ICC Kriket Dünya Kupası 2019’da Her Yerden Nasıl İzlenir


One Day International kriketinin ilk vitrini 2019'da İngiltere ve Galler'e geliyor. 2019 ICC Kriket Dünya Kupası burada! Yani şimdi bir VPN'e kaydolun Oval'de başlayan ve Lord’da biten her maçı görün!

On takım elemeden kurtuldu ve Dünya Kupası'na yükseldi. bir Dünya şampiyonu yakında bulunacak. Ama yurtdışındaysanız, her maçı özleyebilirsiniz.

Ancak şampiyon oluşturan her anı izleyebilirsiniz. Sadece VPN için kaydolun ve hızlı kılavuzumuzu kullanın uluslararası kriket en iyi izlemek için!

Hızlı Kılavuz: ICC Kriket Dünya Kupası Avustralya Yayınını İzleyin

Kanal 9 Avustralya'da ICC Cricket World Cup'ı gösteriyor. ICC Dünya Kupası'nı izlemek için:

 1. Avustralya'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN sağlayıcısı seçin (ICC Kriket Dünya Kupası için ExpressVPN öneriyoruz). Kayıt olun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve Avustralya'da bir sunucu seçin.
 3. Www.9now.com.au kaydına gidin.
 4. Maç zamanı geldiğinde, giriş yapın ve keyfini çıkarın!

ICC Cricket World Cup'ı ŞİMDİ izleyin!

Hızlı Kılavuz: ICC Kriket Dünya Kupası İngiltere Yayını'nı izleyin

Gökyüzü sporları İngiltere'de ICC Cricket World Cup'ı yayınlıyor. İngiltere yayınına bağlanmak için bir Sky Sports hesabınızın olması gerekir. İngiltere'nin ICC Dünya Kupası yayınını izlemek için:

 1. İngiltere sunucularla yüksek hızlı bir VPN hizmeti seçin (ExpressVPN hizmeti, ICC Cricket World Cup için önerimizdir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve İngiltere'de bir sunucu seçin.
 3. Www.skysports.com adresine gidin ve kaydolun. İngiltere posta koduna ve Sky Sports hesap kimliğine ihtiyacınız olacak.
 4. Giriş yapın ve maçların tadını çıkarın!

ICC Cricket World Cup'ı ŞİMDİ izleyin!

Hızlı Kılavuz: ICC Kriket Dünya Kupası Hindistan Yayınını İzleyin

Hotstar Hindistan'da ICC Cricket World Cup'ı gösteriyor. Hotstar'a kaydolmak için Hindistan'da bir cep telefonu numarasına ihtiyacınız var. Hotstar'ı izlemek için:

 1. Hindistan'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin (ICC Kriket Dünya Kupası için ExpressVPN öneriyoruz). Uygulamayı kaydedin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Hindistan'daki bir sunucuya bağlanın.
 3. Www.hotstar.com adresine gidin ve kaydolun. Kaydolmak için Hindistan'da bir cep telefonu numarasına ihtiyacınız olacak.
 4. Hotstar'a giriş yapın ve keyfini çıkarın!

ICC Cricket World Cup'ı ŞİMDİ izleyin!

Hızlı Kılavuz: ICC Cricket World Cup'ın Yeni Zelanda Yayınını İzleyin

Fan Geçişi Yeni Zelanda'daki ICC Cricket World Cup'ı yayınlıyor. Fan Pass'i izlemek için:

 1. Yeni Zelanda'daki sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (ExpressVPN servisi kriket için en iyisidir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve Yeni Zelanda'daki bir sunucuya bağlanın.
 3. Fanpass.co.nz adresine gidin ve kaydolun.
 4. Maç günü giriş yap ve tadını çıkar!

ICC Cricket World Cup'ı ŞİMDİ izleyin!

Hızlı Kılavuz: ICC Kriket Dünya Kupası Pakistan Yayınını İzleyin

PTV Pakistan'daki ICC Cricket World Cup'ı yayınlıyor. PTV'yi izlemek için:

 1. Pakistan'da sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (ExpressVPN servisi kriket için en iyisidir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve Yeni Zelanda'daki bir sunucuya bağlanın.
 3. Sports.ptv.com.pk/public/sportslive adresine gidin ve keyfini çıkarın!

ICC Cricket World Cup'ı ŞİMDİ izleyin!

