IGTV nedir? Instagram’ın Youtube Alternatifiyle Tanışın

2018 yazında başlatıldı, IGTV, Instagram’ın YouTube’a rakip. Video için bağımsız uygulama dünya çapında kullanılabilir ve herkesin bir saate kadar içerik oluşturmasına izin verir.

ne yazık ki, herkes IGTV'nin tadını özgürce çıkaramaz. Aslında, birçok ülkede, yoğun sansürlenmiş internet ve sıkı sosyal medya kısıtlamaları sayesinde sakinlerin Instagram'a hiç erişimi yok.

Sınırsız internete sahip bir ülkede yaşıyorsanız, Instagram ve IGTV gibi sosyal medya sitelerini kullanırken kötü amaçlı yazılımlardan etkilenme veya hesaplarınızın saldırıya uğraması riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir VPN, ağır internet sansürüne sahip ülkelerdeki kişilerin, hizmeti engellemeyen bir ülkedeki bir sunucuya bağlayarak IGTV'ye erişmesine izin verecektir. Ayrıca, premium bir VPN'nin birinci sınıf güvenlik özellikleri çevrimiçi verilerinizi ve gizliliğinizi korur ve IGTV'yi tam anonimlikte kullanın.

ExpressVPN, 160'ın üzerinde global lokasyonda sunucuları, rakipsiz hızları ve üst raf güvenlik özellikleri ile IGTV'ye erişmek için en iyi VPN seçimimizdir.

IGTV, servise neden erişmek için bir VPN'e ihtiyacınız olduğu ve kullanmak için en iyi VPN önerilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

IGTV nedir?

IGTV bağımsız bir video paylaşım uygulaması olsa da, temel işlevsellik Instagram web sitesi ve uygulaması aracılığıyla da kullanılabilir. Başlangıçta sadece dikey videolara izin vererek başlatıldı, Mayıs 2019'daki bir güncelleme, uygulamanın hem dikey hem de yatay videoları desteklediğini gördü.

IGTV kaydolmak için bir Instagram hesabı gerektiriyor, ve giriş yaptığınızda videolar takip ettiğiniz kullanıcılardan oynatılacaktır. Tıpkı Instagram'da olduğu gibi, IGTV videolarıyla doğrudan mesajlar beğenerek, yorum yaparak ve göndererek etkileşim kurabilirsiniz. Etkileşimlerinize dayanarak, IGTV'nin başka yerlerinde videolar için öneriler göreceksiniz.

Hesap gizlilik ayarlarınızı kullanarak IGTV kanalınızın ve videolarınızın görünürlüğünü ayarlayabilirsiniz. Kanalınızı herkese açık olarak ayarlarsanız, herkes onu ve videolarınızı görebilir. Gizli olarak ayarlandığında, içeriğinizi yalnızca onaylı takipçileriniz görebilir.

IGTV'de reklam var, Facebook'a ait Instagram için gelir elde etmek.

IGTV'ye Erişim İçin Neden VPN Kullanmalı??

Bazı ülkelerde sansür internet - Çin, Pakistan, İran ve Kuzey Kore gibi Instagram, IGTV ve diğer sosyal medya ağlarında tam yasak. Sosyal medyadaki bu bloklar ücretsiz ifadenizi sınırlandırmamalı ve bir VPN kullanıyorsanız bunu yapmak zorunda değildir.

Birlikte katı VPN, coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelebilirsiniz IGTV'de, bölge dışındaki sosyal medyayı engelleyen bir sunucuya bağlanarak. Bu size IGTV'ye, diğer sosyal medya sitelerine ve engellenen ek içeriğe erişmeniz için gereken IP adresini verir.

Bir VPN ayrıca sansür, devlet gözetimi ve 'uygunsuz' içerik paylaşmanın olası yasal sonuçları endişesi olmadan IGTV'yi dünyanın herhangi bir yerinde kullanmanıza izin verir. Sayesinde askeri sınıf şifreleme Premium bir VPN kullandığınızda, çevrimiçi gizliliğiniz korunur ve IGTV'deki hiçbir etkinliğiniz geri izlenemez.

Instagram, kullanıcılarının konumunu izlemek için coğrafi konum teknolojisini kullanır. Bu onlara haber akışlarınıza ve profilinize hedefli reklamlar ekleme gücü verir. VPN konumunuzu ve etkinliğinizi gizli tutar, aynı zamanda zorunlu reklamları da engeller. İstenmeyen reklamlar tarafından mahvedilen deneyim olmadan IGTV'de yeni içerik keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz..

