Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?

Dört kırmızı sandalye, dört kırmızı düğme ve yepyeni bir umutlu ses grubu - NBC'ler Ses Sezon 15 ile geri döndü!

15. sezon 24 Eylül 2018'de NBC ve CTV ağlarında yayınlanacak ve özel bir sürpriz var. En sevdiğimiz antrenörlerimiz: Adam Levine, Blake Shelton ve Kelly Clarkson'un yanı sıra American Idol Jennifer Hudson, Alicia Keys'ın yerine geri dönecek. Yani, şovda daha fazla drama hazır olun!

NBC'ye yalnızca ABD'den ve CTV'ye yalnızca Kanada'dan erişilebilir olsa da, bir VPN ile sesi her yerden çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

NBC'nin Çevrimiçi Sesi Nasıl İzlenir

  1. ABD veya Kanada'daki sunucularla hızlı bir VPN edinin. (Cyberghost en hızlısıdır!)
  2. ABD veya Kanada'daki bir sunucuya bağlanma.
  3. NBC veya CTV'ye gidin ve izlemeye başlayın!

ŞİMDİ İzlemeye Başlayın!

NBC'nin The Voice'in 15. Sezonunu İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

İster NBC'de ister CTV'de Sesi izlemek isteyin, ABD'de veya Kanada'da değilseniz bu ağlara erişmekte sorun yaşayacaksınız.

Sağlam bir VPN ile IP adresinizi değiştirebilir ve coğrafi engelleri güvenli ve anonim olarak atlayabilirsiniz. Bu şekilde, Nerede olursanız olun Ses akışı. Sadece bu değil, aynı zamanda bir VPN çevrimiçi etkinliklerinizi, özellikle güvenli olmayan ağlara bağlıysanız, bilgisayar korsanları gibi zararlı tehditlere karşı korur.

Eğer istersen arabelleğe alma olmadan HD akış, video akışı ve sınırsız bant genişliği için optimize edilmiş çok sayıda sunucu sunan bir VPN'e ihtiyacınız var.

Bugün piyasada bulunan çok sayıda VPN ile doğru olanı seçmek zor olabilir. Birkaç farklı sağlayıcıyı test ettik ve bu liste daha iyi bir akış deneyimi için biletiniz. Hepsi teklif ücretsiz denemeler ve / veya para iade garantileri, böylece onları deneyebilir ve kendiniz karar verebilirsiniz.

NBC’nin The Voice'in 15. Sezonunu İzleyecek En İyi VPN'ler

1. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost yeni başlayanlar ve bir pazarlıkta hızlı, zengin özelliklere sahip VPN arayan herkes için mükemmeldir. Kullanıcılar, tüm büyük platformlarda akış ve diğer etkinlikler için özelleştirilmiş profillerle geliştirilmiş sezgisel ve kullanımı kolay uygulamaları için bunu sever. Aynı anda yedi farklı cihazda da çalıştırabilirsiniz. Kendinizi 7 gün boyunca ücretsiz test edin veya 30 günlük para iade garantisinden yararlanın.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

2. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Yüksek hızları ve özel HD akış sunucuları ile popüler olan ExpressVPN, kullanıcılar arasında en iyi VPN seçeneklerinden biridir. ABD ve Kanada dahil olmak üzere 90'dan fazla yerde 2000'den fazla sunucuya sahiptir. Tüm sunucular, coğrafi blokları atlamak için yüksek şifreleme düzeyleri ve etkileyici özelliklerle desteklenir. Ek olarak, ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor, bu yüzden denememek için bir neden yok.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN, hem yüksek hızlar hem de güçlü güvenlik sunmak için favori bir kitledir. 4.000'den fazla sunucuya sahip ve NBC'nin The Voice on NBC ve CTV'nin 15. Sezonu için mükemmel. Aynı anda altı farklı cihaza da bağlayabilirsiniz.

NordVPN Tekliflerini Görün

4. IPVanish

ipVanish Cihazları

Hesap başına 10 bağlantıyla, ailenizle The Voice Season 15'i izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. IPVanish ayrıca bant genişliği sınırı olmayan 1.000'den fazla sunucudan oluşan geniş bir ağa sahiptir. Ayrıca, hizmeti test etmek için 7 günlük para iade garantisi alırsınız. Kullanıcıların bu konuda ne söylediğini görün.

IPVanish Fırsatlarını Görüntüle

5. VyprVPN

Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?

VyprVPN, NBC'nin The Voice'unun 15. Sezonunu yayınlamak için başka bir seçenek sunuyor. Kısıtlamaların üstesinden gelmek için bir dizi güçlü güvenlik özelliği ile donatılmıştır. Buna ek olarak, kullanıcı referansları istikrarlı bağlantısını ve hızlı video akışını övüyor. Yeni kullanıcılar 30 günlük para iade garantisi kapsamındayken aynı anda beş cihaza da bağlanabilirsiniz.

VyprVPN Fırsatlarını Görüntüle

ABD Dışında NBC'de Sesin 15. Sezonu

NBC, ABD'deki The Voice'in resmi yayın ağıdır. Ancak, web sitesine erişmeye ve ABD dışından akış yapmaya çalışırsanız, aşağıdaki hatayı alırsınız.

Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?

ABD dışındaki NBC'nin engellemesini kaldırmanın tek yolu bir VPN kullanmaktır. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Tarayıcınızı kapatın, VPN'nizi başlatın ve "Konum Seçin" i tıklayın.Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?
  2. Mevcut sunucular listesinden ABD'de bir sunucu seçin.Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?
  3. “Bağlan” a tıklayın ve birkaç dakika bekleyin.Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?
  4. Bağlandıktan sonra tarayıcınızı çalıştırın ve NBC web sitesine gidin. Sayfanın üst kısmındaki "Gösteriler" i tıklayın ve "Ses" i seçin.Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?

İşte bu kadar! İçindesiniz ve gitmeye hazırsınız. Şovun keyfini sür.

Not: NBC'ye ABD dışındaki SlingTV aracılığıyla bir Amerikan kredi kartı olmadan abone olabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı buradan öğrenin.

Kanada Dışında CTV'de Sesin 15. Sezonu

CTV, Kanada'da NBC'nin The Voice'in 15. Sezonunu yayınlayacak başka bir kanal. CTV'ye Kanada, İngiltere veya İrlanda dışından erişmeye çalışırsanız şu hata iletisini alırsınız:

Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?

Kanada'da sunucuları olan bir VPN ile, istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını görelim:

  1. Önceki öğreticideki ilk 3 adımı izleyin, ancak bir ABD sunucusuna bağlanmak yerine Kanada'daki bir sunucuya bağlanın.Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?
  2. Bağlantı kurulduktan sonra, tarayıcınızı açın ve CTV web sitesine gidin. Şovlar listesinden “Ses” i seçin.Her Yerde NBC’nin The Voice Onlineının 15. Sezonu Nasıl İzlenir?

Not: Bu, bir CTV Go aboneliğiniz varsa ve Kanada dışında seyahat ediyorsanız da çalışır.

Aynı yöntemi izleyerek VPN aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanabilir ve Netflix, Hulu veya BBC iPlayer gibi daha fazla akış hizmetine erişebilirsiniz. Bir VPN'ye kaydetmek ister misiniz? En yeni VPN fırsatlarına göz atın.

CyberGhost'u Şimdi Edinin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me