Hızlı Kılavuz: ICC Kriket Dünya Kupası Güney Afrika Yayını'nı izleyin

SuperSport Güney Afrika'da ICC Cricket World Cup'ı gösteriyor. SuperSport'u izlemek için:

 1. Güney Afrika'daki sunucularla hızlı bir VPN seçin (ICC Kriket Dünya Kupası için ExpressVPN'i öneriyoruz). Uygulamayı kaydedin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Güney Afrika'da bir sunucu seçin.
 3. Www.supersport.com adresine gidin ve kaydolun. Güney Afrika'da bir cep telefonu numarasına ihtiyacınız olacak.
 4. Maçlar başladığında SuperSport'a giriş yapın ve keyfini çıkarın!

ICC Cricket World Cup'ı ŞİMDİ izleyin!

ICC Cricket World Cup'ı İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Dünyanın en büyük ODI turnuvası oluyor ve izlemek istiyorsunuz. Ancak coğrafi kısıtlamalar maçları izlemenizi engelliyor. Onları izlemek için bir yola ihtiyacın var, ama ülke dışındayken yapamazsın.

Bir VPN yardımcı olabilir. Bir VPN'ye bağlandığınızda, tüm internet trafiğinizin yönlendirileceği bir sunucu seçersiniz. Ardından, yayıncı konumunuzu IP adresiniz üzerinden kontrol ettiğinde, bu sunucunun nerede olduğunuzu düşünür.

Bu, nerede olursanız olun bir VPN sunucusuna bağlanabileceğiniz anlamına gelir ve akışını izle. İstediğiniz yerden, istediğiniz yerden, nerede olursanız olun izlemenize olanak tanıyan coğrafi bloklardan kurtulmuş olacaksınız..

Sadece emin ol yüksek kaliteli bir VPN seçin. Yayıncılar genellikle düşük kaliteli VPN'leri tespit edip engelleyebilir. Yüksek kaliteli VPN'leri tanımlamak daha zordur ve izlemek istediğiniz akışlara bağlanın.

Ama yaptıkları tek şey bu değil. Onlar ayrıca ağ etkinliğinizi şifreleyin, sizi internet trafiğinizi gözetlemeye çalışan herkesten korur. Bu VPN'lerin yardımcı olduğu anlamına gelir seni güvende tut size her zamankinden daha fazla internet getiriyor olsalar bile.

ICC Cricket World Cup'ı İzlemek için En İyi VPN'ler

1.ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN, VPN pazarındaki en iyi bağlantı hızları. Canlı spor izlemek için idealdir ve eşzamanlı olarak 3 cihaza kadar dünyanın çeşitli yerlerindeki web sitelerinden ve ülkelerden içerik engellemede sorun yaşamaz.

Sağlayıcı, size her adımda yardımcı olmak için 7/24 canlı sohbet desteği sunar. Gelişmiş özellikler şunları içerir: sağlam şifreleme ve protokol seçiminiz, ayrıca bir maç izlerken trafiğinizi yerel cihazlara bağlı kalmak için bölme yeteneği.

Kullanıcılar tarafından sevilen ve güvenlik uzmanları tarafından saygı duyulan ExpressVPN, kolay erişim ve tüm ICC Dünya Kupası için kesintisiz akış. Ayrıca torrent ve diğer yüksek bant genişliği etkinlikleri için mükemmel bir seçimdir.

ExpressVPN'in sizin için neden mükemmel bir seçim olduğunu görmek için kullanıcı incelemelerimize göz atın!

Para iade garantisi: 30 gün

Ücretsiz deneme: İOS ve Android için 7 günlük deneme

ExpressVPN engelini kaldırabilir:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Özel torrent profili:
Hayır, ancak tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN'de ICC Kriket Dünya Kupası'nı ŞİMDİ izleyin!

2.NordVPN

ICC Kriket Dünya Kupası 2019'da Her Yerden Nasıl İzlenir

Makul fiyatlı NordVPN, akış içeriğini kolayca ve kolayca işler her yerden içeriğin engelini kaldırır. Dünyanın her yerine yayılmış muazzam bir ağ sunuyorlar. akışlara bol erişim dünya çapında.

NordVPN güvenlik, gizlilik ve engellemeyi kaldırma içeriğine odaklanır. Veri korumada bir endüstri lideridir. Tek bir abonelik, 6 cihaza kadar bağlantı aynı anda ve SmartPlay özelliği, etkinliklerin canlı akışını inanılmaz derecede kolaylaştırır.

Panama merkezli sağlayıcı askeri sınıf şifreleme ve birinci sınıf ek özellikler, Çift VPN ve CyberSec, reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engellemek için çalışır. Kesintisiz kayıt tutmama politikası, akış sırasında anonimliğinizi garanti eder.

Daha fazla bilmek ister misiniz? NordVPN'in sizin için neden mükemmel bir seçim olduğunu görmek için kullanıcı incelemelerimizi okuyun!

