Fortnite için GERÇEKTEN 10 Ücretsiz VPN


Ücretsiz bir VPN bulmak kolaydır, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey vardır. Ancak, oynamanıza izin verecek gizli maliyetleri olmayan güvenilir bir tane bulmak o kadar kolay değil Fortnite verilerinizi güvende tutarken hızınızı da yüksek tutar.

Fortnite için 40'tan fazla ücretsiz VPN'yi test ettim ve birçoğunun oyunum üzerinde olumsuz bir etkisi oldu. Kötü uyumluluk, düşük hızlar ve cimri veri sınırları kontrol cihazımı duvara atmamı sağladı. Bu yüzden listeme NordVPN'i dahil ettim. Ücretsiz olmasa da, ücretsiz VPN'lerin sahip olabileceği olumsuzluklardan hiçbirini yaşamayacaksınız.

Derinlemesine test ile, aşağıdakilerin bir listesini hazırladım: Fortnite için en iyi ücretsiz VPN'ler kullanımı güvenli, bilgilerinizi satmaz ve hilekarlık yapmaz.

En iyi ücretsiz VPN'ler bile sınırlamalarla gelir. Onlar olabilir bant genişliği veya veriler üzerinde kısıtlamalar getirebilir veya yalnızca birkaç sunucunuz olabilir yoğun dönemlerde süper yavaş olan Daha gölgeli ücretsiz VPN'lerle sonuçlanabilirsin seninle ödeme güvenlik, güvenlik ve kişisel veriler. 

250 milyon oyuncu ile, Fortnite internetteki bilgisayar korsanları için bir hedef. Ücretsiz bir VPN kullanarak kişisel verilerinizi ciddi risk altına sokabilirsiniz. Bu yüzden çok fazla araştırma yaptım: aşağıdaki listede yalnızca ücretsiz VPN'ler var yüksek hızlar, iyi uyumluluk ve mükemmel koruma.

Hazır? Hadi oynayalım!

NordVPN ile Fortnite oynayın!

Zamanınız mı kısa? İşte en iyi ücretsiz VPN'lerin bir özeti

 1. NordVPN: DDoS koruması dahil yıldırım hızlarının ve uzman güvenliğinin tadını çıkarın. 30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyin.
 2. Sıcak Nokta Kalkanı: Endüstri standardı şifreleme sunar, ancak günlük 500 MB veri sınırı sizi günde yaklaşık 25 tur Fortnite ile sınırlar.
 3. Windscribe: Ayda 10GB veri size 500'e kadar Fortnite oyunu sunuyor, ancak ücretsiz plan daha az güvenlik özelliğine sahip.
 4. ProtonVPN: Reklamsız sınırsız verinin keyfini çıkarın, ancak sınırlı hızlar oyununuzu etkileyebilir.
 5. hide.me: Ayda 2 GB veri sunan ancak sınırlı sunucu seçeneği sunan kullanıcı dostu bir servis hızlarınızı yavaşlatabilir.
 • Artı 5 ücretsiz VPN daha
 • SSS

NordVPN ile Fortnite oynayın!

Fortnite için En İyi Ücretsiz VPN'ler (Güncellendi 2020)

Fortnite için güvenli ve ücretsiz bir VPN'i kolayca bulabilirsiniz. Ancak unutmayın, en iyi ücretsiz VPN'lerin bile bazı sınırlamaları vardır. Fortnite için en iyisini bulmak için düzinelerce ücretsiz VPN'i yerleştirdim, böylece her yerden güvenli ve anonim olarak oynayabilirsiniz. İşte hızları, veri limitlerini ve güvenlik özelliklerini temel alan favorilerim.

