Fargo je na Netflixe! Tu je návod, ako to môžete sledovať v roku 2020.

Uznávaná séria zločinov temnej komédie Fargo je teraz k dispozícii na serveri Netflix v Kanade, Japonsku a Veľkej Británii. Bohužiaľ, ak nežijete v týchto krajinách, sieť Netflix geoblokuje jej obsah. Našťastie robustná sieť VPN vám umožňuje prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom, aby ste si mohli prehliadku vychutnať celé hodiny.

Stručný sprievodca: Ako pozerať Fargo na Netflix

 1. Vyberte si VPN, ktorá neustále odblokuje Netflix. Odporúčame NordVPN pre najlepší celkový výkon.
 2. Stiahnite a nainštalujte softvér VPN.
 3. Pripojte sa k serveru v Kanade, Japonsku alebo Veľkej Británii.
 4. Prejdite na stránku Netflix.com a prihláste sa / zaregistrujte sa. To je všetko! Nechajte zločiny začať!

Začnite streamovať Fargo teraz!

Prečo potrebujete VPN na pozeranie Fargo

Geoblocking vám zabraňuje streamovať obsah, ak ste mimo konkrétneho geografického umiestnenia. Ak napríklad žijete v Argentíne, nemáte prístup k sieti Netflix v Kanade.

Spoločnosť Netflix geo-obmedzuje svoj obsah tak, aby sledoval problémy s licenciami a autorskými právami, spolu s ďalšími faktormi zameranými na zisk. Katalóg filmov a relácií spoločnosti Netflix sa v každej krajine líši.

Ak chcete sledovať Fargo, ale ste mimo týchto troch krajín, môžete použiť prémiovú sieť VPN. Vyzerá to tak, že máte IP adresu Kanady, Japonska a Veľkej Británie a obchádza geoobmedzenie.

Ako to funguje? VPN používa tunelovanie cez server krajiny, ktorý vyberiete. Skryje vašu skutočnú adresu IP tak, aby vyzerala ako v krajine servera, ku ktorému sa pripájate, čím sa odomkne katalóg Netflix tejto konkrétnej krajiny..

Ak chcete streamovať Fargo, vyberte VPN s viacerými servermi v príslušnej krajine. Tiež by ste sa chceli uistiť, že máte VPN, ktorá vždy obnovuje adresy IP svojich serverov tak, aby zostala Netflix nezistiteľná..

Od roku 2014 používa Netflix opatrenia proti VPN na sledovanie a blokovanie serverov VPN. Snahy spoločnosti Netflix o blokovanie však nie sú 100% a jej prekážku môžete prekonať zabezpečenou sieťou VPN.

Pre Netflix sú nevyhnutné vysoké rýchlosti a rýchle načítania. Najlepšie VPN ponúkajú bleskovo rýchle pripojenia.

Nakoniec, ak máte problémy s pripojením k sieti Netflix v Kanade / Japonsku / Veľkej Británii, chcete vynikajúcu zákaznícku podporu dostať cez stenu Netflix.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

Vysokovýkonné VPN vám umožňujú obísť geoblokáciu a prísnu anti-VPN technológiu spoločnosti Netflix. Umožňuje vám streamovať obľúbený obsah bez prerušenia, nech ste kdekoľvek.

Je to však len jedna z mnohých výhod používania VPN.

Robustná sieť VPN chráni vaše súkromie a zaisťuje, že k vášmu serveru nemá nikto prístup. Po prvé, poskytuje prísne zásady no-logs, čo znamená, že váš poskytovateľ VPN nezaznamenáva veci, ako sú vyhľadávanie, sťahovanie alebo výber streamovania. 

K prémiovej sieti VPN patrí aj prepínač automatického zabíjania. Prepínač kill sa aktivuje, ak dôjde k prerušeniu vášho pripojenia VPN, a zabezpečí, že vaša IP adresa nebude nikdy viditeľná.

Nakoniec chcete, aby sieť VPN, ktorá používa šifrovanie na vojenskej úrovni, chránila vaše údaje pred akýmikoľvek výpadmi.

3 najlepšie VPN pre sledovanie Fargo

Ste pripravení na svet malých mestských sociopatov? Tu sú najlepšie siete VPN, ktoré majú prístup k Fargo v priebehu niekoľkých minút.

1. NordVPN

Fargo je na Netflixe! Tu je návod, ako to môžete sledovať v roku 2020.

Servery NordVPN so širokopásmovým pripojením ho robia voľbou pre streaming. Počet serverov je:

 • 5 500+ serverov v 60 krajinách
 • 800+ serverov vo Veľkej Británii
 • 160+ serverov v Japonsku
 • 450+ serverov v Kanade

Chyba proxy servera Netflix bráni mnohým sieťam VPN v prístupe k jeho streamovacím službám. NordVPN je však jedným z najlepších na obchádzanie zákazu VPN spoločnosti Netflix.

NordVPN používa funkciu SmartPlay DNS na všetkých svojich serveroch. SmartPlay je bez manuálnej konfigurácie alebo dlhodobého nastavenia. Obchádza geografické obmedzenia a pracuje automaticky. Pripojíte sa k serveru a funkcia SmartPlay bude fungovať!

NordVPN používa dvojité šifrovanie na zachovanie súkromia vašich údajov a jeho funkcia CyberSec blokuje škodlivý softvér a adware na vašom webovom serveri..

NordVPN je prísna politika no-logs a prepínač automatického zabíjania pridať k svojim výkonným bezpečnostným funkciám. Navyše môžete používať NordVPN až s 6 zariadeniami súčasne. Je ideálny pre veľký domov.

Test rýchlosti NordVPN je rýchly a spoľahlivý aby ste si mohli vychutnať plynulé streamovanie. Aplikácia vyberie najrýchlejší lokálny server a výsledky vám poskytnú nepretržité prezeranie.

