacak kadar güvenilir ve HD akışını destekleyecek kadar hızlıysa, Şimdi TV'de ücretsiz bir deneme sürümünü kolayca edinebilir ve F1 Belçika Grand Prix'sindeki tüm aksiyonu 26 Ağustos'ta yakalayabilirsiniz. CyberGhost burada mükemmel bir seçimdir - sahip mükemmel hızlar, 350'den fazla Alman sunucu, akış için önceden yapılandırılmış bir profil ve 30 günlük para iade garantisi.

Bununla birlikte, VPN'ler yalnızca içeriğin engellenmesini kaldırmakla ilgili değildir. Çevrimiçi gizliliğiniz ve güvenliğiniz için harikalar yaratıyorlar - VPN'ler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız başlangıç ​​kılavuzumuza göz atın.

F1 Belçika Grand Prix'sini Yayınlamak için En İyi VPN'ler

Size yol boyunca birkaç öneri sunduk - işte coğrafi engelleri aşmak ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe sorunsuz erişim sağlamak için güvenebileceğiniz daha ayrıntılı bir VPN listesi.

1.CyberGhost VPN

Bu VPN, engellenen içerik akışı söz konusu olduğunda kullanması en kolay VPN'dir. Tek yapmanız gereken erişmek istediğiniz web sitesine yazmak ve CyberGhost tüm işleri sizin için yapıyor.

Bunun arasında harika bir güvenlik, iOS ve Android için 7 günlük ücretsiz bir deneme ve 30 günlük para iade garantisi var, gerçekten yanlış gidemezsiniz.

CyberGhost'u Şimdi Edinin

2. ExpressVPN

En hızlı VPN olan ExpressVPN, Belçika Grand Prix'sinin her saniyesini sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlayacaktır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi, riski olmadan deneyebileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin

3. NordVPN

Mükemmel müşteri desteğine ve inanılmaz derecede güçlü güvenliğe sahip güvenilir bir VPN istiyorsanız, NordVPN ile yanlış gidemezsiniz. Nord, bir VPN'de ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir ve 30 günlük para iade garantisi, denemeyi daha değerli hale getirir.

NordVPN'i Hemen Edinin

4. Özel İnternet Erişimi (PIA)

Muhtemelen en popüler VPN olan PIA, tüm dünyada mükemmel akış ve engellemeyi kaldırma içeriği ile ünlüdür. Yalnızca 7 günlük para iade garantisi sunuyorlar, ancak o zamana kadar bu VPN'nin sizin için çalıştığını bileceksiniz..

PIA'yı Şimdi Alın

5. PrivateVPN

Diğer VPN'ler kadar iyi bilinmemesine rağmen, bu VPN'in değerli olduğunu söylediğimizde bize güvenin. Mükemmel bir fiyatla birinci sınıf güvenlik, tüm dünyada akış özellikleri ve yüksek hızlar elde edersiniz. Ayrıca, yeni başlayanlar için gerçekten kullanışlı olan yerinde müşteri desteğinin büyük bir hayranıyız. PrivateVPN ayrıca 30 günlük para iade garantisi ile geliyor.

PrivateVPN'i Şimdi Edinin

Elbette, tamamen ücretsiz VPN'lerle ilgileneceksiniz. Bu tür servislerle şansınızı her zaman deneyebilirsiniz, ancak çalışacaklarının garanti edilmediğini unutmayın bu yöntemle - veya herhangi bir yöntemle, gerçekten.

İçeriğin engellenmesinin kaldırılması belirli özellikler gerektirir; ücretsiz VPN'ler sınırlı kaynaklar nedeniyle genellikle eksiktir. Daha fazla dezavantajı var - gölgeli kayıt politikaları nedeniyle gizlilik risklerini endişe verici hale getirmek için kötü amaçlı yazılımlarla bağlanmış can sıkıcı reklamlar. VPN'lerde, para yoksa genellikle başka bir şeyle ödeme yaptığınızı unutmayın..

Ama bunların hiçbiri için endişelenmenize gerek yok, çünkü sınırlı bir süre için ücretsiz premium VPN edinin! En saygın sağlayıcılar uzun, tam memnuniyet para iade garantisi sunar ve sorunsuz bir geri ödeme için bundan faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte, bir VPN'nin sizin için neler yapabileceğini gördüğünüzde, onu tutmaya karar verebilirsiniz - ve akıllıca bir seçim yaparsınız.

F1 Belçika Grand Prix'sini Çevrimiçi İzlemenin Diğer Yolları

Bazı yanal düşünme ve VPN ile TV Now aracılığıyla Belçika'daki F1 Grand Prix'ini ücretsiz, canlı ve HD olarak izleyebilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: RTL’nin yorumu Almanca olacak.