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN Temel Özellikleri

 • Dünya çapında 5.500'den fazla yüksek hızlı sunucu
 • 256 bit AES şifreleme, kill switch ve Çift VPN koruması
 • Kayıt tutmama politikası
 • Yönlendirici uyumlu
 • 30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyin
 • Şununla çalışır: Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, YouTube
 • İle uyumlu: Chrome, Linux, Firefox, Windows, macOS, Android, iOS, çoğu yönlendirici

NordVPN her zaman oyun için en sevdiğim VPN oldu. Büyük bir küresel ağ ile 59 ülkede 5.500'den fazla sunucu, size piyasadaki en güvenilir IP koruma hizmetlerinden birini sunar.

Çoğu ücretsiz VPN'den farklı olarak, sınırsız sunucu değiştirme. Bu, bir DDoS saldırısına maruz kalırsanız konumu hızla değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Çok hızlı. Testlerimde, Gecikme veya gecikme olmadan yüksek hızlar. Yoldaysanız, NordVPN’in geniş sunucu seçeneği, dünyanın en hızlı Fortnite sunucularına bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Büyük bir artı NordVPN’in yönlendirici uyumluluğu. Birçok ücretsiz VPN, konsollar için ısmarlama uygulamalar sunmaz, ancak NordVPN'in yönlendiricinize kurulumu kolaydır. Bu şekilde, tüm cihazlarınızı aynı anda koruyabilirsiniz. NordVPN’in adım adım yönlendirici kurulum kılavuzunu takip edin.

IP'nizi istenmeyen gözetimden korumak istiyorsanız, NordVPN verilerinizi askeri sınıfla şifreler 256 bit AES şifreleme, tarafından güçlendirilmiş DoubleVPN özelliği. ISS'niz oyun oynarken bant genişliğinizi kısıtlarsa bu ekstra anonimlik kullanışlı olur.

Veri de sorun değil. Her NordVPN planının özellikleri Sınırsız veri Mamut Fortnite seansları sırasında sizi koruma altına almak için. Artı, bir otomatik öldürme anahtarı bağlantınız kopsa bile verilerinizi güvende tutar.

NordVPN en CyberSec özelliği Fortnite güncellemelerinde kendinizi gizli kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak için mükemmeldir. Ödüllü müşteri destek ekibi her türlü problemle 7/24 hizmetinizdedir.

NordVPN'in oyun oynamak için neden en iyi VPN'lerim olduğunu öğrenin ve test sonuçlarımızı derinlemesine inceleyin gözden geçirmek. Ya da bir ile sorunsuz deneyin 30-gün para iade garantisi.

NordVPN ile Başlayın!

2. Sıcak Nokta Kalkanı

Fortnite için GERÇEKTEN 10 Ücretsiz VPN

Hotspot Shield'in Temel Özellikleri

 • 80'den fazla ülkede 3.200+ sunucu
 • AES 256 bit şifreleme
 • 500 MB günlük veri sınırı
 • P2P dostu VPN
 • Uygulama içi reklamlar
 • Şununla çalışır: YouTube, Spotify; premium planlı Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video ile
 • İle uyumlu: Windows, macOS, iOS, Android, Chrome, Firefox

Hotspot Shield, piyasadaki en hızlı ücretsiz VPN'lerden biridir. Süper hızlı Catapult Hydra protokolü tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Testlerimde, oyun gecikmem olmadan verilerimi yeniden yönlendirebildim.

Hızlar bulunduğunuz yere göre değişir. Hotspot Shield’ler ücretsiz kullanıcılar ABD'deki yalnızca bir sunucuya erişebilir. Dünyanın diğer tarafında oyun oynuyorsanız, daha büyük bir gecikme ve hızlarda bir düşüş beklenir.

Bant genişliği de bir sorundur. Veri aktarım hızı ücretsiz planla sınırlıdır. Sınırsız bant genişliği ve gecikmesiz oyun için premium plana yükseltin. 

Hotspot Shield, verilerle oldukça cömerttir. Ayda 15GB alırsınız. Günde yaklaşık 20-25 Fortnite maçı için bu yeterli. Yarı zamanlı oyuncular için harika olsa da, normal oyuncuların daha fazlasına ihtiyacı olabilir. Onun P2P işlevselliği olsa da diğer online oyunlar için büyük bir artı.

