Her Yerde Better Call Saul Online Sezon 5 Nasıl İzlenir

Sonunda Saul Goodman adını benimsediğine göre Jimmy için neler olduğunu görmek için heyecanlı mısın? Walter ve Jesse'nin nihayet ortaya çıkıp çıkmayacağı konusunda bahis mi alıyorsunuz? Better Call Saul'un 5. Sezonu, her zamankinden daha büyük ve daha karanlık olacak gibi görünüyor.

Hit ABD şovunun son taksiti AMC'ye geldi. Ancak, AMC'yi gösteren bir kablo sağlayıcısına erişiminiz yoksa veya ABD dışındaysanız?

Hepsi kaybolmadı. Sadece ihtiyacın var bir VPN. Bir VPN ile cihazınızdaki IP adresinizi değiştirebilirsiniz daha iyi Call Saul son sezon erişmek için. Daha iyi haberlerim var. Bir VPN ile izlemeniz için size iki yol vereceğim!

Ya sen ABD'deki Sling TV üzerinden izleyin, ya da yapabilirsin İngiltere'de Netflix'te izleyin.

Her iki hizmet de coğrafi engelleri kullanır akış lisanslarına uymak ve görüntüleyenlerin kendi ülkelerinin dışından giriş yapmalarını önlemek için. Fakat NordVPN gibi harika bir akış VPN'i, yapabilirsin Better Call Saul 5.Sezonu dünyada. # 1 akış özelliği coğrafi kısıtlamaları atlıyor.

Her Yerde Better Call Saul Online Sezon 5 Nasıl İzlenir

NordVPN ile Stream Better Call Saul 5. sezon!

Hızlı Kılavuz - Sling TV ile Saul Sezon 5'in Daha İyi İzlenmesi Nasıl İzlenir

 1. ABD'de sunucuları olan bir VPN seçin. NordVPN Sling TV için geoblock'ları aşma yeteneği için en iyi tavsiyem.
 2. VPN'nize kaydolun ve cihazınıza indirin.
 3. ABD sunucusuna bağlanma.
 4. Sling TV'ye git ve Better Call Saul 5. Sezonunu izle.

Okuyucular, ilk bölümün AMC'de yayınlanmasından birkaç saat sonrasına kadar Sling TV'de yayınlanmayacağını belirtmelidir..

PRO İPUCU: Zaten bir Sling TV hesabınız varsa (Bu makalede, Amerikan kredi kartı olmadan nasıl alınacağı gösterilmektedir), bu yöntemi kullanmanızı öneririm. Netflix için zaten bir aboneliğiniz varsa, aşağıdaki ikinci yöntemi kullanmanızı öneririm.

Sezon 7.Bölüm Better Call Saul!

Hızlı Kılavuz - Netflix'te Daha İyi Çağrı Saul Sezon 5 Nasıl İzlenir

Netflix, İngiltere'de Better Call Saul'u kullanma hakkına sahiptir, bu nedenle ilk bölümü AMC'de yayınlandığında yayınlanır (ABD'de ise, tüm sezon yayınlandıktan sonra Netflix'te olacaktır). Zaten bir Netflix hesabınız varsa, ihtiyacınız olan tek şey İngiltere sunucularına sahip bir VPN'dir.

 1. İngiltere'de sunucuları olan ve akış için harika bir VPN'e kaydolun. NordVPN 600'den fazla İngiltere sunucusu var.
 2. VPN'i cihazınıza indirin ve giriş yapın.
 3. İngiltere'deki bir sunucuya bağlanma.
 4. Netflix UK'yi açın, giriş yapın ve Better Call Saul'un en yeni sezonunun tadını çıkarın.

Okuyucular, bir Netflix hesabınız yoksa bir hesaba kaydolmanız gerektiğini unutmayın.

Sezon 7.Bölüm Better Call Saul!

Zamanında kısa?