IGTV için En İyi VPN'ler

1. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN, IGTV için kullanılacak en iyi VPN önerimizdir. İle bitti 94 ülkede 3.000 sunucu, yerel içeriğe güvenli bir şekilde erişmek ve sansürü yenmek sorun değil. Ayrıca, mükemmel bölünmüş tünel açma özelliği sayesinde bunu aynı anda yapabilirsiniz.

ExpressVPN'in sunduğu yerel yetkililer ve İSS'niz etkinliğinizi izleyemiyor askeri düzeyde şifreleme, katı bir kayıt tutmama politikası ve tüm platformlarda OpenVPN desteği. Ek olarak, DNS sızıntısı koruması ve otomatik bir öldürme anahtarı sayesinde verilerinizin ifşa edilmesinden endişe duymayacaksınız.

Olarak test ettiğimiz en hızlı VPN, ExpressVPN, sonsuz yükleme, arabellekleme veya gecikme olmadan IGTV ile video yüklemek ve akış için mükemmel bir seçimdir. ExpressVPN daha pahalı premium hizmetlerden biri olabilir, ancak kullanıcılara göre paranız için çok şey alırsınız. Bir kendiniz deneyin 30-gün para iade garantisi.

Süper yüksek hızları ve birinci sınıf güvenliği ile ExpressVPN'in neden bu kadar popüler olduğunu görmek kolaydır.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

IGTV'ye ExpressVPN ile erişin!

2. NordVPN

IGTV nedir? Instagram’ın Youtube Alternatifiyle Tanışın

NordVPN gizliliğinizi hafife almaz. OpenVPN ve IKEv2 / IPSec protokolüInternet etkinliğinizi güvenli ve gizli tutun. Süre gelişmiş gizleme ayarları NordVPN'in Çin ve Pakistan gibi ağır sansürü olan ülkelerde IGTV'ye erişmesini sağlamak.

VPN sızıntılarını önler iki farklı kill switch ve özel DNS ayarları. Ayrıca, Panama tabanlı VPN, veri tutma günlüklerine sahip ülkelerden çok uzakta ve sıkı bir sıfır günlük politikası yürütmesine izin veriyor.

Etkileyici NordVPN ağı 60'tan fazla ülkede 5.400'den fazla sunucu. Böylece, IGTV'ye her yerden sınırsız erişim için coğrafi engelleri ve sansürü aşmak için çok sayıda sunucunuz var.

CyberSec paketi, ekstra kötü amaçlı yazılım koruması ve reklam engelleme sağladığı için kullanıcılar arasında popüler bir özelliktir. Deneyin ve NordVPN'in diğer tüm harika özelliklerini risksiz bir şekilde deneyin 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

IGTV'ye NordVPN ile erişin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

VPN'lerde yeniyseniz, kullanıcı dostu arayüzü ve CyberGhost'un basit tasarımını takdir edebilirsiniz..

CyberGhost, IGTV'nizi ve diğer internet etkinliğinizi güvenli ve gizli tutmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. sağlam şifreleme, sıfır günlük kaydı, sızdırmaz uygulamalar ve kill switch koruması.

ExpressVPN veya NordVPN kadar hızlı olmasa da, hızlar IGTV'ye video yüklemek ve favori kanallarınızdan kesintisiz içerik akışı için fazlasıyla yeterli.

Romen merkezli sağlayıcı iyi engelleme yetenekleri, ancak bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 mükemmel müşteri hizmeti her zaman yanınızdadır. Kendiniz için harika ve çok yönlü bir çözüm deneyin 24 saatlik ücretsiz deneme veya 45 günlük geri ödeme süresi.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

IGTV'ye CyberGhost ile erişin!

Sonuç

bir VPN, coğrafi engelleri ve sansürü aşmanıza olanak tanır böylece IGTV'ye dünyanın her yerinden erişebilir ve kullanabilirsiniz.

Askeri yetkililer şifreleme ve üst düzey güvenlik özellikleri sağlayarak, yerel yetkililer reklamverenleri hedefledi ve İSS'niz IGTV etkinliğinizi izleyip size geri izleyemiyor.

IGTV kullanmak için en iyi VPN önerimiz ExpressVPN'dir, geniş bir küresel gizlenmiş sunucu ağına, yüksek hızlara ve rakipsiz şifrelemeye sahip olduğundan.

Daha fazla okuma

 • Herhangi Bir Bölgeden Instagram Müziğine Nasıl Erişilir (2019 Güncellemesi)
 • Sri Lanka Sosyal Medyayı Engelledi (Tekrar) - İşte Nasıl Geri Getiriyorsunuz
 • Çin'de Engellenen Web Sitelerinin Tam Listesi & Onlara Nasıl Erişilir
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me