En büyük sorun yönlendirici uyumluluğu. Hotspot Shield, yönlendiricilerle uyumlu değil bu yüzden konsolları korumak için kullanılamaz.

İyi haber, PC ve mobil oyuncular büyük bir koruma elde ediyor. Hotspot Shield kullanım alanları AES 256 bit şifreleme ve ücretsiz sunucusu şunları içerir: yerleşik kötü amaçlı yazılım koruması internet trollerinden kurtulmak.

Bazılarına katlanmak zorundasın uygulama içi reklamlar. Ama katı kayıt tutmama politikası oyununuzun gizli kaldığı anlamına gelir. Sorularınız için Hotspot Shield’in geniş SSS bölümünü kullanın. Veya 7/24 canlı teknik destek için premium plana geçin.

Ücretsiz uygulamayı bugün indirin veya premium hizmeti ücretsiz olarak deneyin. 7 günlük deneme. Veya en iyi şekilde 30-gün para iade garantisi ve daha uzun süre deneyin. Etkileyici hızları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Hotspot Shield incelemesi.

Ücretsiz Hotspot Shield edinin!

3. Windscribe

windscribe cihazları

 • 10 GB aylık veri limiti
 • Sınırsız cihaz bağlantısı
 • 11 sunucu konumuna erişim
 • Oturum günlüğü veya IP zaman damgası yok
 • P2P dostu
 • İle çalışır: Kodi
 • İle uyumlu: Windows, Mac, iOS, Linux ve Android

Tıpkı NordVPN gibi, Windscribe oyunculara yönlendirici dostu bir VPN sunar. Bu, konsolunuzu korumanın harika olduğu anlamına gelir. Windscribe’ın çevrimiçi yönlendirici kurulum kılavuzunu takip edin.

Kurulduktan sonra, Windscribe şunları sunar: tüm cihazlarınızda güçlü hızlar. Windscribe’in geniş sunucu ağı sayesinde. Ücretsiz kullanıcılar 10 ülkede 11 sunucu, ve çoğu ücretsiz VPN'den daha fazlası. En yoğun oyun saatlerinde hafif bir gecikme yaşadım.

Windscribe size ayda 10 GB veri sağlar. Bu Hotspot Shield kadar değil, her gün 15-20 tur Fortnite için hala yeterli. Ekstra 5 GB veri elde etmek için Windscribe'ı tweetleyin ve Frenzy Çiftliği'nde 60 saatin tadını çıkarın.

P2P oyun hostingini seviyorsanız, şanslısınız. Windscribe’ın ücretsiz sunucularının çoğu P2P paylaşımını destekler. Onun bölünmüş tünel açma özelliği internette gezinirken oyununuzu korumak için de kullanışlıdır.

Windscribe IP'nizi görünümden gizler. AES 256 bit şifreleme endüstri standardını karşılar. Ayrıca DDoS saldırılarına karşı otomatik koruma.

Bununla birlikte, ücretsiz kullanıcılar Windscribe’ın özel kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı engelleyicisi R.O.B.E.R.T'ye erişemez.. Tam güvenlik için premium pakete yükseltin. Kendi planınızı seçebilir ve sizin için önemli olan özellikleri donatabilirsiniz. Ücretsiz servis dahil her plan şunları içerir: çevrimiçi chatbot yardımı.

Windscribe, sorunsuz, günlüksiz bir VPN'dir. güçlü oyun sunucusu ağı. Ancak kişisel verilerinizi bilgisayar korsanlarından korumak için premium paketi öneriyorum. Bugün bir 30-gün para iade garantisi. Veya daha fazla bilgi edinmek için uzman incelemesi.

Ücretsiz Windscribe Alın!