 • Better Call Saul'un yeni sezonunu izlemek için hangi üç VPN'in en iyi olduğuna bakın
 • Bir VPN'in başka neler yapabileceğini öğrenin

Saul Call 5'i Daha İyi Görmek İçin Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Better Call Saul'un 5. Sezonunu izlemek için sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum, ancak Sling TV ve Netflix gibi yayıncılar ve yayın hizmetleri, içeriklerini nerede yayınlayabileceklerini ve yayınlayamayacaklarını belirten yasalara uymak zorundadır..

Bu, herhangi birinin şovlarını kabul edilen bölgelerinin dışında yayınlamasını önlemek anlamına gelir, Sling TV ve Netflix coğrafi blokları kullanıyor.

Geoblocks tarafından çalışır IP adresinizi kullanarak konumunuzu tespit etme. Yanlış ülkede bulunduğunuzu fark ederse - yayın hizmetlerinin yayın yapmasına izin verilmeyen bir ülke - şovunu izlemeni engelliyorlar. Bunun anlamı Jimmy, Mike ve Gus yok.

Bir VPN kullandığınızda? Her şey yolunda, adamım.

VPN'ler şunları yapabilir: coğrafi blokları atlayarak IP adresinizi coğrafi olarak taklit ederek. Bu nasıl çalışıyor, soruyorsun? Onlar gerçek IP adresinizi gizle ve tüm trafiğinizi özel sunucularından biriyle yeniden yönlendirerek kendinizle maskeleyin.

Yani, Sling TV veya Netflix UK'ye erişmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey ABD veya İngiltere'deki bir sunucuya bağlanma.

Trafiğiniz, Sling TV veya Netflix yolunda VPN sunucusundan geçtiği için, akış siteleri VPN sunucunuzun sizin yerine ABD veya İngiltere IP adresini görür. ABD veya İngiltere'de olduğunuzu düşünüyorlar ve içeriklerinin engelini kaldır.

Saul Call 5'ü Daha İyi İzlemek İçin En İyi 3 VPN

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN’in Temel Özellikleri

 • ABD'de 1.600+ sunucu ve İngiltere'de 600+ sunucu
 • Kolay akış için SmartPlay özelliği
 • Herhangi bir VPN'in en yüksek hızları
 • 30-gün para iade garantisi
 • Altı cihaz bağlantısı
 • 7/24 canlı sohbet
 • Şununla çalışır: Sling TV, Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO, Hulu, BBC iPlayer, Disney+
 • İle uyumlu: macOS, iOS, Windows, Android, Linux, Chrome, Firefox, Android TV, yönlendiriciler

NordVPN, hem Sling TV'yi hem de Netflix İngiltere'yi yayınlamak için favori VPN'im çünkü İngiltere'de 600+ sunucu ve ABD'de 1.600+ sunucu. Her iki akış sitesinin de engelini kaldırabilir, bu nedenle izlemek istediğiniz her yerde Better Call Saul'un yeni sezonuna yetişmek için mükemmeldir.

Sadece bu değil, NordVPN diğer tüm büyük akış hizmetlerinin engellemesini kaldırın, çok. Testlerim sırasında diğer tüm Netflix bölgelerine, tüm Amazon Prime Video kütüphanelerine ve Hulu ve HBO GO gibi diğer sitelere erişebildim.

Akışı çok kolaylaştıran NordVPN’in SmartPlay özelliğidir. Akış coğrafi kısıtlamalarını atlamak ve size pürüzsüz, kesintisiz, tampon içermeyen görüntüleme.

NordVPN'in de çok hızlı olmasına yardımcı olur. Son hız testlerimizde, NordVPN denediğimiz en hızlı VPN idi. Ayrıca sınırsız veri ve bant genişliği böylece Jimmy’nin maceralarını istediğiniz kadar yakalayabilirsiniz.

