Hızlandırmak için 5 ÜCRETSİZ Alternatif – 2020’de Hızlı ve Güvenli Seçenekler


Speedify, CEO'su Alex Gizis'e göre nispeten genç bir VPN. hıza güvenlikten daha fazla vurgu. İnternet hızınızı artırmak için evinizin wi-fi ve 4G hücre veri ödeneği gibi birden fazla bağlantının gücünü birleştirmek için kanal bağlama özelliğine güveniyor.

Ancak bu yapışma özelliği o kadar da kullanışlı değil - ya da hızlı. Speedify’ın servisi son zamanlarda gündemde olan bağlantılarını daha hızlı hale getirmediğinden şikayet eden kullanıcılar. Hizmetin ücretsiz sürümü hakkında şikayetler özellikle yaygındır.

Aslında, Speedify'ı kendimiz için test ettiğimizde, sonuçlar oldukça indirme ve yükleme hızlarında önemli düşüş. Ücretsiz sürüm hız için en kötüsü, ancak sorun tüm ücretli abonelik planlarında devam ediyor.

Speedify olmadan bağlantı hızlarımız:

5 hızlanma hız testi (1)

Speedify ile bağlantı hızlarımız:

5 hızlanma hız testi (2)

Neticede, Speedify’ın ücretsiz VPN'si bağlantı hızınızı artırma sözü vermiyor, ücretli bir Speedify planına yükseltmek sorunu çözmez. Bir VPN için ödeme yapmak istiyorsanız, NordVPN gibi premium bir sağlayıcıdan çok daha mutlu olacaksınız..

Daha da kötüsü, etkileyici olmayan hız Speedify ile karşılaşabileceğiniz sorunlardan sadece bir tanesidir. Aşağıda, Speedify’ın diğer sakıncaları ayrıntılı olarak girin ve güvenlikten ödün vermeden daha hızlı bağlantılar sunan tamamen ücretsiz hizmetlerin bir listesini verin.

İlk olarak, burada büyük bir hile ücretsiz bir üst düzey ücretli VPN hizmeti kullanın kısa bir zaman için.

Premium VPN ÜCRETSİZ Nasıl Alınır

Kısa süreli kullanım için bir VPN peşindeyseniz, denizaşırı seyahat ederken kendinizi korumak gibi bir Premium VPN hizmetinin ücretsiz denemesi tamamen ücretsiz bir hizmetin kusurlarını yerine getirmek yerine.

Bir günden bir haftaya kadar değişen ücretsiz denemelere ek olarak, en yüksek puanlı VPN'lerimizin para iade garantisi vardır, böylece hizmeti bir ay veya daha uzun süre tamamen ücretsiz kullanın!

Bunlar, üstün kaliteli hizmetler için en iyi seçimlerimizdir soru sorulmadan yapılan geri ödemeler:

  1. Cyberghost
    Dünya genelinde 3.000'den fazla sanal konuma ve 45 günlük para iade garantisi, CyberGhost, kısa süreli VPN kullanımı için mükemmel bir seçimdir. Daha uzun vadeli bir çözüm arıyorsanız, bir yıllık ve daha uzun paketleri bütçe dostu.
  2. NordVPN
    NordVPN piyasadaki en popüler sağlayıcılardan biridir. Premium hizmetini risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz. 30-gün para iade garantisi. Hepsinden iyisi, neredeyse her platform için uygulamalarla aynı anda altı cihaza kadar güvenlik sağlayabilirsiniz.
  3. ExpressVPN
    Eğer peşinde olduğunuz hız ise, ExpressVPN Speedify'ı dev adımlarla geride bırakıyor. Bağlantınızın olabildiğince güvenli olduğunu bilerek coğrafi engellemeyi ve sansürü atlayabilirsiniz. ExpressVPN aşağıdakileri sunar: 30-gün para iade garantisi, böylece bu kaliteli hizmeti risksiz deneyebilirsiniz.

CyberGhost'u Şimdi ÜCRETSİZ Deneyin!