4. ProtonVPN

Windows protonvpn

 • Sınırsız veri
 • Reklamsız
 • 3 ülkede sunucu konumları
 • Yönlendirici uyumlu
 • Torrent ücretsiz planda mevcut değil
 • Premium plana 7 günlük ücretsiz yükseltme
 • Şununla çalışır: YouTube, Kodi. Netflix, Hulu ve Amazon Prime Video akışı ücretsiz planda engellendi
 • İle uyumlu: Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve bazı yönlendiriciler

ProtonVPN, kısıtlı bir ücretsiz katman sunan premium bir hizmettir. Ancak kapsamlı bir kapsam istiyorsanız, 7 günlük deneme ile Proton Plus planını ücretsiz deneyebilirsiniz. Her iki durumda da bir kuruş harcamanıza gerek yok.

ProtonVPN ücretsiz kullanıcılara sınırsız veri sunar. Bu, herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz kadar savaşabileceğiniz anlamına gelir. Tam zamanlı oyuncular için harika bir haber.

Birçok ücretsiz hizmetin aksine, ProtonVPN’in uygulaması DD-WRT yönlendiricilerle tamamen uyumludur. Konsolunuza VPN eklemenin en hızlı ve en kolay yoludur. Kullanışlı çevrimiçi kurulum kılavuzunu takip etmeniz yeterlidir.

Dezavantajı küçük sunucu ağıdır. Ücretsiz kullanıcılar yalnızca üç konumdaki sunucular, Japonya, Hollanda ve ABD. Bunun anlamı hızlar premium plandan çok daha yavaş. ProtonVPN ayrıca, ücretsiz kullanıcıları yükseltmeye teşvik etmek için serbest plan hızlarını da artırıyor.

P2P oyun hosting de söz konusu değil. ProtonVPN’in ücretsiz sunucularının hiçbiri torrentleri desteklemiyor. Ama sadece Fortnite oynarsan bu bir problem değil.

7 günlük ProtonPlus denemesine çıkın ve birçok ekstra özellik elde edin. Şuna erişimin keyfini çıkarın 43 ülkede 568 sunucu, ağ saldırılarına karşı SecureCore koruması ve süper yüksek hızlar gelişmiş oyun deneyimi için.

Her iki plan da güçlü güvenlik sunuyor. AES-256 şifrelemesi, DNS sızıntısı önleme ve otomatik öldürme anahtarı alırsınız verilerinizi her zaman güvende tutmak için. Ama her planda, müşteri desteği e-posta yardımı ile sınırlıdır.

Daha uzun bir deneme için ProtonVPN’leri kullanın 30-gün para iade garantisi. Veya ProtonVPN’in hız sınırları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Tam inceleme.

ProtonVPN'i Ücretsiz Alın!

5. hide.me

windows hide.me

 • 256 bit AES şifreleme
 • 2GB aylık veri hakkı
 • 5 sunucu konumu
 • IP sızıntı koruması
 • Reklamsız
 • YouTube, Kodi ve Spotify ile çalışır. Premium plan BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Showtime, Crackle, HBO GO, Kodi ve Sky Go'un engelini kaldırıyor
 • İle uyumlu: Windows, Mac, iOS ve Android, Amazon Fire TV, Linux ve bazı yönlendiriciler

hide.me, ücretsiz planında yalnızca bir cihaz için koruma sağlar. Ama listemi yapmasının nedeni iyi yönlendirici uyumluluğu. DD-WRT uyumlu yönlendiricilere kurulabilir ve çoğu büyük protokolü destekler. Bu, ister konsolda, ister PC'de veya mobil cihazda oynayın, tüm Fortnite oturumlarınızı koruyabileceğiniz anlamına gelir.

Hızları iyi. Testlerimde, hide.me’nin ücretsiz sunucularına bağlandığında uygun indirme hızlarını ölçtüm. Oyun içi gecikme nadirdi ama hide.me, Fortnite için diğer bazı ücretsiz VPN'ler kadar hızlı değil.