Ak máte niekedy problémy s pripojením k sieti Netflix v ktorejkoľvek z týchto troch krajín, môžete sa obrátiť na spoločnosť NordVPN Zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Jeho rozsiahla vedomostná základňa navyše odpovedá na mnohé otázky, ako je nastavenie a konkrétne servery pre váš región.

Môžete dokonca vyskúšať bez rizika NordVPN pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ušetrite peniaze na odbere NordVPN pomocou nášho kódu kupónu.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, špeciálne servery P2P sú k dispozícii.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Stále si nie ste istí spoločnosťou NordVPN? Pozrite sa na našu úplnú recenziu.

Stream Fargo s NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

ExpressVPN je jedným slovom rýchly. Neustále je na špičke rebríčka rýchlosti streamovania, čo z neho robí ideálnu voľbu pre Netflix v Kanade, Japonsku a Veľkej Británii..

Suma servera ExpressVPN je:

 • 3 000+ serverov na 160+ miestach
 • 5 umiestnení serverov v Kanade
 • 5 umiestnení serverov vo Veľkej Británii
 • 2 umiestnenia serverov v Japonsku

ExpressVPN sídli na Britských Panenských ostrovoch, čo znamená, že je mimo jurisdikcie týchto troch krajín. ExpressVPN navyše ponúka tieto prvotriedne bezpečnostné funkcie:

 • Prísna politika bez protokolov
 • 256-bitové šifrovanie vojenskej triedy AES
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Zabudovaný vypínač zabíjania

ExpressVPN tiež ponúka rozdelené tunelovanie. Táto inovatívna funkcia vám umožňuje zvoliť si webové stránky, ktoré zostanú nezašifrované, takže všetka internetová prevádzka nebude prebiehať cez sieť VPN.

ExpressVPN neustále vedie náš zoznam pre najrýchlejšiu VPN. Naše testy rýchlosti pre ExpressVPN po celom svete sú rýchle. Dobrý deň, plynulé streamovanie!

Problémy s pripojením k Netflixu? ExpressVPN ponúka vynikajúce služby zákazníkom. Zdroje na webe sú obrovské, vrátane podrobných návodov na inštaláciu, sprievodcov riešením problémov a rozsiahlej sekcie FAQ. Ak nenájdete svoju odpoveď na webe, môžete sa obrátiť na podporu živého chatu ExpressVPN 24/7.

ExpressVPN je užívateľsky prívetivý a je ideálnym riešením pre začiatočníkov VPN. ExpressVPN dokonca ponúka až 5 súčasných zariadení súčasne. Navyše dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ušetrite peniaze pomocou nášho kupónového kódu ExpressVPN.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Nie ste si istí, či je ExpressVPN vašou najlepšou voľbou pre streamovanie? Pozrite sa na našu úplnú recenziu.

Stream Fargo s programom ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark_screenshot

Surfshark je vynikajúca viacúčelová sieť VPN a je perfektnou voľbou pre prístup k sieti Netflix v Kanade, Japonsku a Veľkej Británii..

Sumy servera Surfshark sú:

 • 800+ serverov v 50+ krajinách
 • 3 umiestnenie servera v Kanade
 • 1 umiestnenie servera v Japonsku
 • 1 umiestnenie servera vo Veľkej Británii

Vaša snaha o rýchly prístup k Fargo nie je pre Surfshark žiadny problém. jeho Funkcia rýchleho pripojenia nájde najrýchlejší server. Naše testy v mnohých krajinách ukazujú, že Surfshark má vysoké rýchlosti bez poklesu rýchlosti alebo vypršania časového limitu pripojenia.

Surfshark tiež získa vysoké známky za svoje robustné bezpečnostné prvky. Jej ústredie na Britských Panenských ostrovoch (ktoré je mimo Aliancie Eyes 5/9/14) je súkromnou pevnosťou. Medzi funkcie Surfshark patrí:

 • 256-bitové šifrovanie AES
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Prepínač automatického zabíjania
 • Funkcia CleanWeb, ktorá chráni pred škodlivým softvérom, adwarom, phishingom a sledovaním
 • Pravidlá bez protokolov

Ak máte problémy s pripojením k sieti Netflix, poskytuje program Surfshark priateľská a informačná podpora nepretržitého živého chatu.

Začiatočníkom VPN bude inštalácia Surfshark ľahká vďaka používateľsky príjemnému rozhraniu a funkcii Quick Connect. Najlepší zo všetkých, Surfshark ponúka neobmedzený počet zariadení na licenciu.

Surfshark ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu v službe Google Play alebo Apple App Store a má tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ušetrite peniaze na predplatnom služby Surfshark pomocou nášho kódu kupónu.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Je Surfshark pre vás tou pravou VPN? Pozrite si našu úplnú recenziu.

Stream Fargo s Surfshark!

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Fargo je nevyhnutnosťou pre fanúšikov vtipného zločinu a budete chcieť VPN, ktorá obchádza barikádu Netflix. Bezpečnosť a rýchlosť sú tiež veľmi dôležité, takže pri streamovaní môžete relaxovať.

Odporúčame NordVPN ako našu najlepšiu voľbu pre svet komikov a vrahov Farga.

Zaujíma vás, ktoré VPN obchádzajú Netflix s ľahkosťou? Prečítajte si nášho sprievodcu 5 najlepšími VPN, ktoré STÁLE fungujú s Netflixom.

Aký je jednoduchý a rýchly spôsob, ako skryť svoju IP adresu? Prečítajte si nášho šikovného sprievodcu pre 4 Super Easy & Rýchle spôsoby, ako (naozaj) skryť svoju IP v roku 2019.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me