NordVPN akış sırasında çevrimiçi güvenliğinizi sağlar. Kullanır askeri sınıf 256 bit AES şifreleme İnternet trafiğinizi kimsenin ele geçiremeyeceğinden veya araya giremediğinden.

bir otomatik öldürme anahtarı ve DNS sızıntı koruması her ikisi de IP adresinizin ve özel bilgilerinizin asla sızmamasını sağlar - VPN bağlantısı kesilse bile. Hizmet ayrıca bir katı kayıt tutmama politikası böylece verilerinizi asla saklamamasına, aktarmamasına veya satmamasına güvenebilirsiniz.

CyberSec güvenlik yazılımı bilgisayar korsanlarına ve virüslere karşı sizi korumak için kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engeller.

NordVPN bağlanmanızı sağlar aynı anda altı cihaz, Böylece evde, hareket halindeyken veya başka bir yerde Better Call Saul'u yayınlayabilirsiniz. VPN'yi yüklemek veya kullanmak için yardıma ihtiyacınız varsa, 7/24 canlı sohbet yardım etmek için kullanılabilir. Ayrıca, hizmeti risksiz olarak test edebilirsiniz. 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim keşfetmek NordVPN incelemesi araştırma ve testlerimizin tüm sonuçlarını görmek için.

NordVPN ile Stream Better Call Saul 5. sezon!

2. ExpressVPN

Her Yerde Better Call Saul Online Sezon 5 Nasıl İzlenir

ExpressVPN’in Temel Özellikleri

 • 26 ABD sunucu konumu ve 5 İngiltere sunucu konumu
 • Işık hızında hızlar
 • Split-tünel
 • TrustedServer teknolojisi
 • 30-gün para iade garantisi
 • Aynı anda beş bağlantı
 • 7/24 canlı sohbet
 • Şununla çalışır: Netflix, Sling TV, Hulu, HBO GO, Showtime, Sky TV, Amazon Prime Video, BBC iPlayer
 • İle uyumlu: Linux, Chrome, Firefox, macOS, Amazon Fire TV, Windows, iOS, Android, oyun konsolları, yönlendiriciler

ExpressVPN sahiptir ABD'de 26 farklı sunucu konumu ve İngiltere'de 5 sunucu konumu - bu, Sling TV veya Netflix İngiltere'nin engellemesini kaldırmak ve Sezon 5'e başlamak için fazlasıyla yeterli sunucudur.

Ayrıca Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO ve diğer birçok akış sitesinin engellemesini kaldırabilir.

ExpressVPN ile akış yapmayı seviyorum çünkü inanılmaz derecede hızlı. Deneyimledim yükleme süresi, gecikme veya tamponlama yok VPN'i test ederken. Hatta sağlar bir dahili hız testi Böylece Better Call Saul'u izlemek için en hızlı ABD veya İngiltere sunucusunun hangisi olduğunu kontrol edebilirsiniz..

ExpressVPN sahiptir veri veya bant genişliği kısıtlaması yok böylece en sevdiğiniz Breaking Bad spin-off bölümünün istediğiniz kadar akışını yapabilirsiniz.

Sen al beş eşzamanlı bağlantı, yani VPN'i akıllı telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, masaüstünüzde ve diğer cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

ExpressVPN ayrıca çok split tunneling gibi yararlı özellikler, trafiğinizin bir kısmını VPN üzerinden, bir kısmını da normal internet servis sağlayıcınızdan (ISS) aktarmanıza olanak tanır. Bunu VPN'imle yayınlamak istediğimde ideal buldum ancak gerçek IP adresimi kullanarak çevrimiçi bankacılık veya sosyal medya gibi diğer sitelere erişmek.

ExpressVPN’in güvenlik önlemleri şunları içerir: 256 bit AES şifreleme, otomatik bir kill anahtarı ve hem DNS hem de IPv6 sızıntı koruması.

Vardır bir TrustedServer teknolojisi ile katı kayıt tutmama politikası her yeniden başlatıldığında her sunucuyu siler. Bağlandığınızda verilerinizin ve çevrimiçi etkinliğinizin gizli kalacağını garanti edersiniz.