Hide.me ile sadece beş global sunucuya erişim. Bu, Fortnite için en hızlı sunucuyu bulma konusunda mükemmel bir seçiminizin olmadığı anlamına gelir. Premium plana geçin ve 49 konumdaki sunuculara erişin. Bu, herhangi bir gecikme problemini çözmelidir.

En büyük endişem saklam. 2GB aylık veri hakkı. Bu günde sadece 66 MB ile çalışıyor. Yaklaşık bir saat Fortnite için yeterli. Hardcore oyunculara premium plana geçmelerini tavsiye ederim.

Hide.me piyasadaki en güvenli VPN'lerden biridir. Ücretsiz planda bile, AES-256 şifreleme, IP sızıntı koruması ve otomatik öldürme anahtarı böylece Fortnite oturumlarınızı ISS izleyicilerinden, dolandırıcılardan ve trollerden gizli tutabilirsiniz. Ayrıca, 7/24 teknik destek ekstra ücret ödemeden.

Hide.me’nin premium özelliklerini 30-gün para iade garantisi. Veya ücretsiz veri ödeneği hakkında daha fazla bilgi edinmek için kapsamlı gözden geçirmek.

Ücretsiz!

6. TunnelBear

Fortnite için GERÇEKTEN 10 Ücretsiz VPN

 • Ayda 500 MB veri
 • 22 ülkede sunucu
 • AES-256 bit şifreleme
 • Şununla çalışır: HBO Go
 • İle uyumlu: Windows, MacOS, iOS, Android

Kullanımı kolay ücretsiz bir VPN istiyorsanız, TunnelBear tam size göre. Onun AES 256 bit şifreleme IP'nizi korur böylece Fortnite'ı herhangi bir cihazda oynayabilirsiniz.

Yine de çok heyecanlanmayın. TunnelBear yönlendiricilerle uyumlu değil. Bu, konsolunuzu bağlayamayacağınız anlamına gelir. Aslında, ücretsiz planla yalnızca bir uyumlu cihazı koruyabilirsiniz.

Bir PC veya mobil oyuncuysanız, TunnelBear iyi hızlar ve sağlam güvenlik sunar. Ücretsiz kullanıcılar dört kıtada 22 lokasyonda sunucular. Bu, oyun oynarken bile güçlü hızların tadını çıkarmanız anlamına gelir.

En büyük dezavantajı TunnelBear’ın Aylık 500 MB veri sınırı. Bu sadece altı saat Fortnite için yeterli. Sınırsız veri ile oynamak istiyorsanız, premium plana yükseltin. Yine de ücretsiz olarak deneyemezsiniz çünkü TunnelBear para iade garantisi sunmuyor.

TunnelBear, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı iyi güvenlik özellikleri sunar: Uyanık modunu engelleyen kötü amaçlı yazılım bağlantıda herhangi bir düşüş sırasında verilerinizi korur. Ancak küçük bir veri ödeneği ve zayıf uyumluluk ile, TunnelBear yarı zamanlı oyuncular için daha iyi bir seçimdir. Derinlemesine test altında nasıl performans gösterdiğini kontrol edin TunnelBear incelemesi.

TunnelBear'ı Ücretsiz Alın!

7. Opera VPN

windows operavpn

 • Yerleşik VPN'li web tarayıcı
 • Sınırsız veri
 • Torrent'i desteklemiyor
 • Şununla çalışır: YouTube
 • İle uyumlu: Yalnızca masaüstü

Fortnite tarayıcıda oynuyorsanız Opera VPN iyi bir seçimdir. Dahili VPN, IP'nizi AES 256 bit şifreleme ile korumanıza yardımcı olur. Ancak bağımsız bir VPN yerine proxy olarak çalıştığı için, etkinliğiniz korumalı değil.

Ana sorun cihaz uyumluluğudır. Opera VPN yalnızca masaüstü ve Android cihazlarda çalışır. Konsolda veya iOS'ta oynuyorsanız, sizin için VPN değildir. Ancak bir Windows kullanıcısıysanız, Opera’nın özel oyun tarayıcısı - GX - oyunculara gelişmiş bir Fortnite deneyimi sunuyor.