Speedify ile İlgili Ek Sorunlar

Speedify, özellikle ücretsiz Başlangıç ​​Planı olmak üzere birçok açıdan kusurlu ve hayal kırıklığı yaratan bir VPN'dir. Sağlayan ciddi DNS sızıntılarıyla suçlandı, güvenliğin şirketin en önemli önceliği olmadığını söylediğinde CEO'ya sözünü almanızı önerir.

Speedify ile ilgili en önemli ve pahalı konulardan biri artan veri kullanımı. Bir sayfayı yüklemek için iki bağlantıyı birleştirerek, sayfayı iki kat daha fazla veri kullanarak iki kez yüklersiniz. Sonuç ise ücretsiz bir VPN kullanmak mantıklı değildir maliyetli veri ortalamaları.

Speedify web sitesinde bu sorunla ilgili çıkmıyor, ancak doğrudan kullanıcı desteğiyle iletişim kurduğumuzda bir temsilci korkularımızı doğruladı: veri kullanımınız Speedify ile fırlayabilir. Bize bir çözüm önerisi sundular. Başka bir deyişle, bize daha az veri kullanmamızı söylediler.

Speedify ile coğrafi olarak engellenmiş içeriğin kilidini açmak istiyorsanız, ne yazık ki şansınız kalmadı. Speedify web sitesi, Netflix'in engellemesini kaldıramaz.

Göz atmanız hafifse, sınırlı işlevselliğe sahip yavaş bir VPN ile yaşayabilirsiniz. Ne yazık ki, bu hizmetle ilgili daha önemli bir neden var: Birçok ücretsiz VPN gibi, Gizliliğinizi korumak için Speedify'a güvenilemez.

Speedify’ın Veri Günlüğü Uygulamaları

Speedify'ı kullandığınızda, sağlayıcı bazı verilerinizi günlüğe kaydeder. Çok az VPN, bağlantı süreleri ve bant genişliği kullanımı gibi temel bilgileri kaydetse de, en güvenilir hizmetler günlüklerinin size veya cihazlarınıza bağlanmasını önler.

Gizlilik Politikasına Göre, Kayıtları hızlandırma sadece erişim bilgileriniz değil, aynı zamanda IP adresiniz ve benzersiz tanımlayıcılarınız cihazınızın donanımından. Kişisel verilerinizin hiçbirini üçüncü taraflarla paylaşmadığını iddia edenleri hızlandırın - elbette ortak olduğu üçüncü taraflar hariç.

Örneğin, kullanım ve çerez verileriniz Google Analytics ile paylaşılıyor kişiselleştirilmiş reklamlar yayınlamak ve diğer Google hizmetleriyle paylaşılan raporlar hazırlamak amacıyla.

Speedify'ı kullanırken bir hata rapor ederseniz, Uygulama Raygun'a bir mesaj gönderir, üçüncü taraf hata izleme servisi. Bu mesaj IP adresinizi ve e-posta adresinizi içerecektir. Bu ayar varsayılan olarak etkindir, ancak hesap ayarlarınızdan çıkabilirsiniz.

Speedify’ın Beş Gözlü İnceleme Güvenlik Açığı

Speedify ABD'de, doğrudan Beş Göz İttifakı'nın yetkisi altındadır. 5/9/14-Eye bölgelerindeki VPN'ler için, kesin kayıt tutmama politikaları özellikle önemlidir.

Speedify günlükleri kaydettiği ve bazı kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaştığı için güvenliğiniz kolayca tehlikeye girebilir.

İyi bir ücretsiz VPN yüksek hızlar sağlayabilir ve coğrafi engelleri atla verilerinizi ve cihazlarınızı riske atmadan. Speedify'a tamamen ücretsiz, hızlı ve güvenli alternatifler için en iyi önerilerimiz için okumaya devam edin.

Tüm Ücretsiz VPN'lerde Hatalar Var - Önce Güvenliği Seçin

Çoğu ücretsiz VPN, premium rakiplerinin güvenliğinden yoksun ve bağlantınızı siber suçlulara maruz bırakıyor.

2018'in başlarında, bedava VPN sağlayıcısı Hola çok başarısızdı bir bilgisayar korsanı geliştirici hesabını ihlal ettiğinde ve bir kripto para birimi web sitesinin kullanıcılarını bir kimlik avı sayfasına yönlendirdiğinde.