Özellikle etkilendim ExpressVPN’in mükemmel müşteri hizmeti. Yardımcı oldu 7/24 canlı sohbet yanı sıra bol miktarda kılavuzlar ve öğreticiler kurmanıza yardımcı olmak için. ExpressVPN'ler ile kendiniz görün 30-gün para iade garantisi. Bu risksiz fırsat, VPN ile akış gerçekleştirmeniz ve diğer özelliklerine göz atmanız için size bir ay süre verir.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim keşfetmek ExpressVPN incelemesi araştırma ve testlerimizin tüm sonuçlarını görmek için.

ExpressVPN ile Saul 5. Sezonu Daha İyi Arayın!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost’un Temel Özellikleri

 • ABD'de 1.000+ sunucu ve İngiltere'de 800+ sunucu
 • Akış optimizasyonu yapılmış sunucular
 • VPN yeni başlayanlar için kullanıcı dostu
 • Yüksek hızlar
 • 45 günlük para iade garantisi
 • Aynı anda yedi bağlantıya izin verilir
 • Şununla çalışır: Sling TV, Netflix, Hulu, Disney +, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Crunchyroll, HBO GO
 • İle uyumlu: Windows, Android, Firefox, Chrome, macOS, iOS, Linux, akıllı TV'ler, yönlendiriciler, oyun konsolları

Better Call Saul 5. Sezonu hızlı ve kolay bir şekilde mi arıyorsunuz? CyberGhost, VPN yeni başlayanlar için en iyi önerilerimden biri çünkü öyle basit ve kullanımı kolay.

Hizmet birkaç akış için optimize edilmiş sunucular ve hatta engellemeyi kaldırma konusunda en iyi akış sağlayıcısına göre etiketler, böylece Sling TV veya Netflix için hangisini seçeceğinizi bilirsiniz. Daha fazla ABD'de 1.000, İngiltere'de 800'den fazla sunucu, seçim yapabileceğiniz çok şey var.

CyberGhost mükemmel coğrafi blokları atlayarak ve bende Netflix veya Sling TV'nin engellemesini kaldırma sorunu yok testlerim sırasında. Ayrıca BBC iPlayer, Hulu ve Disney'de içerik akışı yapabildim+.

Hızlar arabelleğe alma olmadan sorunsuz akış. Yayınlamak istediğiniz Daha İyi Çağrı Saul'u kullanmakla sınırlı değilsiniz. Her ikisi de veri ve bant genişliği sınırsızdır.

Ben göz atarken ve akış sırasında beni güvende ve anonim tutmak için CyberGhost güveniyorum. Onun askeri sınıf şifreleme, otomatik öldürme anahtarı ve sıfır kayıt politikası VPN kullanırken verileriniz asla tehlikeye atılmaz, sızdırılmaz, çalınmaz veya satılmaz.

CyberGhost en yerleşik reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici sizi virüslere ve diğer siber tehditlere karşı korur.

Sen al yedi eşzamanlı bağlantı tüm cihazlarınızda yayın yapmak ve hatta evinizdeki diğer kişilere koruma sağlamak için yeterli olan tek bir lisans altında.

CyberGhost, müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda sizi biraz üzebilir. Canlı sohbet özelliği var, ancak yanıtları biraz yardımcı bulmadım. Ancak, adım adım kurulum ve kullanıcı kılavuzları bunları kullanmayı tercih ederseniz kullanılabilir.

CyberGhost’un en iyi şekilde cömert olmasını sağlayabilirsiniz 45 günlük para iade garantisi VPN'yi test etmek ve taahhütte bulunmadan önce müşteri hizmetlerini denemek istiyorsanız.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizim keşfetmek CyberGhost incelemesi araştırma ve testlerimizin tüm sonuçlarını görmek için.

CyberGhost ile Saul 5. Sezonu izle!