İyi haber Opera VPN'in içerdiği Sınırsız veri. İle dünya çapında beş sunucu seçim yapmak için keyif aldım güçlü hızlar ve gecikmesiz oyun. Büyük SSS bölümü, müşteri desteği sorunları için kullanışlıdır.

Opera, diğer tarayıcı içi çoklu oyuncuları oynayan Fortnite oyuncuları için iyidir Blast Arena veya War Brokers gibi. Ancak bir konsol oyuncusuysanız, piyasada daha iyi seçenekler var.

Opera VPN hakkında ayrıntılı bilgi için gözden geçirmek.

Opera VPN'i Ücretsiz Alın!

8. Betternet

betternet cihazı

 • 500MB günlük bant genişliği sınırı
 • Kayıt tutmama politikası
 • Uygulama içi reklamlar
 • Yavaş indirme hızları
 • Şununla çalışır: YouTube
 • Aşağıdakilerle uyumlu: Mac, Windows, iOS, Android ve Chrome

Betternet’in ücretsiz katmanı kullanıcıları Günde 500 MB veri. Bu, listemdeki en büyük ödeneklerden biri ve size günde altı saate kadar Fortnite veriyor.

Ancak Betternet'in iki büyük sorunu var.

Birincisi yönlendirici uyumluluğu. Betternet yönlendiricinize yüklenemez böylece konsolunuzu koruyamazsınız. Bununla birlikte, PC'ler ve cep telefonlarıyla çalışır.

İkincisi hız. Ücretsiz kullanıcılar yalnızca bir ABD sunucusuna erişebilir. Testlerimde gördüm indirme hızında büyük düşüşler ve birçok oyun içi gecikme. Fortnite gibi düşük bir veri oyunu bile Betternet’in yavaş performansından muzdarip.

İyi haber şu ki Betternet endüstri standardı sunuyor AES-256 bit şifreleme IP adresinizi karıştırmak için. Ayrıca, verileriniz net olması sayesinde gizli kalır kayıt tutmama politikası.

Yine de reklamlara dikkat edin. Betternet ücretsiz katmanını banner ve pop-up'larla destekliyor yalnızca premium plana geçtiğinizde kaybolur. Ayrıca, ücretsiz planla 7/24 e-posta destek ekibine erişemezsiniz.

Betternet’in premium özelliklerini risksiz bir şekilde test edebilirsiniz. 45 günlük para iade garantisi. Veya Betternet’in ücretsiz katmanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için kapsamlı gözden geçirmek.

Betternet'i Ücretsiz Alın!

9. Hızlandırmak

Fortnite için GERÇEKTEN 10 Ücretsiz VPN

 • Kanal bağlama VPN
 • Mükemmel oyun hızları
 • 2GB aylık veri hakkı
 • Netflix, Hulu, Kodi ve Spotify ile çalışır
 • Android, Windows, macOS, iOS ile uyumludur. Yönlendiricilerle uyumlu değil

Speedify tamamen hız ile ilgilidir. Size mevcut tüm bağlantıları (WiFi ve mobil veri) kullanmak için kanal bağlama teknolojisini kullanır. mümkün olan en yüksek bağlantı hızı. 

Bu hız Fortnite oynamak için harika. Testlerimde, oyunda yavaşlama yok ve oturumlarım tamamen gecikmesiz.

Kötü haber? Speedify yönlendiricilerle uyumlu değil. Bu, konsolunuzu doğrudan koruyamayacağınız anlamına gelir. Ancak web sitesinde bağlantınızı bir Playstation veya Xbox ile paylaşmak için kullanışlı bir kılavuz var.