Şimdi, bu çok büyük bir sorun değil - birçok kişi yorumların Formula 1 yarışlarının en önemli noktası olmadığı konusunda hemfikir olacak ve dili anlamadıysanız her zaman akışı kapatabilirsiniz. Fakat gerçekten İngilizce kapsamı istiyorsanız?

Aşağıda birkaç alternatif bulacaksınız - bunların belirli gereksinimler veya ek maliyetlerle gelebileceğini lütfen unutmayın.

ESPN'de F1 Belçika Grand Prix'sini ÜCRETSİZ izleyin+

2018 Formula 1 sezonu için ABD yayın hakları ABC ve ESPN'ye aittir, ancak ikincisi temiz bir canlı akış platformuna sahiptir - ESPN +. Üstteki kiraz ücretsiz izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz deneme:

F1 Belçika Grand Prix'sini ÜCRETSİZ İzle

Henüz VPN'inizi kullanımdan kaldırmayın, çünkü Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir sunucuya bağlanmak için buraya da ihtiyacınız olacak. O yüzden ESPN + coğrafi olarak kısıtlanmıştır:

F1 Belçika Grand Prix'sini ÜCRETSİZ İzle

Süreç, daha önce tarif ettiğimiz sürece çok benzer. İşte bir rehber:

 1. ABD'de çok sayıda sunucunun bulunduğu hızlı bir VPN seçin
 2. ABD sunucusuna bağlanma
 3. ESPN'ye git+
 4. Kaydolun ve tüm yarışları izlemek için 7 günlük ücretsiz denemeyi kullanın!

ÖNEMLİ: ESPN +, ücretsiz denemeye abone olmak ve ücretsiz deneme sürümünü kullanmak için bir Amerikan kredi kartı gerektirir. Amerikan kredi kartınız yoksa hesap açamazsınız.

Amerikan Kredi Kartı Olmadan ESPN'de F1 Belçika Grand Prix'ini izleyin

ESPN'yi izlemenin başka bir yolu daha var ve Amerikan kredi kartı gerektirmiyor - ama ücretsiz değil.

Sling TV'den bahsediyoruz - TV Now ve RTL'ye benzer, Bu TV akış hizmeti size çevrimiçi ESPN kapsamı sağlar, bir fiyat. ABD dışında coğrafi olarak engellendi ve ESPN gibi kredi kartı kısıtlamaları var.

Ancak, önceki sorun için bir VPN ve ikincisi için PayPal kullanabilirsiniz.

Sling TV'yi her yerden nasıl edinebileceğinizle ilgili basit bir kılavuzumuz var - buradan kontrol edin.

İşiniz bittiğinde, sinir bozucu kredi kartı gerekliliğine rağmen ESPN'ye sahip olacaksınız, 26 Ağustos'taki büyük yarışı izlemeye hazırlanabilirsiniz!

Gökyüzü Sporlarında F1 Belçika Grand Prix'ini izleyin

Belçika Grand Prix'sini çevrimiçi izlemenin bir başka yolu da Sky Sports. Bunu yapmanın en iyi yolu, herhangi bir sözleşme olmaksızın Sky Sports için nispeten ucuz günlük ve haftalık geçişler sunduğu için Now TV (TV Now ile karıştırılmamalıdır!).

Now TV yalnızca İngiltere'de kullanılabildiğinden, bu yöntem için hala bir VPN'e ihtiyacınız olacak:

F1 Belçika Grand Prix'sini ÜCRETSİZ İzle

İşte böyle:

 1. Sağlam bir VPN edinin (tercihen yüzlerce İngiltere sunucusuyla)
 2. İngiltere'deki bir sunucuya bağlanma
 3. Now TV’nin Sky Sports sayfasına gidin
 4. Bir hesap oluşturun, istediğiniz kartı satın alın ve izlemeye başlayın!

Muhteşem HD F1 Belçika Grand Prix'i - ÜCRETSİZ!

Bu Ağustos ayında Belçika'nın heyecan verici F1 Grand Prix'sini izlemenin birçok yolu var. Ama ücretsiz izlemek istiyorsanız, sıfır maliyetle mükemmel kapsama alanı için VPN'inizi TV Now ile birlikte kullanın!

Unutmayın: Bir VPN, başka türlü kısıtlanmış içeriğe erişmenize yardımcı olabilir. Etkinliği yayınlayacak kendi coğrafi engellemeli akışlar veya kanallar listeniz varsa, bulunduğunuz konumdan bağımsız olarak bunların kilidini açabilirsiniz!

Kim iyi bir teklifi sevmez ki? En yeni VPN tekliflerine göz atın, ancak hızlı bir şekilde harekete geçin - yalnızca sınırlı bir süre için hazırlar!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me