Fargo jest na Netflix! Oto jak możesz to obejrzeć w 2020 roku.


Uznana seria kryminałów komediowych Fargo jest teraz dostępna na Netflix w Kanadzie, Japonii i Wielkiej Brytanii. Niestety, jeśli nie mieszkasz w tych krajach, Netflix blokuje jego zawartość. Na szczęście solidna sieć VPN umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, dzięki czemu możesz cieszyć się programem przez wiele godzin.

Krótki przewodnik: Jak oglądać Fargo w serwisie Netflix

 1. Wybierz VPN, który konsekwentnie odblokowuje Netflix. Zalecamy NordVPN, aby uzyskać najlepszą ogólną wydajność.
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie VPN.
 3. Połącz się z serwerem w Kanadzie, Japonii lub Wielkiej Brytanii.
 4. Wejdź na Netflix.com i zaloguj się / zarejestruj się. Otóż ​​to! Niech zaczną się zbrodnie!

Rozpocznij transmisję strumieniową Fargo teraz!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać Fargo

Geoblokowanie uniemożliwia przesyłanie strumieniowe treści, jeśli znajdujesz się poza określoną lokalizacją geograficzną. Na przykład jeśli mieszkasz w Argentynie, nie możesz uzyskać dostępu do Netflix Canada.

Netflix ogranicza swoje treści, aby śledzić kwestie licencji i praw autorskich, a także inne czynniki motywujące zysk. Katalog filmów i programów Netflix jest inny dla każdego kraju.

Jeśli chcesz oglądać Fargo, ale jesteś poza tymi trzema krajami, możesz skorzystać z premium VPN. Wygląda na to, że masz adres IP Kanady / Japonii / Wielkiej Brytanii i pomija ograniczenia geograficzne.

Jak to działa? Sieć VPN korzysta z tunelowania przez wybrany serwer kraju. Ukrywa twój prawdziwy adres IP, aby wyglądał, jakbyś był w kraju serwera, z którym się łączysz, odblokowując w ten sposób katalog Netflix dla tego konkretnego kraju.

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo Fargo, wybierz VPN z wieloma serwerami w danym kraju. Chcesz również upewnić się, że masz VPN, który zawsze odświeża adresy IP swoich serwerów, aby pozostać niewykrywalnym przez Netflix.

Od 2014 r. Netflix stosuje środki anty-VPN do śledzenia i blokowania serwerów VPN. Jednak działania blokujące Netflix nie są w 100% i można ominąć jego barierę za pomocą bezpiecznej sieci VPN.

Duże prędkości i krótkie czasy ładowania są koniecznością dla Netflix. Najlepsze sieci VPN oferują błyskawiczne połączenia.

Wreszcie, jeśli masz problemy z połączeniem się z Netflix Kanada / Japonia / Wielka Brytania, potrzebujesz doskonałej obsługi klienta, aby przejść przez ścianę Netflix.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

Wysokowydajne sieci VPN pozwalają ominąć geoblokowanie Netflix i ścisłą technologię anty-VPN. Pozwala na strumieniowe przesyłanie ulubionych treści, gdziekolwiek jesteś.

Jest to jednak tylko jedna z wielu zalet korzystania z VPN.

Solidna sieć VPN chroni Twoją prywatność i zapewnia, że ​​nikt nie będzie miał dostępu do Twojego serwera. Po pierwsze, zapewnia ścisłe zasady braku dzienników, co oznacza, że ​​Twój dostawca VPN nie rejestruje takich rzeczy, jak wyszukiwania, pobieranie lub przesyłanie strumieniowe. 

Ponadto premium VPN jest wyposażony w automatyczny przełącznik zabijania. Przełącznik zabójstwa aktywuje się, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane, i zapewnia, że ​​Twój adres IP nigdy nie będzie widoczny.

Wreszcie, chcesz VPN, który wykorzystuje szyfrowanie klasy wojskowej, aby zabezpieczyć twoje dane przed wszelkimi szpiegami.

3 najlepsze sieci VPN do oglądania Fargo

Czy jesteś gotowy na świat małych socjopatów? Oto najlepsze sieci VPN, aby uzyskać dostęp do Fargo w ciągu kilku minut.

1. NordVPN

Fargo jest na Netflix! Oto jak możesz to obejrzeć w 2020 roku.

Serwery o dużej przepustowości NordVPN sprawiają, że jest to doskonały wybór do streamingu. Jego liczba serwerów to:

 • Ponad 5500 serwerów w 60 krajach
 • Ponad 800 serwerów w Wielkiej Brytanii
 • Ponad 160 serwerów w Japonii
 • Ponad 450 serwerów w Kanadzie

Błąd serwera proxy Netflix uniemożliwia wielu sieciom VPN dostęp do jego usług przesyłania strumieniowego. Jednak NordVPN jest jednym z najlepszych w celu obejścia zakazu Netflix dla VPN.

NordVPN używa funkcji SmartPlay DNS na wszystkich swoich serwerach. SmartPlay nie wymaga ręcznej konfiguracji ani długotrwałej konfiguracji. Pomija ograniczenia geograficzne i działa automatycznie. Połączysz się z serwerem, a SmartPlay zacznie działać!

NordVPN używa podwójnego szyfrowania, aby zachować prywatność danych, a jego funkcja CyberSec blokuje złośliwe oprogramowanie i adware w witrynie do przesyłania strumieniowego.

NordVPN's ścisłe zasady braku dzienników i automatyczny przełącznik zabijania dodać do jego potężnych funkcji bezpieczeństwa. Ponadto możesz używać NordVPN jednocześnie z maksymalnie 6 urządzeniami. Jest idealny do dużego domu.

Test prędkości NordVPN jest szybki i niezawodny aby cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym. Aplikacja wybiera najszybszy serwer lokalny, a wyniki zapewniają nieprzerwany przegląd.

Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy z połączeniem się z Netflix w jednym z trzech krajów, możesz skontaktować się z NordVPN Całodobowa obsługa klienta na czacie na żywo. Ponadto jego obszerna baza wiedzy odpowiada na wiele pytań, takich jak konfiguracja i określone serwery dla Twojego regionu.

Możesz nawet przetestować NordVPN bez ryzyka za pomocą 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Zaoszczędź teraz dzięki subskrypcji NordVPN dzięki naszemu kodowi kuponu.

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są serwery specjalistyczne P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Nadal nie jesteś pewien co do NordVPN? Sprawdź naszą pełną recenzję.

Przesyłaj strumieniowo Fargo za pomocą NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Jednym słowem ExpressVPN jest szybki. Konsekwentnie znajduje się na szczycie listy prędkości przesyłania strumieniowego, co czyni go idealnym wyborem dla Netflix Canada, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Liczba serwerów ExpressVPN wynosi:

 • Ponad 3000 serwerów w ponad 160 lokalizacjach
 • 5 lokalizacji serwerów w Kanadzie
 • 5 lokalizacji serwerów w Wielkiej Brytanii
 • 2 lokalizacje serwerów w Japonii

ExpressVPN znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co oznacza, że ​​nie podlega jurysdykcji trzech krajów. Dodatkowo ExpressVPN oferuje te najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa:

 • Ścisła polityka braku logów
 • 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • Wbudowany przełącznik zabijania

ExpressVPN oferuje również dzielone tunelowanie. Ta innowacyjna funkcja pozwala wybrać witryny, które mają pozostać niezaszyfrowane, dzięki czemu nie cały Twój ruch internetowy odbywa się za pośrednictwem sieci VPN.

ExpressVPN konsekwentnie znajduje się na szczycie naszej listy pod względem najszybszej sieci VPN. Nasze testy prędkości ExpressVPN na całym świecie są niezwykle szybkie. Witaj, płynne przesyłanie strumieniowe!

Problemy z połączeniem z Netflix? ExpressVPN oferuje doskonałą obsługę klienta. Zasoby na stronie internetowej są ogromne, w tym szczegółowe instrukcje instalacji, przewodniki rozwiązywania problemów oraz obszerna sekcja FAQ. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na stronie, możesz skorzystać z pomocy czatu na żywo ExpressVPN 24/7.

ExpressVPN jest przyjazny dla użytkownika i idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników VPN. ExpressVPN oferuje nawet do 5 jednoczesnych urządzeń jednocześnie. Dodatkowo dostajesz 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Zaoszczędź dzięki naszemu kodowi kuponu ExpressVPN.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Nie jesteś pewien, czy ExpressVPN jest Twoim najlepszym wyborem do przesyłania strumieniowego? Sprawdź naszą pełną recenzję.

Przesyłaj strumieniowo Fargo za pomocą ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark_screenshot

Surfshark to doskonała wielofunkcyjna sieć VPN i doskonały wybór do uzyskiwania dostępu do serwisu Netflix w Kanadzie, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Ilości serwerów Surfshark to:

 • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
 • 3 lokalizacje serwerów w Kanadzie
 • 1 lokalizacja serwera w Japonii
 • 1 lokalizacja serwera w Wielkiej Brytanii

Twoje dążenie do szybkiego dostępu do Fargo nie stanowi problemu dla Surfshark. Jego Funkcja szybkiego połączenia znajduje najszybszy serwer. Nasze testy w wielu krajach pokazują, że Surfshark ma wysokie prędkości bez spadków prędkości i przekroczenia limitów czasu połączenia.

Surfshark również otrzymuje za to wysokie noty solidne funkcje bezpieczeństwa. Jej siedziba główna na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (która znajduje się poza Sojuszem Oczu 5/9/14) jest twierdzą prywatności. Funkcje Surfshark obejmują:

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • Automatyczny przełącznik zabijania
 • Funkcja CleanWeb, która chroni przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem reklamowym, phishingiem i śledzeniem
 • Polityka braku dzienników

Jeśli masz problemy z połączeniem się z Netflix, Surfshark zapewnia przyjazne i informacyjne wsparcie czatu na żywo przez całą dobę.

Dla początkujących VPN instalacja Surfshark będzie łatwa dzięki przyjaznemu interfejsowi i funkcji Quick Connect. Najlepszy ze wszystkich, Surfshark oferuje nieograniczoną liczbę urządzeń na licencję.

Surfshark oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny w Google Play lub Apple App Store, a także ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zaoszczędź na subskrypcji Surfshark dzięki naszemu kodowi kuponu.

Surfshark może odblokować:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video i inne.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

Surfshark działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome i Firefox.

Czy Surfshark jest odpowiednią dla Ciebie siecią VPN? Zobacz naszą pełną recenzję.

Streamuj Fargo za pomocą Surfshark!

Podsumowanie i dalsze czytanie

Fargo to obowiązkowa pozycja dla fanów dowcipnej przestępczości, a będziesz potrzebować sieci VPN, która omija barykadę Netflix. Bezpieczeństwo i szybkość są również kluczowe, więc możesz zrelaksować się podczas przesyłania strumieniowego.

Polecamy NordVPN jako nasz wybór nr 1 w świecie komiksów i zabójców Fargo.

Ciekawe, które sieci VPN z łatwością omijają serwis Netflix? Przeczytaj nasz przewodnik na temat 5 najlepszych sieci VPN, które nadal działają z Netflix.

Jak łatwo i szybko ukryć swój adres IP? Przeczytaj nasz przydatny przewodnik na temat 4 Super Easy & Szybkie sposoby (NAPRAWDĘ) Ukrywania adresu IP w 2019 r.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me