Speedify’ın ücretsiz planı Ayda 2 GB veri. Bu yaklaşık 24 saat Fortnite için yeterli. Fakat kanal bağlama verilerinizi kullanır ve oyun sürenizi kısaltır. Sınırsız veri için premium plana yükseltin

Önemli bir dezavantajı güvenliktir. Kullanımları hızlandırın 128 GCM şifreleme birçok ücretsiz VPN'den daha az güvenli. Oyun etkinliğiniz ISS'nize maruz kalabilir ve bant genişliği daralmasına yol açar.

Kesintisiz oyunlar için Speedify’ın sınırsız veri planını bir 30-gün para iade garantisi. Veya tam kanalımızda kanal bağlama hakkında daha fazla bilgi edinin Speedify incelemesi.

Ücretsiz Speedify Alın!

10. PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

 • 7 günlük ücretsiz deneme
 • Sınırsız veri
 • 2048 bit şifreleme
 • 60 ülkede sunucu
 • Şununla çalışır: Premium plan Netflix, Hulu, Amazon Prime Video'nun engellemesini kaldırır
 • İle uyumlu: Windows, Mac, iOS, Android, Linux

Bir Fortnite VPN'yi ücretsiz olarak test etmek istiyorsanız, PrivateVPN en iyi seçeneğinizdir. 7 günlük ücretsiz deneme sürümü, premium paketin tüm özelliklerine erişmenizi sağlar.

Fortnite için harika bir VPN. Sınırsız veri saatlerce oyun oynamaya devam ediyor sınırsız bant genişliği IP azaltmaya karşı korur. Ayrıca, 60 ülkede 150 yüksek hızlı sunucu, yapabilirsin DDoS saldırılarıyla mücadele sunucuları hızla değiştirerek.

PrivateVPN de yönlendirici uyumludur. Konsolunuz da dahil olmak üzere tüm cihazlarınızı aynı anda koruyabilirsiniz. Adım adım kurulum kılavuzunu takip edin veya ProtonVPN’in kullanışlı canlı destek hizmeti. 

Ayrıca mükemmel güvenlik özellikleri de elde edersiniz. 2048 bit şifreleme ve IPv6 sızıntı koruması verilerinizi koruyun. Ayrıca, PrivateVPN'ler Gizli modu ISS'nizin bile VPN kullandığınızı bilmemesini sağlar.

Kötü haber şu ki PrivateVPN sürekli bir ücretsiz plan sunmuyor. Ancak bir hafta yeterli değilse, 30 günlük para iade garantisi ile premium özelliklerinin keyfini risksiz çıkarabilirsiniz. PrivateVPN’in ücretsiz deneme sürümü hakkında daha fazla bilgi edinin gözden geçirmek.

PrivateVPN'i Ücretsiz Alın!

Ücretsiz VPN'lerle Yakalama Nedir??

Her şeyin bir maliyeti var. Ücretsiz VPN'ler bile kar etmek zorundadır. Bu yüzden birçok ücretsiz hizmet kişisel verilerinizi satar. Çoğu, oyuncuları premium planlara yükseltmeye teşvik etmek için ücretsiz katmanlı performansı kısıtlar. Bu listedeki ücretsiz VPN'lerin kullanımı güvenli olsa da, çoğunun bazı sınırlamaları vardır.

Güvenlik

Fortnite, bilgisayar korsanları, dolandırıcılar ve internet dolandırıcıları için bir hedeftir. Kendinizi veri ihlallerine karşı korumak için piyasadaki en iyi güvenliğe ihtiyacınız var.

Sınırlamalar

Hiç kimse bir oyunun veri sınırlarını kısaltmasını istemiyor. Hemen hemen tüm ücretsiz VPN'ler sert veri ve bant genişliği sınırları uygular Fortnite oturumlarını mahvedebilir.

uygunluk

Fortnite oynadığınız her yerde koruma altında kalmak istiyorsunuz. Ancak çoğu ücretsiz VPN, Xbox One ve PS4 gibi konsollarla uyumlu değildir. NordVPN gibi en iyi premium VPN'ler, tüm cihazlarınıza yazılım yüklemek için adım adım kılavuzlar sunar.