Ücretsiz hizmetler de coğrafi blokları ve sansürü atlamak söz konusu olduğunda kısa sürede düşmek. Örneğin, ücretsiz VPN'lerin çoğunun Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmamasının nedenlerinden biri, sunucularının IP adreslerini sürekli olarak yenilememesidir. Netflix statik IP'leri tanımayı ve engellemeyi öğrenir.

En kötüsü, birçok ücretsiz VPN verilerinizi toplar ve satar. Bu yüzden nihai koruma ve güvenilirlik için, premium bir VPN sağlayıcısı tarafından sunulan ücretsiz bir VPN kullanmanızı öneririz. Bu şekilde çevrimiçi güvenliğiniz asla tehlikeye atılmaz.

VPN şirketleri, premium hizmetlerinin tadını çıkarmak ve ücretli planlara geçmenizi teşvik etmek için ücretsiz sürümler sunar. Tabii ki, ücretsiz planların (genellikle sunucu erişimi ve veri kullanımı) sınırlamaları olduğu anlamına gelir, ancak her zaman bağımsız ücretsiz hizmetlerden daha güvenilir.

Hızlandırmak için Tamamen ÜCRETSİZ Alternatifler

1. TunnelBear VPN

tünel ayı cihazları

TunnelBear’ın Küçük Ayı planı size her ay 500MB ücretsiz veri sunuyor. Bu bir Netflix maratonu için yeterli olmasa da, Herkese açık wi-fi kullanırken sizi koruyun veya çevrimiçi bankacılık.

Sansür konusunda endişeleriniz varsa, GhostBear modu verilerinizdeki VPN imzasını değiştirerek derin paket denetiminden (DPI) kaçınacaktır. Daha fazla veriye ihtiyacınız varsa, TunnelBear çok uygun fiyatlı prim planları (uygun bir şekilde Dev ve Boz Ayı).

TunnelBear'dan ücretsiz VPN'inizle, 20'den fazla ülkede güvenli, hızlı bir bağlantı ve çeşitli sanal konumların tadını çıkaracaksınız. Ve Speedify'ın aksine, TunnelBear Netflix gibi coğrafi engelli içeriğin kilidini açabilir.

Her Zaman Açık modu etkinleştirildiğinde, TunnelBear web'e bağlandığınız anda başlar. Onun Bağlantınız kesilirse Uyanık Modu devreye girer, bağlantı geri yükleninceye kadar güvenli olmayan tüm trafiği engeller. Sonuçta, TunnelBear'ın en iyi VPN'lerden biri.

TunnelBear'ı ÜCRETSİZ Alın

2. Sıcak Nokta Kalkanı

hotspot kalkan cihazları

HotSpot Shield’in ücretsiz VPN'si, sunucu seçenekleri ile ilgili mevcut daha sınırlı seçeneklerden biridir, ancak ağ kalitesinden veya güvenliğinden ödün vermez.

ABD'deki birkaç sanal konumdan seçim yapabilir ve 5Günde 00MB ücretsiz bant genişliği. Hotspot Shield’in ücretli Elite seçeneğiyle karşılaştırıldığında bağlantı hızında küçük bir fark olsa da, normal tarama ve akışınızı etkilememelidir.

HotSpot Shield’in en üst düzey SSL şifreleme standartları ve otomatik öldürme anahtarı. HotSpot Shield ayrıca sınırsız premium hizmetinin 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunar.

Yorum arşivimizde müşterilerin HotSpot Shield hakkında ne söylediklerini inceleyebilirsiniz..

Hotspot Shield'i ÜCRETSİZ Alın

3. ZenMate

Hızlandırmak için 5 ÜCRETSİZ Alternatif - 2020'de Hızlı ve Güvenli Seçenekler

Özelliklerle dolu ücretsiz bir VPN arıyorsanız, ZenMate sizin için mükemmel bir seçimdir! Ücretsiz sürüm bir ödün vermeyen çok çeşitli özellikler.

ZenMate ile WebRTC engelleme, üst düzey şifreleme ve Siber suçluların cihazınızı taramasını engelleyen NAT Güvenlik Duvarı.