SSS

Bir VPN başka ne yapabilir??

Akış içeriğinin engellemesinin yanı sıra, VPN'ler size yardımcı olabilir çevrimiçi özel ve anonim kalın.

Bir VPN'ye bağlandığınızda, trafiğinizi şifreli bir tünelden yönlendirir. VPN yüksek düzeyde şifreleme kullandığı sürece, hiç kimse verilerinize müdahale edemez veya internetteki hareketlerinizi takip edin.

Sosyal medya, reklam şirketleri, bilgisayar korsanları ve hatta kendi ISS'nizin trafiğinizi ve etkinliğinizi izlemesi engellenir. Sen al tam anonimlik göz atarken ve yayın yaparken.

Bir VPN ayrıca bant genişliği daraltma konusunda yardım. Bazı ISS'ler akış gibi veri yoğun etkinlikleri tespit ederse bağlantınızı kasten yavaşlatabilir. Bir VPN kullandığınızda, ISS'niz ne yaptığınızı göremez hızlarını kısamaz. Tüm önerilen VPN'lerimde sınırsız veri ve bant genişliği artı şimşek hızları, böylece sizi yavaşlatmazlar.

VPN ile Better Call Saul Sezon 5'i ücretsiz izleyebilir miyim?

VPN, dünyanın her yerinden Better Call Saul'u izlemenize yardımcı olabilir, ancak Sling TV veya Netflix'i ücretsiz olarak alamaz. Sezon 5'i izlemek için mevcut bir Netflix veya Sling TV girişine ihtiyacınız var - VPN'niz olsa bile.

Her VPN Netflix ve Sling TV ile çalışacak mı??

Hem Sling TV hem de Netflix coğrafi bloklar kullanıyor ve Netflix de çok güçlü anti-VPN yazılımı kullanıyor. Bu, her VPN'nin her iki akış sitesinin engellemesini kaldıramayacağı anlamına gelir.

Akış sitelerinin kara listeye alınmasını sağlamak için bir VPN'in geniş, sürekli güncellenen bir ağa sahip olması gerekir. Listemdeki her üç VPN'nin de her seferinde Sling TV veya Netflix'in engellemesini kaldırabilecek devasa küresel ağlar var.

VPN'ler yasa dışı mı?

Bir VPN kullanmak teknik olarak yasa dışı değildir. Sadece yasadışı faaliyetleri yürütmek için birini kullanıyor. Bununla birlikte, VPN kullanımını çevreleyen kurallar ve düzenlemeler ülkeler arasında değişiklik gösterebilir ve bazı hükümetler bunları tamamen yasaklamıştır.

Henüz Saul Goodman'ın hizmetlerine ihtiyaç duymanız mümkün olmasa da, ülkenizdeki VPN'lerle ilgili yasaların farkında olmak iyidir. Daha fazla bilgi için VPN'lerin yasallığı için rehber.

Sonuç olarak

Jimmy'nin Breaking Bad'den bildiğimiz ve sevdiğimiz vicdansız avukata dönüşmesini izlemek için sabırsızlanıyorum?

Sling TV ve Netflix coğrafi kısıtlamalarının Better Call Saul'un 5. Sezonu akışını engellemesine izin vermeyin. Coğrafi olarak engellenmiş içeriği atlamak için önerilen VPN'lerden birini kullan ve yeni sezonun yanı sıra istediğiniz diğer Sling TV ve Netflix içeriğinin keyfini çıkarın.

Önerilerimden herhangi biri akış ve aşırı izleme ihtiyaçlarınız için işe yarayacak, ancak NordVPN benim en iyi seçimim hızı, engelleme yetenekleri ve süper kolay akışı için.

En son teknolojimizle bu mükemmel akışlı VPN'den bile para kazanabilirsiniz NordVPN kupon.

Coğrafi kısıtlamalar ve bunların nasıl aşılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizim okuyun coğrafi engelleme hakkında eksiksiz rehber.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me