SSS

Bu ücretsiz VPN sağlayıcıları günlük dosyalarını tutar mı??

Birçok ücretsiz VPN, günlüksiz bir politikaya sahip olduğunu iddia ediyor. Ancak ücretsiz hizmetlerle, kullanıcı sözleşmenizi kontrol etmek daha da önemlidir. Bazıları IP adresleri ve zaman damgaları gibi verileri izleyebilir. En az güvenli hizmetlerin tarama geçmişini de izlediği biliniyor.

Fortnite için bu büyük bir endişe kaynağı değil. Ancak VPN'inizi, sansürlenen malzemelere akış, torrent veya erişim gibi etkinlikler için kullanıyorsanız, verilerinizin nasıl saklandığını bilmeniz gerekir. 

Bir VPN oyun hızını etkiler mi??

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, VPN'ler hızlarda hafif bir düşüşe neden olur. Bu, trafiğinizi uzak bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirmenin bir sonucudur. Ücretsiz VPN'lerle yükselebilecek yaklaşık% 5'lik bir düşüş görmeyi bekleyin. Bant genişliği sınırlamaları ve daha küçük sunucu seçenekleri nedeniyle, hızlar ücretsiz hizmetlerle düşebilir. Optimum Fortnite performansı için premium bir VPN seçin.

Ücretsiz VPN'ler Fortnite üzerinde oynadığım tüm cihazlarda çalışır mı??

Hangi boş VPN'yi seçtiğinize ve kaç cihaza sahip olduğunuza bağlıdır. Çoğu ücretsiz VPN, yalnızca bir aygıta bağlanmanıza izin verirken, NordVPN bir abonelikte aynı anda altı taneye kadar bağlanmanıza izin verir.

Çoğu premium VPN, yönlendiriciniz aracılığıyla Xbox One ve PS4'ü korumak için adım adım kurulum kılavuzları sunar.

Oyun oynamak için bir VPN kullanmak yasal mı??

Evet. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, VPN'lerin iş ve kişisel amaçlar için kullanılması tamamen yasaldır. VPN'leri yasaklayan sadece birkaç ülke var.

Gerçi uyanık olun. VPN'ler, yerel veya iş bilgisayarlarında Fortnite'a erişmek için mükemmeldir, ancak sonuçların farkında olmak önemlidir. Daha fazla tavsiye için, kullanışlı rehber.

özet

Ücretsiz VPN diye bir şey yoktur.. Tüm ücretsiz hizmetler bir şekilde ödeme yapmanızı sağlar. IP adresinizi meraklı gözlerden korumak istiyorsanız, ücretsiz bir VPN sizi gerçekten açıkta bırakabilir.

Fortnite maçlarınız da acı çekecek. Daha küçük sunucu seçenekleri ve düşük hızlarla, ücretsiz VPN'ler gecikme ve yükleme sürelerini artıracak. Maksimum Fortnite performansı için ücretsiz VPN'ler sıfırlanmaz.

En iyi ücretsiz hizmetler sınırsız veri ve endüstri standardı hızlar sunar. Ancak bu VPN'ler verilerinizi her gün Fortnite oyuncularını hedefleyen bilgisayar korsanlarının ellerine verebilir.

En iyi Fortnite deneyimi için premium bir VPN kullanın. Nakit paranızla ayrılmak istemiyorsanız, 30 günlük para iade garantisi NordVPN. Bir kuruş kaybetmeden sınırsız veri, askeri düzeyde şifreleme ve ek DDoS koruması elde edersiniz.

Kısa süreli ücretsiz VPN'e ihtiyacınız varsa, NordVPN piyasadaki en iyi seçenektir. Uzun süreli Fortnite koruması için NordVPN, ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi düşük maliyetli planlar sunar.

Premium bir VPN'de biraz para kazanmak için, en son tekliflerimize göz atın. kupon sayfası. Veya şu adrese bir göz atın: oyun için en iyi ücretsiz VPN'ler.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me