Para iade garantisi: 30 gün

NordVPN engelini kaldırabilir:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Özel torrent profili:
Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN'de ICC Kriket Dünya Kupası'nı ŞİMDİ izleyin!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost, ICC Dünya Kupası'nı izlemek için bir başka güvenilir seçimdir. önceden yapılandırılmış akış profili VPN yeni başlayanlar için bağlantıyı kolaylaştırır.

Bu VPN'de Dünya çapında 5.700 sunucu, içerik dünyasına erişmenizi sağlar. Üzerinde eşzamanlı bağlantılar 7 cihaza kadar bir hesabı arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin verin, herkes aksiyonu izleyebilir.

Uygulamalar ayrıca çevrimiçi izleyicileri, reklamları ve kötü amaçlı içerikleri engellemek için de çalışır ve gelecekte spor izlemeye devam etmeyi planlıyorsanız 18 aylık plan bir pazarlıktır.

Romen tabanlı VPN'de çok sayıda olumlu kullanıcı yorumu var ve torrent ve diğer dosya paylaşımı için özel sunucular sunuyor.

Bu VPN ve sizin için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıcı incelemelerimize göz atın!

Para iade garantisi: Kısa planlarda 30 gün; 6 aylık veya daha uzun planlarda 45 gün

Ücretsiz deneme: Mobil cihazlar için 7 günlük deneme; 1 günlük veya 3 günlük Windows deneme sürümü mevcut

CyberGhost engelini kaldırabilir:
Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Özel torrent profili:
Evet; ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

ICC Cricket World Cup'ı CyberGhost'ta ŞİMDİ izleyin!

4.Surfshark

ICC Kriket Dünya Kupası 2019'da Her Yerden Nasıl İzlenir

bir özel akışlı ağ, Surfshark, ICC Dünya Kupası'nın engellemesini kaldırmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Ağları hızlı, güvenli ve sizi istediğiniz içeriğe götürecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Çok sayıda cihaz kullanmak istiyorsanız, sınırsız bağlantı. Güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, CleanWeb özelliği reklamları, izleyicileri, kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı girişimlerini engeller. İzleme konusunda endişeleriniz varsa, katı kayıt tutmama politikası ve bir kill switch bağlantı kesilirse.

Surfshark şirketi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misin? Kullanıcı incelemelerimize göz atın!

Para iade garantisi: 30 gün

Surfshark engelini kaldırabilir:
Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Özel torrent profili:
Hayır, ancak tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark'ta ICC Kriket Dünya Kupası'nı ŞİMDİ izleyin!

5.PrivateVPN

ICC Kriket Dünya Kupası 2019'da Her Yerden Nasıl İzlenir

Daha küçük bir VPN ağı olan PrivateVPN, VPN pazarında göze çarpmıyor. Ama bu küçük boyut da onları tutar yayıncılar için görüş dışı. Küçük boyutları aslında onlara yardımcı olabilir, çünkü genellikle coğrafi blokların etrafında bir sorun yaşamadan gizlice girebilirler.

Küçük ağ da darboğazlarla ilgili olası sorunları ortaya çıkarsa da, bütçenizde kolay. Ve mükemmel güvenlik özellikleri ve sınırsız bant genişliği gitmen gereken yere ulaşmana yardım et.

VPN'inizi kurma konusunda endişeli misiniz? PrivateVPN ile sorun değil! Bir müşteri destek temsilcisini arayabilirsiniz; VPN yazılımınızı uzaktan yükleyin!

Bu küçük ama güçlü VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kullanıcılarımızın neler söylediğine bakın!

Para iade garantisi: 45 günler

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:
Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Özel torrent profili:
Tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android ve iOS.

ICC Kriket Dünya Kupası'nı PrivateVPN'de ŞİMDİ izleyin!

özet

ICC Kriket Dünya Kupası One Day International kriketinde en iyi takımı taçlandır. Bir VPN ile dünya şampiyonasını belirleyecek her maçı yayınlayabilirsiniz.. Bugün kayıt olun ve her an için hazır ol!

Hangi VPN'nin sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, ICC Cricket World Cup için ExpressVPN öneriyoruz. Fırsatlar ve kuponlar sayfamıza bir göz atın ve daha da fazla tasarruf edebilirsiniz!

Daha fazla okuma

VPN'ler hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu makalelere göz atın:

 • Yurtdışında Çevrimiçi İzlemek İçin En İyi BBC iPlayer VPN'leri (Yalnızca Bu Çalışmalar)
 • En İyi (Test Edilmiş) Kayıt Olmayan VPN'ler | Anonim kalmak & Özel
 • En İyi VPN Nasıl Seçilir - VPN Yeni Başlayanlar İçin İpuçları
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me