Her Zaman Açık özelliği, çevrimiçi olduğunuz anda VPN'nizi başlatır ve verilerinizin asla açığa çıkmamasını sağlar. Premium sürümü ZenMate çok bütçe dostu, ve sınırsız hız ve aynı anda 5 cihaza bağlanma olanağı sunar.

Ücretsiz hesabınızı etkinleştirdiğinizde ZenMate size bir Premium hizmetinin 7 günlük ücretsiz denemesi. Kullanıcıların neden ZenMate VPN hakkında övündüğünü öğrenin!

ZenMate'i ÜCRETSİZ Alın

4. Windscribe VPN

Windscribe cihazları

Windscribe'in etkileyici ücretsiz VPN hizmeti, çevrimiçi güvenliğiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Temel hesap kullanıcısı olarak şunları kullanabilirsiniz: her ay 10 GB'a kadar veri akışı, coğrafi engelli içeriğe göz atın ve kilidini açın. Ayrıca bir reklam engelleyici gibi uzun bir VPN araçları listesine tam erişiminiz olacak.

Windscribe, günlük tutmayan sıkı bir politika izler ve verilerinizi güvende tutmak için 4096 bit RSA anahtarlı bir AES-256 şifresi kullanır ve basit uygulamalar çok kolay.

Ücretli profesyonel hesaplar daha da heyecan vericidir. Ücretsiz sürümün aksine, sınırsız verilerin ve 50'den fazla ülkedeki sunuculara erişimin keyfini çıkaracaksınız. Özel Windflix sunucuları, dünyanın neresinde olursanız olun Netflix ABD ve İngiltere'nin engellemesini kaldırmanıza olanak tanır.

Hepsinden iyisi, Windscribe’in tavsiye programı, arkadaşlarınızı davet ettiğiniz için her bir tavsiye için ayda 1 GB ekstra ücretsiz veriyle sizi ödüllendirir. Ve, arkadaşınız profesyonel bir hesaba kaydolursa, ücretsiz bir hesap alırsınız!

Windscribe'ı ÜCRETSİZ Alın

5. ProtonVPN

ProtonVPN iOS cihazları

ProtonVPN, çok sayıda hesap seçeneğine sahip yüksek güçlü, yüksek hızlı bir VPN'dir. ücretsiz plan istikrarlı ancak düşük hızlı bir seçenek sunar üç sanal konuma erişimi olan.

Veya düşük maliyetli Basic, Plus veya Visionary planına yükseltebilirsiniz. Tor sunucuları da dahil olmak üzere sınırsız özelliklerin keyfini çıkarın, güvenli akış ve P2P bağlantıları.

ProtonVPN, kullanıcılar tarafından çok seviliyor çünkü Speedify'ın aksine, güçlü yasalardan yararlanma anavatanı İsviçre'de anonimliğinizi koruyan. Bu, sizi gözetlemeye veya bilgilerinizi devlet gözetim ajanslarına ifşa etmeye zorlanamayacağı anlamına gelir.

ProtonVPN'i ÜCRETSİZ Alın

özet

Ücretsiz VPN'ler riskli olabilir - birçoğu anonimlik ve güvenliğinizi tehdit eder, yalnızca düşük hızda ve güvenilir olmayan bir hizmet sunmak için.

CEO'su etkileyici iddialarda bulunsa da, Speedify bir veri paylaşım VPN'i hayal kırıklığı yaratan bağlantı hızları. İyi bir ücretsiz VPN, hizmet kalitesinden ödün vermeden verilerinizi korumalıdır.

önerdiğimiz ücretsiz VPN'ler sağlayıcıları tarafından sizi ücretli bir hizmete yükseltmeye ikna etmek için tasarlandığından, güvenliğinizden asla ödün vermeyecek.

Ayrıca, uzun süreli koruma ve dünya çapında içerik erişimi için premium bir hizmete geçme zamanı geldiğinde, en yeni fırsatları elde etmek için En İyi Kupon Kodları sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun.!

ŞİMDİ Ücretsiz CyberGhost Denemenize Başlayın!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me